Hopp til innhold

Melhusbanken skifestival

ARRANGEMENTET ER AVLYST GRUNNET FARE FOR KORONASMITTE

  • Når: 14.03.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Kregnesvegen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse 6-7 år Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 14.03.2020 Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 14.03.2020 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 14.03.2020 Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

6-7 år - 1 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bardal, Signe Nilsen Klubb Melhus Idrettslag Klasse 6-7 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Brudal, Even Klubb Melhus Idrettslag Klasse 6-7 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Jønland, Erik Johannes Midtflå Klubb Leik, IL Klasse 6-7 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Leinslie, Felix Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse 6-7 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Leiren, Sverre Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse 6-7 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Leiren, Erlend Saltbones Klubb Melhus Idrettslag Klasse 6-7 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Lium, Ane Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse 6-7 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Nikolaisen, Martin Åsegg Klubb Melhus Idrettslag Klasse 6-7 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Syrstad, Martin Einum Klubb Meldal IL Klasse 6-7 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Årland, Linus Opheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse 6-7 år Øvelse 1 km klassisk felles

G 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bardal, Aasmund Nilsen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Buran, Edward Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjerden, Elias Pettersen Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjellås, Aleksander Klevset Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krangnes, Sander Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løkken, Isak Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mathisen, Leon Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moen, Elias Skarsaune Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skogstad, Aksel Gurendal Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stjernen, Jonathan Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adolfsen, Ola Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Barstad, Victor Fævelen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Belsvik, Odin Gustavsen Klubb Rognes IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gangås, Iver Rafael Hovd Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hanger, Bjørn Kristian Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Herfindal, Trym August Velle Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Horghagen, Iver Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jønland, Ivar Ingebrigt Midtflå Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Laugsand, Jonas Opheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lian, William Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjo, Emil Belsaas Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Småøien, Lukas Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Syrstad, Ola Einum Klubb Meldal IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øwre-Johnsen, Even Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Eirik Owesen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jønland, Simen Klubb Leik, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kottum, William Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lande, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Leroyer, Mathias Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mathisen, Max Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reitan, Tobias Bergquist Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stubsjøen, Kristian Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Åsvoll, Oliver Jensås Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Eskil Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Blekesaune, Martin Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stensø, Alf Håvard Bråten Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stubsjøen, Magnus Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hofstad, Jon Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Utkilen, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Emil Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Børsting, Noah Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dragsten, Mathias Kleven Klubb Innstranda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Leiren, Erlend Saltbones Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stenseth, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Syrstad, Hallgrim Einum Klubb Meldal IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk

G 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Sander Kjøsnes Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Horghagen, Odin Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Årland, Matteo Opheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk

J 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Sanna Klubb Lundamo IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Børsting, Mille Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kottum, Victoria Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ratøien, Marit Jordet Klubb Meldal IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sand, Victoria Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragset, Johanne Seem Klubb Nor, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Köhler, Julia Belén Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lium, Nora Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Jenny Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krangnes, Thea Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adolfsen, Ingeborg Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lium, Hedda Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børgersen, Mathea Stenvold Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mathisen, Marin Midtlyng Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Samdal, Ada Marie Berg Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storhaug, Aurora Rustad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Åsvoll, Milla Jensås Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk

J 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Hedda Owesen Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jønland, Mali Klubb Leik, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI01, 01
Foto: NSF