Hopp til innhold

Oslo Skifestival - stafetter klassisk 8-14 år

N.B: 13.01.20 - Påmeldingsfristen gikk ut 12.01. De som nå melder seg på via Sportsadmin blir å regne for etteranmeldt. Stafett klassisk 3 etapper. De to klassene J/G 8-10 år og J/G 11-12 år er mixstafett. Det betyr helt fri sammensetning av løpere med hensyn på kjønn. Ergo ingen annen begrensning enn at løperne er innenfor sin klasse rent aldersmessig. De to klassene J 13-14 år og G 13-14 år er separate jente- og gutteklasser. N.B: Påmelding gjøres i Sportsadmin. De som skal melde på lag må ha rollen "påmeldingsansvarlig" i klubben.

  • Når: 19.01.2020
  • Oppstart: 11:45
  • Hvor: Oslo
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Gutter 13-14 år stafett klassisk - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Aarvik, Emil Ellery Branzuela Klubb Try, Idrettslaget Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Andreassen, Thorstein Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Arfvedahl, Sondre Klubb Rustad IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Arfvedahl, Markus Klubb Rustad IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ausland, Christian Berger Klubb Gjerstad IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bar-Nathan, Nov Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bjørnstad, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bratland, Ola Klubb Oseberg Skilag Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Brustad, Casper Fossen Klubb Rustad IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Christensen, Jens Klubb Rustad IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Digre, Nikolai Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Drønnesund, Oliver Redigh Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Eidsvik, Aksel Klubb Njård Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ekern, Kristian Klubb Try, Idrettslaget Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fløgstad, Sander Klubb Moss Skiklubb Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Friis, Nicolai Lie Klubb Oseberg Skilag Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Frønsdal, Endre Klubb Suldal IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fyksen, Sebastian Sander Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Gaare-Olstad, Edvard Klubb Try, Idrettslaget Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ganc-Petersen, Alexander Melin Klubb Try, Idrettslaget Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Gebremikael, Henok Yemane Klubb Gjerstad IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Otra IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Grøan, Kristoffer Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Gustafsson, Jarand Klubb IL Skrim Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Guzman, Lucas Marcel Jensen Klubb Rustad IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hafredal, Erling Gryting Klubb Gjerstad IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Haga, Albert Wiesener Klubb Koll, IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hasle, Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hauan, Kjell Klubb Otra IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Haugseth, Simen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hermansen, Christian Gjermundsen Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hirsch, Markus Klubb Bækkelagets SK Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Høyer, Sindre Bekvik Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Imbsen, Mathias Nahrgang Klubb Heming, IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ingierd, Jonas Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Irvine, Erik Mckinnon Iversen Klubb Try, Idrettslaget Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Joberg-Horn, Oscar Klubb Ivrig, IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Johnsen, Phillip Christian Joys Klubb Try, Idrettslaget Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Johnsen, Håkon Prøsch Klubb Try, Idrettslaget Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kjerstadmo, Jørgen Klubb Haugsbygd IF Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kjerstadmo, Jakob Klubb Haugsbygd IF Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Klouman, Hans Jacob Klubb Heming, IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Knotten, Simen Bror Klubb Ivrig, IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn kristensen, alexander Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Laukli, Laurits Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lauvlid, Herman Klubb IL Skrim Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lekve, Johanna Løvdal Klubb IL Skrim Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Linnebo, Sivert Klubb Try, Idrettslaget Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Marthinsen, Mathias Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Mittelbach, Martin Westeng Klubb Koll, IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Mykkeltvedt, Markus Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Mæland, Borgar Klubb Rustad IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nordby, Fabian Sverre Dyran Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nordviken, Jonas Klubb Rustad IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nordviken, Markus Klubb Rustad IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Norum, Sondre Klubb Moss Skiklubb Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nybo, Philip Krogsgård Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Paasche, Elias Folmo Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Pedersen, Birk Haugenes Klubb Suldal IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Pettersen, Eskild Risberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Pham, Ba Tin Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Pira, Oscar Alexander Figenschou Klubb Try, Idrettslaget Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Rennan, Theodor Haugberg Klubb Rustad IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Roland, Simen Klubb Il Vindbjart Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ruden, Linus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Rye-Holmboe, Fredrik Evensen Klubb Oppegård IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Røe, Kasper Kvakland Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Røed, Anders Kjetså Klubb Otra IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Røraas, Markus Kåsene Klubb Il Vindbjart Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Seljeset, Iver Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skaatan, Sigurd André Klubb Moss Skiklubb Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skodvin, Johan Klubb Try, Idrettslaget Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sletten, Jonas Hole Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Snedal-Lunder, Ulrik Aleksander Klubb Try, Idrettslaget Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Spilling, Emil Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Stavik, Harald Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Stickler, Frederik Redigh Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sørbråten, Magnus André Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Tinglum, Amund Anjasønn Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Tjøgersen, Iver Kjus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Tornes, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Tuguldur, Sanjay Klubb Rustad IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ugelstad, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Vesterby, Filip Aleksander Klubb Oppegård IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Westad-davidsen, Jo Klubb Njård Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Wisth, Petter Elias Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Wurschmidt, Victor André Prestegård Klubb Heming, IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Østensen, Torstein Sirisønn Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Østervold, Marius Klubb Il Vindbjart Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ånensen, Christoffer Klubb Rustad IL Klasse Gutter 13-14 år stafett klassisk Øvelse 3x3 km stafett

Jenter 13-14 år klassisk stafett - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanensen, Anja Thomasgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Aase, Julie Birgitte Wisløff Klubb Heming, IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Akselsen, Nora Klubb Konnerud IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Almaas, Aurora Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Andersen, Ella Louise Oklum Klubb Røa IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Aschehoug, Amanda Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Barth, Caroline Christine Klubb Try, Idrettslaget Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bell, Petra Helene Klubb Koll, IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bersås, Julie Klubb Oddersjaa SSK Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Vang Skiløperforening Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Blegen, Ida Charlotte Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Braadlie, Hannah Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bratteng, Linnea Marie Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Breen, Ida Hareide Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bruarøy, Silje Nilsen Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bruksås, Hedvig Vilhelmine Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bye, Filippa Elisabeth Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Digre, Agathe Klubb Røa IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Dæhli, Julie Snekvik Klubb Holeværingen IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Edwardsen, Isabella Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Engelstad, Madicken Bjerke Klubb Rustad IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Flakstad, Martine Klubb Rustad IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Garsjø, Susanne Marie Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Gaustad, Malin Klubb Il Vindbjart Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Gihle, Synne Syversen Klubb Rustad IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Gjelstad, Tuva Berger Klubb Rustad IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Grydeland, Mia Josefine Krogseng Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hafting-Fyhn, Sunniva Klubb Koll, IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hagen, Astrid Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hauan, Astrid Klubb Il Vindbjart Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hauge, Hanne Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Heløe, Venild Heidenreich Klubb Heming, IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hval, Johanna Klubb Haugsbygd IF Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hvenekilde, Synne Nordby Klubb Rustad IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Håland, Sunniva Wik Klubb Koll, IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jacobsen-Sjue, Mina Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jeppsson, Nora Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Johannessen, Mathea Schei Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Johansen, Helene Wang Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jørgenrud, Marthe Lyngvær Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jørgensen, Amalie Strømdahl Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Krogh, Juni Fang Klubb Rustad IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kvalvaag, Liv Smith Klubb Heming, IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lekva, Una Sofie Klubb Koll, IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lona, Maja Riborg Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lunde, Natalie Borge Klubb Rustad IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lydersen, Pauline Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Løvenskiold, Victoria Cathrin Klubb Try, Idrettslaget Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Malm, Andrea Marie Angell Klubb Heming, IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Vang Skiløperforening Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Mehl-Bjørkli, Sanne Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Midtbø, Anna Kristiansen Klubb Haugsbygd IF Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Motzfeldt, Julie Marie Dalen Klubb Njård Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Myhre, Elisabeth Nagy Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Myrhaug, Mathilde Grevstad Klubb Heming, IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Møller-Hansen, Maria Klubb Oseberg Skilag Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Try, Idrettslaget Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nygård, Camilla Klubb Il Vindbjart Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nystad, Kristin Helen Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Omland, Hedda Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Heming, IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Petterson, Isabella Klubb Oseberg Skilag Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Pham, Dan Tam Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Pichler, Malin Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Prestrud, Helene Klubb Rustad IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Rystad, Ingeborg Marvik Dahl Klubb Rustad IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Rønning, Petra Klubb Rustad IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sand, Alise Lindløv Klubb Røa IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sandsdalen, Jenny Hoel Klubb Rustad IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Seberg, Emilie Enes Klubb Voss IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Simonsen, Amalie Klubb Holeværingen IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sjøberg, Tine Isabelle Klubb Røa IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Stavå-Ringdal, Tuva Klubb Rustad IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sundnes, Eline Risstad Klubb Rustad IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Tannæs-Fjeld, Ellinor Klubb Rustad IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ulleberg, Signe Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Vale, Julie Nyvold Klubb Heming, IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Vestøl, Alma Berge Klubb Njård Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Wahl, Amalie Klubb Heming, IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Westgaard, Amalie Heisel Klubb Oddersjaa SSK Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn White, Selma Caroline Klubb Oddersjaa SSK Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Woodhouse, Viktoria Iglebæk Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Østensen, Guro Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse Jenter 13-14 år klassisk stafett Øvelse 3x3 km stafett

Mix 11-12 år stafett klassisk - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Matilde Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aaneby, Nora Kristiansen Klubb Nittedal IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aannestad, Maria Klubb Røa IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aas, Signe Linea Trøsviken Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aasen, Hanna Ødegaard Klubb Haslum IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Adde, Ninnie Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Akselsen, Sander Klubb Konnerud IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Albrecht-Holberg, Leon Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Alexander, Karen Mathilde Simonsen Klubb Vestre Akers SK Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Alsgaard, Maria Schei Klubb Åsen IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aranjos-Sand, Blanka Helene Klubb Fossum IF Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aronsen, Synne Klubb Kjelsås IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aune, Marie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Axelsen, Even Haslestad Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakka, Øyvor Njålsdôttir Klubb Nittedal IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakken-Langslet, Vilde Klubb Holeværingen IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bardalen, Isabelle Fjellheim Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Belda-Torp, Alexandra Klubb Rustad IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berents, Sara Kristina Klubb Heming, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergh, Hannah Martine Klubb Konnerud IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergh, Martine Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berntzen, Sverre Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berntzen, Simen Fotland Klubb Konnerud IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bersås, Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berthelsen, Sofia Biørn Klubb Konnerud IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Besseberg, Fridtjof Boland Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Birkemoe, Inger Melhuus Klubb Rustad IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjerke, Marius Holmedal Klubb Røa IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørn-Afnan, Mathilda Klubb Lommedalens IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørnstad, Elise Klubb Koll, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Blandhoel, Sonia Lillil Klubb IL Skrim Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Blix, Sebastian Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Book, Benjamin Thomsen Klubb Røa IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Boye-Holmefjord, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bredesen, Nils Olav Fjæraa Klubb Nittedal IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brekke, Elisabeth Katrinesdatter Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brunborg, Lauritz Klubb Nittedal IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bråten, Lars Daniel Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bull, Francis Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bull, Jakob Olesøn Klubb Heming, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bunde, Sunniva Persson Klubb Kjelsås IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Byatt-Bakken, Emrik Klubb Røa IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dahl, Andreas Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Danbolt, Sofie Rebekka Børve Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn de Besche, Petter Sveen Klubb Røa IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Digre, Mathilde Klubb Røa IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Djau, Ayda Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Drevvatne, Iseline Knudsen Klubb Rustad IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Duvaas, Henrik Klubb Røa IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Edvardsen, Jørgen Eikeland Klubb Rustad IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Edwardsen, Jennie Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ekeberg, Simen Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ekeland, Herman Hytten Klubb Koll, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ellingsen Kanuck, Stefan Klubb Haugsbygd IF Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engelvoorn, David Klubb Heming, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engeseth, Herman Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engeseth, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engløk-Lind, Vetle Klubb Njård Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ennals, Thomas Peter Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ertresvåg, Jonatan Karlson Klubb Koll, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eskeland, Anne Klubb Gjerstad IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Evers, Fredrik Pillgram Klubb Røa IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Falch-Koslung, Una Klubb Koll, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Falck-Øien, Helene Klubb Fossum IF Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fein, Amalie Klubb Haslum IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finckenhagen, August Bo Oscar Klubb Heming, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjellheim, Synne Marie Klubb Koll, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjellheim, Lars August Klubb Koll, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjøsne-Hexeberg, Ask Klubb Nittedal IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flaatten, Ine Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flasnes, Sofie Risebro Klubb IL Skrim Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flo, Philip Solberg Klubb Kjelsås IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flo, Josefina Gustumhaugen Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Foros, Henrik Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossum, Julia Forfang Klubb Haslum IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fredriksen, Leon Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fredsvold-Larsen, Astor Klubb Årvoll IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Frøhaug, Christina Klubb Holeværingen IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Røa IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Føsker, Simen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gaustad, Oda Klubb Oddersjaa SSK Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gilje, Oskar Eriksen Klubb Røa IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Giving, Martine Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjermshus, Helene Czimbalmos Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjesdal, Johanna Bastiani Klubb Haslum IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjone, Hanna Paalerud Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Graff-Kallevåg, Oskar Klubb Årvoll IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grande, Sverre Berling Klubb Røa IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grini, Alexander Grønbæk Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grydeland, Sofie Aasen Klubb Njård Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grøndalen, Maren Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grønvoll, Markus Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grøttum, Emma Marlene Klubb Kjelsås IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gråthen, Tuva Schjelderup Klubb Haslum IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gundersen, Mikkel Møller Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haabesland, Kaja Lauvås Klubb Oddersjaa SSK Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haagensen, Hannah Linnea Johnsen Klubb Kjelsås IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hafredal, Ole Jørgen Gryting Klubb Gjerstad IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hafskjold, Sondre Prytz Klubb Koll, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagerup, Tiril Pedersen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Halvorsen, Agnes Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Mattis Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Martine Thøgersen Klubb Haslum IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hardeng, Audhild Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haug, Lars Hermund Klubb Moss Skiklubb Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugen, Jakob Gudbrand Løberg Klubb Røa IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hauger, Olav Naadland Klubb Fossum IF Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugland, Rasmus Klubb Oddersjaa SSK Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heimdal, Noah Broby Klubb Gulset IF Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helland, Thomas Kaggerud Klubb Fossum IF Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helmersmo, Emilie Tallaksrud Klubb Konnerud IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hertel, Brede Bratland Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hirsch, Jonas Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjetland, Ivar Lind Klubb Haslum IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjorth-Johansen, Kristian Klubb Rustad IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hodt-Billington, Mai Louise Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hoel, Lilly Margrete Gundersen Klubb Vestre Akers SK Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hofosseter, Hannah Narbuvoll Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hoftun, Magnus Lunde Klubb Suldal IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmen, Emrik Heesch Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmén, Sverre Klubb Årvoll IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmesland, Julian Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hov, Isak Göran Klubb Lommedalens IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hovda, Ole Hegle Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hovda, Gabriella Louise Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hovde, Sverre Svindland Klubb Rustad IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Huse, Marta Underthun Klubb Nittedal IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hustoft, Tallak Buset Klubb Nittedal IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hättestrand, Selma Amanda Hagfors Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høy, Fredrik Gillesen Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Idsøe, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ihler, Håvard Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Inderhaug, Ulvar Klubb Koll, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Isaksen, Vegard Solhaug Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jacobsen, Thorbjørn Forbord Klubb Lommedalens IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jebsen, Maren Kristina Klubb Konnerud IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensen, Frida Jakobsen Klubb Kjelsås IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensen, Jacob Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jevanord, Magnus Rørlien Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johannessen, Johan Williams Klubb Fossum IF Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johnsen, Åse Holthe Klubb Lommedalens IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jokstad, Endre Klethagen Klubb Kjelsås IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jordhøy, Nora Hermansen Klubb Koll, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Josefsen, Brage Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Junge-Larsen, Kamilla Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jøsendal, Eik Viljar Nertun Klubb Gjelleråsen IF Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kampli, Petter Stene Klubb Kjelsås IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kanck-Vårdal, Tobias Klubb Haslum IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kavanagh, Mia Andersen Klubb Røa IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kay, Jonas Andresen Klubb Rustad IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klafstad, Augustin Martin Klubb Koll, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kleven, Elias Klubb Konnerud IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kleven, Lotta Matilde Klubb Haslum IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klouman, Peder Christian Gerhard Klubb Heming, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Knutzen, Lea Koi Klubb Haslum IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kolberg-Svartvatn, Hedda Klubb Røa IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Koller-Sato, Sigurd Klubb Røa IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kolosova, Sofie Klubb Kjelsås IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kongsvold, Karoline Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kopp-Alfheim, Kira Klubb Rustad IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Koren, Mathilde Rekkertbø Klubb Koll, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kristensen, Henni Hattestad Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kristiansen, Evert Hallan Klubb Røa IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kristoffersen, Ellinor Stuland Klubb Fossum IF Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvamme, Anna Knoph Klubb Haslum IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvarsnes, Peder Gabriel Hammer Klubb Røa IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kveine, Eline Lilleng Klubb Kjelsås IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kåsine, Halfdan Klubb Heming, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Laget, Guro Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langfeldt, Nikolai Strand Klubb Oddersjaa SSK Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langhelle, Ella Hellem Klubb Røa IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langmoen, Sondre Juel Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Larsen, Vetle August Sletten Klubb Koll, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Laukli, Petter Klubb Konnerud IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lauvlid, Mina Klubb IL Skrim Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lefdahl, Marius Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leikanger, Ida Maria Klubb Røa IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lekang, Liv Marit Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lekve, Jakob Løvdal Klubb IL Skrim Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lerstad, Ester Klubb Moss Skiklubb Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lie, Benedikte Sætre Klubb Kjelsås IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lilleland-Olsen, Nora Klubb Holeværingen IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lindheim, Olav Klubb Rustad IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lindskog, Audun Klubb Rein, Idrettslaget Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lindskog, Petter Klubb Rein, Idrettslaget Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lingner, Gabriel Louis Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lippe, Frida Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ljosland, Maja Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Gjelleråsen IF Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lunde, Noah Næss Klubb Røa IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lundgaard, Teodor Solland Klubb Fossum IF Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løberg, Live Robøle Klubb Koll, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lømo, Amalie Lindback Klubb Haslum IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lønne Eriksson, Nora Linnéa Olava Klubb Lommedalens IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lønstad, Anniken Klubb Røa IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Majak, Konrad Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Malvik, Kristina Skjåkødegård Klubb Nittedal IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mansfield, Liv-Amalie Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mathisen, Silja Hovda Klubb IL Skrim Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mathisen, Kasper Kjenner Klubb Røa IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Maudal, Ida Marie Grosvold Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mettenes, Bjerk Oliver Endal Klubb Årvoll IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Michelsen, Fredrik Sagen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mjaaland, Lisa Klubb Oddersjaa SSK Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moe, Noah Nicolai Hartz Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moe-Finnesand, Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moen, Mille Ruud Klubb Rustad IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moen, Mathias Benoni Baastad Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mossige, Susanne Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mossin, Lars Gramshaug Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myhrvold, Trygve Larssen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myklebust, Daniel Larsen Klubb Årvoll IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myrmo, Sina Folland Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myrstad, Jonas Klubb Lommedalens IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mælum, Johan Klubb Kjelsås IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Møller, Axel Wold Klubb Koll, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nakstad, Iselin Sofie Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nedland, Liam Lavoll Klubb Rustad IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nestvold, Konrad Groven Klubb Heming, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Noer, Jens Vilmer Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordeng, Guro Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Norderud, Hennie Larsen Klubb Vestre Akers SK Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordklev, Elias Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordstrand, Johannes Teofilo Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordås, Nadine Hansen Klubb Nittedal IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nybakken, Mille Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nybråten, Silje Normann Klubb IL Skrim Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Næss, Emil Nikolai Preus Klubb Haugsbygd IF Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Næsset, Hanne Myhre Klubb IL Skrim Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Obrestad-Kolbu, Ask Klubb Gulset IF Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olaussen, Une Maria Klubb Rustad IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olson, Hedda Wahl Klubb Røa IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ore, Emilie Berglund Klubb Røa IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Orholm-Lønseth, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Orholm-Lønseth, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Oustad, Max Klubb Fossum IF Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Paus, Albert Edison Klubb Fossum IF Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pedersen, Johanna Grongstad Klubb IL Skrim Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pettersen, Vemund Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pettersen, Rikke Risberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rasch, Bendik Klubb IL Skrim Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rasch-Olsen, Morten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reikvam, Helle Marie Moen Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rein-Heggebakken, Karoline Klubb Nittedal IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reinsviki, Kristine Klubb Rein, Idrettslaget Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Remkes, Sander Klubb Oddersjaa SSK Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Riise, Alfred Sæther Klubb Nittedal IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Riise, Silje Klubb Oddersjaa SSK Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rogne, Sebastian Leksund Klubb Åsen IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rogne, Alexander Leksund Klubb Åsen IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rogstad, Amalie Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Roland, Leon Norderud Klubb Koll, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rolén, Martine Bjarøy Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rolfsen, Elina Lie Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rosenlund, Jonas Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Roth, Tuva Ryste Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rutle, Maria Klubb Nittedal IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rygh, Josefine Oraug Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rygh, Karl Oraug Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rynning, Emil Rosøy Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ryste, Oda Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røise, Sofie Nummedal Klubb Røa IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rømme, Cornelia Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Saanum, August Morstøl Klubb Njård Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sammut, Benjamin Olav Klubb Heming, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sammut, Samuel Paul Klubb Heming, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sand, Nils Christoffer Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sanderud, Alfred Holtan Klubb Årvoll IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Scheele, Helene Klubb Koll, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Scheie, Harald Klubb Koll, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Schelver, Truls Tangen Klubb Gulset IF Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Schomacker, Ella Mathea Bogerud Klubb Haslum IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Seljeset, Isak Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Simonsen, Linnea Klubb Holeværingen IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sivertsen, Julie Skau Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjøvaag, Petter Klubb Holeværingen IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skaatan, Margit Mathilde Klubb Moss Skiklubb Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skara, Emil Brekke Klubb Nittedal IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skari, Selma Klubb Nittedal IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skaug, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skei, Idun Klubb Nittedal IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Koll, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjærpe-Manaf, Gabriel Klubb Årvoll IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjærven, Taiyo Fuseya Klubb Rustad IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skog-Ustgård, Sigurd Klubb Nittedal IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skov, Bertram Bénée Klubb Kjelsås IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skram, Eiven Klubb Nittedal IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sletten, Anders Klubb Årvoll IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slæperud, Oliver Iversen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Småge-Hilsen, Mone Klubb Konnerud IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn snellingen Gaebler, Sofie Louise Klubb Fossum IF Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Snyder, Filippa Louise Schjerpen Klubb Rustad IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solberg, Adam Tormodsønn Klubb Kjelsås IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solberg-Watle, Erik Klubb Røa IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solum, Mats Gervin Klubb Fossum IF Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sortevik, Lauritz Tagholdt Klubb Røa IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sparrevik, Lina Elisabeth Klubb Koll, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steene-Johannessen, Frida Klubb Lommedalens IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stokke, Nikolai Burbano Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stokke, Marie Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stomperud, Selma Hagen Klubb Røa IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storbekkrønning, Natacha Cecile Jeanne Lefevre Klubb Haslum IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strande, Eirik Kaas Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strand-Huber, Ida Klubb Fossum IF Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strengelsrud, Isa Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strøm, Caroline Klubb Rustad IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strømsod, Theodor Strømmen Klubb Holeværingen IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stødle, Erle Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundby, Julie Stavik Klubb Nittedal IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundin, Vilde Timm Klubb Røa IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundt, Emil Bråtveit Klubb Nittedal IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svane-Fyhn, Anna Charlotte Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svanæs, Haakon Røvik Klubb Koll, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svanæs, Vetle Røvik Klubb Koll, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svare, William Oscar Klubb Koll, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svegård, Teodor Vierli Klubb Nittedal IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Syrstad, Erik Aleksander Klubb Røa IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sævik, Brage Olai Totlandsdal Klubb Moss Skiklubb Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søbstad, Audun Mathias Skaare Klubb Koll, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sølland, Tilde Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søreide, Vilde Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørvig, Kaia Klubb Gjelleråsen IF Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørvig, Malin Klubb Gjelleråsen IF Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tannæs-Fjeld, Viktor Klubb Rustad IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tellevik, Emma Victoria Klubb Røa IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thele, Georg Wollebæk Klubb Fossum IF Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thilert, Samuel Adyanthaya Klubb Røa IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thomsen, Martine Svaheim Klubb Røa IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thon, Oskar Kristiansson Klubb Årvoll IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Torkildsen, Thea Elise Klubb Heming, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Torkildsen-Husvik, Sander Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Trana, Erik Hårstad Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Treider, Nathalie Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tretli, Marie Klubb Rustad IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Trondsen, Eira Kanutte Holm Klubb Haugsbygd IF Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tronrud, Eirik Marken Klubb Holeværingen IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Trydal, Per Olav Klubb Gjerstad IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Udnæseth, Mathea Klubb Haslum IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Udnæseth, Aurora Klubb Haslum IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ulland, Simon Bjørge Klubb Nittedal IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ulsaker, Sondre Malecki Klubb Kjelsås IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Unander, Erling Kleiveland Klubb Årvoll IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Urstad, Johanne Bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Uthus, Sofie Lødøen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Utne, Elling Harris Klubb Haslum IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vaagland, Louise Frigstad Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vagrum, Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Valio, Ava Viktoria Sætnan Klubb Koll, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vatsgar, Matteus Ølnes Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vik, Enya Prados Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vik-Hansen, Mia Victoria Klubb Rustad IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vines, Asta Vartdal Klubb Lyn Ski Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vislie, Ole Klubb Røa IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wagner, Hedda Uta Klubb Nittedal IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wahl, Peter Mathias Klubb Heming, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Walker, Ella Klaveness Klubb Røa IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wallenius, Helene Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wangensteen, Boye Klubb Årvoll IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Weldingh, Jacob Wam Klubb Nittedal IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wenaas, Lucia Stabæk Klubb Røa IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Westgaard, Astri Hauge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wettergreen, Sebastian Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wogn-Henriksen, Hedda Johanne Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ytre-Arne, Liv Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Zistler, Mathea Sara Klubb Kjelsås IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ødegaard, Tora Tveit Klubb Nittedal IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ødegaard, Maria Sunde Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ødegård, Nils Aas Klubb Røa IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østlie, Petter Klubb Try, Idrettslaget Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østvold, Mikkel Grimsrud Klubb Fossum IF Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østvold, Simen Bjerke Klubb Konnerud IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øwre-Johnsen, Tobias Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ånensen, Simen Klubb Rustad IL Klasse Mix 11-12 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper

Mix 8-9-10 år stafett klassisk - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarseth, Helge Osberg Klubb Njård Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aas, Oda Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aas, Sara Kielland Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Alm-Edvardsen, Sindre Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Alvær, Ada Benestad Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andersen, Mille Brynsmo Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andersen, Lotte Sofie Oklum Klubb Røa IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andreassen, Ella Sofie Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andresen, Henriette Klubb Holeværingen IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aranjos-Sand, Alva Elise Klubb Fossum IF Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Arntsen, Vetle Sæther Klubb Nittedal IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Asmyhr-Andersen, Ingrid Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aukland, Gustav Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aukland, Ella Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Balarezo, Adrian Daniel Aaserudseter Klubb Årvoll IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Belander, Iver Reimers Klubb Fossum IF Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bell, Vilmer Fritjof Klubb Koll, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg, Julia Klubb Spydeberg IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg, Henny Mathilde Irgens Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berge, Erlend Bråten Klubb Koll, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berggreen, Linnea Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg-Lunder, Ulrik Klubb Fossum IF Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Birkemoe, Ole Melhuus Klubb Rustad IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjelland, Celine Marie Nedberg Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjonviken, Alma Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørk-Skaflestad, Haaken Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørnstad, Edel Jorine Skånhaug Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Blandhoel, Rebecca Claude Klubb IL Skrim Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Blix, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Blytt, Jørgen Aksel Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Blytt, Sigrid Fredrikke Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bogado, Santi Ulstein Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bolstad, Linus Gregersen Klubb IL Skrim Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bomann-Larsen, Linnéa Klubb Heming, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bomann-Larsen, Caroline Klubb Heming, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Book, Gustav Thomsen Klubb Røa IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Boström, Ted Anders Gustav Klubb Konnerud IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Boström, Jack Anders Erik Klubb Konnerud IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bratli, Erik Lofthus Klubb Gulset IF Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brevik, Kajsa Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bruksås, Karoline Rømuld Klubb Røa IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brustad, Marthe Fossen Klubb Rustad IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bryn, Olivia Diez Klubb Røa IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bull, Oskar Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bätz, Tim Klubb Årvoll IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bøch, Ada Østmo Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Camerer, Oscar Gram Klubb Njård Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Chishimba, Betty Lulu Klubb Årvoll IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Christensen, Cecilia Schrøder Klubb Heming, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Christensen, Mathea Lie Klubb Konnerud IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Christoffersen, Mathias Buskerud Klubb Njård Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dahlstrøm, Lars Fredrik Stjern Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Damstuen, Storm Thrane Klubb Årvoll IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn den Roover, Nikolay Jørgensen Klubb Haslum IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Djupvik, Emil Klubb Oddersjaa SSK Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dybwad, Tinius Klubb Fossum IF Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eggen-Vaa, Olav Klubb Rustad IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eilertsen, Emil Kalfoss Klubb Nittedal IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ekeland, Martin Hytten Klubb Koll, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Elgesem, Siren Svanes Klubb Haslum IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Elgesem, Eskil Svanes Klubb Haslum IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eliassen, Erika Engen Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Elverum, Torjus Samuelsen Klubb Røa IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Endresen, Håkon Iver Stendahl Klubb Røa IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engebretsen, Jørgen Smedsrud Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engelvoorn, Liv Klubb Heming, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Enholm, Synne Grønlund Klubb Spydeberg IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Erichsen, Mathilde Klubb Heming, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eriksen, Victor Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ertresvåg, Alva Witnes Klubb Koll, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ervasti, Ellen Alexandra Klubb Haslum IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Espinosa Oliva, Diego Klubb Røa IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fein, Nicholas Klubb Haslum IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Figenbaum-Hansen, Henrik Gavoll Klubb Heming, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finnson, Patrik Klubb Heming, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjeldstad, Mille Klubb Konnerud IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjellheim, Thomas Ottesen Klubb Heming, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flo, Sebastian Gustumhaugen Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flæsen, Ida Langemyhr Klubb Heming, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossen, Leona Aurdal Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossum, Maria Forfang Klubb Haslum IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Friis, Emil Lie Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fuglesang, Jacob Løvdahl Klubb Heming, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fulford, Jacob George Klubb Konnerud IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Furuseth-Midgaard, Ingrid Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Furuseth-Midgaard, Ane Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Færevaag, Hedda Kollen Klubb Heming, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Følling, Jacob Klubb Røa IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Garberg, Henriette Johanne Onsrud Klubb Heming, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Garvik, Nicholas von Jakitsch Klubb Njård Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gihle, Elias Klubb Holeværingen IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gihle, Magnus Syversen Klubb Rustad IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gilje, Helle Eriksen Klubb Vestre Akers SK Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Giske, Edith Lothe Klubb Moss Skiklubb Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjerden, Maja Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjermshus, Mikael Czimbalmos Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjertsen, Fredrik Aleksander Melling Klubb Fossum IF Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjone, Ingrid Paalerud Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gloppe, Ingvild Brandser Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Greni, Sigurd Botness Klubb Nes Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grindstad, Felix Klubb Nittedal IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grove-Knutsen, Karoline Klubb Vestre Akers SK Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grue, Agnes Helene Hagelsteen Klubb Nittedal IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grymyr, Ferdinand Løberg Klubb Vestre Akers SK Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grønvoll, Sofie Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gulseth, Karl Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gundersen, Colin Klubb Holeværingen IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Guzman, Matteo Jensen Klubb Rustad IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haabesland, Olai Lauvås Klubb Oddersjaa SSK Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haavind, Felix Klubb Heming, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haga, Andrine Wiesener Klubb Koll, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagerup, Thea Pedersen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haig-Rise, Axel Alexander Klubb Koll, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Halle, Sivert Skinnes Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hallingstad, Eline Falck Klubb Haslum IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Halmø, Idun Stenvold Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Halvorsen, Emmy Katrine Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Halvorsen, Henny Mørk Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hamadi, Trygve Storm Ingebretsen Klubb Vestre Akers SK Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Tullemor Klubb Testklubb IR 2 Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Mathias Thøgersen Klubb Haslum IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Nicoline Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hardeng, Sondre Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Harr, Sigrid Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hatter, Mad Klubb Testklubb IR 2 Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugan, Ludvig Nielsen Klubb Røa IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugen, Ola Bjørn Løberg Klubb Røa IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugnes, Ådne Klubb Oppegård IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haush, Olle Klubb Tistedalen FL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Havig-Gjelseth, Ola Klubb Røa IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Havnevik, Sverre Ek Klubb Røa IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heidenreich, Petter Erik Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helland, Aksel Annar Klubb Rustad IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helland, Maiken Kaggerud Klubb Fossum IF Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hellerud, Thomas Klubb Heming, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helmersmo, Erik Tallaksrud Klubb Konnerud IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helset, Mads Høivik Klubb Heming, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Henning, Håkon Bruksås Klubb Hasle-Løren IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hertel, Georg Bratland Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heyerdahl, Anna Charlotte Klubb Heming, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hilleren, Nila Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hippe, Oscar Kronberg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hoel, Harald Gundersen Klubb Vestre Akers SK Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holberg, Anneken Klubb Heming, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmboe-Rye, Jacob Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmes, Jenny Hovdenak Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holt, Christine Brustad Klubb IL Skrim Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holtan, Olivia Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hov, Sverre Skjalgsson Ranhoff Klubb Fossum IF Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hovda, Kristoffer Hegle Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hovda, Felix Andreas Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Husebø, Anton Emil Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høy, Margrethe Gillesen Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Håskjold, Ludvik Løberg Klubb Nittedal IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Imbsen, Even Nahrgang Klubb Heming, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ingierd, Håkon Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Isachsen, Peder Klubb Haslum IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Iversen, Sofie Sand Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jacobsen, Molly Marie Klubb Konnerud IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jacobsen, Hanna Klubb Årvoll IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jacobsen-Sjue, Eira Klubb Nittedal IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jarning, Ola Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jarnæss, Sofie Klubb Haslum IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jebsen, Jens Eirik Klubb Konnerud IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jeppsson, Mathias Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johannessen, Mio Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johansen, Emil Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johansson, Joel Bronebakk Klubb Tistedalen FL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johansson, Maja Magnusdatter Klubb Vestre Akers SK Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jordhøy, Gaute Hermansen Klubb Koll, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Josefsen, Ask Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jægtvik, Sverre August Klubb IL Skrim Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Keul, Victor Klubb Røa IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kihle, Rikke Klubb Konnerud IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kleven, Ella Klubb Konnerud IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klevgård, Bjørn Dennis Prytz Klubb Nes Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klokk-Brendryen, Nikolai Klubb Njård Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klorin, Balle Klubb Testklubb IR 2 Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klovland, Vetle Mathias Dalby Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klovland, Tinde Marie Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kolderup, Alexander Puntervold Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Koller-Sato, Ingrid Klubb Røa IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kolstad, Albert Spjudvik Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Koren, Ingeborg Rekkertbø Klubb Koll, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kringler, Mille Dogger Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kristoffersen, Edvard Martin Stuland Klubb Fossum IF Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krogh, Georg Zan Klubb Rustad IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krüger, Leonore Bjørnaas Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvale, Sverre Kristensen Klubb Nittedal IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvamme, Astrid Knoph Klubb Haslum IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kåsine, Tinus Klubb Heming, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lalinder-Fosse, Anton Allan Erik Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lamøy, Nickolai Klubb Nittedal IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langdalen, Ole Klubb Vestre Akers SK Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langset, Philip Johan Klubb Holeværingen IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langset, Olivia Klubb Holeværingen IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langset, Felix Klubb Holeværingen IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langseth, Bastian Adler Østli Klubb Tistedalen FL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Larsen, Oda Juliane Sletten Klubb Koll, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Larstad, Eskil Klubb Røa IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lehne, Johannes Klubb Holeværingen IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lehne, Mathilde Klubb Holeværingen IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leite, Sebastian Storebø Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leite, Filippa Storebø Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lilleland-Olsen, Ingrid Klubb Holeværingen IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ljosland, Sarah Aalbu Klubb Vestre Akers SK Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Longva, Halvor Johan Klubb Rustad IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lorentzen, Julie Lehne Klubb Heming, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lund, Kaja Grønning Klubb Konnerud IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lund, Kristoffer Iversen Klubb Hasle-Løren IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lund, Marte Grønning Klubb Konnerud IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lunde, Wilhelm Johannessen Klubb Rustad IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lundgaard, Andreas Solland Klubb Fossum IF Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lundstadsveen, Alma Marie Klubb Fossum IF Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lysheden-Vogt, Sindre Elias Klubb Konnerud IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løberg, Olav Robøle Klubb Koll, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Madsgård, Markus Promjan Klubb Konnerud IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mai, Nikolas Klubb Haslum IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martinsen, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martinsen, Caroline Drabløs Klubb Årvoll IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martinsen, Adam Holen Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mathiesen, Eira Barstad Klubb Haslum IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mathisen, Tarjei Hovda Klubb IL Skrim Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mejlænder-Larsen, Mathias Klubb Fossum IF Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Melum, Ingrid Marlene Klubb Røa IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Michelsen, Oda Sagen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mikkelsen, Emilie Falkenberg Klubb Rustad IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mikkonen, Elina Marie Klubb Nittedal IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mjærfoss, Ida Janie Klubb Nittedal IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moe, Theodor Hartz Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moen, Victoria Andrine Baastad Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moen-Nordseth, Fredrik Klubb Konnerud IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moheim, Emil Johnsen Klubb Nes Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mork, Nora Marie Brunvoll Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myhre, Adele Marie Thon Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myklebostad, Spencer Westlund Klubb Konnerud IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myrmo, Johannes Folland Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mæland, Torgrim Klubb Rustad IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nakstad, Aksel Herman Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Narmo, Nora Pedersen Klubb Moss Skiklubb Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nikolaisen, Nils Anders Klubb Rustad IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nohre-solvang, Mathias Leander Klubb Holeværingen IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Noordhof-Hansen, Martin Klubb Haslum IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordahl, Jakob Gudding Klubb Vestre Akers SK Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordang, Even Klubb Koll, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordang, Mari Klubb Koll, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordby, Jenny Lykke Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordeng, Henrik Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Norderud, Tilde Larsen Klubb Vestre Akers SK Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nybakken, Hermine Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nyseth, Bertine Holund Klubb Nittedal IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nystad, Kristen Haakon Klubb Nittedal IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nørgaard, Emilie Veden Klubb Holeværingen IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Obrestad-Kolbu, Una Klubb Gulset IF Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Joachim Solberg Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsrød, Nicolai Disch Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ovesen, Johan Hendnes Klubb Vestre Akers SK Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ovesen, Aksel Hendnes Klubb Vestre Akers SK Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Paulshus, Ellinor Hallan Klubb Vestre Akers SK Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Paus, Erlend Emblem Klubb Fossum IF Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Petersen, Herman Torgersen Klubb Oppegård IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pettersen, Ådne Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rasch-Halvorsen, Iris Louise Teigen Klubb Heming, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Riksfjord, Fredrik Klubb Vestre Akers SK Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Riksfjord, Wilhelm Klubb Vestre Akers SK Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ringdal, Wanda Klubb Heming, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rognli, Ella Marie Rebekka Klubb Haslum IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ruden, Maja Sæl Klubb Røa IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rudi-Pedersen, Mads Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rutle, Nicolai Klubb Nittedal IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rygh, Mari Oraug Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ryste, Sofie Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rytter, Milo Emanuel Klubb Koll, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rødseth, Heddy Tjaberg Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røren, Liam Michael Laborde-Castagnet Klubb Njård Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røren, Indy Nicolas Laborde-Castagnet Klubb Njård Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røstum, Jonas Solberg Klubb Røa IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Salomonsen, Hedda Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandaker, Sunniva Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandnes, Magnus Broch Klubb Rustad IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandsbakk, Storm Klubb Holeværingen IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Schaanning, Alfred Haga Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Schelver, Viktor Tangen Klubb Gulset IF Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sigernes, Anton Nylund Klubb Årvoll IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sigernes, Lars Nylund Klubb Årvoll IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Simonsen, Tiril Tallulah Bølstad Klubb Årvoll IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sire, Valdemar Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sivertsen, Emilie Skau Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjøberg, Ida Celine Klubb Røa IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjøberg-Østensvik, Julia Klubb Årvoll IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skara, Fride Brekke Klubb Nittedal IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjerven, Mia Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skodvin, Magnus Klubb Heming, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skogstrøm, Ingrid Aas Klubb Haslum IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skog-Ustgård, Eirik Klubb Nittedal IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skram, Vinjar Ellef Klubb Nittedal IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skuterud, Martin Kirkevollen Klubb Holeværingen IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skuterud, Kristoffer Kirkevollen Klubb Holeværingen IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skøien, Johan Indergaard Klubb Konnerud IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sletten, Eileen Nordbø Klubb Nittedal IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Smart, Petter Klubb Testklubb IR 2 Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Snyder, Hedvig Marit Schjerpen Klubb Rustad IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solheim, Aleksander Klubb Rustad IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solheim, Christian Sanne Klubb Heming, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Heming, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solum, Andrea Hårvik Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solum, Håkon Gervin Klubb Fossum IF Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sommerfelt, Christian Klubb Testklubb IR 2 Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stavnum, Martine Elise Hansen Klubb Rustad IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steinsvik, Fredrik Aune Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stensvik, Aksel Abrahamsen Klubb Bækkelagets SK Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stiris, Nicholas Klubb Heming, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Straith, Fredrik Klubb Rustad IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strandberg, Pernille Gamst Klubb Nittedal IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stødle, Eskil Syver Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Støtvig, Maria Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundin, Eline Timm Klubb Røa IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundt, Jesper Bråtveit Klubb Nittedal IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sweetman, Ingrid Louise Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sælebakke, Anneli Heien Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæternes, Sigurd Høibjelke Klubb Hasle-Løren IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sønsterud, Andreas Klubb Holeværingen IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sønsterud, Hermine Klubb Holeværingen IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søreide, Sigurd Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søreide, Hanna Louise Sulheim Klubb Vestre Akers SK Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tanderø, Selma Skaare Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Taugbøl-Hansen, Marie Klubb Røa IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tellevik, Jakob Magnus Klubb Røa IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thielemann, Sigurd Klubb Vestre Akers SK Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thomsen, Filippa Svaheim Klubb Røa IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thorleifsson, Ragna Marie Klubb Heming, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thorseng, Mads Nygård Klubb Fossum IF Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thronsen, Elise Ingeborg Klubb Fossum IF Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thøgersen, Nikolai Klubb Haslum IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thøgersen, Hermine Aass Klubb Heming, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thøgersen, Hedda Aas Klubb Heming, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tidemann, Kasper Hart Klubb Njård Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tistel, Sverre Sandberg Klubb Vestre Akers SK Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tjelle, Anna Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tjore, Tind Kirvil Haaland Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Torstensen, Aurora Næss Klubb Vestre Akers SK Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tran-Løland, Johan Klubb Heming, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Trøan, Ole Jakob Klubb Nittedal IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tærud-halvorsen, Brage Klubb Vestre Akers SK Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ulland, Adele Bjørge Klubb Nittedal IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ursin, Anny Christiane Soldal Klubb Koll, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Urstad, Lars Emil Bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Utne, Klara Katrine Klubb Haslum IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Valstad, Alma Anjadatter Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vesterby, Matias Nikolai Klubb Oppegård IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vestskog, Emil André Klubb Konnerud IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vetlesen, Jonas Holte Klubb Koll, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vinsrygg, Julia Nawara Klubb Rustad IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wagner, Eira Kristin Klubb Nittedal IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Walhout, Mads Fjellman Klubb Konnerud IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wiel-Bjørnskau, Axel Klubb Heming, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wiel-Bjørnskau, Carl Klubb Heming, IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wille, Olav Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wold-Gustavsen, Olea Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wølner, Linnea Sofie Kabbe Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ødegård, Martin Aas Klubb Røa IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øien, Frida Klubb Haslum IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Örnolfsdottir, Martha Katrin Klubb Årvoll IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østengen, Kristin Finne Klubb Haslum IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østensen, Sigrid Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østvold, Martin Bjerke Klubb Konnerud IL Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øwre-Johnsen, Vilde Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Åshammer, Elise Telnes Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix 8-9-10 år stafett klassisk Øvelse Stafett 3 etapper
NIF-EPI03, 03
Foto: Geir Olsen, NTB scanpix