Hopp til innhold

KM-STAFETT / SOKNASTAFETTEN 2020

Klassisk - Fri - Fri

  • Når: 07.03.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Soknedal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse K17-20 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 450 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 500
Start 07.03.2020 Klasse M17-20 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 450 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 500

Påmeldte deltagere

G11-12 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finanger, Benjamin Klubb Leik, IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Guldberg, Kasper Selli Klubb Oppdal IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jønland, Simen Klubb Leik, IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjerstad, Martin Børseth Klubb Sokna IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langmo, Tobias Klubb Singsås IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillebudal, Petter Klubb Leik, IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Morseth, William Kosberg Klubb Singsås IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Naalsund, Sigurd Klubb Oppdal IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reitan, Eline Solem Klubb Sokna IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reiten, Sander Klubb Singsås IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rogstad, Emil Meier Heggdal Klubb Sokna IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stensem, Johan Skaug Klubb Oppdal IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stenvik, Dagfinn Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper

G13-14 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Thor Bjerke Klubb Byåsen IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bones, Thomas Aleksander Klubb Sokna IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dybwad, Eirik Haugskott Klubb Byåsen IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mathisen, Emil Rønnevik Klubb Hommelvik IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Melle, Nikolai Sander Klubb Sokna IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rogstad, Oskar Elias Heggdal Klubb Sokna IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjømo, Erik Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slørdal, Adrian Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Smistad, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ødegaard, Milo Mathias Høve Klubb Strindheim IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper

G15-16 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarhaug, Jens Borgar Klubb Sokna IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aune, Jørgen Klubb Byåsen IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Strindheim IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fagerholt, Sondre Klubb Orkdal IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fremstad, Imre Overgård Klubb Byåsen IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hergot, Sindre Klubb Byåsen IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løseth, Magnus Steien Klubb Orkdal IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Markussen, Jørgen Granmo Klubb Strindheim IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solberg, Amund Tore Klubb Sokna IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stordal, Ådne Klubb Byåsen IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tungen, Olve Klubb Orkdal IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper

G8-10 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Oskar Grudt Klubb Sokna IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Blokhus, Alma Klubb Oppdal IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bones, Even Klubb Sokna IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brobakk, Sondre Klubb Sokna IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engan, Johan Wennstrøm Klubb Sokna IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engen, Christian Elias Klubb Sokna IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flatås, Peder Klubb Sokna IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flatås, Iver Klubb Sokna IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Guldberg, Anton Selli Klubb Oppdal IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gylland, Martin Klubb Hovin IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hage, Mateo Kjellstad Klubb Sokna IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hovin, Endre Inderberg Klubb Hovin IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krogstad, Aslak Klubb Hovin IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langseth, Iver Klubb Rennebu IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rogstad, Hans Martin Klubb Oppdal IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rokkonesløkk, Isak Klubb Rennebu IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røe, Joen Klubb Sokna IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skamfer, Håkon Klubb Rennebu IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skamfer, Olav Klubb Rennebu IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundlisæter, Bergsvein Klubb Sokna IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Torve, Jo Solvang Klubb Oppdal IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Trøen, Emil Lukas Klubb Sokna IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Uv, Erlend Klubb Rennebu IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Viken, John Goksøyr Klubb Oppdal IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vingelen, Erik Losen Klubb Sokna IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vognild, Esther Bakke Klubb Oppdal IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Værnes, Olav Uv Klubb Rennebu IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper

J11-12 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Ana Klubb Budal IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjæran, Johanna Nordløkken Klubb Budal IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grudt, Thea Madelen Klubb Sokna IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hage, Mali Kjellstad Klubb Sokna IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løkken, Lykke Klubb Sokna IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reitan, Eline Solem Klubb Sokna IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rogogjerd, Anna Gaupset Klubb Rennebu IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rokkonesløkk, Eileen Klubb Rennebu IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solum, Maja Sunnset Klubb Sokna IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stensås, Tuva Klubb Sokna IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storli, Oda Klubb Budal IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundset, Karianne Klubb Buvik IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vaagen, Lone Klubb Rennebu IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper

J13-14 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Frida Thun Klubb Oppdal IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Lundamo IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finanger, Maria Klubb Leik, IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Frisk, Laura Tørset Klubb Oppdal IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grøtan, Hanna Klubb Oppdal IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hårstad, Stine Klubb Rennebu IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johnsen, Emilie Solheim Klubb Byåsen IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjøsen, Anna Klubb Leik, IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løkken, Maia Klubb Sokna IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rabben, Selma Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ramsem, Thyra Klubb Rennebu IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reitan, Berit Solem Klubb Sokna IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røstad, Torild Klubb Sokna IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skogstad, Malin Klubb Leik, IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skåre, Ella Fjær Klubb Strindheim IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Snøfugl, Lina Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wik, Maria Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper

J15-16 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Børseth, Tuva Klubb Sokna IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fagerbæk, Elina Sommervold Klubb Sokna IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gross-Benberg, Helene Klubb Byåsen IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmvassdal, Live Klubb Strindheim IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Melle, Karen Oda Barstad Klubb Sokna IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rytter-husby, Helene Klubb Strindheim IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sagen, Lisa Klubb Byåsen IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slettom, Ida Waldal Klubb Hommelvik IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper

J8-10 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Marit Klubb Sokna IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Broen, Hedda Kverkild Klubb Sokna IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dragset, Sigrid Klubb Sokna IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fløttum, Oda Klubb Sokna IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gauterud, Hedvig Klubb Oppdal IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heggdalsvik, Sophia Wik Klubb Røros IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heggvold, June Klubb Sokna IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heggvold, Julia Klubb Sokna IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heksem-Langseth, Anna Klubb Røros IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hines, Sigrid Solem Klubb Sokna IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Laache, Heidi Gillesdal Klubb Sokna IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lingjerde, Inga Klubb Oppdal IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løkken, Svale Klubb Sokna IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løkken, Lydia Klubb Sokna IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Naalsund, Anna Klubb Oppdal IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Raaen, Ada Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rise, Martha Klubb Sokna IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røe, Ellen Klubb Sokna IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Snøan, Andrea Klubb Sokna IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Snøan, Synne Wagnild Klubb Sokna IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steinskog, Tomine Klubb Sokna IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørensen, Synne Haande Klubb Oppdal IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Torve, Elise Klubb Oppdal IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tørres, Maria Rendall Klubb Røros IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vagnild, Tuva Klubb Sokna IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vognild, Synne Jørgensen Klubb Oppdal IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Zwick, Elke Klubb Surnadal IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Zwick, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper

K17-20 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adde, Sigrid Klubb Buvik IL Klasse K17-20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse K17-20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eid, Elise Klubb Leik, IL Klasse K17-20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse K17-20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heggem, Synnøve Lysaker Klubb Byåsen IL Klasse K17-20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjøsen, Karen Klubb Leik, IL Klasse K17-20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse K17-20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mylius, Eline Klubb Buvik IL Klasse K17-20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse K17-20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Byåsen IL Klasse K17-20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Valås, Ane Bjørgum Klubb Byåsen IL Klasse K17-20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vedal, Kamilla Klubb Byåsen IL Klasse K17-20 Øvelse Stafett 3 etapper

M17-20 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Odin Klubb Hommelvik IL Klasse M17-20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg, Adrian Bakken Klubb Leik, IL Klasse M17-20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brækken, Ole Andreas Klubb Byåsen IL Klasse M17-20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Drøyvold, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M17-20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ellingsen, Emil Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M17-20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M17-20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finanger, Daniel Klubb Leik, IL Klasse M17-20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flatberg, Hallvard Klubb Strindheim IL Klasse M17-20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse M17-20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse M17-20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse M17-20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse M17-20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse M17-20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opland, Even Klubb Leik, IL Klasse M17-20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse M17-20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tharalsen, Erik Klubb Byåsen IL Klasse M17-20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse M17-20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Unsgård, Odin Klubb Leik, IL Klasse M17-20 Øvelse Stafett 3 etapper
NIF-EPI01, 01
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix