Hopp til innhold

Astridbekkrennet

Rennet arrangeres i fri teknikk og inngår i vinterens GD Cup.

  • Når: 04.01.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Astridbekken
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 04.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Eirik Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Melbø, Halvor Klubb Vingrom IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nybakken, Edvard Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ouren, Ludvig Klubb Vingrom IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Prestrud, Kristoffer Hancox Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solbraa, Sigurd Asphoug Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sunde, Simen Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sætrom, August Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulberg, Petter Lexander Klubb Sør-Fron IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Visser, Eike Lieve Klubb Vestringen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Øien, Sivert Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, August Søråsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Busch-Solberg, Tobias Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bårdseng, Vemund Klubb Vestringen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Daviknes, Endre Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Elstad, Jørgen Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Elstad, Julius Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engen, Sebastian Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Julian Emil Klubb Vingrom IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fougner, Olav Dalsveen Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjøs, Peder Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Klinge, Ole Mathias Furseth Klubb Vestringen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Iver Klubb Vingrom IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nergården, Peder Bakke Klubb Vestringen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordlien, Even Øverland Klubb Gausdal Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rudi, Amund Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagdalen, Syver Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandaker-Nilsen, Magnus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Saxegaard, Simon Gustavsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Sondre Haugen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Busch-Solberg, Christoffer Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahl, Christian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Doseth, Gaute Hernæs Klubb Harpefoss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Harstad, Jakob Håvard Ytredal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nybakken, Eirik Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olstad, Iver Klubb Sør-Fron IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ouren, Arne Klubb Vingrom IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandodden, Halvor Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Selbæk, August Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solås, Syver Steig Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Staune-Mittet, Martinus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sunde, Mats Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorstad, Sebastian Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulberg, Knut Lexander Klubb Sør-Fron IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wadahl, Håvard Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wistad, Sigurd Klubb Tormod Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bekkevold, Ole Jonas Storsveen Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berget, Tord Mathias Hareland Klubb Dombås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Danielsen, Martin Eckholdt Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Harstad, Ludvik Ytredal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Kristoffer Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunheim, Emil Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Marthinsen, Birk Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nergården, Vemund Bakke Klubb Vestringen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nystuen, Iver Odlo Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ringlund, Magnus Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sletten, Tobias Klubb Sel IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sletten, Mathias Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solbakken, Linus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sperstad, Ivar Kjesbu Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wik, Per Kristian Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Østbøl, Birk Eritsvær Klubb Vestringen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Daviknes, Teodor Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engen, Nicolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Ulrik Emil Klubb Vingrom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjeld, Ola Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Flækøy, Sjur Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kindlistuen, Martin Klubb Vingrom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Syver Lien Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunheim, Simen Tangen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Retterås, Mathias Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Eirik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røisland, Henrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørbotten, Kristian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Verhoeve, Kassander Kristiansen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Herman Emil Klubb Vingrom IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Horten, Truls Klubb Søre Ål IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjeld, Eirik Klubb Lom IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lauridsen, Ingemar Kristian Aagaard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Madslien, Ole Gunnar Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rød, Anders Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wedum, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Lars Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Elstad, Karsten Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvam, Iver Risheim Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Melbø, Johan Klubb Vingrom IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Røhjell, Peder Klubb Roterud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandaker-Nilsen, Erlend Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjue, Oskar Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenumgård, Edward Myhre Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tyrom, Mattis Thuen Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ågnes, Kasper Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergum, Gudbrand Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bye, Filip Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Daviknes, Magnus Klubb Roterud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Karlsen, Edvin Stjernvang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Opsann, Sondre Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ourom, Edvard Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Thomas Marsteintredet Klubb Roterud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Saxegaard, Fredrik Gustavsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Eirik Haugen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sunde, Adrian Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tråseth, Fredrik Kvisberg Klubb Vestringen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wadahl, Magnus Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevold, Kaia Elen Storsveen Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Næstad, Andrea Pettersen Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tyrom, Kristiane Thuen Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vollen, Hanna Klubb Heidal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Tuva Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjelke, Helene Bogevold Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holen, Hanne Sivertsvoll Klubb Gausdal Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørgensen, Josefine Mathea Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Ella Lien Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Madslien, Magnhild Olive Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Marthinsen, Lerke Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Melbø, Ane Klubb Vingrom IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Paulsen, Oda Elinor Klubb Gausdal Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanstad, Ingvild Randsted Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergum, Nelly Therese Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haave-Langrekken, Minda Klubb Sør-Fron IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Husnes, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlsen, Aurora Indiane Hatlestad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mellison, Dina Victoria Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røhjell, Julie Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Scheie, Bertine Simensen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Staune-Mittet, Alida Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stiansen, Sanna Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Liv April Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Ingrid Marie Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hattestad, Ingrid Maureen Solheim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Lilja Celina Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kaltoft, Mathilde Klubb Vestringen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Løvenskiold, Victoria Cathrin Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Retterås, Elise Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønnestad, Eiril Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sletten, Mathea Klubb Sel IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Slettmo, Katrine Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øien, Vilde Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevold, Liv Emma Storsveen Klubb Roterud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Hanna Ulrikke Gotzel Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundstuen, Borghild-agnethe Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stiansen, Mari Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sunde, Nora Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Doseth, Tonje Hernæs Klubb Harpefoss IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hamre, Maria Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Andebu IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergman, Lisa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjelke, Ingvild Bogevold Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mellison, Leah Sophie Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nybakken, Astrid Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Paulsrud, Sigrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Prestrud, Nora Hancox Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Selbæk, Karoline Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sletten, Rønnaug Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Busch-solberg, Otilje Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haanshus, Olivia Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjøs, Eline Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn L'Abée-Lund, Linnea Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mellison, Philippa Louise Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordlien, Mari Øverland Klubb Gausdal Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wik, Mathea Klubb Roterud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Madslien, Birgit Dorthea Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvam, Eline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rønning, Jesper Ludvigsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gløersen, Jakob Møller Klubb Fredrikstad SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jonsson, Isak Sören Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baklid, Jørgen Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jørgensen, Jens Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Wiggen, Øyvind Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01
Foto: NSF