Hopp til innhold

Kretsmesterskap KM Oslo Skikrets

Kretsmesterskap (KM) for Oslo Skikrets med innlagt kretsrenn for yngre klasser. Lørdag: Klassisk, Søndag: Fristil. OPPDATERING: Befaring og rapport fra Skullerud søndag 19. januar kl. 2230: KM i Oslo blir arrangert på Skullerud. Kunstsnøen har tålt regnværet godt. Etter preparering søndag var det overraskende gode spor på stadion. Bymiljøetaten fortsetter for fullt for å få fine løyper i alle tilgjengelige sløyfer utover uken. Løyper: Løypetraseene på nedsiden av stadion er de som vil bli benyttet både lørdag (klassisk) og søndag (fristil). Løypelengdene i flere klasser vil bli noe redusert. Endelige løypetraseer publiseres på nett så snart dette er klart.

  • Når: 25.1 - 26.01.2020
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Oslo
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 25.01.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 26.01.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 25.01.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 26.01.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 25.01.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 26.01.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 25.01.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 26.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 26.01.2020 Klasse Kvinner veteran Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 170
Start 26.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belbo-Stenhagen, Birk August Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brandsnes, Jacob Bjerkedal Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eggen-Vaa, Olav Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fuglesang, Jacob Løvdahl Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gihle, Magnus Syversen Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gulseth, Karl Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Guzman, Matteo Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugan, Ludvig Nielsen Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Ola Bjørn Løberg Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hellerud, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Helset, Mads Høivik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Henning, Håkon Bruksås Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hildisch, Magnus Borgen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Imbsen, Even Nahrgang Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ingierd, Håkon Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Injar-Bryne, Eskil Teodor Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannessen, Marius Volldal Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristensen, Alf Hattestad Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Larstad, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lund, Kristoffer Iversen Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Marthinsen, Fredrik Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinsen, Adam Holen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Myhre, Marcus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Norum, Felix Alexander Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nupen-Breivik, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Emil Mathias Eek Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Omland, Simen Wik Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Osnes-Ringen, Aksel Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Robstad, Emil Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ruud-Sollie, Eskil Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Schaanning, Alfred Haga Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Siira, Noah Helstad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skar, Martin Aldrin Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skogheim, Håkon Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Smedsvig, Aksel Martinius Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stensvik, Aksel Abrahamsen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sverre, Sebastian Libæk Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæternes, Sigurd Høibjelke Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarflot, August Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Anonsen, Daniel Naumann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eggen-Vaa, Olav Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fuglesang, Jacob Løvdahl Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gihle, Magnus Syversen Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gulseth, Karl Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Guzman, Matteo Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugen, Ola Bjørn Løberg Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hellerud, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helset, Mads Høivik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helset, Erik Høyem Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Henning, Håkon Bruksås Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hildisch, Magnus Borgen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ingierd, Håkon Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Injar-Bryne, Eskil Teodor Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannessen, Marius Volldal Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristensen, Alf Hattestad Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larstad, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lund, Kristoffer Iversen Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Marthinsen, Fredrik Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Martinsen, Adam Holen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Medhus, Sander Vuong Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myhre, Marcus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Norum, Felix Alexander Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Emil Mathias Eek Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, Aksel Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Siira, Noah Helstad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skar, Martin Aldrin Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Smedsvig, Aksel Martinius Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stensvik, Aksel Abrahamsen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Straith, Fredrik Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svanæs, Vetle Røvik Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sverre, Sebastian Libæk Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sæternes, Sigurd Høibjelke Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øktedalen, Ådne Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albrecht-Holberg, Leon Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakke, Nikolai Ringvold Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Benserud, Knut Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berge, Brage Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Blix, Sebastian Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Braadlie, Frithjof Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brækken, Mikkel Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brækken, Ludvik Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bull, Jakob Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahl, Andreas Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn de Besche, Petter Sveen Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Deely, Aslak Richard Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engelvoorn, David Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engløk-Lind, Vetle Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksson, Sondre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjell, Johannes Martin Walhovd Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Føyen, Henrik Syrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Torjus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Casper Kronstad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Helstad, Fredrik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hirsch, Jonas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjæreng, Aleksander Hallenstvedt Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjøbli, Oskar Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Evert Hallan Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Køber, Benjamin Nesheim Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lied-Storstenvik, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Linnebo, Erlend Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Liven-Wetterhus, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Macpherson, Ewen Eide Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mossin, Lars Gramshaug Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nedland, Liam Lavoll Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordal, Teodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordstrand, Johannes Teofilo Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Owe, Theodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røynås, Gustav