Hopp til innhold

Hovedlandsrennet Langrenn

  • Når: 21.2 - 23.02.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Nybygda skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.02.2020
Meld meg på

Annen informasjon

  • Adresse: Nordåsvegen 710 2387 BRUMUNDDAL
  • Hjemmeside: http://www.skiforbundet.no/hl2020
  • TD: Erland Kirkebøen Husom
  • Rennleder: Geir Mauseth
  • Ass. TD: Torbjørn Broks Pettersen
  • Ass. TD: Fred Arne Jacobsen

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aarhaug, Jens Borgar Klubb Sokna IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aarum, Aksel Buer Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aasgaard, Adrian Birk Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Almvang, Max Vector Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersson, Lukas Magnus Endal Klubb Eid IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andresen, Vegard Seligmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aune, Jørgen Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aune, Marius Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ausland, Torbjørn Berger Klubb Gjerstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Barth, Jacob Jæger Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Kristoffer Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berge, Andreas Heggheim Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjelland, Kevin Brun Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørkøy, Endre Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørndalen, Thomas Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bonvik, Magnus Klubb Orkanger IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borge-Andersen, Simen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Botten, Theodor Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brattlien, Storm Høisæter Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brattlien, Sigurd Høisæter Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brekke, Helmer Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brox, Hans Eirik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brænden, Eskil Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bråthen, Vegard Klubb Alsvåg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Buraas, Bjørnar Jesnes Klubb Åsmarka IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Busch, Carl Henrik Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dalen, Syver Rusten Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Diab, Nilas Goa Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eckhoff, Joachim Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Egedius, Daniel Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eggum, Håkon Sønju Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Enoksen, Sebastian-Mikal Molund Klubb Fjell Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Espeli, Erik Klubb Geilo IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fagerheim, Trym Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finstad, Per Morten Klubb Tistedalen FL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finstad, Sivert Haugen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjellskålnes, Bjørnar Klubb Osterøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjøsne-Hexeberg, Odin Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flagstad, Torjus Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossum, Marcus Moore Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frigstad, Jens Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fæste, Håkon Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Føyen, Skjalg Anders Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gaaserud, Henrik Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjedrem, Lars Grønlien Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjerstad, Viljar Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjertsen, Christoffer Andreas Melling Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gotaas, Aleksander Ellingsen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grande, Eirik Berling Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gravdal, Stian Ustvedt Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grimstad, Aksel Halvorsen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grut, Morten Klubb Nor, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Græsli, Magnus Klubb Leinstrand IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gärtner, Aksel Andersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hallan, Magnus Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Halteigen, Ole Jørgen Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hanken, Thomas Jansen Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hannestad, Markus Aspevik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hauger, August Marendor Klubb Åsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Herud, Sander Dahl Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hicken, Jonas Johansen Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holien, Peter Mortensen Klubb Rendalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holme, Kasper Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holt, Syver Viksås Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holtan, Martin Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovdhaugen, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hove, Sondre Austad Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høistad, Jacob Felix Nordby Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsen, Didrik Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jørgensen, Ask Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjøbli, Emil Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjølseth, Trygve Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjønsvik, Daniel Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klund, Christian Alexander Saxegaard Klubb Fredrikstad SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Koller-Sato, Magnus Olav Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristoffersen, Aleksander Hana Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvalvik, Sigurd Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvamme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lande, Sondre Aasen Klubb Spillum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Landås, Torstein Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Philip Holmberg Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindvik, Thomas Myhre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Livik, Halvard Johannesen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Torstein Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund-Roland, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løken, Jørgen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løvseth, Håkon Klubb Åsmarka IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Låhne, Sjur Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Markmanrud, Erlend Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsson, Ola Klubb Kjellmyra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melaaen, Eivind Gustav Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moore-Carlsen, Emil Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhre, Tor Klubb Vegårshei IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Naue, Felix Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Casper Engum Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nystu, Peter Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nystuen, Eirik Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Næve, Eivind Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nøstdal, Tørres Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Sander Eidseter Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Omland, Henrik Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Onsøien, Tore Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Otterdal, Endre Kvalheim Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Teodor Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petterson, Iver Thude Klubb Ilar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ramsfjell, William Brekken Klubb Vingrom IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rekeland, Jakob Brun Klubb Bjerkreim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rindli, Markus Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ringli, Martin Jørstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ripel, Oskar Bjerkely Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Roll, Edvard Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rudi, Aksel Glomnes Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rusten, Vetle Klubb Hernes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ryen, Kristian Dæhli Klubb Tolga IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røberg, Sigurd Klubb Nybergsund IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røkke, Jørgen Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røstberg, Andreas Myklebust Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandvik, Sveinung Henrik Eriksen Klubb Jonsvatnet IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schei, Theo Kåsine Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schjetne, Amund Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schumann, Philip Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sekse, Jørgen Klubb Hafslo IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Siljan, Siver Melbo Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Isak Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjeldal, Åsmund Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skogseth, Olve Nilsen Klubb Svalbard Turn Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skåret, Mathias Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slettebø, Børge Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solbrekke, Henrik Haug Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stakston, Edvin Iver Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storli, Vegard Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strøm, Martin Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strøm, Arnt August Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundet, Henning Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svartedal, Arnt Theodor Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveadalen, Trym Klubb Åsmarka IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sylling, Lars Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Syrrist, Iver Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sølhusvik, Bo Larsen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Søndmør, Edvin Danielsson Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Taranger, Christopher Frithjof Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorsen, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorvik, Emil Torbergsen Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tidemann, Fredrik Serkland Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torkildsen-Husvik, Sigurd Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torsteinsrud, Tord Klubb Fjellet IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tronsmo-Oraug, Markus Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ueland, Marius Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ueland, Adrian Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulriksen, William Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulven, Martin Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Valberg, Joachim Stensland Klubb Innstranda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Veiseth, Sondre Johan Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vidum, Marius Fevang Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vole, Ola Klubb Lom IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Westby, Alexander Hall Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wik, Kristoffer Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wøien, Emil Lund Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ødegaard, Magnus Bjerketveit Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Aarhaug, Jens Borgar Klubb Sokna IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Aarum, Aksel Buer Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Aasgaard, Adrian Birk Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Almvang, Max Vector Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Andersson, Lukas Magnus Endal Klubb Eid IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Andresen, Vegard Seligmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Aune, Jørgen Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ausland, Torbjørn Berger Klubb Gjerstad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Barth, Jacob Jæger Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Kristoffer Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Berge, Andreas Heggheim Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bjelland, Kevin Brun Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørkøy, Endre Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørndalen, Thomas Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bonvik, Magnus Klubb Orkanger IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Borge-Andersen, Simen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Botten, Theodor Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Brattlien, Storm Høisæter Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Brattlien, Sigurd Høisæter Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Brekke, Helmer Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Brox, Hans Eirik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Brænden, Eskil Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bråthen, Vegard Klubb Alsvåg IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Buraas, Bjørnar Jesnes Klubb Åsmarka IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Busch, Carl Henrik Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Diab, Nilas Goa Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Eckhoff, Joachim Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Eggum, Håkon Sønju Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Enoksen, Sebastian-Mikal Molund Klubb Fjell Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Herman Emil Klubb Vingrom IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Espeli, Erik Klubb Geilo IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fagerheim, Trym Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Finstad, Per Morten Klubb Tistedalen FL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Finstad, Sivert Haugen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fjellskålnes, Bjørnar Klubb Osterøy IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Odin Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Flagstad, Torjus Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fossum, Marcus Moore Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Frigstad, Jens Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fæste, Håkon Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Føyen, Skjalg Anders Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gaaserud, Henrik Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gjedrem, Lars Grønlien Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gjerstad, Viljar Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gjertsen, Christoffer Andreas Melling Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gotaas, Aleksander Ellingsen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Grande, Eirik Berling Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gravdal, Stian Ustvedt Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Grimstad, Aksel Halvorsen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Grut, Morten Klubb Nor, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Græsli, Magnus Klubb Leinstrand IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gärtner, Aksel Andersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hallan, Magnus Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Halteigen, Ole Jørgen Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hanken, Thomas Jansen Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hannestad, Markus Aspevik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hernes, Alexander Gunnar Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Herud, Sander Dahl Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hicken, Jonas Johansen Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Holien, Peter Mortensen Klubb Rendalen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Holme, Kasper Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Holmen, Teodor Kaashagen Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Holtan, Martin Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hovdhaugen, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hove, Sondre Austad Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Høistad, Jacob Felix Nordby Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Håkon Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsen, Didrik Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jørgensen, Ask Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kjøbli, Emil Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kjølseth, Trygve Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kjønsvik, Daniel Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Klund, Christian Alexander Saxegaard Klubb Fredrikstad SK Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Koller-Sato, Magnus Olav Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kristoffersen, Aleksander Hana Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kvalvik, Sigurd Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lande, Sondre Aasen Klubb Spillum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Landås, Torstein Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Philip Holmberg Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lindvik, Thomas Myhre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Livik, Halvard Johannesen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Torstein Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lund-Roland, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Løken, Jørgen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Løvseth, Håkon Klubb Åsmarka IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Låhne, Sjur Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Markmanrud, Erlend Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsson, Ola Klubb Kjellmyra IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Melaaen, Eivind Gustav Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Moore-Carlsen, Emil Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Tor Klubb Vegårshei IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Naue, Felix Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Casper Engum Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nystrand, Fredrik Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nystu, Peter Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nystuen, Eirik Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Næve, Eivind Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nøstdal, Tørres Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Sander Eidseter Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Omland, Henrik Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Onsøien, Tore Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Otterdal, Endre Kvalheim Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Teodor Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Petterson, Iver Thude Klubb Ilar, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rekeland, Jakob Brun Klubb Bjerkreim IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rindli, Markus Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ringli, Martin Jørstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ripel, Oskar Bjerkely Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Roll, Edvard Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rudi, Aksel Glomnes Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ryen, Kristian Dæhli Klubb Tolga IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Røberg, Sigurd Klubb Nybergsund IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Røkke, Jørgen Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Røstberg, Andreas Myklebust Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sandvik, Sveinung Henrik Eriksen Klubb Jonsvatnet IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Schei, Theo Kåsine Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Schjetne, Amund Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Schumann, Philip Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sekse, Jørgen Klubb Hafslo IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Seljeset, Torje Klubb Markane IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Siljan, Siver Melbo Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Simonsen, Isak Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skjeldal, Åsmund Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skogseth, Olve Nilsen Klubb Svalbard Turn Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skåret, Mathias Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Slettebø, Børge Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Solbrekke, Henrik Haug Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stakston, Edvin Iver Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Storli, Vegard Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Strøm, Martin Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Strøm, Arnt August Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sundet, Henning Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Svartedal, Arnt Theodor Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sveadalen, Trym Klubb Åsmarka IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sylling, Lars Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Syrrist, Iver Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sølhusvik, Bo Larsen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Taranger, Christopher Frithjof Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Thorsen, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Thorvik, Emil Torbergsen Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tidemann, Fredrik Serkland Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Torkildsen-Husvik, Sigurd Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Torsteinsrud, Tord Klubb Fjellet IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tronsmo-Oraug, Markus Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ueland, Marius Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ueland, Adrian Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ulriksen, William Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ulven, Martin Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Valberg, Joachim Stensland Klubb Innstranda IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Veiseth, Sondre Johan Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Vidum, Marius Fevang Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Vole, Ola Klubb Lom IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Westby, Alexander Hall Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Wik, Kristoffer Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Wøien, Emil Lund Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ødegaard, Magnus Bjerketveit Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Aalde, Axel Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Aarstad, Anders Lohne Klubb Slåstad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Aase, Magnus Svendal Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Aasebø, Kasper Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Aasgaard, Oliver Noah Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Amundsen, Anders Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Andersen, Viktor Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Anundskås, Håkon Tho Klubb Heddal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Aspaker, Trym Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bakken, Brage Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Barmen, Anders Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bekkvik, Henrik Lahdenperä Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bergland, Anders Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bergli, Emil Kristoffer Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bergmann, Håvard Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bernhardsen, Truls Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Birkeland, Sondre Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Birknes, Marius Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bjerke, Mads Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bjørkedal, Daniel Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bjørnstad, Sondre Haugen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Borg, Christian Fredrik Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bratli, Oliver Sokrates Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bratsve, Vegar Lægran Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Brenden, Isak Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bretteville, Nicolas Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Brissach, Are Estil Klubb Lierne IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Brodtkorb, Christian Johannes Groth Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Brumoen, Bastian Rødfjell Klubb Åga IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Brustad, Syver Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bruun-Lie, Felix Rein Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bøch, Vetle Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bøymo, Jacob Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Darre-Næss, Martin Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Dovland, Eirik Syrdalen Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Dyste, Emil Martman Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Edvardsen, Ola Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fagerfjord, Ulrik Johan Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fagerhaug, Jonas Nilsen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Faldmo, Magnus Borg Klubb Nybergsund IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fjeld, Eirik Klubb Lom IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fjeld, Andreas Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fjermedal, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Flatebø, Marius Klubb Vargar IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Foss, Nicolai Frøyland Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Framstad, Eivind Kristinson Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fredriksen, Truls Klubb Spydeberg IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fuglem, Jonas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fure, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fyksen, Kristoffer Scott Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gjertsen, Emil Lenasønn Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gjønnes, Peder Dæhlen Klubb Spydeberg IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Greisiger, Lukas Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Grindheim, Einar Klubb Otra IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Grytnes, Simon Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Grøsland, Jonas Johansen Klubb Drammen Strong Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gundersen, Erlend Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Haakaas, Julian Teige Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Haarr, Henrik Mathias Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hafting-Fyhn, Johannes Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Haugen, Felix Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Haugene, Anders Skeie Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hermansen, Jesper Meistad Klubb Fredrikstad SK Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hestad, Simon Søgnesand Klubb Osterøy IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Holand, Niklas Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Holm, Ole Andreas Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Holm, Iver Elias Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Holme, Sebastian Miles Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Horn, Sebastian Joberg Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Husa, Elias Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hval, Mats Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Indrebø, Magnus Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Innerdal, Elias Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Jacobsen, Christian Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Johansen, Rolf-Martin Andersen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Johansen, Johan August Aune Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Johnsen, Fredrik Klubb Gjerstad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Jortveit, Nottov Nergården Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kittelsen, Markus Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kjemhus, Lewis Alexander Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Knutsen, Vetle Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Knutzen, Tobias Koi Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kongssund, Lars Klubb Næroset IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Norges Skiforbund Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kvamme, Lars Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kvarme, Nikolai Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kveen, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Larsen, Oliver Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Larsen, Isak Klubb Hattfjelldal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lauridsen, Ingemar Kristian Aagaard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Leroyer, Emil Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Liahagen, Herman Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lie, Dennis Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lien, Lars Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lillefjell, Marius Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Litsheim, Erik Alnes Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lunde, Mikkel Sandbakk Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lunna, Petter Klubb Brøttum IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Kverneland Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lybæk, Håkon Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Midtbø, Olav Haugeberg Klubb Vinje IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mikelborg, Sindre Fjeldstad Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mikkelsen, Markus Henrik Bredesen Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mile, Markus Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mjøen, Martin Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Moen, Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Molden, Ola Hjelmås Klubb Gran IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mydske, Kristian Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Myhrsveen, Iver Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nes Hjelle, Ingebrigt Klubb Eid IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nilsen, Emil Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nordby, Jakob Gustav Dyran Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nordhøy, Marcus Forsbakk Klubb Grong IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nysveen, Oliver Fournaros Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nytrøen, Esten Klubb Rendalen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Pareli, Adrian Gundersen Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Pedersen, Jonas Klubb Norges Skiforbund Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rastad, Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Riddervold, Teodor Slaatsveen Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Runer, Fabian von Saldern Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rusten, Sivert Kristian Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rødnes, Lars Sigurd Baugstø Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Røn, Håkon Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rønning, Casper Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Røstad, Erik Klubb Nordre Land IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sandberg, Kaare Markus Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sandmo, August Enger Klubb Åsen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sivertsen, Fredrik Klubb Leirådal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sjursen, Mikkel Krohn Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Skaug, Nicklas Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Slettemark, Sondre Aputsiaq Rein Klubb Geilo IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Solbrekke, Sander Haug Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Solerød, Annar Erlien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Steinsvik, Eirik Eriksen Klubb Omvikdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Stensvold, Teodor Engeli Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Stokke, Ole Martin Viset Klubb Stordal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Storjohann, Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Stornes, Simon Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Strindeberg, Herman Peder Klubb Drammen Strong Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sveen, August Da Silva Klubb Jotun IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sæter, Petter Solhaug Klubb Os IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sæther Pigott, Lukas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Teigen, Lars Klubb Sogndal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Tjentland, Hallvard Klubb Svarstad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Tomren-Berg, William Emil Mellvang Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Torseth, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Tosterud, Håvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Tveito, Anton Klubb Kaupanger IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ugelstad, Rudolf Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Unnersaker, Philip Alexander Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Vaaje, Anders Usterud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Vaaje, Eivind Duelien Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Veslegard, Narve Kverndal Klubb Fjellet IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Vestgarden, Iver Semb Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Vetleseter, Ferdinand Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Vist, Karl Oskar Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Vormeland, Einar Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wallenius, Jakob Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wedum, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wergeland, August Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wikander, Tord Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wold, Jørgen Arenberg Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Østensen, Elliot Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Åkvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Aalde, Axel Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Aase, Magnus Svendal Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Aasebø, Kasper Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Aasgaard, Oliver Noah Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Anders Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Viktor Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Anundskås, Håkon Tho Klubb Heddal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Aspaker, Trym Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bakken, Brage Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Barmen, Anders Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bekkvik, Henrik Lahdenperä Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bergland, Anders Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bergli, Emil Kristoffer Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bergmann, Håvard Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bernhardsen, Truls Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Birkeland, Sondre Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Birknes, Marius Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerke, Mads Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørkedal, Daniel Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørnstad, Sondre Haugen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Borg, Christian Fredrik Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bratli, Oliver Sokrates Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bratsve, Vegar Lægran Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Brenden, Isak Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bretteville, Nicolas Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Brissach, Are Estil Klubb Lierne IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Brodtkorb, Christian Johannes Groth Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Brumoen, Bastian Rødfjell Klubb Åga IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Brustad, Syver Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bruun-Lie, Felix Rein Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Buhs, Jakob Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bøch, Vetle Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bøymo, Jacob Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Darre-Næss, Martin Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Dovland, Eirik Syrdalen Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Dyste, Emil Martman Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Edvardsen, Ola Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Eidissen, William Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Enersen, Ulrik Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fagerfjord, Ulrik Johan Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fagerhaug, Jonas Nilsen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Faldmo, Magnus Borg Klubb Nybergsund IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fjeld, Eirik Klubb Lom IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fjeld, Andreas Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fjermedal, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Flatebø, Marius Klubb Vargar IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Foss, Nicolai Frøyland Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Framstad, Eivind Kristinson Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fredriksen, Truls Klubb Spydeberg IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fuglem, Jonas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fure, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fyksen, Kristoffer Scott Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Gjertsen, Emil Lenasønn Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Gjestvang, Roar Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Greisiger, Lukas Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Grindheim, Einar Klubb Otra IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Grytnes, Simon Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Grøsland, Jonas Johansen Klubb Drammen Strong Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Gundersen, Erlend Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Haakaas, Julian Teige Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Haarr, Henrik Mathias Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hafting-Fyhn, Johannes Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Haugen, Felix Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Haugene, Anders Skeie Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hermansen, Jesper Meistad Klubb Fredrikstad SK Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hestad, Simon Søgnesand Klubb Osterøy IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Holand, Niklas Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Holm, Ole Andreas Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Holm, Iver Elias Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Holme, Sebastian Miles Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Horn, Sebastian Joberg Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Husa, Elias Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hval, Mats Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Indrebø, Magnus Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Innerdal, Elias Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Christian Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Rolf-Martin Andersen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Johan August Aune Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsen, Fredrik Klubb Gjerstad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jortveit, Nottov Nergården Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kittelsen, Markus Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kjemhus, Lewis Alexander Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kløvstad, Kristoffer Berg Klubb Brøttum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Knutsen, Vetle Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Knutzen, Tobias Koi Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kongssund, Lars Klubb Næroset IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Norges Skiforbund Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamme, Lars Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kvarme, Nikolai Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kveen, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Laget, Andreas Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Oliver Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Isak Klubb Hattfjelldal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lauridsen, Ingemar Kristian Aagaard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Leroyer, Emil Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Liahagen, Herman Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lie, Dennis Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lien, Lars Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lillefjell, Marius Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Litsheim, Erik Alnes Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Liverød, Sivert Vataker Klubb Andebu IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lunde, Mikkel Sandbakk Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lunna, Petter Klubb Brøttum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Kverneland Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lybæk, Håkon Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Mentzoni-Klausen, Kristian Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Midtbø, Olav Haugeberg Klubb Vinje IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Mikelborg, Sindre Fjeldstad Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Mikkelsen, Markus Henrik Bredesen Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Mile, Markus Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Mjøen, Martin Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Moen, Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Molden, Ola Hjelmås Klubb Gran IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Mydske, Kristian Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Myhrsveen, Iver Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nakken, Tobias Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nes Hjelle, Ingebrigt Klubb Eid IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Emil Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nordby, Jakob Gustav Dyran Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nordhøy, Marcus Forsbakk Klubb Grong IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nysveen, Oliver Fournaros Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nytrøen, Esten Klubb Rendalen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Pareli, Adrian Gundersen Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Jonas Klubb Norges Skiforbund Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Rastad, Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Riddervold, Teodor Slaatsveen Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Runer, Fabian von Saldern Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Rusten, Sivert Kristian Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Rød, Anders Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Rødnes, Lars Sigurd Baugstø Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Røn, Håkon Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Casper Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Røstad, Erik Klubb Nordre Land IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sandberg, Kaare Markus Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sandmo, August Enger Klubb Åsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sivertsen, Fredrik Klubb Leirådal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sjursen, Mikkel Krohn Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sjåfjell, Paul Philipp Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skaug, Nicklas Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Slettemark, Sondre Aputsiaq Rein Klubb Geilo IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Solbrekke, Sander Haug Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Solerød, Annar Erlien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Steinsvik, Eirik Eriksen Klubb Omvikdalen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Stensvold, Teodor Engeli Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Stokke, Ole Martin Viset Klubb Stordal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Storjohann, Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Stornes, Simon Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Strindeberg, Herman Peder Klubb Drammen Strong Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Størmer-Antonsen, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sveen, August Da Silva Klubb Jotun IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sæter, Petter Solhaug Klubb Os IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sæther Pigott, Lukas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sørbøen, Thomas Klubb Bagn IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Teigen, Lars Klubb Sogndal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Tjentland, Hallvard Klubb Svarstad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Tomren-Berg, William Emil Mellvang Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Torseth, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Tosterud, Håvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Tveito, Anton Klubb Kaupanger IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ugelstad, Rudolf Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Unnersaker, Philip Alexander Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Vaaje, Anders Usterud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Veslegard, Narve Kverndal Klubb Fjellet IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Vestgarden, Iver Semb Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Vetleseter, Ferdinand Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Vist, Karl Oskar Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Vormeland, Einar Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Wergeland, August Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Wikander, Tord Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Wold, Jørgen Arenberg Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Østensen, Elliot Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Åkvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aanerud, Martha Håkonsdatter Klubb Fjelltun IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aarøe-Velo, Frida Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Abell, Marte Lillebakken Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Amundsen, Marie Opberget Klubb Magnor UL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Amundsen, Pernille Oline Pedersen Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Tuva Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arild, Henriette Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakke, Runa Myrslett Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Henriette Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Barstad, Mira Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bell, Ebba Jakobine Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergh, Anniken Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg-Knutsen, Silje Christine Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berntsen, Maren Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brathagen, Agathe Klubb Larvik Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brorson, Vår Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bøhmer, Sara Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dervo, Mari Andrea Klubb Åsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eriksen, Jenny Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fadnes, Filippa Bertelsen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fagerbæk, Elina Sommervold Klubb Sokna IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Falch-Hennum, Synne Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fallan, Ingrid Sørlie Klubb Skogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fegri, Ane Robøle Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fischer, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fuglem, Elida Klubb Valldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Garvik, Marte Nilsdotter Klubb Vestre Slidre IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grimsøen, Thea Sofie Kyseth Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gross-Benberg, Helene Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grønvik, Helene Klubb Mosjøen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Andrine Klubb Gjerdrum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen Tuoremaa, Hilma Maria Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugskott, Sigrid Klubb Buvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haukebøe, Sunniva Maria Klubb Fjell Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heier, Anna Fiskerstrand Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heisel, Marthe Undeland Klubb Otra IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hildonen, Alida Klubb Norges Skiforbund Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelseth, Maja Mo Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjertaas, Hanna Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holstrøm, Johanna Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høsøien, Ida Klubb Tynset IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk