Hopp til innhold

Granlirennet - SC5 KM Klassisk

Kretsmesterskap klassisk og Sjusjøcup 5

  • Når: 26.01.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: GRANLI
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150
Start 26.01.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 170
Start 26.01.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150
Start 26.01.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Karsten Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakke, Rolv Magnus Snare Klubb Granli IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bergersen, Olav Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brenna, Vegard Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flatner, Herman Haug Klubb Granli IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Alexander Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holtet, Henrik Klubb Granli IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melbye, Max Herman Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nygård, Trond Skaraberget Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Persson, Fabian Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Platek, Roland Klubb Granli IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rudberg, Linus Leonel Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sunde-Foss, Magnus Klubb Granli IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vestgård, Sondre Røberg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahlen, Eirik Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsrud, Simen Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolloen, Emil Klubb Ringsaker IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melbye, Hans Martin Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Kristian Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Laggren, Alfred Klubb Magnor UL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lande, Asbjørn Klubb Magnor UL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Persson, Albin Klubb Magnor UL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Solbakken, Birk Arne Klubb Oppstad IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Strand, Ulrik Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk

G 14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brynjulvsrud, Erik Sundby Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Dahlen, Ola Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Nybergsund IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Galgum, Bastian Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Haugen, Martin Johan Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kristiansen, Elias Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk

G 15 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Buraas, Bjørnar Jesnes Klubb Åsmarka IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Flagstad, Torjus Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Halteigen, Ole Jørgen Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Røberg, Sigurd Klubb Nybergsund IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sundet, Henning Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sveadalen, Trym Klubb Åsmarka IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bjørnseth, Sebastian Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Faldmo, Magnus Borg Klubb Nybergsund IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fjermedal, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Vaaje, Eivind Duelien Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askerud, Iver Bonnerud Klubb Magnor UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lillegraven, Sverre Sollien Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lillegraven, Torkil Sollien Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lindkjølen, Isak Malmer Klubb Magnor UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sunde-Foss, Eirik Klubb Granli IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Viko, Einar Theodor Bråthen Klubb Granli IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bodding, Linus Klubb Magnor UL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dahlen, Oskar Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Finsrud, Sondre Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Halvorsrud, Emil Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melbye, Gudmund Markus Klubb Magnor UL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Platek, Erik André Tjugum Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Slaastad, Ole Marius Karterud Klubb Magnor UL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonnerud, Nora Klubb Magnor UL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ellingsen, Pernille Klubb Magnor UL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jonassen, Matilde Klubb Granli IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Repshus, Vilde Klubb Magnor UL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Hannah Skjørberg Klubb Grue IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hoel-Aasen, Ella Klubb Magnor UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Korsmo, Lill Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lindkjølen, Live Kristine Malmer Klubb Magnor UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Platek, Vilde Marie Tjugum Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Samuelsen, Emilie Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svendsen, Vilde Klubb Magnor UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakke, Astrid Snare Klubb Granli IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergersen, Hedda Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenna, Julie Klubb Magnor UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eie, Emmeli Haugland Klubb Oppstad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høiby, Elise Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Negård-Olsen, Elise Klubb Granli IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasmussen, Frida Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergkvist, Synne Marie Lindkjølen Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Enersen, Tina Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Korsmo, Lone Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kvello, Ingunn Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Nytrøen, Synne Kvittum Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Ødegård, Thea Sophie Frette Klubb Grue IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk

J 14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Dobloug, Sina Marie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Jensrud, Tuva Othilie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Linholt, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk

J 15 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Martha Håkonsdatter Klubb Fjelltun IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Amundsen, Marie Opberget Klubb Magnor UL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Storsveen, Mina Ryen Klubb Nybergsund IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Vang, Mari Klubb Tynset IF Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk

J 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Midtsundstad, Johanne Brovold Klubb Vaaler IF Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelle, Julie Kolloen Klubb Moelven IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Platek, Ella Klubb Granli IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borge, Kristine Klubb Granli IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brenna, Karen Klubb Magnor UL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ellingsen, Tiril Klubb Magnor UL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sveen, Signe Marie Fiskerud Klubb Granli IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Viko, Julia Bråthen Klubb Granli IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Flagstad, Tiril Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gøbel, Kristine Klubb Hernes IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sveadalen, Tuva Klubb Åsmarka IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 18 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvam, Silje-Johanna Granli Klubb Engerdal SP.kl. Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mallaug, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 19/20 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bårdseng, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk

Kvinner senior - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk

M 17 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baksjøberget, Ludvig Leopold Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bentsen, Simen Beck Klubb Kjellmyra IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Berget, Nikolai Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Vennestrøm, Mats Mangset Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk

M 18 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Midtsundstad, Iver Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fraurud, Mads Hagen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Syversen, Simen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lande, Eivind Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Strand, Ulf Erik Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI03, 03
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix