Hopp til innhold

Skrautvålrennet - pålagt avlyst pga. coronaviruset

Kommunelegen i Nord-Aurdal har pålagt arrangøren om å avlyse rennet pga. coronaviruset. Dette etterfølges selvfølgelig.

  • Når: 10.03.2020
  • Oppstart: 18:45
  • Hvor: Svarthamarvegen 260
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.03.2020

Annen informasjon

  • Adresse: Lars Christensen 2917 SKRAUTVÅL
  • Telefon: 91587081
  • E-post: lars@n2u.no
  • Kontonummer: 23251535876
  • Hjemmeside: http://www.skrautval.no
  • TD: Håvard Nyhagen
  • Rennleder: Lars Christensen

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 10.03.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 10.03.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 10.03.2020 Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0
Start 10.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Mathias Rygg Klubb Skrautvål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hegge, Alexander Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Ottar Rosenlund Klubb Skrautvål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stensrud, Viljar Rustøe Klubb Skrautvål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stokke, Heine Klubb Skrautvål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Svenson, Alfred Gustav Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkene, Torjus Bergsund Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Helle-larsen, Amund Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringli, Sigurd Jørstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokke, Hallgrim Klubb Skrautvål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Voytovich, William Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Weeg, Julian Søndrol Klubb Skrautvål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Bertheus Rosenlund Klubb Skrautvål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jølstad, Jeppe Klubb Skrautvål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørstad, Haldor Fauske Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rolandsgården, Mathias Klubb Skrautvål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulberg, Sigve Klubb Skrautvål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brusveen, Ola Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Garvik, Audun Nilsson Klubb Vestre Slidre IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Månum-Nerli, Mats Klubb Etnedal Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svenson, Jonatan Sverre Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nordaas, Jørgen Skrindsrud Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rye, Harald Klubb Skrautvål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solbrekken, Einar Kristoffer Lundene Klubb Bagn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tollehaug, Sondre Klubb Etnedal Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gigstad-Bergene, Tobias Klubb Skrautvål IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ringli, Martin Jørstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sørbøen, Thomas Klubb Bagn IL - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rosendal, Alfred Klubb Skrautvål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Thon, Sebastian Bjordal Klubb Skrautvål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Andreas Klubb Bagn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brusveen, Trym Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Døvre, Brage Lyseng Klubb Skrautvål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nythun, Torjus Klubb Skrautvål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Thon, Mathias Bjordal Klubb Skrautvål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tollehaug, Eivind Klubb Etnedal Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Weeg, Emil Søndrol Klubb Skrautvål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabol, Ingeborg Klubb Skrautvål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Aasdokken, Mathilde Klubb Skrautvål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jølstad, Julie Klubb Skrautvål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kleven, Irene Steinsæter Klubb Bagn IL - Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skrindsrud, Benita Thon Klubb Skrautvål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Synne Engen Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergene, Eline Klubb Bagn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossholt, Agnes Bredesen Klubb Hedalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Helle, Tinde Nythun Klubb Skrautvål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rosendal, Astrid Klubb Skrautvål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rye, Kristine Klubb Skrautvål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tollehaug, Vilde Klubb Etnedal Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døvre, Christine Lyseng Klubb Skrautvål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gigstad-Bergene, Eline Klubb Skrautvål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sørbøen, Hedda Kvame Klubb Bagn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Voytovich, Hanna Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christensen, Vilde Marie Thon Klubb Skrautvål IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Anna Lysne Klubb Bagn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lund, Helene Ness Klubb Skrautvål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tomtene, Vilja Haugen Klubb Skrautvål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Åsne Engen Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergene, Selma Gigstad Klubb Skrautvål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossholt, Edith Bredesen Klubb Hedalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haalien, Vilde Uhre Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Helle, Fride Nythun Klubb Skrautvål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulberg, Synne Klubb Skrautvål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

Kvinner junior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Maria Klubb Skrautvål IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri

Menn senior - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossholt, Gunnar Klubb Hedalen IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Garvik, Nils Klubb Vestre Slidre IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Gjevre, Steffen Tronrud Klubb Skrautvål IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Sneve, Paal Klubb Skrautvål IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Ulberg, Stian Klubb Skrautvål IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
NIF-EPI03, 03
Foto: NSF