Hopp til innhold

Knykenstafetten

Stafett med 3 etapper. Klassisk-Fri-Fri. Påmelding gjøres av klubbansvarlig via SportsAdmin innen 8. mars.

  • Når: 11.03.2020
  • Oppstart: 18:00
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.03.2020 Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2020 Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2020 Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2020 Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2020 Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2020 Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2020 Klasse J15-16 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390
Start 11.03.2020 Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 450
Start 11.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 510
Start 11.03.2020 Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 450 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 510

Påmeldte deltagere

G11-12 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aar, Adrian Kristensen Klubb Leik, IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aasbø, Vegard Klubb Bøfjord IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakk, Julian Klubb Snøhetta IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg, Henrik Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørdalsbakke, Olav Klubb Børsa IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Blekken, Birk Klubb Bøfjord IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn By, Ola Fjelldal Klubb Orkdal IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dalen, Martin Fissum Klubb Fjellørnen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dragset, Johanne Seem Klubb Meldal IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eidem, Eirik Owesen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eikemo-Nilsen, Jonatan Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossmo, Iver Klubb Leik, IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grefstad, Johan Klubb Meldal IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grøtan, Sverre Klubb Snøhetta IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Pelle-Linus Klubb Buvik IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugan, Kolbjørn Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Humstad-Lofgren, Kjell Klubb Børsa IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensen, Kristoffer Heggelund Klubb Buvik IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jønland, Simen Klubb Leik, IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jønland, Ivar Ingebrigt Midtflå Klubb Leik, IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillebudal, Petter Klubb Leik, IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martinsen, Jim Otto Fuglås Klubb Leik, IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mathisen, Max Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Meland, Patrick Rødsjø Klubb Lensvik IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ree, Sigurd Lirhus Klubb Børsa IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ree, Peder Melien Klubb Meldal IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Riseth, Teodor Klubb Orkdal IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rostad, Iver Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sand, Oliver Klubb Fjellørnen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sannes, Arnstein Engset Klubb Bøfjord IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Selnes, Even Klubb Lensvik IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Singsås, Petter Hellem Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjo, Emil Belsaas Klubb Buvik IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stensem, Johan Skaug Klubb Snøhetta IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storsve, Petter Skånøy Klubb Fjellørnen IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storås, Isak Ulkestad Klubb Lensvik IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stubsjøen, Kristian Klubb Melhus Idrettslag Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Syrstad, Ola Einum Klubb Meldal IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørløkk, Sivert Solum Klubb Meldal IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øklend, Henrik Olavsson Klubb Orkdal IL Klasse G11-12 Øvelse Stafett 3 etapper

G13-14 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Eskil Klubb Melhus Idrettslag Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg, Jonas Bakken Klubb Leik, IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Blekesaune, Martin Klubb Melhus Idrettslag Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eide, Paul Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finanger, Benjamin Klubb Leik, IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Groven, Ola Klubb Skaun IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ingstad, Jon Klubb Meldal IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjønsvik, Ole Morten Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordvik, Helge Klubb Surnadal IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Oddebug, Haakon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ravn, Oliver Steinsvoll Klubb Leik, IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ree, Gunnar Melien Klubb Meldal IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stubsjøen, Magnus Klubb Melhus Idrettslag Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Uvaas, Ola Klubb Skaun IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øye, Jonas Hamnes Klubb Surnadal IL Klasse G13-14 Øvelse Stafett 3 etapper

G15-16 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Nor, IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg, Håkon Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørkøy, Endre Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bonvik, Magnus Klubb Nor, IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fagerholt, Sondre Klubb Orkdal IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grut, Morten Klubb Nor, IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjønsvik, Daniel Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løseth, Magnus Steien Klubb Orkdal IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Næve, Eivind Klubb Nor, IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stiklestad, Ådne Hoston Klubb Nor, IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Nor, IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tungen, Olve Klubb Orkdal IL Klasse G15-16 Øvelse Stafett 3 etapper

