Hopp til innhold

Snauhaugrennet

Rennet går i fri teknikk.

  • Når: 07.03.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Dokka
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 07.03.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 07.03.2020 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 07.03.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 07.03.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 07.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G10 Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 07.03.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0
Start 07.03.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0
Start 07.03.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 07.03.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 07.03.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 07.03.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 07.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 07.03.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 07.03.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mjølstad-Svendsen, Erik-August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tangen, Jørgen Hansen Klubb Varde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øistad, Martin Klubb Torpa Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furuseth, Jørgen Klubb Nordre Land IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Granvold, Marius Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønningen, Sebastian Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønningen, Sander Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkely, Marcus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Magnus Moe Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jakobsen, Vebjørn Klubb Nordre Land IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jøranli, Sindre Klubb Torpa Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wattum, Mathias Klubb Nordre Land IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berge, Andreas Heggheim Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfstadsæther, Jakob Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Henrik Herbert Klubb Moss Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røstad, Erik Klubb Nordre Land IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Linus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nereng, Ole Henrik Gjerdbakken Klubb Torpa Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

G10 - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerdalen, Gard Klubb Torpa Ski Klasse G10 Øvelse 1 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dokken, Anne Birgit Klubb Nordre Land IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solerød, Eiril Erlien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Merete Klubb Nordre Land IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tronrud, Sara Agnethe Granvang Klubb Nordre Land IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ewald, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerdalen, Maja Klubb Torpa Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Øistad, Signe Klubb Torpa Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Opedal, Vilde Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alexander, Janet Klubb Beitstad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Christian Stjern Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Larvik Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Myhra, Håvard Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bowskill, Jon Klubb Beitstad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Johnsen, John birk Klubb Foren.Til Ski-Idrettens Fremme Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Maund, Chris Klubb Beitstad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix