Hopp til innhold

SP1-CUP NR 2 KM Normal Fri

NB! NB! RENNET FLYTTES TIL SELBUSKOGEN PGA AV FØREFORHOLDA! Idrettslaget Leik arrangerer St-Cup 2 og KM i normaldistanse fri teknikk. NB! Sparebank Cup er et flourfritt arrangement for ALLE klasser i år. Innbydelse: https://bit.ly/2RWg88x Websider: https://www.leik.no/ski/sparebankcup2-2020

  • Når: 04.01.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Selbuskogen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.01.2020

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 15 7212 KORSVEGEN
  • Telefon: 95149472
  • E-post: ski@leik.no
  • Kontonummer: 42300904380
  • Hjemmeside: http://www.leik.no
  • TD: Bernt Ole Rognes

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hilstad, Tore Min-Jae Klubb Nor, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hårstad, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jakobsen, Jakob Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Krüger, Eirik Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathisen, Leon Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Morseth, William Kosberg Klubb Singsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mossige, Mikkel Klubb IL Varden Meråker Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Thorstensen, Sondre Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aar, Adrian Kristensen Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Adolfsen, Ola Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Belsvik, Odin Gustavsen Klubb Rognes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Henrik Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brusveen, Sigurd Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Buvik, Elias Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Pelle-Linus Klubb Buvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Horghagen, Iver Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Kristoffer Heggelund Klubb Buvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjøsnes, Ole Ingebrigt Klubb Selbu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Langmo, Tobias Klubb Singsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Laugsand, Jonas Opheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lian, William Gråbak Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillebudal, Petter Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mosleth, Sander Klubb Øverbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pettersen, Håkon Syver Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reitan, Jonas Skjerdingstad Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Sander Klubb Lånke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjo, Emil Belsaas Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solli, Joakim Berg Klubb Selbu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Størseth-Berg, Erik Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørløkk, Sivert Solum Klubb Meldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tangvik, William Cornelius Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øwre-Johnsen, Even Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn By, Ola Fjelldal Klubb Orkdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eidem, Eirik Owesen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Finanger, Benjamin Klubb Leik, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jønland, Simen Klubb Leik, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kottum, William Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lande, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lerfall, Martin Klevberg Klubb Lånke IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Leroyer, Mathias Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Jim Otto Fuglås Klubb Leik, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Max Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nergård, Mats Klubb Orkdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ravn, Oliver Steinsvoll Klubb Leik, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ree, Peder Melien Klubb Meldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reitan, Tobias Bergquist Klubb Leinstrand IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Riseth, Teodor Klubb Orkdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sannes, Arnstein Engset Klubb Bøfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Slind, Ola Klubb Selbu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenvik, Dagfinn Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stubsjøen, Kristian Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorsø, Teodor Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dybwad, Eirik Haugskott Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Giæver-Engesmo, Ludvig Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ingstad, Jon Klubb Dalguten IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lohne-Nilsen, Sverre Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordvik, Helge Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Oddebug, Haakon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rogstad, Oskar Elias Heggdal Klubb Sokna IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundet, Ådne Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørgjerd, Lucas Joakimssønn Klubb Leinstrand IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øye, Jonas Hamnes Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Åsvoll, Oliver Jensås Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Remi Korsnes Klubb Klæbu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Jonas Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Håkon Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Isaksen, Magnus Stormo Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lian, Birk Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ree, Gunnar Melien Klubb Meldal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røkke, Tor Håkon Rismark Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjømo, Erik Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Slind, Martin Klubb Selbu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Slørdal, Adrian Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Snøfugl, Ludvik Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stubsjøen, Magnus Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tangvik, Lucas Leander Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulven, Jørgen Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vesterfjell, Lukas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ødegaard, Milo Mathias Høve Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarhaug, Jens Borgar Klubb Sokna IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aune, Jørgen Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørkøy, Endre Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grendstad, Tobias Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grut, Morten Klubb Nor, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Græsli, Magnus Klubb Leinstrand IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hanssen, Henrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hofstad, Jon Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Husby, Eimund Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjønsvik, Daniel Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Løseth, Magnus Steien Klubb Orkdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Næve, Eivind Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nøst, Daniel Lyngstad Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandvik, Sveinung Henrik Eriksen Klubb Jonsvatnet IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Storli, Vegard Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sæther, Sander Rystad Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulven, Martin Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wik, Kristoffer Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Samuel Elias Utgaard Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tungen, Olve Klubb Orkdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Emil Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brobakk, Sondre Klubb Sokna IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mosleth, Oliver Klubb Øverbygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rygg, Elias Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning, Martin Selbæk Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenseth, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ustad, Knut Klubb Orkdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Rognes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Olav Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Farbu, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Flønes, Marius Klubb Selbu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Halvorsen, Iver Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Horghagen, Odin Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lerfall, Petter Klevberg Klubb Lånke IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Reiten, Sander Klubb Singsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sannes, Sindre Engset Klubb Bæverfjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Setsaas, Mathias Bjerkestrand Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Sanna Klubb Lundamo IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Endal, Maren Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kottum, Victoria Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Raaen, Ada Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ratøien, Marit Jordet Klubb Meldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sand, Victoria Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Snøfugl, Irene Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Øye, Ine Hamnes Klubb Surnadal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkås, Ragnhild Nygård Klubb Rennebu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dragset, Johanne Seem Klubb Nor, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Finbraaten, Mathea Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jakobsen, Johanna Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvam, Nora Melting Klubb Buvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Köhler, Julia Belén Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lian, Ylva Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lium, Nora Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løkken, Lykke Klubb Sokna IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Norheim, Eirill Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rannem, Lisa Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Jenny Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Ellinor Selbæk Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ustad, Mari Klubb Orkdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haram, Hennie Margrete Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovdal, Helene Klubb Klæbu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vesterfjell, Thea Marie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adolfsen, Ingeborg Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hårstad, Stine Klubb Rennebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Emilie Solheim Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvam, Thilde Melting Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lium, Hedda Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Løkken, Maia Klubb Sokna IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ramsem, Thyra Klubb Rennebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røstad, Torild Klubb Sokna IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skogstad, Malin Klubb Leik, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wulff, Sofie Tjelle Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Finanger, Maria Klubb Leik, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Finbraaten, Malin Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjøsen, Anna Klubb Leik, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Petersen, Kristin Klubb Heimdal Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rabben, Selma Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skåre, Ella Fjær Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Hannah Marie Utgaard Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ytterhus, Nora Klubb Rennebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fagerbæk, Elina Sommervold Klubb Sokna IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gross-Benberg, Helene Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugskott, Sigrid Klubb Buvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Løseth, Ine Klubb Buvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rytter-husby, Helene Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Snøfugl, Lina Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solli, Dina Berg Klubb Selbu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tungen, Helga Klubb Orkdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wik, Maria Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øksnes, Iris Waagan Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eggan, Torild Klubb Rennebu IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Falch, Mari Hasle Klubb Nidelv IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fremo, Ane Klubb Selbu IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Slettom, Ida Waldal Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ytterhus, Guro Klubb Rennebu IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aar, Pia Christine Kristensen Klubb Leik, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Løkken, Svale Klubb Sokna IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Reiten, Nila Klubb Singsås IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkli, Tonje Klubb Selbu IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn By, Kari Fjelldal Klubb Orkdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dybwad, Ane Haugskott Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eidem, Hedda Owesen Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haram, Ellinor Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Ronja Heggelund Klubb Buvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lande, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Oddebug, Tuva Klubb Kyrksæterøra IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Johanna Stjern Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Eidsmo, Mari Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ree, Vilde Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Østbyhaug, Ingrid Beate Klubb Tydal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Stokken, Ella Eidstumo Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adde, Sigrid Klubb Skaun IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gissinger, Inger Kvåle Klubb Malvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Haglund, Sofia Maria Victoria Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Heggem, Synnøve Lysaker Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Leirvik, Selma Vatne Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lerfald, Nora Klubb Lierne IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mogstad, Ane Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Renå, Lisa Grøtte Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandnes, Julie Klubb Heimdal Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Adrian Bakken Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brurok, Sindre Bogen Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Finanger, Daniel Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Flatberg, Hallvard Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøtan, Lars Kåre Anshus Klubb IL Varden Meråker Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Husby, Endre Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Løvhaug, Elias Klubb Tynset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Maske, August Staudenmann Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Opland, Even Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Sindre Rokke Klubb Buvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Raaen, Noa Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Solum, Oscar Klubb Hovin IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Solvik, Håvard Hyldbakk Klubb Rindal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Svegård, Jon Marius Klubb Hovin IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Aksnes, Odin Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mogset, Ole Kristian Klubb Dalguten IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Røstad, Arne Klubb Sokna IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Schjølberg, Erik Klubb Røros IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjøhaug, Håkon Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Buvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Buvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Østerås, Sindre Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brækken, Ole Andreas Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Ellingsen, Emil Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Høgli, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Jakobsen, Åsmund Ertresvåg Klubb Emblem IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Listhaug, Johannes Klubb Utleira IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Nissen, Matias August Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Nøst, Henrik Lyngstad Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Ressem, Marius Klubb Frol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Rognes, Bernt Emil Finserås Klubb Utleira IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Rye, Olve Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Slind, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sæther, Helge Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Tharalsen, Erik Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Unsgård, Odin Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Axel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haugan, Sander Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Korsnes, Runar Klubb Emblem IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Moen, Arild Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Renå, Marius Moe Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
NIF-EPI02, 02
Foto: NSF