Hopp til innhold

Tour de Fauske

FREDAG: Prolog. 11 år og eldre. LØRDAG: Fellesstart klassisk. Kretsrenn 8 år og eldre. SØNDAG: Fristil. Kretsrenn 8 år og eldre. Egen påmelding til sonerenn for 5-7 år. SE HJEMMESIDE FOR DISTANSER. http://ski.fauske-il.no/

  • Når: 3.1 - 05.01.2020
  • Hvor: Klungsetmarka Skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.01.2020

Annen informasjon

  • Adresse: Boks 240 8201 FAUSKE
  • E-post: post@fauske-il.no
  • Kontonummer: 45552051363
  • Rennleder: Kristian Amundsen

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.01.2020 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse annet Startkontingent 150
Start 03.01.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse annet Startkontingent 150
Start 03.01.2020 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse annet Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse annet Startkontingent 170
Start 03.01.2020 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse annet Startkontingent 150
Start 03.01.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse annet Startkontingent 150
Start 03.01.2020 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse annet Startkontingent 170
Start 03.01.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse annet Startkontingent 170
Start 03.01.2020 Klasse Foreldre og veteran-trim Øvelse annet Startkontingent 150
Start 03.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse annet Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse annet Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse annet Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse annet Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse annet Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse annet Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse annet Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse annet Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse annet Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse annet Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse annet Startkontingent 130
Start 03.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse annet Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse annet Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse annet Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse annet Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse annet Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse annet Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse annet Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse annet Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse annet Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse annet Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse annet Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse annet Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse annet Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse annet Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse annet Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior sittende - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Valen, Isabell Katharina Klubb Innstranda IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse annet

G 10 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Emil Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse G 10 år Øvelse annet
Navn Djupvik, Emil Klubb Valnesfjord IL Klasse G 10 år Øvelse annet
Navn Djupvik, Lucas Klubb Valnesfjord IL Klasse G 10 år Øvelse annet
Navn Djupvik, Elias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 10 år Øvelse annet
Navn Djupvik, Kasper Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 10 år Øvelse annet
Navn Hagen, Amund Kvarum Klubb Valnesfjord IL Klasse G 10 år Øvelse annet
Navn Knutsen, Iver Mathias Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse annet
Navn Megård, Morten Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse annet
Navn Nystadbakk, Sebastian Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse annet
Navn Steinmo, Markus Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 10 år Øvelse annet
Navn Sveinssønn, Runar Benoni Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse annet
Navn Tande, Gustav Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse annet
Navn Vestvold, Sindre Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 10 år Øvelse annet

G 11 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Jonas Bardal Klubb Vinger IL Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Alm, Max Odin Klubb Vinger IL Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Andreassen, Jens Meyer Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Bjerkenes, William Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Eliassen, Erling Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Godø, Peder Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Hjemås, Øyvind Helle Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Hüttepohl, Karl Martin Klubb Vinger IL Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Leite, Johan Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Mordal, Eskil Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Olsen, Noah Lyng Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Opheim, Max Øren Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Strand, Mikkel Hagemoen Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse annet

G 12 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Lucas Lehn Klubb Vinger IL Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Anbakk, Matheo Nicolai Klubb Tverlandet IL Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Bergli, Iver August Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Bjørnstad, Iver Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Djupvik, Sivert Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Holand, Emil Olai Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Ingebrigtsen, Lucas Klubb Tverlandet IL Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Leite, Eyvind Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Liljedal, Sivert Gamme Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Råheim, Sigurd Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Selnes, Elias Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Strøm, Peder Mathias Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Veisetaune, Håvard Klubb Tverlandet IL Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Wikerøy, Lucas Kibsgaard Klubb Tverlandet IL Klasse G 12 år Øvelse annet

G 13 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjellheim, Viljar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Gjerstad, Brage Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Hagen, Aksel Kvarum Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Skogstad, Elias Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse annet

G 14 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugli, Åsmund Ulvestad Klubb Valnesfjord IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Krane, Lars Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse annet

G 15 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråthen, Vegard Klubb Alsvåg IL Klasse G 15 år Øvelse annet
Navn Gjerstad, Viljar Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse annet
Navn Jakobsen, Jakob Andreas Svaleng Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse annet
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 15 år Øvelse annet
Navn Nystuen, Eirik Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse annet
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse annet
Navn Strøm, Pål Simon Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 15 år Øvelse annet
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse annet

G 16 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergli, Emil Kristoffer Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Brumoen, Bastian Rødfjell Klubb Åga IL Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Gjertsen, Emil Lenasønn Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Larsen, Oliver Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Larsen, Isak Klubb Hattfjelldal IL Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Pareli, Adrian Gundersen Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Åkvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse annet

G 8 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Nils Meyer Klubb Innstranda IL Klasse G 8 år Øvelse annet
Navn Bjerkenes, David Klubb Innstranda IL Klasse G 8 år Øvelse annet
Navn Godø, Aslak Hermod Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse annet
Navn Hauan, Oliver Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse annet
Navn Hjemgam, Alfred Bredesen Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse annet
Navn Holand, Adrian Johan Klubb Innstranda IL Klasse G 8 år Øvelse annet
Navn Hüttepohl, Anton Klubb Vinger IL Klasse G 8 år Øvelse annet
Navn Megård, Marius Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse annet
Navn Nystadbakk, Sander Klubb Innstranda IL Klasse G 8 år Øvelse annet
Navn Sollund, Sondre Romness Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse annet

G 9 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Elias Olai Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse annet
Navn Kibsgård, Trygve Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse annet
Navn Kibsgård, Johannes Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse annet
Navn Martinussen, Lukas Benoni Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse annet
Navn Pinnerød, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 9 år Øvelse annet
Navn Sevatdal, Aksel Stensland Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse annet
Navn Stokvik, Aksel Normann Klubb Tverlandet IL Klasse G 9 år Øvelse annet
Navn Strøm, Johannes Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse annet

J 10 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hauan, Hannah Sofie Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 10 år Øvelse annet
Navn Haukland, Oda Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 10 år Øvelse annet
Navn Hjemgam, Ane Jentine Bredesen Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 10 år Øvelse annet
Navn Magnussen, Viktoria Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 10 år Øvelse annet
Navn Olsen, Mali Storeide Klubb Siso, IL Klasse J 10 år Øvelse annet
Navn Råheim, Åsne Elene Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse J 10 år Øvelse annet
Navn Selnes, Emma Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 10 år Øvelse annet
Navn Vorren, Marta Linnea Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 10 år Øvelse annet

J 12 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Irgum, Maria Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 12 år Øvelse annet
Navn Jensen, Helene Arneberg Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 12 år Øvelse annet
Navn Joelsen, Tamara Eline Andreassen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 12 år Øvelse annet
Navn Kosmo, Vilde Linnéa Klubb Valnesfjord IL Klasse J 12 år Øvelse annet
Navn Pinnerød, Sigrid Klubb Tverlandet IL Klasse J 12 år Øvelse annet
Navn Steinmo, Mie Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 12 år Øvelse annet

J 13 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Hammerfall, Malin Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Haukland, Hedda Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Rølvåg, Agnes Sivertsen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Sigvartsen, Malin Veronica Wemberg Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Tande, Sigrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse annet

J 14 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sofia Mari Klubb Tverlandet IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Solbakken, Sofia Klubb Innstranda IL Klasse J 14 år Øvelse annet

J 15 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Pernille Oline Pedersen Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse annet
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse J 15 år Øvelse annet
Navn Grønvik, Helene Klubb Mosjøen IL Klasse J 15 år Øvelse annet
Navn Sjonbotn, Benedikte Kristine Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 15 år Øvelse annet
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse J 15 år Øvelse annet

J 16 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse annet
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse J 16 år Øvelse annet
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse J 16 år Øvelse annet
Navn Krane, Maria Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 16 år Øvelse annet
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstranda IL Klasse J 16 år Øvelse annet

J 8 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Ailin Lehn Klubb Vinger IL Klasse J 8 år Øvelse annet
Navn Furnes, Tara-Michelle Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 8 år Øvelse annet
Navn Haukland, Signe Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 8 år Øvelse annet
Navn Jensen, Martine Arneberg Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 8 år Øvelse annet
Navn Mørkved, Oda Klubb Innstranda IL Klasse J 8 år Øvelse annet
Navn Seivåg, Hanna Jenssen Klubb Innstranda IL Klasse J 8 år Øvelse annet
Navn Tyldum, Synne Langseth Klubb Innstranda IL Klasse J 8 år Øvelse annet
Navn Vestvold, Sanne Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 8 år Øvelse annet
Navn Vonheim, Lena Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 8 år Øvelse annet

J 9 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Mathea Klubb Vinger IL Klasse J 9 år Øvelse annet
Navn Eliassen, Selma Klubb Innstranda IL Klasse J 9 år Øvelse annet
Navn Lundli, Mie Klubb Innstranda IL Klasse J 9 år Øvelse annet
Navn Storli, Elisa Andrea Bjur Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 9 år Øvelse annet
Navn Veisetaune, Kristin Klubb Tverlandet IL Klasse J 9 år Øvelse annet

K 17 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse annet
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse K 17 år Øvelse annet
Navn Jensen, Jensine Vangberg Klubb Innstranda IL Klasse K 17 år Øvelse annet

K 18 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse K 18 år Øvelse annet

K 19/20 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elvenes, Andrine Erika Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse annet

Kvinner senior - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nes, Kristine Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner senior Øvelse annet

M 17 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse annet
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse annet
Navn Jakobsen, Petter Elias Svaleng Klubb Tverlandet IL Klasse M 17 år Øvelse annet
Navn Olsen, Asbjørn Megård Klubb Fauske IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse annet
Navn Storvoll, Isak Martinsønn Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse annet
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse M 17 år Øvelse annet

M 18 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerstad, Trym Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse M 18 år Øvelse annet
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 18 år Øvelse annet
Navn Jordbru, Lukas Klubb Valnesfjord IL Klasse M 18 år Øvelse annet

M 19/20 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blix, Henrik August Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse annet
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse annet
Navn Larsen, Tobias Sahachai Klubb Splint, IL Klasse M 19/20 år Øvelse annet
Navn Nordtug, Petter Tangstad Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse annet
Navn Pettersen, Jakob Sørlie Klubb Melbo IL Klasse M 19/20 år Øvelse annet
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse annet

Menn senior - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Gøran Klubb Siso, IL Klasse Menn senior Øvelse annet
NIF-EPI03, 03
Foto: NSF