Hopp til innhold

Eggeåsrennet

Eggeåsrennet er ett tradisjonsrikt skirenn i hjertet av Valdres! Bare 15 minutters kjøring fra Beitostølen på åsen over mot Vestre Slidre. Rennet går i fri teknikk og inngår i årets Totenbank Cup. Startlister legges ut her og på facebook-arrangementet "Eggeåsrennet 2020"

  • Når: 22.02.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Eggeåsen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse FH G 10 år sittende Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 22.02.2020 Klasse FH G 10 år stående Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 22.02.2020 Klasse FH G 11 år sittende Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 22.02.2020 Klasse FH G 11 år stående Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 22.02.2020 Klasse FH G 12 sittende Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 22.02.2020 Klasse FH G 12 år stående Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 22.02.2020 Klasse FH G 13 sittende Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 22.02.2020 Klasse FH G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse FH G 14 stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse FH G 14 år sittende Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 22.02.2020 Klasse FH G 15 sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 22.02.2020 Klasse FH G 15 år stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 22.02.2020 Klasse FH G 16 år sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 22.02.2020 Klasse FH G 16 år stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 22.02.2020 Klasse FH G 8 år sittende Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 22.02.2020 Klasse FH G 8 år stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 22.02.2020 Klasse FH G 9 år sittende Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 22.02.2020 Klasse FH G 9 år stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 22.02.2020 Klasse FH J 10 sittende Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 22.02.2020 Klasse FH J 10 år stående Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 22.02.2020 Klasse FH J 11 år sittende Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 22.02.2020 Klasse FH J 11 år stående Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 22.02.2020 Klasse FH J 12 år sittende Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 22.02.2020 Klasse FH J 12 år stående Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 22.02.2020 Klasse FH J 13 år sittende Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 22.02.2020 Klasse FH J 13 år stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 22.02.2020 Klasse FH J 14 år sittende Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 22.02.2020 Klasse FH J 14 år stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 22.02.2020 Klasse FH J 15 år sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 22.02.2020 Klasse FH J 15 år stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 22.02.2020 Klasse FH J 16 sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 22.02.2020 Klasse FH J 16 år stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 22.02.2020 Klasse FH J 8 stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 22.02.2020 Klasse FH J 8 år sittende Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 22.02.2020 Klasse FH J 9 år sittende Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 22.02.2020 Klasse FH J 9 år stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 22.02.2020 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 22.02.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 22.02.2020 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 22.02.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 22.02.2020 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 22.02.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 22.02.2020 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 22.02.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 22.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 22.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 22.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 22.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 22.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Halvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse FH G 13 år Øvelse 3 km fri

FH G 14 stående - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lykken, Endre Klubb Vind IL Klasse FH G 14 stående Øvelse 3 km fri

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kofoed, Fredrik Kongtorp Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Månum-Nerli, Steffen Klubb Etnedal Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Noer, Andreas Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandbraaten, Emil Alnæs Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Steenstrup, Mathias Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakkene, Torjus Bergsund Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Odd Martin Husby Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Helle-larsen, Amund Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Manum-Farstad, Benjamin Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tangen, Jørgen Hansen Klubb Varde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Voytovich, William Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dragerengen, Sivert Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fremstad, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jølstad, Jeppe Klubb Skrautvål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Parthaugen, Martin Klubb Torpa Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulberg, Sigve Klubb Skrautvål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brusveen, Ola Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flesvig, Peter Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Garvik, Audun Nilsson Klubb Vestre Slidre IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Granvold, Marius Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Månum-Nerli, Mats Klubb Etnedal Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Lucas Engum Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Robøle-Sørensen, Peder Klubb Gran IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røise, Eirik Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tømterud, Henrik Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergsbakken, Magnus Klubb Etnedal Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dokke, Anders Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoel, Bastian Nikolai Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jakobsen, Vebjørn Klubb Nordre Land IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordaas, Jørgen Skrindsrud Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rye, Harald Klubb Skrautvål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solbrekken, Einar Kristoffer Lundene Klubb Bagn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorstensen, Askil Seim Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tollehaug, Sondre Klubb Etnedal Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Noer, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordeng, Henrik Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Parthaugen, Kristian Klubb Torpa Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rosendal, Alfred Klubb Skrautvål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brusveen, Trym Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Lukas Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tollehaug, Eivind Klubb Etnedal Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdokken, Mathilde Klubb Skrautvål IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleven, Irene Steinsæter Klubb Bagn IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nybråten, Silje Normann Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enstrøm, Anna Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grimsrud, Milla Løvli Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordeng, Guro Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rosendal, Astrid Klubb Skrautvål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rye, Kristine Klubb Skrautvål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tollehaug, Vilde Klubb Etnedal Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Østerhus, Rikke Nordahl Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Emilie Husby Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglehaug-Wetting, Katrine Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundby, Julie Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Njå, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stende, Kaja Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dyste, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Esp, Emilie Månum Klubb Etnedal Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglehaug-Wetting, Henriette Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Glomsaker, Dina Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Martinsen, Kaja Bustnes Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rosendal, Anna Klubb Skrautvål IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandbraaten, Emma Alnæs Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Voytovich, Hanna Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brorson, Vår Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solbrekken, Andrea Lundene Klubb Bagn IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Martine Husby Klubb Vind IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kofoed, Sofie Kongtorp Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isabel Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dyste, Silje Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Enstrøm, Ida Elise Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haalien, Vilde Uhre Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Robøle-Sørensen, Jenny Klubb Gran IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulberg, Synne Klubb Skrautvål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holden, Hedda Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eide, Mari Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haagensen, Vetle Max Dullum Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røn, Jesper Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Riste, Markus Moen Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadne, Nils Ingar Klubb Andebu IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Eide, Bjørn Einar Klubb Øystre Slidre IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Parthaugen, Morten Klubb Torpa Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01
Foto: NSF