Hopp til innhold

Hemingrennet

https://www.heming.no/Langrenn/Sidemeny/Heming-arrangementer/Hemingrennet.html

  • Når: 26.02.2020
  • Oppstart: 17:00
  • Hvor: Holmenkollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 170
Start 26.02.2020 Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150
Start 26.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekern, Jonas Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Garvik, Nicholas von Jakitsch Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gihle, Magnus Syversen Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Guzman, Matteo Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hellerud, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helset, Mads Høivik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kveine, Erling Lilleng Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Robstad, Emil Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandnes, Magnus Broch Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sverre, Sebastian Libæk Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tellevik, Jakob Magnus Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tidemann, Kasper Hart Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wiel-Bjørnskau, Axel Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aass, Mikkel Magnæs Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Albrecht-Holberg, Leon Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bull, Jakob Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Byatt-Bakken, Emrik Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn de Besche, Petter Sveen Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Deisz, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Duvaas, Henrik Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helstad, Fredrik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kåsine, Halfdan Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Marius Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Noah Næss Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Middelthon, Lauritz Johan Ellefsen Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybo, Christoffer Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sammut, Benjamin Olav Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sammut, Samuel Paul Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skridshol, Mikkel Wehler Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Syrstad, Erik Aleksander Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vislie, Ole Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Edvardsen, Jørgen Eikeland Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eide, Herman Troye Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Erichsen, Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finnerud, Jakob Braaten Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Edvin Sortvik Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helset, Mikkel Høivik Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leren, Elias Hallvar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Matheson, Mads Agner Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Møller, Axel Wold Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rognstad, Ola Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulleberg, Gjermund Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulleberg, Trym Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Woll, Kristoffer Hoslemo Klubb Vestre Akers SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øyen, William Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Pelle Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ekern, Kristian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hernæs, Marius Ræder Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Høiby, Max Edvard Lundegaard Klubb Foren.Til Ski-Idrettens Fremme Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lund, Henrik Krohn Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skjerven, Sigurd Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tinglum, Amund Anjasønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tornes, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bakken, Elias Røsholt Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Majak, Guri Bårdstu Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nesse, Alexander Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nybo, Philip Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skeide, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sommerhein, Per Noah Pensgaard Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Øie, Ole-Henrik Karlsen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Børringbo, Sverre Avlund Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haga, Andreas Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kasper Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husebø, Anton Emil Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kåsine, Tinus Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lian, Aksel Lund Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nymark-Veum, Edvard Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rytter, Milo Emanuel Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schjerpen, Billy Tidemann Bråtveit Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Christian Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæle, Oskar Tveiten Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wiel-Bjørnskau, Carl Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørnsrud, Thea Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bruksås, Karoline Rømuld Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christensen, Cecilia Schrøder Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Erichsen, Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Taugbøl-Hansen, Marie Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorleifsson, Ragna Marie Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjore, Tind Kirvil Haaland Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Nora Werring Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Amundsen, Hedda Werring Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berents, Sara Kristina Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fossum, Maja Moore Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gray, Ada Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hvatum, Ida Louise Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jean-Hansen, Erle Kristiane Wiede Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kavanagh, Mia Andersen Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjerkreit, Ingrid Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolberg-Svartvatn, Hedda Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Mathea Lohre Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mo, Andrea Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mo, Hermine Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ryste, Oda Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundnes, Ane Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torkildsen, Thea Elise Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tornes, Frida Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Walker, Ella Klaveness Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Maren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bognøy, Mille Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borander, Marlin Celine Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Emma Wilhelmine Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kollerød, Sofie Reinertsen Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kveine, Eline Lilleng Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lillestøl, Selma Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordås, Julie Kristine Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olaussen, Une Maria Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsbø, Signe Yue Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringdal, Hanna Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rogstad, Amalie Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schaathun, Sunniva Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strøm, Caroline Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tellevik, Emma Victoria Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bender, Eline Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Heløe, Venild Heidenreich Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Henaug-Hansen, Anna Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lie, Elida Helene Malerød Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lona, Maja Riborg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Myhre, Elisabeth Nagy Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sundsbø, Ingrid Sandnes Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Torkildsen, Martine Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Almaas, Aurora Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Aschehoug, Amanda Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Blomfeldt, Signe Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Deisz, Ellen Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hansen, Charlotte Andrea Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kvalvaag, Liv Smith Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lunde, Natalie Borge Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Malm, Andrea Marie Angell Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Myrhaug, Mathilde Grevstad Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Prestrud, Helene Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rein, Silje Husebye Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rein, Elise Husebye Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sandsdalen, Jenny Hoel Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skattør, Kaia Sofie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sundnes, Eline Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tannæs-Fjeld, Ellinor Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ulleberg, Signe Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bergh, Anniken Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Østvold, Anne Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Deisz, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Opedal, Sophie Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerke, Eline Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christensen, Nicoline Schrøder Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Færevaag, Hedda Kollen Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjellestad, Ida Berge Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Emmy Katrine Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug-Hustad, Henriette Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holberg, Anneken Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Hermine Sophie Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Matheson, Maja Agner Klubb IL Jardar Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melhus, Erle Solbjørg Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringdal, Wanda Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ryste, Sofie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ursin, Anny Christiane Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk

Kvinner junior - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aschehoug, Adele Sofie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk felles
NIF-EPI02, 02
Foto: NSF