Hopp til innhold

Kollmila hos SNØ

Vinteren uteblir og vi har besluttet å gjennomfører Kollmila et sted med garantert vinterfølelse og snø i mengder. Vi skal få til en super løype i flere etasjer inne på SNØ. https://snooslo.no/ Det er gratis adgang for deltakere foreldre og andre ledsagere. Vi setter tak på maksimum 700 deltakere. Løypene blir noe kortere og noe mer kuperte, men vi lover en løype med fart og spenning. Løypelengde blir ca 2,1 Vi lover et fartsfylt "langløp" i friteknikk.

  • Når: 09.02.2020
  • Oppstart: 16:00
  • Hvor: Snø på Lørenskog
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130
Start 09.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130
Start 09.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130
Start 09.02.2020 Klasse UH Utviklingshemmet Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 7-9 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Emma Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aarheim, Olai Mejlænder Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aasebø, Lavrans Bakken Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aasebø, Tallak Bakken Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Alm-Edvardsen, Sindre Klubb Bækkelagets SK Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Andersen, Gustav Kjernlie Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Astad, Linus Lagmandokk Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Audsen, Mie Braaten Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Baardsgaard, Martine Jervell Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Baklien, Felix Hellgren Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bell, Vilmer Fritjof Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Berge, Ola Bråten Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Berge, Erlend Bråten Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjelland, Celine Marie Nedberg Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjerkvoll, Nora Herder Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjerkvoll, Magnus Herder Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brendengen, Ane Klubb Bækkelagets SK Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bruksås, William Rømuld Klubb Ready Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Corneliussen-Ramm, Adrian Klubb Oppsal IF Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Dahle, Olai Funderud Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Deely, Liam Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ekeland, Martin Hytten Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eliassen, Erika Engen Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ertsås, Marit Reitan Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ertsås, Sverre Reitan Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eskildsen, Vemund Oulie Klubb Vestre Akers SK Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Evju-Warnken, Andreas Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Falch-Hennum, Syver Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fischer, Ole Klubb Bækkelagets SK Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Flo, Christoffer Solberg Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fredriksen, Olav Klubb Try, Idrettslaget Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gjethammer, Nora Klubb Try, Idrettslaget Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grove-Knutsen, Karoline Klubb Vestre Akers SK Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grønvoll, Sofie Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hallingstad, Sander Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Halmø, Idun Stenvold Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Halvorsen, Emmy Katrine Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haug-Sannes, Selma Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holberg, Anneken Klubb Heming, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holmesland, Kristiane Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Husebø, Anton Emil Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hveem, Solveig Klokk Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Høydahl, Hannah Olava Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jarning, Erle Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jensen, Filip Klubb Heming, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johansson, Maja Magnusdatter Klubb Vestre Akers SK Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kabbe, Petter Renbjør Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kampli, Elise Stene Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kirkerud, Sina Myhrvold Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kolderup, Herman Refvem Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kolderup, Gustav Refvem Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Koller-Sato, Ingrid Klubb Røa IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Krohn, Petter Klubb Fossum IF Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvalheim, August Bøyesen Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Landsbakken, Mattis Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Larsen, Oda Juliane Sletten Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Larsen, Astrid Finstad Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Larsen, Erik Finstad Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lied-Storstenvik, Wilhelm Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lilleheier, Sonia Gjestvang Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lilleheier, Vilje Gjestvang Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lindefjeld, Alexander Gustav Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Longva, Halvor Johan Klubb Rustad IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Løberg, Hedda Robøle Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Löwhagen, Agnes Rongstad Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Madsgaard, Henrik Storli Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Malterud, Ineke Klubb Njård Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Martinsen, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mathiesen, Leopold Klubb Try, Idrettslaget Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mehl-Bjørkli, Tobias Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mejlbo, Mie Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Melhus, Erle Solbjørg Klubb Heming, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mittelbach, Hannah Mathea Westeng Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Moen-Muscat, Alexia Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nessa, Malin Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nicolaysen, Eirik Davik Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Norderud, Tilde Larsen Klubb Vestre Akers SK Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nupen-Breivik, Jon Christian Klubb Heming, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Pettersen, Nikolai Risberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Refsnes, Pia Boye Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rogstad, Martin Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Roll, Gustav Francis Klubb Vestre Akers SK Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ruud, Selma Bjerck Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rytter, Milo Emanuel Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Røynås, Oskar Klubb Bækkelagets SK Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Røynås, Viktor Klubb Bækkelagets SK Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sanderud, Henny Holtan Klubb Årvoll IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Seielstad, Yannis Pereira Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Simecek, David Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skare, Martin Stranne Klubb Bækkelagets SK Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skjerven, Mia Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skogheim, Eirik Klubb Hasle-Løren IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Solheim, Christian Sanne Klubb Heming, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Heming, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Steinsholt, Inga Molstad Klubb Årvoll IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Steinsvik, Inga Clausen Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Storrø, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Storvik, Sofie Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Strand, Marie Versvik Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sunde, Celine Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Søberg, Alexander Emil Eliasson Klubb Bækkelagets SK Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Søreide, Hanna Louise Sulheim Klubb Vestre Akers SK Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Takle, Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Thielemann, Sigurd Klubb Vestre Akers SK Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Thoresen, Helene Bratlie Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tistel, Sverre Sandberg Klubb Vestre Akers SK Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Torstensen, Aurora Næss Klubb Vestre Akers SK Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tronsmo-Oraug, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tufte, Torjus Vik Klubb Bækkelagets SK Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ulsaker, Sebastian Malecki Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ursin, Anny Christiane Soldal Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vetlesen, Kaja Holte Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Waage, Martin Dyrkorn Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Walther-Jensen, Theodor Sylvester Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Weisz, Elida Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Werenskjold, Aurora Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wollik, Kristoffer Ruud Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Øktedalen, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles

G 10 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Ola Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bastiansen-Arvesen, Georg Aleksander Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Belbo-Stenhagen, Birk August Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bogerud, Marius Våge Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Book, Gustav Thomsen Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bull, Oskar Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Christophersen, Jonas Storm Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Dahle, Tord Funderud Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Danbolt, Niels Petter Børve Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Engebretsen, Jørgen Smedsrud Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eriksen, Sebastian Meyer Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Føyen, Mikkel Syrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Garvik, Nicholas Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grossmann, Niclas Grundt Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gulseth, Karl Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Guzman, Matteo Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haig-Rise, Axel Alexander Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Harstad, Trygve Gjul Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hellerud, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Helset, mads Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Henning, Håkon Bruksås Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holmsen, Emil Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Håland, Eirik Waldemar Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ingierd, Håkon Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jarning, Ola Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johansen, Jasper Lindebø Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jordhøy, Gaute Hermansen Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kjøren, Peder Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kristensen, Alf Hattestad Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lekva, Olav Kolbein Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Løberg, Olav Robøle Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Marthinsen, Fredrik Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Martinsen, Adam Holen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mathiesen, Mogens Emil Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Myhre, Marcus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mørk, Patrick Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nilsen, Sigurd von der Lippe Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nupen-Breivik, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Næss, Mats Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Oldenborg, Christian Jærnes Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Preus, Oliver Moen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rennan, Bendik Haugberg Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Roll, Fredrik Emil Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sandbæk-Skjørten, Axel Klubb Spydeberg IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skaug, Erling Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skjærholt, Sigve Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skogheim, Håkon Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Smedsvig, Aksel Martinius Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stensvik, Aksel Abrahamsen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Straith, Fredrik Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Svanæs, Vetle Røvik Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sverre, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sæternes, Sigurd Høibjelke Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vetlesen, Jonas Holte Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vollset, Martin Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Weinberger, Nils Aksel Tveiterås Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Øktedalen, Ådne Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles

G 11 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Sverre Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bakke, Nikolai Ringvold Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Basnes, Alfred Borg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Berge, Brage Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjerke, Marius Holmedal Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bogerud, Eirik Våge Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brandanger, Mikkel Alhaug Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Byatt-Bakken, Emrik Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Dahl, Andreas Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn de Besche, Petter Sveen Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Deely, Aslak Richard Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eriksen, Jonathan Lind Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eriksson, Sondre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fjell, Johannes Martin Walhovd Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fjellheim, Lars August Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fredriksen, Sverre Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Føyen, Henrik Syrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grossmann, Magnus Grundt Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haug-Sannes, Mikkel Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Heggenes, Sander Agnalt Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Høydahl, Philip Edvard Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Innselset, Erik Skjellevik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jensen, Anton Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Juul-Gam, Jens Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kay, Jonas Andresen Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Køber, Benjamin Nesheim Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Larsen, Vetle August Sletten Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lauten-Finholdt, Henrik Tan Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lied-Storstenvik, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Linnebo, Erlend Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Majak, Konrad Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Morten, Amund Kalvatn Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mossin, Lars Gramshaug Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Myklebust, Ole Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nessa, Mikkel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nordal, Teodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nybo, Christoffer Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Olsen, Albert Knoph Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Owe, Theodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Riise-Hanssen, Henrik Fossland Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Roland, Leon Norderud Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sandven, Markus Husby Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Scheie, Harald Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Simecek, Adam Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skjærven, Taiyo Fuseya Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skridshol, Mikkel Wehler Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sortevik, Lauritz Tagholdt Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Steinsvik, Jacob Clausen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sunde, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Svare, William Oscar Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Søbstad, Audun Mathias Skaare Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tannæs-Fjeld, Viktor Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Teig, Alfred Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Thuen, Kristoffer Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vogt-Lorentzen, Fredrik Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Waage, Ingmar Dyrkorn Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Weisz, Alfred Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Winterhalder, Leo Munkebye Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ånensen, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles

G 12 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm-Edvardsen, Jonas Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Berntzen, Sverre Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Book, Benjamin Thomsen Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Boye-Holmefjord, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bull, Francis Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bye-Torblå, Fredrik Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bäckstrøm, Mats Emilsen Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ekeland, Herman Hytten Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Engelstad, Sondre Torkildsrud Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Engeseth, Herman Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Engeseth, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ertresvåg, Jonatan Karlson Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Finnerud, Jakob Braaten Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Graff-Kallevåg, Oskar Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grande, Sverre Berling Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gravem, Vegard Haider Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grønvoll, Markus Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Guddal, Ludvig Taraldsen Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gundersen, Mikkel Møller Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haarr, William Alexander Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hafskjold, Sondre Prytz Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Helset, Mikkel Høivik Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hjorth-Johansen, Kristian Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Idsøe, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Isaksen, Vegard Solhaug Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kampli, Petter Stene Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Klafstad, Augustin Martin Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kolderup, Jakob Refvem Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Koller-Sato, Sigurd Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kreken, Haakon Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Langsæter, Håkon Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lindheim, Olav Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lysaker, Martin Emil Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mosvoll, Nicolai Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Myhre, Mathias Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mælum, Johan Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Møller, Axel Wold Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nordklev, Elias Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Pettersen, Iver Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sanderud, Alfred Holtan Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sjøstrand, Even Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skaug, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Smedsvig, Oscar August Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Steinsholt, Peder Molstad Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Svanæs, Haakon Røvik Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Søberg, Ole William Eliasson Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Trana, Erik Hårstad Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tyriberget, Mikkel Halvorsen Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tysseland, Thomas Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ulsaker, Sondre Malecki Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wangensteen, Boye Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Welo, William Stene-Johansen Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Woll, Kristoffer Klubb Vestre Akers SK Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wullum, Magnus Storhaug Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Østlie, Petter Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Øwre-Johnsen, Tobias Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles

G 13 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm-Edvardsen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Birkemoe, Erik Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Digre, Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ekern, Kristian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Falch, Erlend Michael Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Fyksen, Sebastian Sander Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Gilje, Oskar Eriksen Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Gjefsen, Johan Borge Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Høiby, Max Edvard Lundegaard Klubb Foren.Til Ski-Idrettens Fremme Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Johnsen, Håkon Prøsch Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kjøren, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Linnebo, Sivert Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Mittelbach, Martin Westeng Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Pettersen, Eskild Risberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Rennan, Theodor Haugberg Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sandbæk-Skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sjödin, Carl Magnus Gjerstad Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Spilling, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Steihaug, Andreas Skappel Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tinglum, Amund Anjasønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tornes, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Westad-davidsen, Jo Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Westberg, Hans Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Wisth, Petter Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Østvik, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles

G 14 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Aarlie, Magnus Dregelid Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bjerke, Sander Holmedal Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Gaare-Olstad, Edvard Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Guzman, Lucas Marcel Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hafskjold, Eskil Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hermansen, Christian Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ingierd, Jonas Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lundstein, Lukas Karl Jonas Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Löwhagen, Sigurd Rongstad Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Marthinsen, Mathias Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Nesse, Alexander Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Noraker, Storm Gabriel Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Nordby, Fabian Sverre Dyran Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Nybo, Philip Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Pira, Oscar Alexander Figenschou Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Rabo, Andreas Myhre Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ruden, Linus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Røe, Kasper Kvakland Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Saidi, Wilhelm Aleksander Elvebakk Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skaug, Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skodvin, Johan Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Wirstad, Oskar Mollatt Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles

G 15 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Vegard Seligmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Brekke, Helmer Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Finstad, Per Morten Klubb Tistedalen FL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Gotaas, Aleksander Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Grande, Eirik Berling Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Grimstad, Aksel Halvorsen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hicken, Jonas Johansen Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Høidalen, Petter Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lindvik, Thomas Myhre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Noraker, Jeger Sebastian Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ripel, Oskar Bjerkely Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sparrevik, Lars Christofer Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Syrrist, Iver Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sølhusvik, Bo Larsen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles

G 16 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Axel Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Aasebø, Kasper Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Fyksen, Kristoffer Scott Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hafting-Fyhn, Johannes Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jortveit, Nottov Nergården Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Mikelborg, Sindre Fjeldstad Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Westberg, Martin Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles

J 10 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Emilie Henriette Wisløff Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Angen, Frida Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Baardsgaard, Amalie Jervell Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjørnsrud, Thea Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Boye-Holmefjord, Frida Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brendengen, Eirill Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bruksås, Karoline Rømuld Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brørs-Larsen, Emma Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brørs-Larsen, Eva Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bøch, Ada Østmo Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Corneliussen-Ramm, Pernille Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn De Paoli, Lea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Edin, Julie Brastad Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ertresvåg, Alva Witnes Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Esmann, Jorid Dale Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Færevaag, Hedda Kollen Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gilje, Helle Eriksen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Giving, Tirill Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gjellestad, Ida Berge Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gjone, Ingrid Paalerud Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gjul-Sunde, Emma Linnea Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gloppe, Ingvild Brandser Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haagensen, Leah Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hessen, Alva Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Huitfeldt, Sine Henrikke Holck Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jensen, Ane Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Klovland, Tinde Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Koren, Ingeborg Rekkertbø Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Krohn, Mille Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Krüger, Leonore Bjørnaas Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lorentzen, Julie Lehne Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lund, Pernille Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lundstein, Linnéa Gulle Marléne Klubb Oppsal IF Ski Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Moldestad, Amalie Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mork, Nora Marie Brunvoll Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Müller, Isabel Bleken Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Møllerbråthen, Sofia Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ruden, Maja Sæl Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Røstad, Nina Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Storm, Filippa Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sundin, Eline Timm Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Taasen, Helene Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Taugbøl-Hansen, Marie Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tellevik, Jakob Magnus Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Thomsen, Filippa Svaheim Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Thorseth, Lotte Marie Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tjore, Tind Kirvil Haaland Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Øwre-Johnsen, Vilde Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles

J 11 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Andresen, Alba Brundtland Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Berents, Sara Kristina Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Birkemoe, Inger Melhuus Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjørnstad, Elise Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Braaten, Hanna Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Digre, Mathilde Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Drevvatne, Iseline Knudsen Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Evju-Warnken, Selma Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Falch-Koslung, Una Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gjermshus, Helene Czimbalmos Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hallingstad, Sanna Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jakobsen, Idun Hegesdatter Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jordhøy, Nora Hermansen Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Junge-Larsen, Kamilla Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kavanagh, Mia Andersen Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kjølseth, Pernille Andora Svensøy Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Leikanger, Ida Maria Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Moen, Mille Ruud Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Morten, Sigrid Kalvatn Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Omland, Oline Wik Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Pettersen, Rikke Risberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Prytz, Sigrid Winge Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ryste, Oda Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Røstberg, Milla Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sjøberg-Østensvik, Amalie Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skjærholt, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Steimler, Leonora Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Storvik, Emilie Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stølan, Agnes Castberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sundnes, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tollefsen, Emilie Grahl-Madsen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tretli, Marie Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vagrum, Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles

J 12 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Matilde Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Andresen, Mie Günther Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bartnes, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Benediktsson, June Steigum Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Borander, Marlin Celine Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Cock, Ailin Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Danbolt, Sofie Rebekka Børve Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Dankworth, Sienna Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn de Paoli, Silje Klubb Fet Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fahre, Kamilla Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Giving, Martine Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gjone, Hanna Paalerud Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gjul-Sunde, Thea Sofie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grimstad, Astrid Halvorsen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haagensen, Hannah Linnea Johnsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Halvorsen, Agnes Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Harstad, Ildri Gjul Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haugerud, Alva Rygnestad Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jebsen, Ingrid Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jensen, Frida Jakobsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kjølseth, Victoria Marie Svensøy Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kolosova, Sofie Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Koren, Mathilde Rekkertbø Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kristensen, Henni Hattestad Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lillestøl, Selma Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Løberg, Live Robøle Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lønstad, Anniken Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nesse, Anniken Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Olaussen, Une Maria Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Olson, Hedda Wahl Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Preus, Marie Moen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rogstad, Amalie Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rushfeldt, Live Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skjørtvedt, Aurora Engh Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sparrevik, Lina Elisabeth Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stomperud, Selma Hagen Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sundin, Vilde Timm Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tellevik, Emma Victoria Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Thommesen, Anna Kjølberg Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Thomsen, Martine Svaheim Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Thorstensen, Iben Helena Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vada, Malin Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Walstrøm, Nina Linaae Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Walstrøm, Oda Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Welle, Sofie Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wenaas, Lucia Stabæk Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Zistler, Mathea Sara Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles

J 13 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bell, Petra Helene Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bjurstrøm, Marie Ekeland Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Braadlie, Hannah Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Evju-Warnken, Sofie Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Fjellheim, Synne Marie Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Gjul-Sunde, Tuva Amalie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hafting-Fyhn, Sunniva Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hagen, Astrid Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hauge, Martine Romfog Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Henaug-Hansen, Anna Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Huitfeldt, Sidsel Elise Holck Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Håland, Sunniva Wik Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lona, Maja Riborg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lundem, Nora Klubb Trøsken IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Myhre, Elisabeth Nagy Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sponnich, Adeline Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Svendsen, Lea Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Vogt-Lorentzen, Noor Emilie Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Watndal, Lisa Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Weisz, Clara Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles

J 14 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Julie Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Andresen, Hannah Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bruksås, Hedvig Vilhelmine Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bye, Filippa Elisabeth Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Digre, Agathe Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Garsjø, Susanne Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Grydeland, Mia Josefine Krogseng Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hansen, Charlotte Andrea Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hygen, Ellen Margrete Stubban Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Johansen, Helene Wang Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Langsæter, Marte Elisabeth Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lydersen, Pauline Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Malm, Andrea Marie Angell Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Myrhaug, Mathilde Grevstad Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Rein, Silje Husebye Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Rein, Elise Husebye Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sandsdalen, Jenny Hoel Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sundnes, Eline Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tannæs-Fjeld, Ellinor Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ulleberg, Signe Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Wiklund, Eira Skaarer Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Østlie, Marie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles

J 15 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bell, Ebba Jakobine Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Falch-Hennum, Synne Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Heier, Anna Fiskerstrand Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hjelseth, Maja Mo Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jebsen, Karoline Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Johansen, Kjerstin Øhrn Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Myklebust, Pauline Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sandven, Elvira Husby Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Scheie, Nora Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tretli, Oda Charlotte Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Watndal, Jenny Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles

J 16 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jutkvam, Oda Wilhelmine Thorland Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Linnebo, Guro Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lydersen, Josefine Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles

K 17 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Cecilie Kinne Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles

K 19/20 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Warset, Malin Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri

Kvinner senior - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn D'croz, Fiorella Klubb Columbia Ski team Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri felles

M 17 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haakenaasen, Henrik Mæland Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hagen, Eivind Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Pedersen, Mikkel Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri felles

M 19/20 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nyberg, Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri felles

UH Utviklingshemmet - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grønvold, May Klubb Brunlanes IL Klasse UH Utviklingshemmet Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kjelgård, Henrik Gjertsen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse UH Utviklingshemmet Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ruud, Morten Klubb Heming, IL Klasse UH Utviklingshemmet Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Schia, Torger Helle Klubb Koll, IL Klasse UH Utviklingshemmet Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tomasson, Holmar Myklebust Klubb Koll, IL Klasse UH Utviklingshemmet Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Trana, Kristian Hårstad Klubb Koll, IL Klasse UH Utviklingshemmet Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ulsrud, Øyvind Klubb Koll, IL Klasse UH Utviklingshemmet Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Wiker, Kristoffer Ersgaard Klubb Koll, IL Klasse UH Utviklingshemmet Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ørbeck, Anders Vreim Klubb Koll, IL Klasse UH Utviklingshemmet Øvelse 7,5 km fri felles
NIF-EPI01, 01
Foto: NSF