Gran Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandvold-Wade, Mathias Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Scheie, Harald Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Seljeset, Isak Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjærven, Taiyo Fuseya Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skridshol, Mikkel Wehler Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sortevik, Lauritz Tagholdt Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Steinsvik, Jacob Clausen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stray, Casper Borge Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Syrstad, Erik Aleksander Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tannæs-Fjeld, Viktor Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Teig, Alfred Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thaulow, Andreas Herman Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vatsgar, Matteus Ølnes Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vågen, Herman Amland Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Weisz, Alfred Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ødegård, Nils Aas Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albrecht-Holberg, Leon Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakke, Nikolai Ringvold Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benserud, Knut Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berge, Brage Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blix, Sebastian Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braadlie, Frithjof Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bull, Jakob Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahl, Andreas Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn de Besche, Petter Sveen Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Deely, Aslak Richard Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engelvoorn, David Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engløk-Lind, Vetle Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksson, Sondre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grossmann, Magnus Grundt Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Torjus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Casper Kronstad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Havnes, Eskil Ree Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helstad, Fredrik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hirsch, Jonas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Innselset, Erik Skjellevik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Juul-Gam, Jens Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjøbli, Oskar Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Køber, Benjamin Nesheim Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larsen, Vetle August Sletten Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lied-Storstenvik, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Linnebo, Erlend Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Luszcz, Igor Pawel Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Majak, Konrad Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mossin, Lars Gramshaug Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nedland, Liam Lavoll Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordal, Teodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordstrand, Johannes Teofilo Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Albert Knoph Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Otterstad, Eskil Agledahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røynås, Gustav Gran Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandvold-Wade, Mathias Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seljeset, Isak Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjærven, Taiyo Fuseya Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skridshol, Mikkel Wehler Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg-Watle, Erik Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Standal, Knut Mathias Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steinsvik, Jacob Clausen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Syrstad, Erik Aleksander Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tannæs-Fjeld, Viktor Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thaulow, Andreas Herman Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trivigno, Luka Sokrates Torsen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vågen, Herman Amland Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Weisz, Alfred Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ødegård, Nils Aas Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Sondre Oldervik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berntzen, Sverre Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Boye-Holmefjord, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bråten, Lars Daniel Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekeland, Herman Hytten Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engeseth, Herman Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engeseth, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Erichsen, Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ertresvåg, Jonatan Karlson Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fürstenberg, Henrik Grotle Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grande, Sverre Berling Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gundersen, Mikkel Møller Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hafskjold, Sondre Prytz Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Inge Emil Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Emil Leikanger Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Edvin Sortvik Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Jakob G L Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Helset, Mikkel Høivik Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovde, Sverre Svindland Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Høy, Fredrik Gillesen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Idsøe, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Klouman, Peder Christian Gerhard Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Koller-Sato, Sigurd Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kreken, Haakon Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindheim, Olav Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhre, Mathias Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mælum, Johan Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Møller, Axel Wold Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordklev, Elias Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nysted, Tobias Emblem Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Orholm-Lønseth, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Orholm-Lønseth, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rognstad, Ola Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Schei, Ola Sørsdahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøstrand, Even Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Adam Tormodsønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strande, Eirik Kaas Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tysseland, Thomas Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulleberg, Gjermund Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulsaker, Sondre Malecki Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wahl, Peter Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Østlie, Petter Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Sondre Oldervik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Anderson-Haugevik, Markus Owen Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergfald, Sivert Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berntzen, Sverre Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Boye-Holmefjord, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bråten, Lars Daniel Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekeland, Herman Hytten Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elle-Dietrichson, Tobias Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engeseth, Herman Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engeseth, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Erichsen, Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gundersen, Mikkel Møller Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hafskjold, Sondre Prytz Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Inge Emil Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Emil Leikanger Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Edvin Sortvik Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Jakob G L Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helset, Mikkel Høivik Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmen, Emrik Heesch Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hovde, Sverre Svindland Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høy, Fredrik Gillesen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Idsøe, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klouman, Peder Christian Gerhard Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Koller-Sato, Sigurd Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kreken, Haakon Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lindheim, Olav Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhre, Mathias Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mælum, Johan Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Møller, Axel Wold Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordklev, Elias Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nysted, Tobias Emblem Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Orholm-Lønseth, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rognstad, Ola Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjøstrand, Even Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Smedsvig, Oscar August Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strande, Eirik Kaas Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svanæs, Haakon Røvik Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søberg, Ole William Eliasson Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulleberg, Trym Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulleberg, Gjermund Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wahl, Peter Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Woll, Kristoffer Hoslemo Klubb Vestre Akers SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østlie, Petter Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm-Edvardsen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Arfvedahl, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Arfvedahl, Markus Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Birkemoe, Erik Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brustad, Casper Fossen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Digre, Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Drønnesund, Oliver Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eidsvik, Aksel Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Falch, Erlend Michael Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fyksen, Sebastian Sander Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hekneby, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Imbsen, Mathias Nahrgang Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jevne, Kasper Høylo Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Phillip Christian Joys Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Håkon Prøsch Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjørsvik, Oliver Storm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Linnebo, Sivert Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mittelbach, Martin Westeng Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mæland, Borgar Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjerven, Sigurd Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sollie, Sivert Vie Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stavik, Harald Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Steihaug, Andreas Skappel Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tornes, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tuguldur, Sanjay Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Westad-davidsen, Jo Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wisth, Petter Elias Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wurschmidt, Victor André Prestegård Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Økern, Cornelius Varden Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm-Edvardsen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Arfvedahl, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Arfvedahl, Markus Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brustad, Casper Fossen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Christensen, Jens Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Digre, Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eidsvik, Aksel Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Falch, Erlend Michael Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fyksen, Sebastian Sander Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hekneby, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jevne, Kasper Høylo Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsen, Phillip Christian Joys Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjørsvik, Oliver Storm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Linnebo, Sivert Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mittelbach, Martin Westeng Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Markus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mæland, Borgar Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjerven, Sigurd Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solheim, Even Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sollie, Sivert Vie Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steihaug, Andreas Skappel Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tornes, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tuguldur, Sanjay Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Westad-davidsen, Jo Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wisth, Petter Elias Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakken, Elias Røsholt Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerkelund, Jonas Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Flaten, Mathias Jovik Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøan, Kristoffer Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Guzman, Lucas Marcel Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hermansen, Christian Gjermundsen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hirsch, Markus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Klouman, Hans Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ljosland, Nikolai Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Marthinsen, Mathias Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nesse, Alexander Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Noraker, Storm Gabriel Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nybo, Philip Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pira, Oscar Alexander Figenschou Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røe, Kasper Kvakland Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Seljeset, Iver Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skaug, Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skeide, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sommerhein, Per Noah Pensgaard Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tjøgersen, Iver Kjus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tofte, Håkon Leonard Ågesen Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vågen, Philip Amland Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øie, Ole-Henrik Karlsen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grøan, Kristoffer Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Guzman, Lucas Marcel Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hermansen, Christian Gjermundsen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hirsch, Markus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hæstad, Sebastian Sylta Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klouman, Hans Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Marthinsen, Mathias Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nesse, Alexander Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nybo, Philip Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ruden, Linus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ryssdal, Jens Bergerøy Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røe, Kasper Kvakland Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Seljeset, Iver Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skeide, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sommerhein, Per Noah Pensgaard Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tofte, Håkon Leonard Ågesen Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vågen, Philip Amland Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øie, Ole-Henrik Karlsen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Andresen, Vegard Seligmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Kristoffer Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørtuft, Brage Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brekke, Helmer Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eckhoff, Joachim Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grande, Eirik Berling Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grimstad, Aksel Halvorsen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haga, Andreas Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Høidalen, Petter Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjøbli, Emil Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rudi, Aksel Glomnes Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sparrevik, Lars Christofer Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Syrrist, Iver Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sølhusvik, Bo Larsen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tronsmo-Oraug, Markus Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andresen, Vegard Seligmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brekke, Helmer Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eckhoff, Joachim Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Føyen, Skjalg Anders Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjedrem, Lars Grønlien Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grande, Eirik Berling Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grimstad, Aksel Halvorsen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haga, Andreas Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjøbli, Emil Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindvik, Thomas Myhre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rudi, Aksel Glomnes Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sparrevik, Lars Christofer Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Standal, Sigurd Kjetilstad Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Syrrist, Iver Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sølhusvik, Bo Larsen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tronsmo-Oraug, Markus Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kasper Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bruun-Lie, Felix Rein Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bøymo, Jacob Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eggen-Vaa, Ånund Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjeld, Andreas Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Foss, Nicolai Frøyland Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fyksen, Kristoffer Scott Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hultman, Einar Brage Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jortveit, Nottov Nergården Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moen, Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vetleseter, Ferdinand Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wold, Jørgen Arenberg Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kasper Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bruun-Lie, Felix Rein Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bøymo, Jacob Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Eggen-Vaa, Ånund Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fjeld, Andreas Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Foss, Nicolai Frøyland Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fyksen, Kristoffer Scott Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hultman, Einar Brage Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Jortveit, Nottov Nergården Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mikelborg, Sindre Fjeldstad Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rødnes, Lars Sigurd Baugstø Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vetleseter, Ferdinand Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Carl Henrik Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Alm-Edvardsen, Sindre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Andresen, Milo Brundtland Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bru, Jonathan Negaard Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bruusgaard, Magnus Emil Klubb Koll, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøn, Gustav Lundblad Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Sivert Ola Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Henaug-Hansen, Alfred Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Filip Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannessen, Mio Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Langbakk, Jacob Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lexerød, Felix Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lied-Storstenvik, Wilhelm Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Macpherson, Sebastian Eide Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Osnes-Ringen, Julian Martinius Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rogstad, Martin Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rytter, Milo Emanuel Klubb Koll, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Røynås, Oskar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Røynås, Viktor Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjørtvedt, Fredrik Engh Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skogheim, Eirik Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Solheim, Christian Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sulutvedt, Herman Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Søberg, Alexander Emil Eliasson Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wallberg, Knut Lars Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Walther-Jensen, Theodor Sylvester Klubb Koll, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Carl Henrik Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Alm-Edvardsen, Sindre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Andresen, Milo Brundtland Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bru, Jonathan Negaard Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eiriksson, Trym Riis Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grøn, Gustav Lundblad Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hardeng, Sondre Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Henaug-Hansen, Alfred Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen, Filip Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannessen, Mio Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Langbakk, Jacob Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lexerød, Felix Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lied-Storstenvik, Wilhelm Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moen, Ola Ruud Klubb Rustad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Norum, Aksel Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, Julian Martinius Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Otterstad, Tristan Agledahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rogstad, Martin Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rytter, Milo Emanuel Klubb Koll, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røynås, Oskar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røynås, Viktor Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjørtvedt, Fredrik Engh Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solheim, Christian Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Søberg, Alexander Emil Eliasson Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wallberg, Knut Lars Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øktedalen, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aannestad, Johannes Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Andersen, Dennis Chiu Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Book, Gustav Thomsen Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fischer, Ole Løken Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fuglesang, Sebastian Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Føyen, Mikkel Syrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsen, Ulrik Torp Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jürgensen, Oliver Lund Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Longva, Halvor Johan Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Wilhelm Johannessen Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mehl-Bjørkli, Tobias Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mæland, Torgrim Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nakstad, Aksel Herman Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Preus, Oliver Moen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rømo, Edvald Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Røsland, Fredrik Berger Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skaug, Erling Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Solheim, Erik Mo Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tronsmo-Oraug, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wollik, Kristoffer Ruud Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ødegård, Martin Aas Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Daniel Sebastian Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dahlstrøm, Lars Fredrik Stjern Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fischer, Ole Løken Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fonneløp, Edvin Jack Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fuglesang, Sebastian Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjelstad, Trym Berger Klubb Oppsal IF Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjelstad, Tore Berger Klubb Oppsal IF Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grossmann, Niclas Grundt Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Longva, Halvor Johan Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde, Wilhelm Johannessen Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mæland, Torgrim Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nikolaisen, Ulrik Smidt Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Preus, Oliver Moen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rømo, Edvald Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røsland, Fredrik Berger Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schaathun, Emilian Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solheim, Erik Mo Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tronsmo-Oraug, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Weiby, Ivar Bredvold Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ødegård, Martin Aas Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Angen, Frida Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Backer-Grøndahl, Kaia Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bomann-Larsen, Linnéa Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Boye-Holmefjord, Frida Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bratlie, Ida Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brendengen, Eirill Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brurok-Söderström, Thea Liv Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bøch, Ada Østmo Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bøhmer, Kristin Marie Kolle Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eidsvik, Maya Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eltervåg, Andrea Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Erichsen, Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Garberg, Henriette Johanne Onsrud Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjone, Ingrid Paalerud Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Grydeland, Mille Tobine Krogseng Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haagensen, Leah Sophie Johnsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Halvorsen, Henny Mørk Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugland, Nora Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Høgset, Sofia Bebanic Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Iversen, Sofie Sand Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lie, Ingrid Malerød Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ljosåk, Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Moldestad, Amalie Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Møllerbråthen, Sofia Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Måseide, Helena Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasch-Halvorsen, Iris Louise Teigen Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ruud-Sollie, Oda Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjøberg, Ida Celine Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skabo, Josefine Aulie Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skaug, Iben Printzell Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sollie, Ingvild Vie Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stavnum, Martine Elise Hansen Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Taugbøl-Hansen, Marie Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Thorleifsson, Ragna Marie Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjore, Tind Kirvil Haaland Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vinsrygg, Julia Nawara Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Willanger, Eva Kristine Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Østensen, Sigrid Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Angen, Frida Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Backer-Grøndahl, Kaia Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bomann-Larsen, Linnéa Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Boye-Holmefjord, Frida Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bratlie, Ida Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brendengen, Eirill Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brurok-Söderström, Thea Liv Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bøch, Ada Østmo Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christensen, Cecilia Schrøder Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eidsvik, Maya Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Erichsen, Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fernander, Leah Strand Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Garberg, Henriette Johanne Onsrud Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjone, Ingrid Paalerud Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haagensen, Leah Sophie Johnsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heyerdahl, Anna Charlotte Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Iversen, Sofie Sand Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ljosåk, Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moldestad, Amalie Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Måseide, Helena Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rasch-Halvorsen, Iris Louise Teigen Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjøberg, Ida Celine Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skabo, Josefine Aulie Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sollie, Ingvild Vie Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stavnum, Martine Elise Hansen Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storås, Agnes Marie Hock Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Taugbøl-Hansen, Marie Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thorleifsson, Ragna Marie Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thorseth, Lotte Marie Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thøgersen, Hermine Aass Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vinsrygg, Julia Nawara Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Willanger, Eva Kristine Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østensen, Sigrid Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Nicoline Louise Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aannestad, Maria Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andresen, Alba Brundtland Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Birkemoe, Inger Melhuus Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Digre, Mathilde Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Falch-Koslung, Una Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hättestrand, Selma Amanda Hagfors Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Junge-Larsen, Kamilla Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kavanagh, Mia Andersen Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Leikanger, Ida Maria Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løken, Ragna Paur Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvdal, Eugenia Mack Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moe, Martine Pettersen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Mille Ruud Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nakstad, Iselin Sofie Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Omland, Oline Wik Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ore, Emilie Berglund Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ryste, Oda Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røstberg, Milla Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøberg-Østensvik, Amalie Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Steimler, Leonora Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundnes, Ane Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Torkildsen, Thea Elise Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vagrum, Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vik-Hansen, Mia Victoria Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Nicoline Louise Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andresen, Alba Brundtland Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Birkemoe, Inger Melhuus Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Digre, Mathilde Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Falch-Koslung, Una Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flo, Josefina Gustumhaugen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hardeng, Audhild Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hvatum, Ida Louise Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Junge-Larsen, Kamilla Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kavanagh, Mia Andersen Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leikanger, Ida Maria Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løken, Ragna Paur Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen, Mille Ruud Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nikolaisen, Ylva Smidt Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ore, Emilie Berglund Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ryste, Oda Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steimler, Leonora Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storvik, Emilie Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundnes, Ane Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vagrum, Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vik-Hansen, Mia Victoria Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Matilde Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergh, Maren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Borander, Marlin Celine Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Borge-Andersen, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bratlie, Mari Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Edwardsen, Jennie Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjone, Hanna Paalerud Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjul-Sunde, Thea Sofie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grimstad, Astrid Halvorsen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haagensen, Hannah Linnea Johnsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Agnes Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugerud, Alva Rygnestad Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hodt-Billington, Mai Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Frida Jakobsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolosova, Sofie Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristensen, Henni Hattestad Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lie, Benedikte Sætre Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillestøl, Selma Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordås, Julie Kristine Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olaussen, Une Maria Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olson, Hedda Wahl Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pihl, Alice Bolstad Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reikvam, Helle Marie Moen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rogstad, Amalie Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rolén, Martine Bjarøy Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rushfeldt, Live Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røise, Sofie Nummedal Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røsland, Jenny Berger Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaug, Sienna Printzell Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjørtvedt, Aurora Engh Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Snyder, Filippa Louise Schjerpen Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stomperud, Selma Hagen Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strengelsrud, Isa Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strøm, Caroline Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundin, Vilde Timm Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sølland, Tilde Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thomsen, Martine Svaheim Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorstensen, Iben Helena Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wenaas, Lucia Stabæk Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Matilde Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bardalen, Isabelle Fjellheim Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benediktsson, June Steigum Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergh, Maren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borander, Marlin Celine Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borge-Andersen, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bratlie, Mari Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahlstrøm, Ingrid Marie Stjern Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Edwardsen, Jennie Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjone, Hanna Paalerud Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjul-Sunde, Thea Sofie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grimstad, Astrid Halvorsen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haagensen, Hannah Linnea Johnsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Agnes Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugerud, Alva Rygnestad Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hodt-Billington, Mai Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Frida Jakobsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kongsvold, Karoline Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristensen, Henni Hattestad Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lillestøl, Selma Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordås, Julie Kristine Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olaussen, Une Maria Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pihl, Alice Bolstad Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reikvam, Helle Marie Moen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rogstad, Amalie Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rushfeldt, Live Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røsland, Jenny Berger Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schaathun, Sunniva Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjørtvedt, Aurora Engh Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Snyder, Filippa Louise Schjerpen Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stomperud, Selma Hagen Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strengelsrud, Isa Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strøm, Caroline Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sølland, Tilde Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorstensen, Iben Helena Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vaagsbø, Mille Cedervall Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wenaas, Lucia Stabæk Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Willoch, Hedvig Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ytre-Arne, Liv Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bender, Eline Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Borch-Jenssen, Victoria Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Braadlie, Hannah Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bruarøy, Silje Nilsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engelstad, Madicken Bjerke Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flakstad, Martine Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gihle, Synne Syversen Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjul-Sunde, Tuva Amalie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Astrid Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugland, Ingrid Klubb Årvoll IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Henaug-Hansen, Anna Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hvenekilde, Synne Nordby Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hyvang, Hennie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Håland, Sunniva Wik Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Amalie Strømdahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Vilma Hallan Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Krogh, Juni Fang Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvarud, Marie Faller Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lauvstad, Maria Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lie, Elida Helene Malerød Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lona, Maja Riborg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Løvenskiold, Victoria Cathrin Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rystad, Ingeborg Marvik Dahl Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, Petra Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sand, Alise Lindløv Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Simonsen, Hennie Murstad Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøberg, Tine Isabelle Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sponnich, Adeline Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stavå-Ringdal, Tuva Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundsbø, Ingrid Sandnes Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Torkildsen, Martine Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Watndal, Lisa Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Weisz, Clara Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bender, Eline Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borch-Jenssen, Victoria Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Braadlie, Hannah Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bruarøy, Silje Nilsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gihle, Synne Syversen Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjelstad, Tuva Berger Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjul-Sunde, Tuva Amalie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Astrid Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Henaug-Hansen, Anna Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hvenekilde, Synne Nordby Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hyvang, Hennie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håland, Sunniva Wik Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Amalie Strømdahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krogh, Juni Fang Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvarud, Marie Faller Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lauvstad, Maria Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lie, Elida Helene Malerød Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lona, Maja Riborg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løvenskiold, Victoria Cathrin Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rystad, Ingeborg Marvik Dahl Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Petra Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sand, Alise Lindløv Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Hennie Murstad Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøberg, Tine Isabelle Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solberg, Ellinor Fossheim Klubb Skimt - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stavå-Ringdal, Tuva Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundsbø, Ingrid Sandnes Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Watndal, Lisa Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk