Hopp til innhold

Åsvangrennet

Klassisk teknikk,

  • Når: 11.01.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Åsvang skule
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 11.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 11.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 11.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 11.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 11.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 11.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 11.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Mathias Rygg Klubb Skrautvål IL Klasse G 10 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Haaverstad, Peter Johan Klubb Fjellblom IL Klasse G 10 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Pile, Trym Hovden Klubb Eid IL Klasse G 10 år Øvelse 2,5 km klassisk

G 11 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tangen, Jørgen Hansen Klubb Varde IL Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk

G 12 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Parthaugen, Martin Klubb Torpa Ski Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Ulberg, Sigve Klubb Skrautvål IL Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brusveen, Ola Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordaas, Jørgen Skrindsrud Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tollehaug, Sondre Klubb Etnedal Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skjefte, Ole-Viljam Klubb Fjellblom IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Esp, Elias Månum Klubb Etnedal Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Framstad, Eivind Kristinson Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nes Hjelle, Ingebrigt Klubb Eid IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveito, Anton Klubb Kaupanger IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Parthaugen, Kristian Klubb Torpa Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rogn, Falk Klubb Fjellblom IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thon, Sebastian Bjordal Klubb Skrautvål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brusveen, Trym Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Døvre, Brage Lyseng Klubb Skrautvål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heensåsen-Søndrol, Halvor Klubb Fjellblom IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nes Hjelle, Severin Klubb Eid IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thon, Mathias Bjordal Klubb Skrautvål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tollehaug, Eivind Klubb Etnedal Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdokken, Mathilde Klubb Skrautvål IL Klasse J 10 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Lunde, Frøya Hippe Klubb Fjellblom IL Klasse J 10 år Øvelse 2,5 km klassisk

J 11 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tollehaug, Vilde Klubb Etnedal Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk

J 12 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døvre, Christine Lyseng Klubb Skrautvål IL Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Fuglehaug-Wetting, Katrine Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Esp, Emilie Månum Klubb Etnedal Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fuglehaug-Wetting, Henriette Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Garvik, Marte Nilsdotter Klubb Vestre Slidre IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haaverstad, Signe Klubb Fjellblom IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isabel Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulberg, Synne Klubb Skrautvål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Maria Klubb Skrautvål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Egge, Vegard Kjøs Klubb Vestre Slidre IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, Steinar Klubb Fjellblom IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, Terje Klubb Fjellblom IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nyhagen, Håvard Klubb Rogne IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ulberg, Stian Klubb Skrautvål IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02
Foto: Geir Olsen, NTB scanpix