Hopp til innhold

KM Sprintstafett fristil

KM Sprintstafett! 8-10 år mixstafett 3 løpere, 1 etappe hver på ca. 800 m. 11-12 år sprintstafett med 2 løpere, 2 etapper hver, hver etappe ca. 800 m. KM klasser: 13/14 år 2 løpere, 2 etapper hver, hver etappe ca. 1100 m. 15/16 år, JR og SR ca. 1100 m (menn SR 1300 m), 2 løpere, 3 etapper hver. Lagene meldes på av lagleder i Sportsadmin. Jenter har lov til å gå på guttelag. Tillatt å gå opp en klasse, dog ikke fra 12 år til 13/14 år, grunnet KM. HUSK AT MIKSSTAFETT ER FOR ALDEREN 8 - 10 ÅR OG AT VI KJØRER SAMMENSLÅTTE ÅRSKLASSER. MELD DERFOR PÅ LAGET I ELDSTE ÅRSKLASSE. For de som legger inn "feil" vil vi endre dette når startslister utarbeides.

  • Når: 09.02.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Hernes, Elverum
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0
Start 09.02.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0
Start 09.02.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0
Start 09.02.2020 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0
Start 09.02.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0
Start 09.02.2020 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0
Start 09.02.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0
Start 09.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0
Start 09.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0
Start 09.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0
Start 09.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0
Start 09.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0
Start 09.02.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0
Start 09.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0
Start 09.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner junior stående - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse Sprint stafett fri

G 10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Karsten Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aarøn, Patrick Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Alvstad, Leander Tiller Klubb Nybygda IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjerke, Jakob Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørke, Jonas Klubb Ottestad IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dåsnes, Sivert Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ekren, Gwen Aurora Klubb Ottestad IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fladsrud, Sverre Løbak Klubb Ottestad IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gaustad, Johan Kristian Klubb Fjelltun IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Halden, Eirik Laforce Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Halvorsrud, Emil Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hovde, Evald Alme Klubb Nybygda IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ihrstad, Emil Meidell Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ingvoldstad, Amalie Gunstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jevnaker, Martinus Vestskogen Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johansen, Sigurd Groven Klubb Hernes IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjæstad, Alfred Nysted Klubb Hernes IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krogsæter, Simen Aas Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lilleøkseth-Kalbakken, Emilie Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lindbakken, Halvor Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Luseter-Fleischer, Amalie Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Luseter-Fleischer, Emil Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lømo, Niels Kristoffer Reinholdt Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Malonæs-Skjæret, Sondre Klubb Ottestad IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Miketa, Daniel Klubb Vaaler IF Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Miketa, Michael Klubb Vaaler IF Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moe, Mari Sponberg Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mykleset, Niklas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ophus, Fredrik Klubb Nybygda IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Platek, Erik André Tjugum Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Raknerud, Lars Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rohrmüller, Wilhelm Klubb Vaaler IF Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røsten, Theodor Dahlen Klubb Ottestad IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sanderlien, Max Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slette, Simon Kjølle Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stefansson, Selma Lilja Thorp Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Syljeset, Selma Alvilde Uthus Klubb Hernes IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tveiten, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tveiten, Mathias Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ulvebne, Bo Nielsen Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vestengen, Petter Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 11 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aljuhmany, Alharert Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brenden, Melvin Nyengen Klubb Hernes IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Enger, Oliver Bekken Klubb Hernes IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gøbel, Halvor Klubb Hernes IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johansen, Sverre Groven Klubb Hernes IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjærneth, Kasper Knippa Klubb Hernes IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Magnor, Sigve Klubb Hernes IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storsveen, Jakob Berget Klubb Hernes IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Suits, Ryan Klubb Hernes IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øverby-Nilsen, Silje Karine Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri

G 12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alhaug, Ask Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Alm-Kristiansen, Sindre Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørke, Trym Klubb Ottestad IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørnbakken, Magnus Lia Klubb Fjelltun IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brødbøl, Jon Are Aasen Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Buer, Jørgen Bolstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dahlen, Eirik Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Glomseth, Jarle Weium Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Halvorsrud, Simen Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hørstad, Harald Svarva Klubb Åslia Skilag Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ingvoldstad, Erik Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jevnaker, Karl Emil Vestskogen Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johansen, Einar Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kalland, Rasmus Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Laforce, Sondre Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lillestøl, Elling Klubb Åslia Skilag Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lindbakken, Henrik Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Martinsen, Dennis Røed Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Moe, Magnus Sponberg Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Myhrer, Ludvik Hagen Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Opsahl, Mikkel Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Overland, Heine Klubb Åslia Skilag Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ribeiro Barroso, Andre Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sagmoen, Magnus Skirbekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skaret, Mats Elverum Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjærstad, Peder Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sveen, Henrik Berg Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sætre, Ferdinand Lilleaas Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tiller, Dennis Hagen Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wiken, Ella Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øxseth, Vemund Reiersen Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ålhus, Peder Klubb Ottestad IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri

G 13 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Even Klubb Kjellmyra IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lilleåsen, William Nicolai Kynneggen Klubb Kjellmyra IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skolegården, Ida Klubb Kjellmyra IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Snarvold, Martin Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri

G 14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Kristian Håkonssønn Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brynjulvsrud, Erik Sundby Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dahl, Sander Bjaanes Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dahlen, Ola Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Engen, Sivert Østerhagen Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Galgum, Bastian Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haugli, Sverre Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Laggren, Alfred Klubb Magnor UL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Opsahl, Mathias Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ottosen, Mathias Cae Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Persson, Albin Klubb Magnor UL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Strand, Ulrik Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri

G 15 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rusten, Vetle Klubb Hernes IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Syljeset, Oskar Uthus Klubb Hernes IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri

G 16 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Faldmo, Magnus Borg Klubb Nybergsund IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fjermedal, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Liahagen, Herman Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røberg, Sigurd Klubb Nybergsund IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri

G 8 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alexandersen, Elise Høimoen Klubb Hernes IL Klasse G 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brenden, Ludvik Nyengen Klubb Hernes IL Klasse G 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Harviken, Juul August Klubb Hernes IL Klasse G 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ottem, Martin Engen Klubb Hernes IL Klasse G 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søberg, Matheo Klubb Hernes IL Klasse G 8 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 9 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Billa, Oscar Trandem Klubb Magnor UL Klasse G 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brenna, Karen Klubb Magnor UL Klasse G 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kørra, Kasper Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lindkjølen, Isak Malmer Klubb Magnor UL Klasse G 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søberg, Marcus Sørlie Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søberg-Håkensen, Jonas Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 9 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahlen, Oskar Fevik Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjelle, Julie Kolloen Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holum-Jakobsen, Linus Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ottosen, Martine Cae Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Saxegaard, Oliver Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Schjetne, Heine Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skatteboe, Thea Sofie Johnsen Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steinseth, Ingrid Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 11 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjaadal, Tuva Lester Klubb Hernes IL Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Flisen, Ine Ødegården Klubb Hernes IL Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løvberg, Solvår Knippa Klubb Hernes IL Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Møystad, Pia Nygard Klubb Hernes IL Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri

J 12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Hedda Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Billa, Nora Trandem Klubb Magnor UL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørnstad, Lisa Krogvig Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bogsti, Karoline Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brenna, Julie Klubb Magnor UL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gaustad, Hanna Kristine Klubb Oppstad IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gaustad, Anna Ekornhol Klubb Oppstad IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holmen-Storslett, Nora Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Huuse, Lotta Ihrstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kalbakken, Sanna Lilleøkseth Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Korsmo, Lill Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lindkjølen, Live Kristine Malmer Klubb Magnor UL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lømo, Benedicte Sophie Reinholdt Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Merli-Moen, Emma Sofie Klubb Åslia Skilag Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Platek, Vilde Marie Tjugum Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rasmussen, Frida Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ribeiro Barroso, Catarina Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rotneberg, Helle Nordhagen Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Samuelsen, Emilie Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sanderlien, Sara Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Saxegaard, Ida Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stenseth, Adelin Klubb Ottestad IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storsveen, Emilie Hellebekken Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Strand, Alma Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sundal, Ingvild Klubb Åslia Skilag Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Svendsen, Vilde Klubb Magnor UL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Åstrøm, Ella Martine Klubb Ottestad IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri

J 14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dobloug, Sina Marie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Enersen, Tina Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fure, Karen Børresen Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jensrud, Tuva Othilie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jørstad, Elise Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Korsmo, Lone Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvello, Ingunn Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lunde, Stine Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Låte, Ingrid Alva Helga Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Merli-Moen, Nora Helene Klubb Åslia Skilag Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rud, Mina Bleken Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Syversen, Kristin Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri

J 16 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Martha Håkonsdatter Klubb Oppstad IL Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Longva, Live Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett fri

J 8 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Morken Ødegaarden, Ingrid Klubb Hernes IL Klasse J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Madeleine Brenden Klubb Hernes IL Klasse J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tremoen, Amalie Hårdnes Klubb Hernes IL Klasse J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper

K 17 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse Sprint stafett fri

Kvinner junior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gøbel, Kristine Klubb Hernes IL Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Longva, Ada Eide Klubb Ottestad IL Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri

M 17 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Simen Beck Klubb Kjellmyra IL Klasse M 17 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse M 17 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse M 17 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 17 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 17 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 17 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rognerud, Einar Gundersen Klubb Vaaler IF Klasse M 17 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse M 17 år Øvelse Sprint stafett fri

M 19/20 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fraurud, Mads Hagen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint stafett fri

Menn junior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Erlend Klubb Åslia Skilag Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lindaas, Even Klubb Strandbygda IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri

Menn senior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lindaas, Mats Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nordaas, Svein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Osvold, Vegard Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Osvold, Marius Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
NIF-EPI02, 02
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix