Hopp til innhold

Midt-Norsk Mesterskap 13-16 år

Midt-Norsk mesterskap 13-16 år. Arrangører IL Stjørdals-Blink og Lånke IL. Lørdag 13-14 år 4 km, 15-16 år 6 km klassisk. Uttaksrenn stafett Hovedlandsrennet 2020 og Ungdomsstafetten (Klassisk) i Oslo for NT-skikrets

  • Når: 8.2 - 09.02.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Selbuskogen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse Klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse Klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse Klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse Klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakken, Thor Bjerke Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Devik, Gustav Klubb Spillum IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Dybwad, Eirik Haugskott Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Fiske, Magnus Berg Klubb Trondhjems Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Fleischer, Kristian Fredrik Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Giæver-Engesmo, Ludvig Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Klingen, Per Ole Klubb Spillum IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillefjell, Anders Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Lohne-Nilsen, Sverre Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Malme, Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Megård, Ola Gjøen Klubb Vistdal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Oddebug, Haakon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Ole Johan Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørgjerd, Lucas Joakimssønn Klubb Leinstrand IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Søvik, Leander Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Tronvoll, Hampus Mack Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Tørum, Markus Klubb Selbu IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Åsvoll, Oliver Jensås Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Bakken, Thor Bjerke Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Devik, Gustav Klubb Spillum IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Fleischer, Kristian Fredrik Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Klingen, Per Ole Klubb Spillum IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lillefjell, Anders Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lohne-Nilsen, Sverre Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Malme, Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Megård, Ola Gjøen Klubb Vistdal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Oddebug, Haakon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Steffenrem, Hallvard Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Søvik, Leander Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Åsvoll, Oliver Jensås Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk

G 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Henrik Jr Klubb Frol IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Jonas Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Håkon Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Buland, Markus Kristoffer Farstad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Estil, Konrad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Frøseth, Simon Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Gudding, Iver Grande Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Hamnes, Andreas Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Isaksen, Magnus Stormo Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundberg, Petter Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Helgådal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Røkke, Even Olai Vestre Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Slind, Martin Klubb Selbu IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Slørdal, Adrian Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Smistad, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Stensø, Alf Håvard Bråten Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Strid, Alexander Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveit, Filip Fevang Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulseth, Jørgen Klubb Skatval Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulven, Jørgen Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Veske, Ole Andreas Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Wallervand, Martin Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri

G 14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Henrik Jr Klubb Frol IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Berg, Jonas Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Berg, Håkon Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Bragstad, Peder Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Estil, Konrad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Frøseth, Simon Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Gudding, Iver Grande Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hamnes, Andreas Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Isaksen, Magnus Stormo Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kråkenes, Viktor Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lian, Birk Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lundberg, Petter Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Helgådal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Røkke, Even Olai Vestre Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Slind, Martin Klubb Selbu IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Slørdal, Adrian Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Smistad, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Stensø, Alf Håvard Bråten Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Strid, Alexander Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Svestad, Olav Evensen Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Tveit, Filip Fevang Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Ulven, Jørgen Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Veske, Ole Andreas Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Wallervand, Martin Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk

G 15 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørkøy, Endre Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Bruland, Eirik Ask Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Grut, Morten Klubb Nor, IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Græsli, Magnus Klubb Leinstrand IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Hallan, Magnus Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Hanssen, Henrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjellsand, Jonas Kjøglum Klubb IL Hållingen Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjønsvik, Daniel Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Beitstad IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Lande, Sondre Aasen Klubb Spillum IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Livik, Halvard Johannesen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Myrvang, Magnus Eide Klubb Terråk IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Næve, Eivind Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Røstberg, Andreas Myklebust Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Storli, Vegard Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulven, Martin Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Vatten, Håvard Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Wik, Kristoffer Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri

G 15 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Aune, Jørgen Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Bjørkøy, Endre Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Bruland, Eirik Ask Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Grut, Morten Klubb Nor, IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Græsli, Magnus Klubb Leinstrand IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Hallan, Magnus Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Hanssen, Henrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Hjellsand, Jonas Kjøglum Klubb IL Hållingen Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Kjønsvik, Daniel Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Beitstad IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Kvalvik, Sigurd Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Lande, Sondre Aasen Klubb Spillum IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Næve, Eivind Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Røstberg, Andreas Myklebust Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Stordal, Ådne Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Ulven, Martin Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Wik, Kristoffer Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse Klassisk

G 16 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Bratsve, Vegar Lægran Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Brissach, Are Estil Klubb Lierne IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Brodtkorb, Christian Johannes Groth Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Fagerholt, Sondre Klubb Orkdal IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglem, Edvard Klubb Utleira IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Gujord, Johannes Johansen Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Innerdal, Elias Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvarme, Nikolai Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillefjell, Marius Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Markussen, Jørgen Granmo Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordhøy, Marcus Forsbakk Klubb Grong IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandberg, Kaare Markus Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Sivertsen, Fredrik Klubb Leirådal IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokke, Ole Martin Viset Klubb Stordal IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Samuel Elias Utgaard Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri

G 16 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Vanem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Bratsve, Vegar Lægran Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Brissach, Are Estil Klubb Lierne IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Brodtkorb, Christian Johannes Groth Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Fagerholt, Sondre Klubb Orkdal IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Innerdal, Elias Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Kvarme, Nikolai Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Lillefjell, Marius Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Markussen, Jørgen Granmo Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Nordhøy, Marcus Forsbakk Klubb Grong IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Sandberg, Kaare Markus Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Sivertsen, Fredrik Klubb Leirådal IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Stokke, Ole Martin Viset Klubb Stordal IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse G 16 år Øvelse Klassisk

J 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Hanna Marie Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Dragland, Ida Kvam Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Elshaug-Tørstad, Vilma Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Fallan, Mari Sørlie Klubb Skogn IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjertsås, Martine Klubb Lierne IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Græsli, Kjersti Klubb Tydal IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Græsli, Elin Klubb Tydal IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Husby, Selma Solberg Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvarme, Elvira Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Løkken, Maia Klubb Sokna IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Rosling, Johanna Kristina Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Røstad, Torild Klubb Sokna IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagvold, Anna Klubb Leirådal IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Saugestad, Ragnhild Klubb Beitstad IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Solvåg, Linnea Klubb Leksvik IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Standal, Emilie Klubb Lånke IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Stavseng, Sigrid Eide Klubb Valldal IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Hanna Marie Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Dragland, Ida Kvam Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Eggen, Ivalo Ankjær Klubb Markabygda IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Fallan, Mari Sørlie Klubb Skogn IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Gjertsås, Martine Klubb Lierne IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Græsli, Elin Klubb Tydal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hakonardottir, Greta Osk Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hauge, Vilma Rathe Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Husby, Selma Solberg Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kvalvik, Elise Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Rosling, Johanna Kristina Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Saugestad, Ragnhild Klubb Beitstad IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Solvåg, Linnea Klubb Leksvik IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Standal, Emilie Klubb Lånke IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Stavseng, Sigrid Eide Klubb Valldal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk

J 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjermundnes, Margareta Melø Klubb Nidelv IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Hakonardottir, Alma Eir Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsen, Isa Gjertsås Klubb Lierne IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Lysberg, Julie Røthe Klubb Spillum IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Rabben, Selma Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Skutberg, Ulla Bøe Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Skåre, Ella Fjær Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Hannah Marie Utgaard Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Stuenes, Miliann Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Tausvik, Nora Klubb Skogn IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri

J 14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Alise Sundby Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Gjermundnes, Margareta Melø Klubb Nidelv IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hakonardottir, Alma Eir Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Larsen, Isa Gjertsås Klubb Lierne IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lysberg, Julie Røthe Klubb Spillum IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Rabben, Selma Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Skutberg, Ulla Bøe Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Skåre, Ella Fjær Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Stuenes, Miliann Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Tausvik, Nora Klubb Skogn IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk

J 15 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Dullum, Ingrid Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Enge, Ingri Nyborg Klubb Spillum IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Fagerbæk, Elina Sommervold Klubb Sokna IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Fallan, Ingrid Sørlie Klubb Skogn IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugskott, Sigrid Klubb Buvik IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Kittilsen, Tora Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Løseth, Ine Klubb Buvik IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Munkvold, June Aakervik Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Nissen, Solveig Louise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Opgård, Marion Raaen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Reitan, Kine Klubb IL Aasguten Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Rytter-husby, Helene Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Solli, Dina Berg Klubb Selbu IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Wik, Maria Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Øksnes, Iris Waagan Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri

J 15 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Dullum, Ingrid Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Fagerbæk, Elina Sommervold Klubb Sokna IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Fallan, Ingrid Sørlie Klubb Skogn IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Haugskott, Sigrid Klubb Buvik IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Løseth, Ine Klubb Buvik IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Munkvold, June Aakervik Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Opgård, Marion Raaen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Rytter-husby, Helene Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Solli, Dina Berg Klubb Selbu IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Wik, Maria Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Øksnes, Iris Waagan Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk

J 16 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Falch, Mari Hasle Klubb Nidelv IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Fremo, Ane Klubb Selbu IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Malme, Nora Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Schreijer, Hedda Johanne Klubb Stranda IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Slettom, Ida Waldal Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Veske, Ingrid Klubb Skogn IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri

J 16 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
Navn Falch, Mari Hasle Klubb Nidelv IL Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
Navn Fremo, Ane Klubb Selbu IL Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
Navn Holmvassdal, Live Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
Navn Kjesbu, Ida Klubb Lånke IL Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
Navn Malme, Nora Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
Navn Schreijer, Hedda Johanne Klubb Stranda IL Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
Navn Slettom, Ida Waldal Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
Navn Veske, Ingrid Klubb Skogn IL Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
NIF-EPI02, 02
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix