Hopp til innhold

KM SKAGEN Oslo Sprint 2020

Rennet arrangeres av LYN SKI for aldersgruppene fra 9 år (2011 kullene) til og med senior. Stilart: SKATE sprint. Rennet arrangeres uten prolog. Alle i klasse 11 år og eldre starter direkte i kvartfinaleheat eller semifinaleheat, avhengig av antall startende i klassen. Klassene til og med 10 år starter i 2 heat uten kvalifisering og resultat. Det er 2 løyper, en på 500 m (9-14 år) og en på 800 m (15 år +). Kretsrenn i alle klasser, kretsmesterskap for 13 -16 år. Første start er kl. 9.00, de eldste starter først. Vær oppmerksom på at rennet kan bli fulltegnet før fristen utløper, se forøvrig invitasjon vedlagt. Ingen etteranmelding. KM SKAGEN Oslo Sprint inngår i Buypass Cup for 13-14 åringer i 2020.

  • Når: 11.01.2020
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Oslo
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 11.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 11.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 11.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 11.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørk-Skaflestad, Haaken Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Endresen, Håkon Iver Stendahl Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Engebretsen, Jørgen Smedsrud Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Fjellheim, Thomas Ottesen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Franck-Sætervoll, Olav Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Følling, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Garvik, Nicholas von Jakitsch Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Gulseth, Karl Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Guzman, Matteo Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Christian Monrad Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hartmann, William Otto Hasner Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Haugen, Ola Bjørn Løberg Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Havig-Gjelseth, Ola Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hellerud, Thomas Nissen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hellerud, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Henning, Håkon Bruksås Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Holmboe-Rye, Jacob Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ihler, Sondre Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Imbsen, Even Nahrgang Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Johannessen, Christian Schei Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Jasper Lindebø Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kjøren, Peder Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kolderup, Alexander Puntervold Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Larstad, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Løberg, Olav Robøle Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Mannsåker, Andreas Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Marthinsen, Fredrik Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Adam Holen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Mero-Hauge, Kasper Chamberlain Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Marcus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Norman, Zakarias Groth Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Norum, Felix Alexander Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Nupen-Breivik, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Joachim Solberg Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Osnes-Ringen, Aksel Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Røstum, Jonas Solberg Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Skogheim, Håkon Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Smedsvig, Aksel Martinius Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sæternes, Sigurd Høibjelke Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Tellevik, Jakob Magnus Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Vidal, Thomas Haukeland Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Zistler, Florian Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Benserud, Knut Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Berge, Brage Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørndal, Benjamin Ayush Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Brækken, Mikkel Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Brækken, Ludvik Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bull, Jakob Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Byatt-Bakken, Emrik Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Deely, Aslak Richard Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Dragset, Sander Ekremsvik Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksson, Sondre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Fodstad, Jonathan Björck Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Føyen, Henrik Syrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Grossmann, Magnus Grundt Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hasle, Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Havnes, Eskil Ree Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Heldaas-Grorud, Bastian Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Helstad, Fredrik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Inderhaug, Ulvar Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Innselset, Erik Skjellevik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Juul-Gam, Jens Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kjøbli, Oskar Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Evert Hallan Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Vetle August Sletten Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lied-Storstenvik, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lilleaas-Eriksen, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Linnebo, Erlend Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Liven-Wetterhus, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Christian Krohn Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Luszcz, Igor Pawel Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Macpherson, Ewen Eide Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Majak, Konrad Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Meedom, Henrik Moe Wolf Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nakstad, Eskil Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Noer, Jens Vilmer Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nordal, Teodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nybo, Christoffer Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nyborg, Gustav Bakke Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Owe, Theodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Riise-Hanssen, Henrik Fossland Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Rosenlund, Jonas Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Rygh, Karl Oraug Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Røynås, Gustav Gran Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Seippel-Sivertsen, Johannes Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Seljeset, Isak Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skomedal, Amund Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skridshol, Mikkel Wehler Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sortevik, Lauritz Tagholdt Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Standal, Knut Mathias Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Steinsvik, Jacob Clausen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Storsul, Tormod Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Strande, Mathias Johansen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Stray, Casper Borge Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Syrstad, Erik Aleksander Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Tannæs-Fjeld, Viktor Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Vatsgar, Matteus Ølnes Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Vislie, Ole Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Vågen, Herman Amland Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Waage, Ingmar Dyrkorn Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Weisz, Alfred Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Winterhalder, Leo Munkebye Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Sondre Oldervik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Berntzen, Sverre Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerkeli, Marius André Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Boye-Holmefjord, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Eikheim, William Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ekeland, Herman Hytten Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Engeseth, Herman Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Engeseth, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ertresvåg, Jonatan Karlson Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Fürstenberg, Henrik Grotle Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Grande, Sverre Berling Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Grønvoll, Markus Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Guddal, Ludvig Taraldsen Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gundersen, Mikkel Møller Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hafskjold, Sondre Prytz Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Harbo-Lervik, Oscar Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Haugen, Jakob Gudbrand Løberg Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Heggløv, William Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Høy, Fredrik Gillesen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Idsøe, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ihler, Håvard Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Isaksen, Vegard Solhaug Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Jevanord, Magnus Rørlien Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kampli, Petter Stene Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Klouman, Peder Christian Gerhard Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kolderup, Jakob Refvem Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Koller-Sato, Sigurd Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lindheim, Olav Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Mathias Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Myhrvold, Trygve Larssen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Mælum, Johan Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Møller, Axel Wold Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nakstad, Eldar Klubb Jutul IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nordklev, Elias Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Orholm-Lønseth, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Planting, Brage Trodal Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Riise, Oscar Birk Andenæs Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rognstad, Ola Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sagatun-Langleite, Mikal Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sjøstrand, Even Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Steihaug, Andreas Skappel Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Steinsholt, Peder Molstad Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Strøm-Nielsen, Laurits Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Støre, Lars Teigland Klubb Jutul IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Torgersen, Magnus Kaixiao Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Torkildsen-Husvik, Sander Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Trana, Erik Hårstad Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Tysseland, Thomas Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ulleberg, Gjermund Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ulsaker, Sondre Malecki Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Vigdal, Simon Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Wahl, Peter Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Welo, William Stene-Johansen Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Wettergreen, Sebastian Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Østlie, Petter Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm-Edvardsen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Borch, Thomas Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Brustad, Casper Fossen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn David-Andersen, Philip Tingberg Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Digre, Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Drønnesund, Oliver Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Eidsvik, Aksel Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ekern, Kristian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fyksen, Sebastian Sander Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hasle, Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hekneby, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Heyerdahl, Kristoffer Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Imbsen, Mathias Nahrgang Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Imset, Lars Magnus Bildøe Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsen, Håkon Prøsch Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kjørsvik, Oliver Storm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Linnebo, Sivert Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Henrik Krohn Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Mittelbach, Martin Westeng Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Moe, Magnus Pettersen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Mæland, Borgar Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sandbæk-Skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Spilling, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Stavik, Harald Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Tuguldur, Sanjay Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ugelstad, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Wisth, Petter Elias Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Wurschmidt, Victor André Prestegård Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Økern, Cornelius Varden Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Østensen, Torstein Sirisønn Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bakken, Elias Røsholt Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Flaten, Mathias Jovik Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Gaare-Olstad, Edvard Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Guzman, Lucas Marcel Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hafskjold, Eskil Prytz Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hermansen, Christian Gjermundsen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Høyerholt, Frederick Emil Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ingnes, Eskil Synnevåg Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Klouman, Hans Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ljosland, Nikolai Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lundstein, Lukas Karl Jonas Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Marthinsen, Mathias Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nesse, Alexander Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Noraker, Storm Gabriel Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nordbotten, Thomas Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nybo, Philip Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Pira, Oscar Alexander Figenschou Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ryssdal, Jens Bergerøy Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Røe, Kasper Kvakland Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sagedahl, Herman Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skaug, Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skodvin, Johan Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sommerhein, Per Noah Pensgaard Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Tjøgersen, Iver Kjus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Tofte, Håkon Leonard Ågesen Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Vågen, Philip Amland Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Øie, Ole-Henrik Karlsen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Andresen, Vegard Seligmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Astad, Rasmus Lagmandokk Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Kristoffer Bjørnstøl Klubb Bjørndal IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Brekke, Helmer Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Diab, Nilas Goa Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gaaserud, Henrik Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Haga, Andreas Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hicken, Jonas Johansen Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Høidalen, Petter Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kjøbli, Emil Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Koller-Sato, Magnus Olav Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lindvik, Thomas Myhre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Mangseth, Isak Sørensen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Noraker, Jeger Sebastian Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ripel, Oskar Bjerkely Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rudi, Aksel Glomnes Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rushfeldt, Iver Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Syrrist, Iver Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sølhusvik, Bo Larsen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Torkildsen-Husvik, Sigurd Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tronsmo-Oraug, Markus Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Viktor Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bruun-Lie, Felix Rein Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Buhs, Jakob Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bøymo, Jacob Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Eggen-Vaa, Ånund Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fagerhaug, Jonas Nilsen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fyksen, Kristoffer Scott Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hillestad, Martin Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Moen, Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Mydske, Kristian Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sjåfjell, Paul Philipp Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Stornes, Simon Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Surnevik, Syver Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Tomren-Berg, William Emil Mellvang Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ugelstad, Rudolf Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Vetleseter, Ferdinand Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Vik, Axel Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Wallenius, Jakob Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm-Edvardsen, Sindre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Astad, Linus Lagmandokk Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Claudi, Jesper Skatvedt Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Dahlstrøm, Lars Fredrik Stjern Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Egeland, David Korsaksel Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ekeland, Martin Hytten Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Fonneløp, Edvin Jack Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Frostestad-Stenbrenden, Ulrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Færgestad, Nikolai Nordby Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Føyen, Mikkel Syrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Haig-Rise, Axel Alexander Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Heidenreich, Petter Erik Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Helland, Isak Hovda Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hellerud, Lauritz Nissen Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Jordhøy, Gaute Hermansen Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kvalheim, August Bøyesen Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ljosland, Aksel Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lorentzen, Ludvig Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lunde, Wilhelm Johannessen Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Madsgaard, Henrik Storli Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Mathiesen, Karl Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Myrmo, Johannes Folland Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Mæland, Torgrim Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Mørland, Emil Flatabø Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Preus, Oliver Moen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Rømo, Edvald Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sagatun-Langleite, Tomas Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sandbæk-Skjørten, Axel Klubb Spydeberg IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Schaathun, Tormod Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Seielstad, Yannis Pereira Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Skaug, Erling Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Skjærholt, Sigve Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Solheim, Christian Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Svege, Mats Klubb Jutul IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Tronsmo-Oraug, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ulsaker, Sebastian Malecki Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Vigdal, Torjus Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Øvreseth, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sara Kielland Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Aas, Ulrikke Bjerkvold Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Alvær, Ada Benestad Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Baardsgaard, Amalie Jervell Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Backer-Grøndahl, Kaia Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bihaug-Frøyland, Maren Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørheim, Agnes Talha Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bomann-Larsen, Linnéa Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Boye-Holmefjord, Frida Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bratlie, Ida Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Brevik, Kajsa Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bruksås, Karoline Rømuld Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Brurok-Söderström, Thea Liv Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Brørs-Larsen, Emma Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bull, Emilie Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bøch, Ada Østmo Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bøhm, Oda Marie Kirknes Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Christensen, Cecilia Schrøder Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Edin, Julie Brastad Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Esmann, Jorid Dale Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Fjeldstad, Celine Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Gloppe, Ingvild Brandser Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Grydeland, Mille Tobine Krogseng Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Haagensen, Leah Sophie Johnsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Høgset, Sofia Bebanic Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kardel, Ingvild Saga Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Krogstad, Martine Jonsborg Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Pernille Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lundstein, Linnéa Gulle Marléne Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Olden, Andrine Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Olson, Maya Helena Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ruden, Maja Sæl Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sejersted, Astrid Björk Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sjøberg, Ida Celine Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sollie, Ingvild Vie Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Taasen, Helene Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Taugbøl-Hansen, Marie Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Tjore, Tind Kirvil Haaland Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Østensen, Sigrid Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Nicoline Louise Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Andresen, Alba Brundtland Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Berents, Sara Kristina Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørnstad, Elise Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Brekke, Elisabeth Katrinesdatter Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Claudi, Clara Skatvedt Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Digre, Mathilde Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Drevvatne, Iseline Knudsen Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Engen, Jenny Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Flo, Josefina Gustumhaugen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Gjermshus, Helene Czimbalmos Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Gulbrandsen, Nor Norderval Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hardeng, Audhild Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hättestrand, Selma Amanda Hagfors Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Emma Klem Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Jakobsen, Idun Hegesdatter Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Jordhøy, Nora Hermansen Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Junge-Larsen, Kamilla Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kavanagh, Mia Andersen Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamme, Karoline Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Libæk, Sanna Bakke Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Løvdal, Eugenia Mack Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Mansfield, Liv-Amalie Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Markussen, Emilie Hernæs Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Maudal, Ida Marie Grosvold Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Mo, Hermine Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Mo, Andrea Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Moe, Martine Pettersen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Moen, Mille Ruud Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Mork, Elli Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Mossige, Susanne Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Myrmo, Sina Folland Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nordby, Maya Ishimaru Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Olafsson, Linnea Gangeskar Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Omland, Oline Wik Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Prytz, Sigrid Winge Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Roth, Tuva Ryste Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ryste, Oda Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sjøberg-Østensvik, Amalie Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skjærholt, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Storvik, Emilie Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Stølan, Agnes Castberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Svege, Selma Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Thorsrud, Frøya Weum Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Tollefsen, Emilie Grahl-Madsen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Torkildsen, Thea Elise Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Tretli, Marie Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Vagrum, Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Valeberg, Emma Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Vines, Asta Vartdal Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Woodhouse, Karoline Iglebæk Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Matilde Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Benediktsson, June Steigum Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bergh, Maren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bratberg, Ågot Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bratlie, Mari Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Brørs-Larsen, Eva Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Dahlstrøm, Ingrid Marie Stjern Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Falck, Mathilde Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Franck-Sætervoll, Leah Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gjone, Hanna Paalerud Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Haagensen, Hannah Linnea Johnsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Halvorsen, Agnes Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Haugerud, Alva Rygnestad Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hermansen, Ingrid Gjermundsen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hodt-Billington, Mai Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kolosova, Sofie Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kongsvold, Karoline Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Krokann, Ingvild Marie Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lillestøl, Selma Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ljosland, Maja Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lorentzen, Elise Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Løberg, Live Robøle Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nesheim, Alma Bjørkelund Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nesse, Anniken Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nordås, Julie Kristine Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Olaussen, Une Maria Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Olden, Mathilde Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Olson, Hedda Wahl Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Preus, Marie Moen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Reikvam, Helle Marie Moen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rogstad, Amalie Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Schaathun, Sunniva Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Stomperud, Selma Hagen Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Storli, Sarah Elise Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Strengelsrud, Isa Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sølland, Tilde Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Tellevik, Emma Victoria Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Thomsen, Martine Svaheim Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Thorstensen, Iben Helena Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Wenaas, Lucia Stabæk Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Willoch, Hedvig Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Zistler, Mathea Sara Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Zurawska, Nina Anna Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Agnes Helene Høyven Klubb Tistedalen FL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bell, Petra Helene Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Borch-Jenssen, Victoria Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Brænden, Guro Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Astrid Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Henaug-Hansen, Anna Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hyvang, Hennie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Håland, Sunniva Wik Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen-Barli, Iben Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jørgensen, Amalie Strømdahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Vilma Hallan Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kvarud, Marie Faller Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lauvstad, Maria Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Leivestad, Tuva Gundersen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lekva, Una Sofie Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lona, Maja Riborg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Løvenskiold, Victoria Cathrin Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Mossige, Else Julie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Silje Solberg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rystad, Ingeborg Marvik Dahl Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sand, Alise Lindløv Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sjøberg, Tine Isabelle Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sundsbø, Ingrid Sandnes Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Torkildsen, Martine Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Vogt-Lorentzen, Noor Emilie Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Weisz, Clara Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Woodhouse, Viktoria Iglebæk Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Almaas, Aurora Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Andresen, Hannah Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Benserud, Astrid Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bruksås, Hedvig Vilhelmine Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bye, Filippa Elisabeth Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Chen-Bjørhovde, Hannah Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Digre, Agathe Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Grydeland, Mia Josefine Krogseng Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Charlotte Andrea Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hauge, Hanne Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Johannessen, Mathea Schei Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Helene Wang Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kvalvaag, Liv Smith Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lunde, Natalie Borge Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Malm, Andrea Marie Angell Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Motzfeldt, Julie Marie Dalen Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Myrhaug, Mathilde Grevstad Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Owe, Emilie Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Prestrud, Helene Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Rasch-Olsen, Linde Cesilie Lannem Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sandsdalen, Jenny Hoel Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skou, Sofie Vikesland Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ulleberg, Signe Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Østensen, Guro Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Østlie, Marie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bergh, Anniken Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bunde, Sunniva Persson Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bøhmer, Sara Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Falch-Hennum, Synne Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Grimsøen, Thea Sofie Kyseth Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Idsøe, Henriette Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen-Barli, Ingrid Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ruud, Hanna Bjerck Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Schaathun, Mathilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sjøstrand, Alva Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tretli, Oda Charlotte Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Watndal, Jenny Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Østvold, Anne Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Brautaset, Christina Elise Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Døvigen-Ousdal, Elsa Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Garstad, Kaja Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Helland-Hansen, Vida Wiig Klubb IL Jardar Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jutkvam, Oda Wilhelmine Thorland Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lauvstad, Stella Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Linnebo, Guro Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Møller, Dina Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Opedal, Sophie Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Ella Håland Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Emma Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Sigrid Oldervik Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Bjelland, Celine Marie Nedberg Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerkvoll, Nora Herder Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Bjonviken, Alma Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Breivik, Sigrid Tilda Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Brenna, Celine Amlie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Eliassen, Erika Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Gjellestad, Ida Berge Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Haga, Andrine Wiesener Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Halmø, Idun Stenvold Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Halvorsen, Emmy Katrine Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Holberg, Anneken Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kampli, Elise Stene Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kirkerud, Sina Myhrvold Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Koller-Sato, Ingrid Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Refsdal, Ida Bjørnsen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ruud, Selma Bjerck Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ryste, Sofie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sejersted, Live Björk Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerven, Mia Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Marie Versvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sweetman, Ingrid Louise Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Thommessen, Ellinor Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Thomsen, Filippa Svaheim Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Thoresen, Helene Bratlie Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ursin, Anny Christiane Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Waage-Nielsen, Ida Klubb Dikemark IF Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Werenskjold, Aurora Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Wettergreen, Elise Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gangnes-Andersen, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hauge, Elise Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Smith, Abigail Winston Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

Kvinner senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mathias Hille Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Haakenaasen, Henrik Mæland Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI03, 03
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix