Hopp til innhold

Kretsmesterskap KM Oslo Skikrets

Kretsmesterskap (KM) for Oslo Skikrets med innlagt kretsrenn for yngre klasser. Lørdag: Klassisk Søndag: Fristil

  • Når: 25.1 - 26.01.2020
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Oslo
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.01.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 25.01.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 26.01.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 25.01.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 26.01.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 25.01.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 26.01.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 25.01.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 26.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 25.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 26.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 25.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 25.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 25.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 26.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 25.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 26.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 25.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 26.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 25.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 26.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 25.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 26.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 25.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 25.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 26.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150
Start 25.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 26.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150
Start 26.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 25.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 26.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170
Start 25.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 25.01.2020 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 26.01.2020 Klasse Kvinner veteran Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 170
Start 26.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 25.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 25.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 26.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150
Start 25.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170
Start 26.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 170
Start 26.01.2020 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri Startkontingent 170
Start 25.01.2020 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nysted, Tobias Emblem Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nysted, Tobias Emblem Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjørsvik, Oliver Storm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjørsvik, Oliver Storm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03
NTB Scanpix