Hopp til innhold

Veidekkesprinten (på Skullerud)

Kjelsås langrenn inviterer til Veidekkesprinten, 29.02.2020. Sprint, fri teknikk. Oppdatering 24.02: Rennet er flyttet til Skullerud idrettsanlegg. https://langrenn.kjelsaas.no/events/p/1000032752/veidekkesprinten

  • Når: 29.02.2020
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Skullerud
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.02.2020

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 13 Kjelsås 0411 OSLO
  • Telefon: 97057399
  • E-post: langrenn@kjelsaas.no
  • Kontonummer: 94920514841
  • Hjemmeside: http://www.kjelsaas.no
  • Koordinator: Eva Kjerstadmo Aasebø
  • Rennleder: Eivind Selvig
  • TD: Frode Viste

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 29.02.2020 Klasse Menn junior Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

Felles 7 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Lars Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Bruksås, William Rømuld Klubb Ready Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Dizdarevic, Ingrid Munch Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Kolosov, Nicolai Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Astrid Finstad Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Semb, Didrik Bækkevar Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Silgjerd, Elise Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Wee, Sanna Behrentz Klubb Jutul IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Erikstein, Nikolai Fosser Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Gausdal, Oskar Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Guzman, Matteo Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Christian Monrad Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Haugen, Ola Bjørn Løberg Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Havig-Gjelseth, Ola Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Henning, Håkon Bruksås Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Johannessen, Christian Schei Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kjøren, Peder Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kveine, Erling Lilleng Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Marthinsen, Fredrik Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Emil Mathias Eek Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ruud-Sollie, Eskil Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Saltnes, Jakob Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Skogheim, Håkon Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sæternes, Sigurd Høibjelke Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Zistler, Florian Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Nikolai Ringvold Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Berge, Brage Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Botten, Håkon Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Brenna, Even Knoph Klubb Grue IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Dahl, Andreas Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Deely, Aslak Richard Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Føyen, Henrik Syrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Grossmann, Magnus Grundt Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hasle, Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Holm, Henrik Lohne Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Innselset, Erik Skjellevik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kjæreng, Aleksander Hallenstvedt Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lied-Storstenvik, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Linnebo, Erlend Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lunde, Noah Næss Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nordal, Teodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Albert Knoph Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Otterstad, Eskil Agledahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Owe, Theodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Riise-Hanssen, Henrik Fossland Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Røynås, Gustav Gran Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sammut, Benjamin Olav Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sammut, Samuel Paul Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skjærven, Taiyo Fuseya Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Tannæs-Fjeld, Viktor Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Vislie, Ole Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Waage, Ingmar Dyrkorn Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Weisz, Alfred Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Boye-Holmefjord, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bull, Francis Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Eide, Herman Troye Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Engelstad, Sondre Torkildsrud Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Flo, Philip Solberg Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gilje, Oskar Eriksen Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Grønvoll, Markus Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Guddal, Ludvig Taraldsen Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Haugen, Jakob G L Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kampli, Petter Stene Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kofoed-Steen, Albert Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Koller-Sato, Sigurd Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lindheim, Olav Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Myhrvold, Trygve Larssen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Mælum, Johan Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Naustvik, Isak Risnes Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Orholm-Lønseth, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rognstad, Ola Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sjøstrand, Even Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Adam Tormodsønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Steinsholt, Peder Molstad Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Vigdal, Simon Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Eidsvik, Aksel Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fyksen, Sebastian Sander Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Linnebo, Sivert Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Mittelbach, Martin Westeng Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerven, Sigurd Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Steen, Ludvig Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Tinglum, Amund Anjasønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Tuguldur, Sanjay Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Westad-davidsen, Jo Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Økern, Cornelius Varden Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fløgstad, Sander Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Guzman, Lucas Marcel Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Høyerholt, Frederick Emil Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Marthinsen, Mathias Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nordby, Fabian Sverre Dyran Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ryssdal, Jens Bergerøy Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skeide, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Vigdal, Elias Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Andresen, Vegard Seligmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Borge-Andersen, Simen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Brænden, Eskil Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Diab, Nilas Goa Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fossum, Marcus Moore Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gaaserud, Henrik Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gärtner, Aksel Andersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hovdhaugen, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Koller-Sato, Magnus Olav Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kristoffersen, Aleksander Hana Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lie, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lindvik, Thomas Myhre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rindli, Markus Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Schumann, Philip Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Syrrist, Iver Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sølhusvik, Bo Larsen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tronsmo-Oraug, Markus Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Wøien, Emil Lund Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ødegaard, Magnus Bjerketveit Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Axel Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Aasebø, Kasper Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bratli, Oliver Sokrates Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bøymo, Jacob Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fyksen, Kristoffer Scott Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Gundersen, Erlend Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Holand, Niklas Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jortveit, Nottov Nergården Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Emil Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nordby, Jakob Gustav Dyran Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Røn, Håkon Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sjursen, Mikkel Krohn Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Solbrekke, Sander Haug Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Storjohann, Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Unnersaker, Philip Alexander Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balarezo, Adrian Daniel Aaserudseter Klubb Årvoll IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Djau, Kevin-Sidi Junior Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Ekström, Gustav Østmo Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Grøn, Gustav Lundblad Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Henaug-Hansen, Alfred Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Hetlelid, Julian Merli Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Holmsen, Wilhelm Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Johannessen, Mio Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Lied-Storstenvik, Wilhelm Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Otterstad, Tristan Agledahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Pfaffhuber, Jakob Aspmo Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Phillips, Sondre Feiring Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Rogstad, Martin Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Semb, Magnus Bækkevar Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Solheim, Christian Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Storrø, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Waage, Martin Dyrkorn Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Welle-Blandhoel, Daniel Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Bull, Oskar Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Sebastian Meyer Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Flo, Christoffer Solberg Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Foss, Oscar William Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Føyen, Mikkel Syrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Gausen, August Hallenstvedt Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Grossmann, Niclas Grundt Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Jørgensen, Emil Strømdahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Erik Finstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Longva, Halvor Johan Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Madsgaard, Henrik Storli Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Michelet, Paulus Alexander Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Sigurd von der Lippe Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Næssvik, Axel Skrøppa Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Rømo, Edvald Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Schaathun, Emilian Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Seielstad, Yannis Pereira Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Skaug, Erling Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Skjærholt, Sigve Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Stene, Oskar Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Svege, Mats Klubb Jutul IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Tronsmo-Oraug, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Tømmerås, Mikkel Nygård Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Vaa, Kasper Fosse Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Vea, Tobias Lillesand Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Vigdal, Torjus Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Øverås, Theo Kristoffersen Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Boye-Holmefjord, Frida Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bruksås, Karoline Rømuld Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Brørs-Larsen, Emma Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Eidsvik, Maya Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Garberg, Henriette Johanne Onsrud Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Haagensen, Leah Sophie Johnsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Huitfeldt, Sine Henrikke Holck Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Jonhaugen, Selma Hellem Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Moldestad, Amalie Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Nordbø, Amalie Lilleheim Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ruud-Sollie, Oda Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Storm, Sara Tjønnås Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Taugbøl-Hansen, Marie Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Tjore, Tind Kirvil Haaland Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ødegaard, Victoria Bjerketveit Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Birkemoe, Inger Melhuus Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Djau, Ayda Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Drevvatne, Iseline Knudsen Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Gjermshus, Helene Czimbalmos Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Grimsrud, Majken Matilda Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Jakobsen, Idun Hegesdatter Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Junge-Larsen, Kamilla Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kavanagh, Mia Andersen Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamme, Karoline Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Maudal, Ida Marie Grosvold Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Mo, Hermine Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Mo, Andrea Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Moen, Mille Ruud Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Mork, Elli Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Opsahl, Kaja Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Prytz, Sigrid Winge Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sjøberg-Østensvik, Amalie Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skjærholt, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Maria Elise Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Steimler, Leonora Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Hanna Klubb Säveldalen AIK Skidor Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Stølan, Agnes Castberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sundnes, Ane Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Svege, Selma Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Tollefsen, Emilie Grahl-Madsen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Benediktsson, June Steigum Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Grøndalen, Maren Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Haagensen, Hannah Linnea Johnsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hodt-Billington, Mai Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Emma Wilhelmine Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kveine, Eline Lilleng Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lie, Benedikte Sætre Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lillestøl, Selma Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Olaussen, Une Maria Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Olsbø, Signe Yue Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rogstad, Amalie Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Strengelsrud, Isa Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Thorstensen, Iben Helena Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Zistler, Mathea Sara Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Brenna, Marte Knoph Klubb Grue IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Astrid Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Henaug-Hansen, Anna Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Huitfeldt, Sidsel Elise Holck Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jørgensen, Amalie Strømdahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Løvenskiold, Victoria Cathrin Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rystad, Ingeborg Marvik Dahl Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Ester Klubb Säveldalen AIK Skidor Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Weisz, Clara Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Wærstad, Marie Sigurdsen Klubb Melum IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Almaas, Aurora Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Nora Brufladt Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Andresen, Hannah Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bruksås, Hedvig Vilhelmine Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Chen-Bjørhovde, Hannah Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Garsjø, Susanne Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Grydeland, Mia Josefine Krogseng Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Charlotte Andrea Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hauge, Hanne Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Johannessen, Mathea Schei Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Helene Wang Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lindseth, Birgit Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lydersen, Pauline Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Malm, Andrea Marie Angell Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Owe, Emilie Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sandsdalen, Jenny Hoel Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Tannæs-Fjeld, Ellinor Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Usler, Constance Maria Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fischer, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hjelseth, Maja Mo Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Holstrøm, Johanna Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Kjerstin Øhrn Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kofoed-Steen, Amalie Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Mobrenna, Elise Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Mosland, Ingeborg Roll Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sjøstrand, Alva Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Solem, Vilde Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sveen, Marie Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Villadsen, Hanna Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Watndal, Jenny Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Al-Zouki, Hedda Mimona Husøy Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Tuva Frivold Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Brautaset, Christina Elise Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Dalbye, Karin Ingrid Marie Klubb Moss Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Døvigen-Ousdal, Elsa Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Garstad, Kaja Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Nora Oline Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jutkvam, Oda Wilhelmine Thorland Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lauvstad, Stella Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Linnebo, Guro Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lydersen, Josefine Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Moritz, Kajsa Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Møller, Dina Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsson, Filippa Karen Blakstad Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Ella Håland Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Rugsland, Christine Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Steen, Sofie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Storvik, Maiken Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Vanberg, Ingvild Olea Sollid Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Djau, Jemila Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Ekeberg, Elise Granskogen Klubb Jutul IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Grøndalen, Oline Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Grønvoll, Sofie Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Jonhaugen, Martine Hellem Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Vislie, Anna Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Emma Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Audsen, Mie Braaten Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Bjonviken, Alma Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Brende, Live Lund Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Erikstad, Ida Olava Klubb Rustad IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Frøyshov, Hannah Siljeholm Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Gjellestad, Ida Berge Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Haarstad, Live Melbø Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Halvorsen, Emmy Katrine Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Holberg, Anneken Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Hermine Sophie Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kampli, Elise Stene Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Melhus, Erle Solbjørg Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Opsahl, Anna Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ruud, Selma Bjerck Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sjøberg-Østensvik, Julia Klubb Årvoll IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Ruth Klubb Säveldalen AIK Skidor Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Stræth, Sofie Tunheim Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ursin, Anny Christiane Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Wee, Julie Behrentz Klubb Jutul IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Werenskjold, Aurora Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

Kvinner junior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Eggen, Helene Antonsen Klubb Rustad IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Hauge, Elise Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Laforce, Oda Paulsen Klubb Rustad IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Vilma Helena Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Mobakken, Ane Uglem Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Veslegard, Vilde Kverndal Klubb Fjellet IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri

Menn junior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Gunnarsen, Benjamin Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Eivind Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Holme, Wictor Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Hustad, Alexander Damiano Klubb Røa IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Karlsen, Joakim Eriksrud Klubb Rustad IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Axel Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Anders Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Nesheim, Tarjei Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Thørud, Eigil Sem Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
nif-epi04, 04
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix