Hopp til innhold

Trønder-Lyn Rennet

VI HAR SNØ!!! Kretsrenn i Fristil i Trehjørningen Idrettspark i Råbygdmarka på Kvål. Det er skiltet fra E6. Full premiering i alle klasser. Premieutdeling på arenaen, ca 30 min etter siste målgang i hver klasse. Uavhentede premier ettersendes ikke. Felles 6+7 år 1 km, J/G 8 - 10år 1 km, J/G 11 – 12 år 2 km, J/G 13 – 14 år 3 km, J/G 15 – 16 år 4 km(fellesstart hvis ønskelig), Junior, senior 5 km fellesstart. Emit tidtakersystem med brikker vil bli benyttet.

  • Når: 02.02.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Kvål
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 30.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 02.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130
Start 02.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130
Start 02.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 02.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 02.02.2020 Klasse Menn junior Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aar, Pia Christine Kristensen Klubb Leik, IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Garberg, Ronja Marie Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Gylland, Magnus Klubb Hovin IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Jerpstad, Lykke Halmøy Klubb Malvik IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Jønland, Erik Johannes Midtflå Klubb Leik, IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Langseth, Alfred Klingen Klubb Leik, IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Stock-Jensen, Isac Leander Klubb Byåsen IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri

Felles 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aske, Julie Løberg Klubb Malvik IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Bardal, Signe Nilsen Klubb Melhus Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerkset, Even Gylland Klubb Lundamo IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn By, Magnhild Klubb Orkdal IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Finbraaten, Iver Klubb Byåsen IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Holien, Signe Emelie Klubb Børsa IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Leinslie, Felix Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Lium, Ane Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyngen, Andrea Brattbakk Klubb Malvik IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Rambraut, Erik Reitan Klubb Gimse IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Reiten, Nila Klubb Singsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Stock-Jensen, Lova Christine Klubb Byåsen IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Verkland, Arthur Husby Klubb Malvik IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Verkland, Mathea Husby Klubb Malvik IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aursand, Tim Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakkevold, Håkon Trelstad Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakkevold, Sondre Trelstad Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bardal, Aasmund Nilsen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gylland, Martin Klubb Hovin IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Edvard Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hilstad, Tore Min-Jae Klubb Nor, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Høen, Jonas Stavsøien Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jakobsen, Jakob Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensås, Edvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathisen, Leon Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Monseth, Petter Vea Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Morgan, Leo Benjamin Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Morseth, William Kosberg Klubb Singsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Staverløkk, Ailo Saltvik Klubb Hovin IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wangen, Johan Klubb Orkdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aar, Adrian Kristensen Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aske, Kasper Løberg Klubb Malvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Granlund, Sigurd Engan Klubb Flå IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Adrian Bjørvik Klubb Malvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jønland, Ivar Ingebrigt Midtflå Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Keiserås, Ingebrikt Klubb Trønder-Lyn - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Laugsand, Jonas Opheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillebudal, Petter Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pettersen, Håkon Syver Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reitan, Jonas Skjerdingstad Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Romulslie, Håkon Gyllan Klubb Malvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rueslåtten, Odin Hassel Klubb Malvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stensvold, Jonas Forr Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Størseth-Berg, Erik Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Eirik Owesen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Finanger, Benjamin Klubb Leik, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jønland, Simen Klubb Leik, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Max Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ravn, Oliver Steinsvoll Klubb Leik, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stubsjøen, Kristian Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mjølhus, Anders Berge Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Gustav Skei Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skarsbakk, Lars Klubb Malvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundet, Ådne Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wangen, Lars Klubb Orkdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stubsjøen, Magnus Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grut, Morten Klubb Nor, IL Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Hofstad, Jon Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Stiklestad, Ådne Hoston Klubb Fjellmann IL Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri

G 16 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Emil Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Olav Klubb Malvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Krogstad, Aslak Klubb Hovin IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rueslåtten, Yngve Hassel Klubb Malvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenseth, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn By, Even Klubb Orkdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jerpstad, Lionel Halmøy Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Loe, Fredrik Klubb Dalguten IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Reiten, Sander Klubb Singsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulset, Jakob Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anshus, Johanne Klubb Meldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørgen, Sanna Klubb Lundamo IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørnsen, Olea Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Evjen, Sanna Kirkhus Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hepsø, Helena Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyngen, Mia Brattbakk Klubb Malvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rambraut, Ane Reitan Klubb Gimse IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rødfjell, Mali Nordvik Klubb Malvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Syvertsen, Thea Hammerås Klubb Trønder-Lyn - Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Verkland, Klara Othelie Husby Klubb Malvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragset, Johanne Seem Klubb Nor, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Finbraaten, Mathea Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Garberg, Tina Johanne Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jakobsen, Johanna Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvaal, Celine Losen Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lium, Nora Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Morgan, Lily Alexandra Klubb Malvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevold, Hedda Trelstad Klubb Malvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnsen, Aurora Nissen Bache-Wiig Klubb Trondhjems Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Finnland, Christine Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovdal, Helene Klubb Klæbu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensås, Johanne Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skumsvoll, Frida Klubb Malvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sætran, Hedda Rismark Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsen, Emmy Sofie Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hepsø, Lilly Solhaug Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jakobsen, Julia Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Johanne Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Vida Grøtte Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Breivik, Mie Baardsen Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Davidsen, Hedda Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eidem, Hedda Owesen Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jønland, Mali Klubb Leik, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Keiserås, Signe Klubb Trønder-Lyn - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kosberggrind, Linnea Storsve Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løftamo, Thea Fanavoll Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skarsbakk, Signe Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skumsvoll, Kornelia Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

Menn junior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finanger, Daniel Klubb Leik, IL Klasse Menn junior Øvelse 5 km fri
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse Menn junior Øvelse 5 km fri
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse Menn junior Øvelse 5 km fri
Navn Svegård, Jon Marius Klubb Hovin IL Klasse Menn junior Øvelse 5 km fri

Menn senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Lars Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri
nif-epi04, 04
Foto: NSF