Hopp til innhold

Nyttårsrennet Beitostølen

Nyttårsrennet i fristil for alle klasser. Rennet inngår i vinterens Mosetertoppen Cup for 15-16 år.

  • Når: 29.12.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Beitostølen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.12.2019

Annen informasjon

  • Adresse: Hege Westad 2943 ROGNE
  • Telefon: 94819323
  • E-post: westadhege4@gmail.com
  • Kontonummer: 21353023125
  • Hjemmeside: http://www.osil.no
  • Rennleder: Kjell Berge Melbybråten
  • Ass. TD: Eivind Bakkene
  • TD: Knut Kjøs Egge

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 29.12.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 29.12.2019 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 29.12.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 29.12.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 29.12.2019 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 29.12.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 29.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 29.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior stående - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri

FH Menn senior stående - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Letrud, Alexander Klubb Øyer-Tretten IF Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri

G 10 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Gustav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergene, Mathias Rygg Klubb Skrautvål IL Klasse G 10 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 3 km fri
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 3 km fri
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl-Rismyhr, Philip Klubb Trøsken IL Klasse G 10 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Magnus Hennø Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 3 km fri
Navn Jeppsson, Mathias Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, Marius Volldal Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsrud, Linus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse 3 km fri
Navn Kofoed, Fredrik Kongtorp Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 3 km fri
Navn Ottesen, Max William Saxebøl Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 3 km fri
Navn Sanders, Theodor Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 3 km fri
Navn Svenson, Alfred Gustav Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 10 år Øvelse 3 km fri

G 11 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkene, Torjus Bergsund Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Benserud, Knut Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Odd Martin Husby Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl, Andreas Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Erlandsen, Knut Magnus Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Erlandsen, Gabriel Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjærli, Magnus Klubb Son Slalomkl. Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Helle-larsen, Amund Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Jacob Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Laukli, Petter Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Linnebo, Erlend Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Ringli, Sigurd Jørstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Voytovich, William Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Ånensen, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri

G 12 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahlen, Eirik Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Doseth, Gaute Hernæs Klubb Harpefoss IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Dragerengen, Sivert Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Fremstad, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Hovde, Sverre Svindland Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørstad, Haldor Fauske Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Parthaugen, Martin Klubb Torpa Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Skaatan, Sigurd André Klubb Moss Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulberg, Sigve Klubb Skrautvål IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Årdal, Sindre Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri

G 13 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Brusveen, Ola Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Førde, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Garvik, Audun Nilsson Klubb Vestre Slidre IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Johansen, Mikkel Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Laukli, Laurits Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Linnebo, Sivert Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Nilsen, Lucas Engum Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Svenson, Jonatan Sverre Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Tømterud, Henrik Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri

G 14 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Bergsbakken, Magnus Klubb Etnedal Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Dahlen, Ola Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Dokke, Anders Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Lunheim, Simen Tangen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Nordaas, Jørgen Skrindsrud Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Owesen, Oskar Klubb Hemsedal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Rye, Harald Klubb Skrautvål IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Skattebo, Kristian Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Tollehaug, Sondre Klubb Etnedal Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Wattum, Mathias Klubb Nordre Land IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Øiom, Håvard Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Ånensen, Christoffer Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Årdal, Vegard Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Andreas Heggheim Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Egedius, Daniel Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gigstad-Bergene, Tobias Klubb Skrautvål IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Korshavn, Jonatan Heimdal Klubb Nordre Land IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Casper Engum Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ringli, Martin Jørstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stensvold, Teodor Engeli Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vole, Ola Klubb Lom IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Brage Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Eggen-Vaa, Ånund Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Framstad, Eivind Kristinson Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lehn, Thomas Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mydske, Kristian Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røn, Håkon Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røstad, Erik Klubb Nordre Land IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandberg, Axel Klubb Norges Skiforbund Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjursen, Mikkel Krohn Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stensvold, Teodor Engeli Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Dolven, Erik Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Grythe, Fredrik Øyhus Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Fredrik Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Nitteberg, Christian Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordeng, Henrik Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Parthaugen, Kristian Klubb Torpa Ski Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Røynås, Oskar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Røynås, Viktor Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Stensvold, Gustav Engeli Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Thon, Sebastian Bjordal Klubb Skrautvål IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Weeg, Emil Søndrol Klubb Skrautvål IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri

G 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brusveen, Trym Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahlen, Oskar Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Mathias Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Hartmann, William Otto Hasner Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Opsann, Sondre Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjellaug, Edvin Klubb Varde IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Thon, Mathias Bjordal Klubb Skrautvål IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Tollehaug, Eivind Klubb Etnedal Skilag Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri

J 10 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdokken, Mathilde Klubb Skrautvål IL Klasse J 10 år Øvelse 3 km fri
Navn Dolven, Marie Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 3 km fri
Navn Klinkenberg, Ingrid Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 10 år Øvelse 3 km fri
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 3 km fri
Navn Nybråten, Silje Normann Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 3 km fri
Navn Rognli, Ella Marie Rebekka Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 3 km fri
Navn Skaatan, Margit Mathilde Klubb Moss Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 3 km fri
Navn Øiom, Maria Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 10 år Øvelse 3 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Synne Engen Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Helle, Tinde Nythun Klubb Skrautvål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordeng, Guro Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rye, Kristine Klubb Skrautvål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tollehaug, Vilde Klubb Etnedal Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Østerhus, Rikke Nordahl Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Emilie Husby Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Døvre, Christine Lyseng Klubb Skrautvål IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglehaug-Wetting, Katrine Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Gigstad-Bergene, Eline Klubb Skrautvål IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Hovde, Sina Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsrud, Tilde Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Klinkenberg, Karen Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Lefdal, Leah Maria Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Veslestølen, Synne Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri

J 13 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Dokken, Anne Birgit Klubb Nordre Land IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Haugen, Dorthea Hennø Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Jeppsson, Nora Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Petterson, Isabella Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Sandberg, Frida Klubb Norges Skiforbund Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri

J 14 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benserud, Astrid Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Esp, Emilie Månum Klubb Etnedal Skilag Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Fjærli, Josefine Klubb Son Slalomkl. Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Fuglehaug-Wetting, Henriette Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Glomsaker, Dina Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Skaug, Sunniva Raddum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Svindland, Tuva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Tronrud, Sara Agnethe Granvang Klubb Nordre Land IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Voytovich, Hanna Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Wiig, Sophie Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøe-Velo, Frida Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brorson, Vår Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Christensen, Vilde Marie Thon Klubb Skrautvål IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Garvik, Marte Nilsdotter Klubb Vestre Slidre IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jeppsson, Mia Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Anna Lysne Klubb Bagn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røise, Nora Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjöberg, Elin Klubb Norges Skiforbund Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sletten, Åsne Oline Klubb Tormod Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vesteng, Karen Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øverli, Unn Kristin Øien Klubb Lom IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bekkelund, Ada Myhren Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Doseth, Tonje Hernæs Klubb Harpefoss IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Garstad, Kaja Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hamre, Maria Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Helland-Hansen, Vida Wiig Klubb IL Jardar Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jøranli, Lene Klubb Nordre Land IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Linnebo, Guro Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsson, Filippa Karen Blakstad Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordeng, Mathilde Klubb Nordre Land IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Ella Håland Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tofte, Andrea Myrhaug Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benserud, Ragna Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Martine Husby Klubb Vind IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Helle, Fride Nythun Klubb Skrautvål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kofoed, Sofie Kongtorp Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Myrland, Elvira Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Åsne Engen Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergene, Selma Gigstad Klubb Skrautvål IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Haalien, Vilde Uhre Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Sommerstad, Tilla Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulberg, Synne Klubb Skrautvål IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF - Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Laukeland, Marie Haug Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Østervold, Andrine Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drivenes, Andrine Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Bromma IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Melbybråten, Eivor Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Opedal, Vilde Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Andresen, Ebba Klubb Larvik Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bergquist, Kristina Klubb Rømskog IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørbæk, Eva Caroline Klubb Melum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Holden, Hedda Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Håkenstad Evertsen, Ronja Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvam, Eline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ulvang, Runa Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Claussen, Mina de Lange Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Eide, Mari Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Evertsen, Anja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Kappelslåen, Cecilie Klubb Dombås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Lindemark, Live Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Ulvang, Nora Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg-Jacobsen, Emil Øfsti Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Davidsen, Anders Mørdre Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hafsten, Niklas Teige Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Handley, William Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hovde, Andreas Svindland Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Håkenstad-Bråten, Falk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lundby, Jakob Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mallaug, Jo Klubb Lom IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ophus, Håkon Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjöberg, Nils Klubb Norges Skiforbund Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sletten, Andreas Klubb Tormod Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Svensen, Sindre Grøv Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Øygard, Sigurd Klubb Rogne IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ahlquist, Sivert Andre Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Christensen, Christian Thon Klubb Skrautvål IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Eng, Anders Alme Klubb Nordre Land IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Engevik, Simen Lilleås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Farbrot, Oskar Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Høie, Jens Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jernberg, Joakim Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Klevenberg, Magnus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Moosmayer, Simon Haugstad Klubb Holmen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Røn, Jesper Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Staune-mittet, Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Teisbekk, Sander Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Thon, Vegard Klubb Etnedal Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tveter, Sigurd Klubb Holmen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Axelsson, Nils Oskar Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Ola Frivold Klubb Røa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Clem, Ivar Harald Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Grobakken, Rune Hermundstad Klubb Rogne IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Harby, Jørgen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Laukli, Henrik Marius Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mobråthen, Magnus Klubb Botne SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mobråthen, Herman Klubb Botne SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nicolaysen, Sigurd Paulsen Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilssen, Jo Eivind Klubb Øystre Slidre IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Norbom, Sindre Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Riste, Markus Moen Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørbye, Sondre Engesæter Klubb Røa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ure, Olve Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadne, Nils Ingar Klubb Andebu IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Aukland, Jørgen Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Aukland, Anders Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Fjærli, Vegard Klubb Son Slalomkl. Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Frøyen, Johannes Francis Ellingsen Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gløersen, Anders Nøstdahl Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Hyen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kristiansen, Jonas Klubb Nittedal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Longva, Pål Klubb Foren.Til Ski-Idrettens Fremme Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Lægreid, Sturla Holm Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Moseby, Erling Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Muggerud, Andreas Ibsen Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Owesen, Petter Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Sand, Arne Christoffer Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Skrede, Mathias Klubb Geilo IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Strandbråten, Jostein Schlytter Klubb Begna Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Velle, Jakob Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02
Foto: Ole Martin Wold / NTB scanpix