Hopp til innhold

Strindheimstafetten

Velkommen til den 55. utgaven av Strindheimstafetten. Rennet arrangeres for klasser fra og med 11 år og oppover. 3 etapper: Klassisk - Fri - Fri Påmelding gjøres i SportsAdmin. Arrangementet er fluorfritt

  • Når: 31.12.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Selbuskogen skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 29.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 31.12.2019 Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2019 Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2019 Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2019 Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2019 Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2019 Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 450 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 510 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2019 Klasse Kvinnere Veteran Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 510
Start 31.12.2019 Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 450 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett Startkontingent 510 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2019 Klasse Menn Veteran Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 510 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G11-12 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aam, Torstein Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Agle, Even Våset Klubb Inderøy IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Belsvik, Odin Gustavsen Klubb Rognes IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Benum, Sverre Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Daling, Sigmund Klubb Skatval Skilag Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Elden, Martin Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Estil, Filip Klubb IL Varden Meråker Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Evjen, Magnus Berg Klubb Hommelvik IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjørtoft, Heine Klubb Strindheim IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fosli, Nikolai Klubb Hommelvik IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossen, Iver-Martin Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hallan, John Petter Klubb Skatval Skilag Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hepsøe, Adrian Ekle Klubb Strindheim IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Herfindal, Trym August Velle Klubb Hommelvik IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kottum, William Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lande, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lerfall, Martin Klevberg Klubb Lånke IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lian, Odin Klubb IL Varden Meråker Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Meldal, Oliver Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mollan, Magnus Klubb Inderøy IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Oksvold, Tristan Klubb Strindheim IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pigott, Elias Saether Klubb Byaasen Skiklub Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rannem, Andreas Haugan Klubb Inderøy IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reitan, Jonas Skjerdingstad Klubb Rognes IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røkke, Hågen Østraat Klubb Vinne Skilag Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønning, Sander Klubb Lånke IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skulbørstad, Petter Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Standal, Gustav Klubb Lånke IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stensaas, Jonas Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stenvik, Dagfinn Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strid, William Klubb IL Varden Meråker Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svane, Gabriel Piotrowski Klubb Hommelvik IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sverre, Viktor Nyeng Klubb Byaasen Skiklub Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sævik, Sigurd Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørnes, Andreas Klubb Hommelvik IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thingstad, Emil Klubb Vinne Skilag Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thorsø, Teodor Klubb Heimdal Ski Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tollaksen, Henrik Vik Klubb Strindheim IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tuhus, Joakim Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Viberg-Dahl, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Viberg-Dahl, Mads Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wangberg, Oskar Klubb Skatval Skilag Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wannebo, Aslak Dahlen Klubb Hommelvik IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper

G13-14 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aune, Sondre Klubb Strindheim IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Buland, Markus Kristoffer Farstad Klubb IL Varden Meråker Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dybwad, Eirik Haugskott Klubb Byåsen IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Estil, Konrad Klubb Lånke IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Frostad, Magnus Sommerschild Klubb Buvik IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Frøseth, Simon Klubb Hommelvik IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heggheim, Peter Klubb Buvik IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Isaksen, Magnus Stormo Klubb Byaasen Skiklub Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lindkvist-Fløtten, Philip Klubb Strindheim IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lohne-Nilsen, Sverre Klubb Hommelvik IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mollan, Fredrik Klubb Inderøy IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Lånke IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røkke, Tor Håkon Rismark Klubb Heimdal Ski Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjømo, Erik Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slørdal, Adrian Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strid, Alexander Klubb IL Varden Meråker Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tangvik, Lucas Leander Klubb Heimdal Ski Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ulven, Jørgen Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vesterfjell, Lukas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ødegaard, Milo Mathias Høve Klubb Strindheim IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øyås, Eskil Klubb Buvik IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper

G15-16 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarhaug, Jens Borgar Klubb Sokna IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aune, Jørgen Klubb Byåsen IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brodtkorb, Christian Johannes Groth Klubb Strindheim IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bruland, Eirik Ask Klubb Strindheim IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fagerholt, Sondre Klubb Orkdal IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grendstad, Tobias Klubb Klæbu IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hallan, Magnus Klubb Skjelstadmark IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hanssen, Henrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hergot, Sindre Klubb Byåsen IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kråkenes, Viktor Klubb Skjelstadmark IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvarme, Nikolai Klubb Strindheim IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Livik, Halvard Johannesen Klubb IL Varden Meråker Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nysæter, Sigve Havik Klubb Leirådal IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nøst, Daniel Lyngstad Klubb Byåsen IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pedersen, Magnus Riseth Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandvik, Sveinung Henrik Eriksen Klubb Utleira IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Schiefloe, Marius Møller Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sivertsen, Fredrik Klubb Leirådal IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skrattalsrud, Espen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solberg, Amund Tore Klubb Sokna IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storli, Vegard Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæther, Sander Rystad Klubb Utleira IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæther Pigott, Lukas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tungen, Olve Klubb Orkdal IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ulven, Martin Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Uv, Oscar Brandås Klubb Orkdal IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper

J11-12 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkås, Ragnhild Nygård Klubb Rennebu IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brodtkorb, Martine Groth Klubb Strindheim IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dullum, Ida Klubb Lånke IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finbraaten, Mathea Klubb Byåsen IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hammer, Ingrid Sofie Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hamre, Mia Nicoline Steig Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haram, Hennie Margrete Klubb Strindheim IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmvik, Silja Klubb Byåsen IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjesbu, Lovise Klubb Lånke IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klepp, Kristine Iversen Klubb Inderøy IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krogh, Selma Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lund, Frida Wangberg Klubb Lånke IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moen, Thea Klubb Hommelvik IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Norheim, Eirill Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rannem, Lisa Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rokkonesløkk, Eileen Klubb Rennebu IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sesseng, Sara Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Snilsberg, Malene Klubb Byåsen IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vaagen, Lone Klubb Rennebu IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper

J13-14 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Alise Sundby Klubb Byaasen Skiklub Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finbraaten, Malin Klubb Byåsen IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hakonardottir, Alma Eir Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hakonardottir, Greta Osk Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hauge, Vilma Rathe Klubb Byaasen Skiklub Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hårstad, Stine Klubb Rennebu IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johnsen, Emilie Solheim Klubb Byåsen IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klepp, Ingrid Iversen Klubb Inderøy IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvarme, Elvira Klubb Strindheim IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løkken, Maia Klubb Sokna IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Petersen, Kristin Klubb Heimdal Ski Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rabben, Selma Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ramsem, Thyra Klubb Rennebu IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reitan, Berit Solem Klubb Sokna IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røstad, Torild Klubb Sokna IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandnes, Eline Klubb Heimdal Ski Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skåre, Ella Fjær Klubb Strindheim IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sverre, Henriette Nyeng Klubb Byaasen Skiklub Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vesterfjell, Thea Marie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wekre, Hanne Klubb Heimdal Ski Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ytterhus, Nora Klubb Rennebu IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper

J15-16 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Lånke IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Falch, Mari Hasle Klubb Strindheim IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Strindheim IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gross-Benberg, Helene Klubb Byåsen IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jakobsen, Nora Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjesbu, Ida Klubb Lånke IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opgård, Marion Raaen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rytter-husby, Helene Klubb Strindheim IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steffenrem, Sigrid Elisabeth Klubb Skjelstadmark IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper

Kvinner junior - 3x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Celius, Maja Bostrøm Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Gissinger, Inger Kvåle Klubb Malvik IL Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hegdahl, Nora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Heggem, Synnøve Lysaker Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Holtan, Kaisa Bergin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Knutzen, Tonje Klubb Malvik IL Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Mauset, Hanna Sørensen Klubb Malvik IL Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Rohde, Martine Høgler Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Stokken, Ella Eidstumo Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Valås, Ane Bjørgum Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett

Kvinner senior - 3x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Eide, Ragnhild Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett

Menn junior - 3x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Arntsen, Ola Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bakken, Halvor Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Brurok, Sindre Bogen Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Brækken, Ole Andreas Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Drøyvold, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Ellingsen, Emil Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Flatberg, Hallvard Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Heimdal Ski Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Høgli, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Klæbo, Ola Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Kvarme, Mathias Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Merakerås, Tage Kulset Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Moe, Eskil Døsvik Klubb Heimdal Ski Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Reistad, Kristian Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Rø, Jostein Mauseth Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Buvik IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Svardal, Niclas Johansen Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sæther, Helge Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Troøyen, Jens Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Buvik IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Østerås, Sindre Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett

Menn senior - 3x10 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Axel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bjørnstad, Espen Dahlhaug Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Blikra, Endre Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bøgeberg, Christian Tobias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Ekren, Thomas Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Flatjord, Tormod Garnes Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Grøv, Kornelius Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Halstadtrø, Mads Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Haugan, Sander Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Jespersen, Chris André Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Presthus, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Renå, Marius Moe Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Troøyen, Jørn Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Vårheim, Vegard Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett

Menn Veteran - 3x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse Menn Veteran Øvelse 3x5 km stafett
Navn Ingebrigtsen, Ronny Klubb Bratsberg IL Klasse Menn Veteran Øvelse 3x5 km stafett
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse Menn Veteran Øvelse 3x5 km stafett
NIF-EPI02, 02
Foto: NSF