Hopp til innhold

Gausdalsrennet

Ordinær påmelding er nå stengt, men det er åpnet for etteranmelding på EQ-timing Her: https://signup.eqtiming.no/?Event=Gausdalsrennet Follebu skiklubbs 100år jubileumsrenn i samarbeid med Gausdal Skilag. Vi gleder oss til å arrangere GD cup (11-14år) og Mosetertoppen cup (kretscup 15-16) lørdag 29 februar 2020. Vi vil i år endelig få ta i bruk løypenettet på Skeikampen skiarena. Vi kan love gode løyper i fine omgivelser på Skei. Her har vi 2 hele 5 km sløyfer samt mange muligheter for avkorting og hele runder for alle distanser. Vi har masse snø, og til helgen er det spådd -7gr og tilnærmet vindstille :-) Innbydelse ligger vedlagt, løypekart i egen fil vedlagt Mulighet for etteranmelding på EQ timing. Etteranmeldte må starte først i klassen.

  • Når: 29.02.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Skeikampen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 200
Start 29.02.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 200
Start 29.02.2020 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 200
Start 29.02.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 200
Start 29.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 200
Start 29.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fyksen, Hans Magnus Klubb Gausdal Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugen, Magnus Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hegge, Sondre Raabe Klubb Sør-Fron IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melbø, Halvor Klubb Vingrom IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilsen, Julian Engum Klubb Varde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nybakken, Edvard Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Smedsrud, Oliver Kongsrud Klubb Nes Sp.Kl. Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solbrekke, Eirik Klubb Vingrom IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sætrom, August Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulberg, Petter Lexander Klubb Sør-Fron IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, August Søråsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engen, Sebastian Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Julian Emil Klubb Vingrom IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fougner, Olav Dalsveen Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjøs, Peder Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klinge, Ole Mathias Furseth Klubb Vestringen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen, Iver Klubb Vingrom IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rudi, Amund Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Saxegaard, Simon Gustavsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østvold, Simen Bjerke Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersstuen, Simen Klubb Tormod Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Doseth, Gaute Hernæs Klubb Harpefoss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dragerengen, Sivert Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Galde, Noah Klubb Gausdal Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Natanael Arn Østvig Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybakken, Eirik Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olstad, Iver Klubb Sør-Fron IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandodden, Halvor Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solås, Syver Steig Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thallaug, Eskil Grung Klubb Gausdal Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorstad, Sebastian Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulberg, Sigve Klubb Skrautvål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulberg, Knut Lexander Klubb Sør-Fron IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berget, Tord Mathias Hareland Klubb Dombås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flesvig, Peter Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Marthinsen, Birk Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Lucas Engum Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nystuen, Iver Odlo Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ringlund, Magnus Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røise, Eirik Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sletten, Mathias Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solbrekke, Benjamin Klubb Vingrom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sperstad, Ivar Kjesbu Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tarud, Even Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Daviknes, Teodor Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engen, Nicolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksen, Ulrik Emil Klubb Vingrom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjeld, Ola Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flækøy, Sjur Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gomo, Theodor Dilling Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Retterås, Mathias Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skattebo, Kristian Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørbotten, Kristian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thallaug, Sjur Grung Klubb Gausdal Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Andreas Heggheim Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Egedius, Daniel Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Casper Engum Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dyste, Emil Martman Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjeld, Eirik Klubb Lom IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Framstad, Eivind Kristinson Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lauridsen, Ingemar Kristian Aagaard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fyksen, Syver Klubb Gausdal Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hegge, Elliot Raabe Klubb Sør-Fron IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holen, Eirik Sivertsvoll Klubb Gausdal Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melbø, Johan Klubb Vingrom IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjue, Oskar Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tarud, Iver Klubb Tormod Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Toftøy-Lohne, Jacob Klubb Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Filip Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hattestad, Olav Solheim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kittelsen, Trygve Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olstad, Engebret Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opsann, Sondre Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Saxegaard, Fredrik Gustavsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østvold, Martin Bjerke Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Silje Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tarud, Maja Klubb Tormod Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grimsrud, Milla Løvli Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holen, Hanne Sivertsvoll Klubb Gausdal Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kittelsen, Signe Elisabet Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kravdal, Eline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Marthinsen, Lerke Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melbø, Ane Klubb Vingrom IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Paulsen, Oda Elinor Klubb Gausdal Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanstad, Ingvild Randsted Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hovde, Sina Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Ingrid Marie Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hattestad, Ingrid Maureen Solheim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Lilja Celina Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Retterås, Elise Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønnestad, Eiril Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slettmo, Katrine Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dyste, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundstuen, Borghild-agnethe Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brorson, Vår Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kravdal, Marie Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røise, Nora Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Ada Myhren Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Doseth, Tonje Hernæs Klubb Harpefoss IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hamre, Maria Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thallaug, Mari Grung Klubb Gausdal Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tofte, Andrea Myrhaug Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kittelsen, Mari Kristine Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lundbakken, Anine Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nybakken, Astrid Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sletten, Rønnaug Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørheim, Sigrid Klubb Vingrom IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ulberg, Synne Klubb Skrautvål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hareland, Ane-Marie Berget Klubb Dombås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jebsen, Malene Teresia Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Galåen, Nora Edelsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berget, Nikolai Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Håkenstad-Bråten, Falk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Nybergsund IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Vegard Klubb Ås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berger, Isak Skari Klubb Brøttum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stubrud, Bjørn Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Christian Stjern Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øiseth, Simen Frantzen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jørgensen, Jens Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04
Foto: NSF