G8-10 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bach, Odin Klubb Orkanger IF Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berdal, Ola Gangås Klubb Orkdal IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Blæstad, Peder Midtlyng Klubb Orkdal IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brevik, Ola Strand Klubb Børsa IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn By, Even Klubb Orkdal IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Drugli, Iver Woldmo Klubb Dalguten IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Elvbakken, Leo Peter Klubb Orkanger IF Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fernandes, Lucas Hoff Klubb Orkanger IF Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Folvik, Jesper Nyborg Klubb Orkdal IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjønnes, Einar Klubb Orkdal IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Groven, Kasper Klubb Orkdal IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Husby, Martin Garberg Klubb Orkdal IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jakobsen, Jakob Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langseth, Iver Klubb Rennebu IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Loe, Fredrik Klubb Dalguten IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mardal, Noah Blokkum Klubb Meldal IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mathisen, Leon Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mellingseter, Ludvig Kojan Klubb Børsa IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Oddebug, Tuva Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Aron Letnes Klubb Orkdal IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sannes, Sindre Engset Klubb Surnadal IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjetne, Andreas Husby Klubb Orkdal IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjuleng, Marius Klubb Orkdal IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skogstad, Aksel Gurendal Klubb Melhus Idrettslag Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solligård, Erik Garberg Klubb Orkdal IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Syrstad, Hallgrim Einum Klubb Meldal IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sødal, Emil Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørløkk, Jo Klubb Meldal IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ustad, Knut Klubb Orkdal IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Uv, Erlend Klubb Rennebu IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Uv, Håkon Brandås Klubb Orkdal IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Værnes, Olav Uv Klubb Rennebu IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wangen, Johan Klubb Orkdal IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wikan, Syver Einum Klubb Dalguten IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Zwick, Ida Klubb Surnadal IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øye, Ine Hamnes Klubb Surnadal IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ågnes-Glørstad, Noah Klubb Orkdal IL Klasse G8-10 Øvelse Stafett 3 etapper

J11-12 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkås, Ragnhild Nygård Klubb Rennebu IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finbraaten, Mathea Klubb Byåsen IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmvik, Silja Klubb Byåsen IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kastås-Asbøll, Elise Klubb Orkdal IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvam, Nora Melting Klubb Buvik IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nergaard, Silje Klubb Orkdal IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rokkonesløkk, Eileen Klubb Rennebu IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønning, Ellinor Klubb Byåsen IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slupphaug, Ane Klubb Orkdal IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ustad, Mari Klubb Orkdal IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vaagen, Lone Klubb Rennebu IL Klasse J11-12 Øvelse Stafett 3 etapper

J13-14 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finbraaten, Malin Klubb Byåsen IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Forbord, Ane Klubb Skaun IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grandetrø, Tuva Husby Klubb Skaun IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvam, Thilde Melting Klubb Skaun IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ramsem, Thyra Klubb Rennebu IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ytterhus, Nora Klubb Rennebu IL Klasse J13-14 Øvelse Stafett 3 etapper

J8-10 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anshus, Johanne Klubb Meldal IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Askim-Ringen, Sanne Klubb Buvik IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakken, Elise Klubb Rindal IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Birkestøl, Erika Klubb Surnadal IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn By, Kari Fjelldal Klubb Orkdal IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn By, Magnhild Klubb Orkdal IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Børset, Anna Klubb Rindal IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grandetrø, Signe Husby Klubb Børsa IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grefstad, Anny Klubb Meldal IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Groven, Ane Klubb Buvik IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Harsvik, Ingrid Vatn Klubb Orkdal IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugan, Ingebjørg Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heggelund, Pernille Dyrhaug Klubb Buvik IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helgemo, Kine Klubb Orkdal IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hoff, Emilie Haugsdal Klubb Buvik IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holter, Ane Klubb Surnadal IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensen, Ronja Heggelund Klubb Buvik IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kanestrøm, Mari Klubb Orkdal IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løfald, Oda Klubb Rindal IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Oddebug, Tuva Klubb Kyrksæterøra IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ratøien, Marit Jordet Klubb Meldal IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ree, Tora Lirhus Klubb Børsa IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rikstad, Eline Klubb Meldal IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Singsås, Kari Hellem Klubb Kyrksæterøra IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stene, Pia Skogstad Klubb Meldal IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæther, Sofie Klubb Buvik IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sødal, Erika Klubb Kyrksæterøra IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Uvaas, Randi Klubb Børsa IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wormdal, Vilje Storås Klubb Orkdal IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Zwick, Elke Klubb Surnadal IL Klasse J8-10 Øvelse Stafett 3 etapper

Menn junior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mo, Håvard Klubb Orkdal IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slupphaug, Iver Klubb Orkdal IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tungen, Arnt Johan Klubb Orkdal IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
NIF-EPI02, 02
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix