Hopp til innhold

KM Oppland 2020 Lygna

Velkommen til KM 2020 for Oppland på Lygna, arrangør Gran IL. Lørdag er sprint fri teknikk, søndag indv. start klassisk teknikk.

  • Når: 25.1 - 26.01.2020
  • Oppstart: 09:30
  • Hvor: Gran
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse FH G13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse FH G13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 26.01.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 25.01.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 26.01.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 26.01.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 25.01.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 26.01.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170
Start 25.01.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 26.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH G13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Halvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse FH G13 år Øvelse 3 km klassisk

FH Kvinner senior stående - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 10 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Mathias Rygg Klubb Skrautvål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjerkely, Sigurd Holmlund Klubb Svea Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjerdingen, Lars Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugen, Magnus Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmestad, Johan Vik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hval-Granlund, Even Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hvattum, Haakon Aamelfot Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krüger, Oliver Klubb Harestua IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilsen, Julian Engum Klubb Varde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solbrekke, Eirik Klubb Vingrom IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sterud, Oscar Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sætrom, August Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulsrud, Petter Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Busch-Solberg, Tobias Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engen, Sebastian Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Festad, Ole Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjørkenstad, Lars Bjerke Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gorset, Hans Martin Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugsbakken-Braastad, Jonas Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hvalstad, Sander Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Kristoffer Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leithe, Håkon Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løken, Peder Overn Klubb Eina Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mjølstad-Svendsen, Erik-August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tangen, Jørgen Hansen Klubb Varde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Sondre Molden Klubb Gran IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersstuen, Simen Klubb Tormod Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Busch-Solberg, Christoffer Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Doseth, Gaute Hernæs Klubb Harpefoss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dragerengen, Sivert Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fleischer, Emil Nielsen Klubb Gran IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fremstad, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Koren, Noah Tveter Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lafton, Elias Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langbråten, Henrik Glasrud Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leithe, Sondre Skoglund Klubb Frol IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Molden, Espen Hjelmås Klubb Gran IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rustaden, Magnus Klubb Gran IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ruud, Jakob Olaussen Klubb Skimt - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Danielsen, Martin Eckholdt Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flesvig, Peter Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Garvik, Audun Nilsson Klubb Vestre Slidre IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Lucas Engum Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Robøle-Sørensen, Peder Klubb Gran IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roen, Audun Silseth Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røise, Eirik Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sletten, Tobias Klubb Sel IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solbrekke, Benjamin Klubb Vingrom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundgaard, Lavrans Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thune, Erik Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tømterud, Henrik Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bakke, Johannes Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Brusveen, Ola Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Mikkel Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Anders Evensen Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Magnussen, Odin Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Lucas Engum Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Robøle-Sørensen, Peder Klubb Gran IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Røise, Eirik Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sletten, Tobias Klubb Sel IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Thune, Erik Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Tømterud, Henrik Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakkely, Marcus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dokke, Anders Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engen, Nicolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjeld, Ola Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lykken, Endre Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordaas, Jørgen Skrindsrud Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ramnefjell, Teodor Trygveson Klubb Fluberg Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skattebo, Kristian Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorstensen, Askil Seim Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øiom, Håvard Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Dokke, Anders Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Engen, Nicolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fjeld, Ola Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lykken, Endre Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nordaas, Jørgen Skrindsrud Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skattebo, Kristian Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Thorstensen, Askil Seim Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Øiom, Håvard Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berge, Andreas Heggheim Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holt, Syver Viksås Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Casper Engum Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Roen, Emil Silseth Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vole, Ola Klubb Lom IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Berge, Andreas Heggheim Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Holt, Syver Viksås Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Casper Engum Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Roen, Emil Silseth Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Vole, Ola Klubb Lom IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Brage Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Dyste, Emil Martman Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fjeld, Eirik Klubb Lom IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Framstad, Eivind Kristinson Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lauridsen, Ingemar Kristian Aagaard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Molden, Ola Hjelmås Klubb Gran IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Røstad, Erik Klubb Nordre Land IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Torseth, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Vormeland, Einar Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Brage Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Dyste, Emil Martman Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fjeld, Eirik Klubb Lom IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Framstad, Eivind Kristinson Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lauridsen, Ingemar Kristian Aagaard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Molden, Ola Hjelmås Klubb Gran IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Røstad, Erik Klubb Nordre Land IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Stensvold, Teodor Engeli Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sørbøen, Thomas Klubb Bagn IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Torseth, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Foss, Ole Fredrik Klubb Åsmarka IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hvalstad, Sebastian Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leithe, Sigurd Skoglund Klubb Frol IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leithe, Thor Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ruud, Sigurd Olaussen Klubb Skimt - Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørumshagen, Eirik Ellefsrud Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thon, Sebastian Bjordal Klubb Skrautvål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Linus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bye, Filip Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dehli, Simen Sterud Klubb Gran IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dotseth, Alfred Klubb Eina Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Evensen, Mathias Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Lukas Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mylsbråten, Aleksander Skeie Klubb Svea Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opsann, Sondre Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjellaug, Edvin Klubb Varde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundstad, Håkon Skjervheim Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thon, Mathias Bjordal Klubb Skrautvål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdokken, Mathilde Klubb Skrautvål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bruun, Johanna Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dyste, Silje Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Sine Klubb Gran IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Koren, Emma Tveter Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leithe, Solveig Skoglund Klubb Frol IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skaarud, Martine Emilie Johansen Klubb Harestua IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øiom, Maria Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Mari Wang Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brurok, Linneah Nyengen Klubb Brandbu IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bruun, Rebekka Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Enstrøm, Anna Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Glomsås-Eide, Edel Agnete Klubb Søndre Land IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grimsrud, Milla Løvli Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kravdal, Eline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordvik, Frida Klubb Brandbu IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Tuva Klette Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerke, Sanna Emilie Nymoen Klubb Vingrom IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fuglehaug-Wetting, Katrine Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Greftegreff, Solveig Egge Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hovde, Sina Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hvattum, Anna Aamelfot Klubb Gran IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klinkenberg, Karen Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrland, Hannah Sletsjø Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordseth, Ingrid Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schjetne, Vårin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hattestad, Ingrid Maureen Solheim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Molstadkroken, Vilde Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Njå, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønnestad, Eiril Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solberg, Ellinor Fossheim Klubb Skimt - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stende, Kaja Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strandlie, Karen Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Molstadkroken, Vilde Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Njå, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rønnestad, Eiril Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sletten, Mathea Klubb Sel IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Strandlie, Karen Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Undheim, Anna Bjertnæs Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fuglehaug-Wetting, Henriette Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gammelmo, Ida Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hval-Thomsen, Maja Klubb Harestua IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Hanna Ulrikke Gotzel Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sunde, Nora Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Dyste, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fuglehaug-Wetting, Henriette Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Gammelmo, Ida Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hval-Thomsen, Maja Klubb Harestua IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lunde, Hanna Ulrikke Gotzel Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Owe, Emilie Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sunde, Nora Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Undheim, Oda Bjertnæs Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøe-Velo, Frida Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brorson, Vår Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Garvik, Marte Nilsdotter Klubb Vestre Slidre IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Molstadkroken, Karoline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mylsbråten, Amalie Skeie Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ringstad, Ingeborg Buskenes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røise, Nora Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vesteng, Karen Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøe-Velo, Frida Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Brorson, Vår Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Molstadkroken, Karoline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Mylsbråten, Amalie Skeie Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ringen, Carene Moen Klubb Vind IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ringstad, Ingeborg Buskenes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Røise, Nora Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Vesteng, Karen Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Ada Myhren Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Doseth, Tonje Hernæs Klubb Harpefoss IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ewald, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hamre, Maria Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sletten, Madeleine Klubb Sel IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tofte, Andrea Myrhaug Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Ada Myhren Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ewald, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hamre, Maria Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sletten, Madeleine Klubb Sel IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Tofte, Andrea Myrhaug Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Wiklund, Oline Ødegård Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brurok, Isabella Nyengen Klubb Brandbu IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Busch-solberg, Otilje Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Festad, Liv Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mjølstad-Svendsen, Hedda-Sofie Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steen, Noemy Anmarkrud Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Enstrøm, Ida Elise Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugsbakken-Braastad, Julie Klubb Gran IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Knutsen, Celine Klubb Gran IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde, Lilly Soleng Klubb Gran IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordseth, Rakel Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Robøle-Sørensen, Jenny Klubb Gran IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørumshagen, Ingebjørg Ellefsrud Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flågen, Ida Marie Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vesteng, Helena Klubb Svea Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamme, Kristine Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Ulven, Hilde Kristine Flenes Klubb Eina Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Vesteng, Helena Klubb Svea Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Breivik, Yngvild Langedal Klubb Koll, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Yngvild Langedal Klubb Koll, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvam, Eline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørum, Thea Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Kvam, Eline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Sande, Marie Nesbakken Klubb Harestua IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Løvlien, Ine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arvesen, Ole Marius Klubb Svea Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aurmo, Ola Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berge, Sivert Laderud Klubb Svea Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Nybergsund IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønning, Jesper Ludvigsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stiansen, Sverre Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svensen, Sindre Grøv Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arvesen, Ole Marius Klubb Svea Skilag Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Berge, Sivert Laderud Klubb Svea Skilag Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Håkenstad-Bråten, Falk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Nybergsund IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Jesper Ludvigsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Svensen, Sindre Grøv Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asak, Torjus Sletvold Klubb Vind IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Baumann, Halfdan Thomas Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fremstad, Lars Petter Frydenlund Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Molden, Even Hjelmås Klubb Gran IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strandhaug, Fredrik Haugen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ulsrud, Herman Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Mads Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Molden, Even Hjelmås Klubb Gran IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Strandhaug, Fredrik Haugen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Ulsrud, Herman Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurmo, Reidar Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Larvik Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Homdrom, Marcus Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jevne, Erik Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Riste, Markus Moen Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skurdal, Einar Brath Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Steinsrud, Bendik Lae Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Larvik Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Homdrom, Marcus Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Riste, Markus Moen Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Steinsrud, Bendik Lae Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Unneberg, Johan Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Zhang, Jiashang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hanslien, Iver Andreas Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Husby, Erik Klubb Buvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
NIF-EPI02, 02
Foto: NSF