Hopp til innhold

THL-rennet

Team Hadeland langrenn ønsker velkommen til THL-rennet den 22.12.19 klokka 11:00 på Lygna skisenter. STILART: Fristil. Det er individuell enkeltstart for alle klasser. LØYPELENGDER: Klasser og løyper: 8-10år – 1km 11-12år – 2km 13-14år – 3km 15-16år – 5km J 17år, 18år, 19-20år, K senior og FH jr./sr. K stående – 5km G 17år, 18år, 19-20år, H senior og FH jr./sr. H stående – 10km PÅMELDINGSFRIST: 19.12.19, kl. 23:59. RENNKONTOR: Åpent fra kl. 09:00 renndagen. Startnummer hentes enkeltvis. Betaling ved påmelding. HJEMMESIDE: https://www.facebook.com/TeamHadelandLangrenn - for ytterligere info, start- og resultatlister. VIPPS for parkering og rennkontor: 501116

  • Når: 22.12.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Lygna
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 22.12.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 22.12.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 22.12.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gammelsæter, Erlend Klubb Brandbu IF Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkely, Sigurd Holmlund Klubb Svea Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Greni, Sigurd Botness Klubb Nes Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Magnus Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hval-Granlund, Even Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hvattum, Haakon Aamelfot Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannessen, Daniel Sletta Klubb Brandbu IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Klevgård, Bjørn Dennis Prytz Klubb Nes Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Krüger, Oliver Klubb Harestua IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sterud, Oscar Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Festad, Ole Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gorset, Hans Martin Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hustad, Mikkel Amadeus Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hvalstad, Sander Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Felix Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Jacob Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Kristoffer Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsrud, Nicolay Ringstad Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Laukli, Petter Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Viken, Petter Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vollsæter, Birk-Jardar Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wøien-Jensen, Jacob Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Sondre Molden Klubb Gran IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fremstad, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjerstadmo, Jørgen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Langbråten, Henrik Glasrud Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Molden, Espen Hjelmås Klubb Gran IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rogne, Sebastian Leksund Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rogne, Alexander Leksund Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rustaden, Magnus Klubb Gran IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sannerud, Håkon Knai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sparby, Lars Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Syvertsen, Christer Vatsaas Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bruksås, Aksel Brekke Klubb Sætre IF Graabein (passiv medlem) Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flesvig, Peter Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hval, Elias Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jacobsen, Noah Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Laukli, Laurits Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Robøle-Sørensen, Peder Klubb Gran IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Roen, Audun Silseth Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røise, Eirik Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tømterud, Henrik Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andreassen, Thorstein Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dokke, Anders Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wattum, Mathias Klubb Nordre Land IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øiom, Håvard Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Egedius, Daniel Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gotaas, Aleksander Ellingsen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holt, Syver Viksås Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristoffersen, Oscar Julsvik Klubb Gran IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Melaaen, Eivind Gustav Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Roen, Emil Silseth Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Brage Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Tobias Sommerstad Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lie, Dennis Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nereng, Jens Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stokka, Lukas Arnesen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hvalstad, Sebastian Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Fredrik Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Melbye, Hans Christopher Klubb Tyristubben, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Melbye, Peder Albert Klubb Tyristubben, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Moheim, Simon Johnsen Klubb Nes Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørumshagen, Eirik Ellefsrud Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Eirik Ness Klubb Haugsbygd IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Buhaug, Emil Klinkenberg Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Buhaug, Martin Klinkenberg Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Lukas Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lafton, Emil Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ljåstad, Henrik Klubb Harestua IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Moheim, Emil Johnsen Klubb Nes Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mylsbråten, Aleksander Skeie Klubb Svea Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Næss, Emil Nikolai Preus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundstad, Håkon Skjervheim Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Syvertsen, Marcus Vatsaas Klubb Haugsbygd IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Sine Klubb Gran IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skaarud, Martine Emilie Johansen Klubb Harestua IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjelle, Anna Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Øiom, Maria Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brurok, Linneah Nyengen Klubb Brandbu IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekrheim, Pia Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Enstrøm, Anna Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grimsrud, Milla Løvli Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Iversen, Lerke Sørgård Klubb Åsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løkkebø, Johanne Tomter Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordvik, Frida Klubb Brandbu IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skogvold, Savannah Marie Børresen Klubb Åsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Torgersen, Andrine Horn Klubb Harestua IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Østerhus, Rikke Nordahl Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglehaug-Wetting, Katrine Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Greftegreff, Solveig Egge Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hamborg, Wilma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovde, Sina Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hvattum, Anna Aamelfot Klubb Gran IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Klinkenberg, Karen Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Magnussen, Matilde Pettit Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Melbye, Anna Birgitte Klubb Tyristubben, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordseth, Ingrid Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rein-Heggebakken, Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørvig, Kaia Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørvig, Malin Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglehaug-Wetting, Henriette Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gammelmo, Ida Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerald, Mina Orebråten Klubb Haugsbygd IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hval, Johanna Klubb Haugsbygd IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skaug, Sunniva Raddum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tronrud, Sara Agnethe Granvang Klubb Nordre Land IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dervo, Mari Andrea Klubb Åsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Engelien, Hedda Strandsæter Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holstrøm, Johanna Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen-Barli, Ingrid Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mylsbråten, Amalie Skeie Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røise, Nora Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vesteng, Karen Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjønnes, Kaia Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brännare-Gran, Maren Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ewald, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Helland-Hansen, Vida Wiig Klubb IL Jardar Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jøranli, Lene Klubb Nordre Land IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvernerud, Anine Schrader Klubb Dikemark IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brurok, Isabella Nyengen Klubb Brandbu IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Festad, Liv Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerald, Mathie Johansen Klubb Haugsbygd IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enstrøm, Ida Elise Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordseth, Rakel Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Næss, Julie Preus Klubb Haugsbygd IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Robøle-Sørensen, Jenny Klubb Gran IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sparby, Kaja Klubb Haugsbygd IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørumshagen, Ingebjørg Ellefsrud Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Waage-Nielsen, Ida Klubb Dikemark IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Aurora Normann Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF - Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Flågen, Ida Marie Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Gotaas, Regine Ellingsen Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haneberg, Bertine Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Vesteng, Helena Klubb Svea Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Vik, Pia Young Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Østreng, Mia Jenny Nygaard Klubb Gjerdrum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakke, Astrid Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Cook, Sunniva Isabel Klubb Koll, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Dervo, Agnes Therese Klubb Åsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hilsen, Nora Småge Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jebsen, Malene Teresia Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Magnussøn, Katrine Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nygren, Miina Katariina Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Opedal, Vilde Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Raastad, Sigrun Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Steen, Maren Sofie Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Støkken, Mia Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Tretli, Nora Tomine Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Andresen, Ebba Klubb Larvik Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergquist, Kristina Klubb Rømskog IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Dehn, Marthe Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Hanna Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Holden, Hedda Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kolkinn, Oda Støen Klubb Søndre Ål Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Land, Thea Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Ranvik, Anniken Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sande, Marie Nesbakken Klubb Harestua IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Stræte, Tuva Aas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Helgesen, Elisabeth Hagen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Klevengen, Stine Lyse Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Næss, Karoline Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Arvesen, Ole Marius Klubb Svea Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berge, Sivert Laderud Klubb Svea Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bøygard, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Giæver, Adam Nils Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hage-Nilsen, Stian Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holter, Arne Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hovde, Andreas Svindland Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hvidsten, Marius Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jørebo-Sylstad, Jesper Joel Klubb Akershus Skikrets Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kolby, Andreas Klubb Akershus Skikrets Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lie-Johansen, William Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stræte, Stein Aas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørgård, Jørgen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Årseth, Nicolay Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berland, Vinjar Aurstad Klubb Vingrom IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Brännare-Gran, Sondre Michael Klubb Bærums Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Dybdahl, Halvor Aasen Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Engelien, Oscar Strandsæter Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gløersen, Jakob Møller Klubb Fredrikstad SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hagen, Mads Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Holm, Trym Klubb IL Jardar Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Holvik, Vetle Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kværum, Hans Kristian Bjørgo Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Olafsen, Trym Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Petterson, Martinius Lie Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rustad, Mats Høynes Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Røn, Jesper Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sveen, Christian Hermansen Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Thon, Vegard Klubb Etnedal Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Waalen, Theodor Fredrik Hannevig Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Webjørnsen, Henrik Bøyum Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jarbeaux, August Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Joakim Eriksrud Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kleivi, Herman Hellesnes Klubb Holmen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Laukli, Henrik Marius Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Martens Meyer, Julian Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Melaaen, Bjørn Eirik Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Myran, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Fredrik Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Næss, Øistein Fagerli Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsson, Jacob Grønseth Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sendstad, Øystein Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sendstad, Eirik Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Steinsrud, Bendik Lae Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sætre, Eivind Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørgård, Jonas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Unneberg, Johan Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vik, Lars Young Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buraas, Lars Halvdan Klubb Hurdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Faanes, Andreas Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gamme, Ole Klubb Gran IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gifstad, Thomas Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jelstad, Stian Stærkeby Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kvåle, Bjørnar Klubb Brandbu IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Mortensbakke, Eirik Andreas Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ramstad, Simen Christopher Bratberg Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Zanotto, Stefano Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ødegaard, Snorre Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02
Foto: Geir Olsen, NTB scanpix