Hopp til innhold

Nordnorsk mesterskap langrenn ind - AVLYST

Nordnorsk mesterskap i langrenn er AVLYST

  • Når: 20.3 - 21.03.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: HARSTAD
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.03.2020 Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2020 Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2020 Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2020 Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2020 Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2020 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2020 Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2020 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2020 Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2020 Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2020 Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2020 Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2020 Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2020 Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2020 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2020 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2020 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2020 Klasse Kvinner veteran Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2020 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 21.03.2020 Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2020 Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2020 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2020 Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2020 Klasse Menn veteran Øvelse 20 km klassisk Fellesstart Startkontingent 170
Start 20.03.2020 Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Kristian Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Birkely, Halvor Markus Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnli, Oliver Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjellheim, Viljar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjelltun, August Leander Klubb Medkila Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerstad, Brage Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønstrand, Andreas Lindgård Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Aksel Kvarum Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Aksel Oliver Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Osdal, Steinar Klubb Medkila Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Reiersen, Johan Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Sivert Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Skillingstad, Eskil Klubb If Kilkameratene Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjellberg, Emil Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Skogstad, Elias Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Svaleng, Vegar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Kristian Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Birkely, Halvor Markus Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bjørnli, Oliver Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Fjellheim, Viljar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Fjelltun, August Leander Klubb Medkila Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Gjerstad, Brage Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Grønstrand, Andreas Lindgård Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Hagen, Aksel Kvarum Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Johansen, Aksel Oliver Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Kristiansen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Osdal, Steinar Klubb Medkila Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Reiersen, Johan Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Sagerup-Nordkild, Sivert Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Skjellberg, Emil Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Skogstad, Elias Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Svaleng, Vegar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles

G 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Brattli, Sebastian Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjellå, Henning Kristoffer Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen-Lind, Are Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Simon Kornelius Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Knudsen-Larsen, John Håvard Klubb Alsvåg IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Krane, Lars Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Kristian Erik Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Møller, Olav Ernstsen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasmussen, Alexander Haugli Klubb Nordlys, IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Rystrøm, Herman Andreas Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørensen, Kristian Klubb Salangen IF Ski Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Uglehus, David Rubach Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri

G 14 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Brattli, Sebastian Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Fjellå, Henning Kristoffer Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Johansen, Simon Kornelius Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Knudsen-Larsen, John Håvard Klubb Alsvåg IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Krane, Lars Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Mathisen, Kristian Erik Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Møller, Olav Ernstsen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Rasmussen, Alexander Haugli Klubb Nordlys, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Rystrøm, Herman Andreas Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Sørensen, Kristian Klubb Salangen IF Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Uglehus, David Rubach Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles

G 15 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Botten, Theodor Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Bråthen, Vegard Klubb Alsvåg IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Enoksen, Sebastian-Mikal Molund Klubb Fjell Skilag Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerstad, Viljar Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Glesaaen, Audun Ferdinand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Sigurd Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Oskar Elias Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Ask Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Nystu, Peter Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Nystuen, Eirik Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Osdal, Gjermund Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Rystrøm, Hans Håkon Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Strøm, Martin Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Valberg, Joachim Stensland Klubb Innstranda IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Botten, Theodor Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Enoksen, Sebastian-Mikal Molund Klubb Fjell Skilag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Gjerstad, Viljar Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Glesaaen, Audun Ferdinand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hansen, Sigurd Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Johansen, Oskar Elias Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Jørgensen, Ask Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Nystu, Peter Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Nystuen, Eirik Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Osdal, Gjermund Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Rystrøm, Hans Håkon Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Strøm, Martin Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Valberg, Joachim Stensland Klubb Innstranda IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

G 16 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkelund-Jensen, Petter Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Fagervik, Jonas Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjertsen, Emil Lenasønn Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Indrebø, Magnus Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Rolf-Martin Andersen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvanli, Ole-Kristian Saltvik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Larsen, Isak Klubb Hattfjelldal IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Lorentsen, William Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Pareli, Adrian Gundersen Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagerup, Torgrim Klubb Salangen IF Ski Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Åkvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri

G 16 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkelund-Jensen, Petter Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Fagervik, Jonas Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Gjertsen, Emil Lenasønn Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Indrebø, Magnus Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Johansen, Rolf-Martin Andersen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Kvanli, Ole-Kristian Saltvik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Larsen, Isak Klubb Hattfjelldal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Lorentsen, William Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Pareli, Adrian Gundersen Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Åkvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

J 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Mari Othelie Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Breivik, Vilde Setten Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Bølgen, Vilde Signora Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hammerfall, Malin Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugsnes, Vårin Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Haukland, Hedda Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Ylva Klubb Stil, IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Anja Tråsdahl Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Nygård-Karlsen, Emma Kristine Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Olaussen, Anna Hennie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Opgård, Martine Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Svedin, Ida Linnéa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Tande, Sigrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Tuoremaa, Hanna Mathea Hansen Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Ullvang-Sønvisen, Guro Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Mari Othelie Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Breivik, Vilde Setten Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bølgen, Vilde Signora Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Hammerfall, Malin Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Haugsnes, Vårin Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Haukland, Hedda Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Johnsen, Ylva Klubb Stil, IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Nygård-Karlsen, Emma Kristine Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Olaussen, Anna Hennie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Opgård, Martine Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Svedin, Ida Linnéa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Tande, Sigrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Tuoremaa, Hanna Mathea Hansen Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Ullvang-Sønvisen, Guro Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles

J 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Birkeland, Sol Eirin Norum Klubb Senja Ski Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Christiansen, Mia Engelbrecht Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Fredheim, Ingrid Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Guttorm, Lilli Anne Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Henriksen, Aslaug Marie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Holand-Roth, Isabella Klubb Fjell Skilag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Høgbakk, Frida Mathea Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Laukvik, Signe Klubb Mosjøen IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Nicolaisen, Frida Klubb Senja Ski Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Skånhaug, Frida Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Solbakken, Sofia Klubb Innstranda IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Staalesen, Selma Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Trosten, Julie Johansen Klubb Forsøk, IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Tøllefsen, Solveig Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Vaeng, Benedikte Klubb Medkila Skilag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Øvereng, Elise Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri

J 14 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Birkeland, Sol Eirin Norum Klubb Senja Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Christiansen, Mia Engelbrecht Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Fredheim, Ingrid Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Guttorm, Lilli Anne Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Henriksen, Aslaug Marie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Holand-Roth, Isabella Klubb Fjell Skilag Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Høgbakk, Frida Mathea Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Laukvik, Signe Klubb Mosjøen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Nicolaisen, Frida Klubb Senja Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Skånhaug, Frida Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Solbakken, Sofia Klubb Innstranda IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Staalesen, Selma Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Trosten, Julie Johansen Klubb Forsøk, IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Tøllefsen, Solveig Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Vaeng, Benedikte Klubb Medkila Skilag Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles

J 15 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Pernille Oline Pedersen Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Arild, Henriette Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakke, Runa Myrslett Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Grønvik, Helene Klubb Mosjøen IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen Tuoremaa, Hilma Maria Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukebøe, Sunniva Maria Klubb Fjell Skilag Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Mietinen-Lindbäck, Emma Josefine Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Rasmussen, Julie Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjonbotn, Benedikte Kristine Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Wara, Karoline Oddny Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Øvrevoll, Madeleine Klubb Fjell Skilag Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Pernille Oline Pedersen Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Arild, Henriette Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bakke, Runa Myrslett Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Grønvik, Helene Klubb Mosjøen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hansen Tuoremaa, Hilma Maria Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haukebøe, Sunniva Maria Klubb Fjell Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mietinen-Lindbäck, Emma Josefine Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rasmussen, Julie Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sjonbotn, Benedikte Kristine Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wara, Karoline Oddny Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Øvrevoll, Madeleine Klubb Fjell Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnli, Hanna Klubb Mosjøen IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Krane, Maria Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Mikkelsen, Nora Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstranda IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjellberg, Borghild Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Wartiainen, Mathea Ulvang Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri

J 16 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Bjørnli, Hanna Klubb Mosjøen IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Krane, Maria Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Mikkelsen, Nora Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstranda IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Wartiainen, Mathea Ulvang Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

K 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Andreassen, Anna Sofie Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Heiberg, Anne Katja Margget Markusnieida Klubb Sirma IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Jensen, Jensine Vangberg Klubb Innstranda IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lambertsen, Sarah Michelle Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Andreassen, Anna Sofie Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Heiberg, Anne Katja Margget Markusnieida Klubb Sirma IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Jensine Vangberg Klubb Innstranda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lambertsen, Sarah Michelle Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Fiksen, Astrid Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Dina Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Fiksen, Astrid Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Elvenes, Andrine Erika Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Prael, Stine Frøyshov Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Strand, Idunn Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Elvenes, Andrine Erika Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Thea Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Isaksen, Oda In Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Idunn Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimdal, Johanne Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

Kvinner veteran - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Anne Strand Klubb Alta IF Klasse Kvinner veteran Øvelse 10 km klassisk felles

M 17 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Armand Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Bjørklund, Håvard Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Hansen, Martin Andersen Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Irgum, Eirik Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Lind-Hansen, Kyrill Emil Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Nordeng, Sivert Klubb Alsvåg IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Olsen, Asbjørn Megård Klubb Fauske IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Storvoll, Isak Martinsønn Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Ullvang-Sønvisen, Mathias Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Øvereng, Johannes Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles

M 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Armand Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bjørklund, Håvard Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hansen, Martin Andersen Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Irgum, Eirik Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lind-Hansen, Kyrill Emil Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nordeng, Sivert Klubb Alsvåg IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Olsen, Asbjørn Megård Klubb Fauske IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Storvoll, Isak Martinsønn Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ullvang-Sønvisen, Mathias Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Øvereng, Johannes Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri

M 18 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Gjerstad, Trym Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Guldberg, Marius Brattli Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Hanssen, Sverre Klubb Fjell Skilag Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Hjørnerød, Morten Klubb Mosjøen IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Jordbru, Lukas Klubb Valnesfjord IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Kristiansen, Tony André Höfler Klubb IL Pioner Ski Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Nørgård, Nils-Håkon Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Prael, Lasse Frøyshov Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Stegavik, Robin Knutsen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles

M 18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gjerstad, Trym Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Guldberg, Marius Brattli Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hanssen, Sverre Klubb Fjell Skilag Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hjørnerød, Morten Klubb Mosjøen IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Jordbru, Lukas Klubb Valnesfjord IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kristiansen, Tony André Höfler Klubb IL Pioner Ski Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nørgård, Nils-Håkon Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Stegavik, Robin Knutsen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri

M 19/20 år - 20 km klassisk Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Blix, Henrik August Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Engen, Jakob Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Hansen, Mathias Andersen Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Jenssen, Lars Nikolai Klubb Salangen IF Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Johansen, Torjus Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Klaussen, Krister Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Nordtug, Petter Tangstad Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Tangen, Troy Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Wilhelmsen, Nikolay Andreas Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart

M 19/20 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Blix, Henrik August Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Engen, Jakob Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hansen, Mathias Andersen Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hol, Morten Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Jenssen, Lars Nikolai Klubb Salangen IF Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Johansen, Torjus Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Klaussen, Krister Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nordtug, Petter Tangstad Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Tangen, Troy Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Wilhelmsen, Nikolay Andreas Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri

Menn senior - 30 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Andreassen, Einar Mikal Klubb Fjell Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Eira, Aslak Ole Rognerud Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Engen, Sigurd Arne Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Lange, Sondre Halvor Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Moen, Vebjørn Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Moen, Sivert Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Torbergsen, Sindre Andre Winther Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles

Menn senior - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Andreassen, Einar Mikal Klubb Fjell Skilag Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Eira, Aslak Ole Rognerud Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Kristiansen, Hans Henrik Klubb Polarstjernen, IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Lange, Sondre Halvor Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Moen, Vebjørn Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Moen, Sivert Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Torbergsen, Sindre Andre Winther Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri

Menn veteran - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Joakim Klaussen Klubb Mosjøen IL Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km fri
Navn Opgård, Stig Aksel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km fri
Navn Reiersen, Svein Olaf Klubb Polarstjernen, IL Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km fri
Navn Stenvold, Bjørn Klubb Bossekop UL Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km fri
Navn Strøm, Frode Bolli Klubb Narvik Skiklubb Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km fri
NIF-EPI02, 02
Foto: NSF