Hopp til innhold

Svearennet

Svea skilag inviterer til Svearennet 4. januar 2020 kl. 11.00. Stilart: Skøyting (med forbehold om nok snømengde) Ønsket type renn: Individuell enkeltstart - alle klasser Stadion/løyper: Svea Skilags anlegg. Rennleder/rennansvarlig: Hans Kristian Skau http://www.sveaskilag.com/p/9246/svearennet

  • Når: 04.01.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Oppenvegen 371, 2740
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 04.01.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 04.01.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 04.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 04.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 04.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 04.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior stående - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøe-Velo, Aksel Klubb Svea Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerkely, Sigurd Holmlund Klubb Svea Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Magnus Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hvattum, Haakon Aamelfot Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Krüger, Oliver Klubb Harestua IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ljåstad, Henrik Klubb Harestua IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjervum, Eirik Høiby Klubb Svea Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sterud, Oscar Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Aune Berg Klubb Fet Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brændhaugen, Noa Klevengen Klubb Harestua IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Faksvåg, Iver Løvgaard Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gorset, Hans Martin Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugsbakken-Braastad, Jonas Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Manum-Farstad, Benjamin Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myrdal, Emrik Ruud Klubb Grua U. Og IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vollsæter, Birk-Jardar Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeld, Sturla Håkonsen Klubb Harestua IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fleischer, Emil Nielsen Klubb Gran IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjerstadmo, Jørgen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvam Ausen, Martinius Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lafton, Elias Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Langbråten, Henrik Glasrud Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sparby, Lars Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Syvertsen, Christer Vatsaas Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tømte, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hallum, Mikkel Raastad Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Robøle-Sørensen, Peder Klubb Gran IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Roen, Audun Silseth Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tømterud, Henrik Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Sondre Berg Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ausen, August Kvam Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerkestuen, Jonathan Leander Nygren Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjerstadmo, Jakob Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wattum, Mathias Klubb Nordre Land IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holt, Syver Viksås Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristoffersen, Oscar Julsvik Klubb Gran IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Roen, Emil Silseth Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfstadsæther, Jakob Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hallum, Trond Raastad Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikkelsen, Markus Henrik Bredesen Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeld, Sondre Håkonsen Klubb Harestua IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Larmerud, Andreas Klubb Svea Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Eirik Ness Klubb Haugsbygd IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Buhaug, Emil Klinkenberg Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Buhaug, Martin Klinkenberg Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsrud, Adrian Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lafton, Emil Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mylsbråten, Aleksander Skeie Klubb Svea Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundstad, Håkon Skjervheim Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Syvertsen, Marcus Vatsaas Klubb Haugsbygd IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Koren, Emma Tveter Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Enstrøm, Anna Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gammelmo, Tiril Klubb Svea Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordvik, Frida Klubb Brandbu IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Torgersen, Andrine Horn Klubb Harestua IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkedal, Elle Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Greftegreff, Solveig Egge Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Klinkenberg, Karen Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Magnussen, Matilde Pettit Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Hedda Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørvig, Kaia Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørvig, Malin Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gammelmo, Ida Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hval-Thomsen, Maja Klubb Harestua IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøe-Velo, Frida Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brorson, Vår Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mylsbråten, Amalie Skeie Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vesteng, Karen Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ewald, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ballangrud, Ella Klubb Grindvoll IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Manum-Farstad, Sofie Klubb Vind IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enstrøm, Ida Elise Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugsbakken-Braastad, Julie Klubb Gran IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lafton, Tuva Østland Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Robøle-Sørensen, Jenny Klubb Gran IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sparby, Kaja Klubb Haugsbygd IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Vesteng, Helena Klubb Svea Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arvesen, Ole Marius Klubb Svea Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berge, Sivert Laderud Klubb Svea Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Trym Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03
Foto: Geir Olsen, NTB scanpix