Hopp til innhold

Flårennet

Rennet er avlyst grunnet mangel på snø.

  • Når: 25.01.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Ler
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 25.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 25.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 25.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J8 Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Ida Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Gylland, Magnus Klubb Hovin IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Jønland, Erik Johannes Midtflå Klubb Leik, IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandbakk, Henrik Dretvik Klubb Bratsberg IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri

Felles 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dale, Martin Håker Klubb Snøhetta IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Eggen, Johanne Klubb Strindheim IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Jernberg, Peder Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerden, Elias Pettersen Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gylland, Martin Klubb Hovin IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hilstad, Tore Min-Jae Klubb Nor, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovin, Endre Inderberg Klubb Hovin IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Krangnes, Sander Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Krüger, Eirik Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathisen, Leon Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen, Elias Skarsaune Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Monseth, Petter Vea Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Morseth, William Kosberg Klubb Singsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Senneset, Iver Olden Klubb Flå IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Torve, Jo Solvang Klubb Snøhetta IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulstad, Iver Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vetlesen, Lars Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wangen, Johan Klubb Orkdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aar, Adrian Kristensen Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Adolfsen, Ola Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Benum, Sverre Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eggen, Asbjørn Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Pelle-Linus Klubb Buvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Horghagen, Iver Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jønland, Ivar Ingebrigt Midtflå Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Langmo, Tobias Klubb Singsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lian, William Gråbak Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Muthanna, Daniel i Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pettersen, Håkon Syver Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tokle, Sander Senneset Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vognild, Tobias Jørgensen Klubb Snøhetta IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Waal, Isak Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Ola Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Finanger, Benjamin Klubb Leik, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jønland, Simen Klubb Leik, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Max Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mørch, Sivert Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ravn, Oliver Steinsvoll Klubb Leik, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vetlesen, Aksel Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Ole Johan Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wangen, Lars Klubb Orkdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tokle, Markus Senneset Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vesterfjell, Lukas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodtkorb, Christian Johannes Groth Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Emil Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brobakk, Sondre Klubb Sokna IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Leinslie, Felix Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Rognes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Horghagen, Odin Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Malmring, Linus Fossum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Muthanna, Lucas Nachappa Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Petrauskas, Erik Nikolas Klubb Bratsberg IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Reiten, Sander Klubb Singsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blokhus, Alma Klubb Snøhetta IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brenna, Eir Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dale, Tiril Håker Klubb Snøhetta IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragset, Johanne Seem Klubb Nor, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvam, Nora Melting Klubb Buvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Köhler, Julia Belén Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Jenny Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haram, Hennie Margrete Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krangnes, Thea Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vesterfjell, Thea Marie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adolfsen, Ingeborg Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvam, Thilde Melting Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røstad, Torild Klubb Sokna IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Waal, Synne Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fætten, Ane Melien Klubb Haltdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eggen, Trine-Lise Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haram, Ellinor Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jønland, Mali Klubb Leik, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ler, Andrine Losen Klubb Flå IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Senneset, Anna Gurine Olden Klubb Flå IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

J8 - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aar, Pia Christine Kristensen Klubb Leik, IL Klasse J8 Øvelse 1 km fri
Navn Børgersen, Mathea Stenvold Klubb Melhus Idrettslag Klasse J8 Øvelse 1 km fri
Navn Sandbakk, Agnete Klubb Bratsberg IL Klasse J8 Øvelse 1 km fri
Navn Ulstad, Eira Klubb Strindheim IL Klasse J8 Øvelse 1 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Haglund, Sofia Maria Victoria Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Asbjørn Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Danielsson, Jakob Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Instanes, Daniel May Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Jonas Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Rikardsen, Vetle Utheim Klubb Jonsvatnet IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Røstad, Arne Klubb Sokna IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Solberg, Jørgen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix