Hopp til innhold

KM fellesstart / Swix-rennet

Velkommen til SWIX-rennet og KM 2020 fellesstart, fri teknikk! Individuell start for 8-12 år, og fellesstart for 13 år til senior (KM). Rennet inngår også i årets Totenbank Cup (11-14 år). NB! Vi benytter Online betaling av startkontingent (forhåndsbetaling)! Det er derfor viktig å sjekke at betaling er gjennomført, og at utøveren faktisk står i deltakeroversikten.

  • Når: 19.01.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Vind (Gjøvik)
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse FH G 13 år stående Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse FH G 14 år stående Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150
Start 19.01.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 170
Start 19.01.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150
Start 19.01.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 170
Start 19.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 170
Start 19.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH G 13 år stående - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Halvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse FH G 13 år stående Øvelse 2 km fri

FH G 14 år stående - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lykken, Endre Klubb Vind IL Klasse FH G 14 år stående Øvelse 3 km fri felles

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hasle, Nikolai Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Magnus Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmestad, Johan Vik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hvattum, Haakon Aamelfot Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannessen, Daniel Sletta Klubb Brandbu IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lønstad, Kent André Åmodt Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Neverdal, Leander Gjestvang Klubb Reinsvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen, Julian Engum Klubb Varde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nomerstad, Ådne Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Paulseth, Hans Torje Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning, Aksel Bjørke Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sterud, Oscar Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strøm, Markus Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sætrom, August Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulsrud, Petter Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Odd Martin Husby Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bradal, Einar Tobias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjørkenstad, Lars Bjerke Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gorset, Hans Martin Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Ola Klubb Reinsvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugsbakken-Braastad, Jonas Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Jonathan Bråthen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Kristoffer Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Leithe, Håkon Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løken, Peder Overn Klubb Eina Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Manum-Farstad, Benjamin Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjølstad-Svendsen, Erik-August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Neverdal, Leander Gjestvang Klubb Reinsvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nomerstad, Sondre Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringli, Sigurd Jørstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Saxegaard, Simon Gustavsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tangen, Jørgen Hansen Klubb Varde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Viken, Petter Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Voytovich, William Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øistad, Martin Klubb Torpa Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Sondre Molden Klubb Gran IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dragerengen, Sivert Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjeld, Sturla Håkonsen Klubb Harestua IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fremstad, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lønstad, Kim Markus Åmodt Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bakke, Johannes Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Berget, Tord Mathias Hareland Klubb Dombås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Brusveen, Ola Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Engen, Peder Øversveen Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Granvold, Marius Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johansen, Mikkel Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lund, Anders Evensen Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Månum-Nerli, Mats Klubb Etnedal Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nilsen, Lucas Engum Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ringlund, Magnus Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Robøle-Sørensen, Peder Klubb Gran IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Røise, Eirik Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rønning, Magnus Bjørke Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rønningen, Sebastian Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rønningen, Sander Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Slettaløkken, Ådne Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sørlie-Sannes, Emre Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Tømterud, Henrik Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles

G 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bergsbakken, Magnus Klubb Etnedal Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Daviknes, Teodor Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Dokke, Anders Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Flækøy, Sjur Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hoel, Bastian Nikolai Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lien, Even Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nordaas, Jørgen Skrindsrud Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skattebo, Kristian Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Solbrekken, Einar Kristoffer Lundene Klubb Bagn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sørbotten, Kristian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Thorstensen, Askil Seim Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Tollehaug, Sondre Klubb Etnedal Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Øiom, Håvard Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Berge, Andreas Heggheim Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kristoffersen, Oscar Julsvik Klubb Gran IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ramsfjell, William Brekken Klubb Vingrom IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ringli, Martin Jørstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Roen, Emil Silseth Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vole, Ola Klubb Lom IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Brage Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Dyste, Emil Martman Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fjeld, Eirik Klubb Lom IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lauridsen, Ingemar Kristian Aagaard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lien, Lars Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rød, Anders Klubb Hålandsdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Røstad, Erik Klubb Nordre Land IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stensvold, Teodor Engeli Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Torseth, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tosterud, Håvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen, Simen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Claesson, Gabriel Ruud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjeld, Sondre Håkonsen Klubb Harestua IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Leithe, Thor Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Marcussen, Sigurd Jemtland Klubb Vind IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rosendal, Alfred Klubb Skrautvål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjellaug, Edvin Klubb Varde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stensvold, Gustav Engeli Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørum, Kasper Onseng Klubb Vind IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørumshagen, Eirik Ellefsrud Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Linus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brusveen, Trym Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ensrud, Lars Alexander Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Mathias Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grønvold, Knut Nicholai Klubb Reinsvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Lukas Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Karlsen, Edvin Stjernvang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Klavenes, Sindre Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Klevenberg, Aksel Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Moan, Jonatan Olesønn Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nyquist-Evenrud, Elias Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Saxegaard, Fredrik Gustavsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjellaug, Edvin Klubb Varde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skoglund, Alex John Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Strangstadstuen, Iver Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Trønnes, Sverre Klubb Reinsvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bekkelund, Linnea Hellum Klubb Vind IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dyste, Silje Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fuglerud, Oda Bakke Klubb Vind IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Grimsbø, Ingjerd Sandvik Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hultmann, Mie Viberg Klubb Vind IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Sine Klubb Gran IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stikbakke, Wilma Isabel Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Øiom, Maria Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Karen Othilie Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brurok, Linneah Nyengen Klubb Brandbu IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Enstrøm, Anna Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gammelmo, Tiril Klubb Svea Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Glomsås-Eide, Edel Agnete Klubb Søndre Land IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grimsrud, Milla Løvli Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Helle, Tinde Nythun Klubb Skrautvål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kravdal, Eline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lilleengen, Molly Fie Linnerud Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moe, Ella Johanne Kester Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rosendal, Astrid Klubb Skrautvål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strangstadstuen, Helle Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Østerhus, Rikke Nordahl Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Emilie Husby Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglehaug-Wetting, Katrine Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Furunes, Mari Mørk Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gigstad-Bergene, Eline Klubb Skrautvål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Greftegreff, Solveig Egge Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovde, Sina Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myrland, Hannah Sletsjø Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Schjetne, Vårin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Dokken, Anne Birgit Klubb Nordre Land IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hattestad, Ingrid Maureen Solheim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Molstadkroken, Vilde Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Njå, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Retterås, Elise Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rønnestad, Eiril Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skoglund, Vera Elaine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stende, Kaja Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Strandlie, Karen Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles

J 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Esp, Emilie Månum Klubb Etnedal Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fuglehaug-Wetting, Henriette Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Gammelmo, Ida Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Grønlien, Ane Byvold Klubb Vingrom IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hval-Thomsen, Maja Klubb Harestua IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rosendal, Anna Klubb Skrautvål IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Voytovich, Hanna Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Øksne-Sandvik, Solveig Klubb Søndre Land IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brorson, Vår Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kravdal, Marie Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Molstadkroken, Karoline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Røise, Nora Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vesteng, Karen Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ewald, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fodstad, Hanna Lerche Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grønlien, Oda Byvold Klubb Vingrom IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hamre, Maria Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jøranli, Lene Klubb Nordre Land IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Marte Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Martine Husby Klubb Vind IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brurok, Isabella Nyengen Klubb Brandbu IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dysthe, Mia Bygstad Holmlund Klubb Varde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Halvorsen, Emma Klubb Vind IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Manum-Farstad, Sofie Klubb Vind IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stikbakke, Adelin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Almli, Julie Bergum Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergene, Selma Gigstad Klubb Skrautvål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Enstrøm, Ida Elise Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haanshus, Olivia Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haavi, Selma Klubb Vind IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugsbakken-Braastad, Julie Klubb Gran IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Helle, Fride Nythun Klubb Skrautvål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordseth, Rakel Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Paulseth, Astrid Olive Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Robøle-Sørensen, Jenny Klubb Gran IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørbøen, Tuva Hovdenakk Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørumshagen, Ingebjørg Ellefsrud Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Øistad, Signe Klubb Torpa Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hareland, Ane-Marie Berget Klubb Dombås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvamme, Kristine Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles

K 18 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles

K 19/20 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bergquist, Kristina Klubb Rømskog IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lange, Kennedy Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sande, Marie Nesbakken Klubb Harestua IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arvesen, Ole Marius Klubb Svea Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Nybergsund IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Rønning, Jesper Ludvigsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Svensen, Sindre Grøv Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles

M 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Vegard Klubb Ås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Asak, Torjus Sletvold Klubb Vind IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Fremstad, Lars Petter Frydenlund Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hagen, Mads Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Strandhaug, Fredrik Haugen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ulsrud, Herman Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles

M 19/20 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Riste, Markus Moen Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Steinsrud, Bendik Lae Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Unneberg, Johan Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles

Menn senior - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Schjølberg, Anders Klubb Vågå IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
NIF-EPI02, 02
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix