Hopp til innhold

Kjellmyrasprinten/KM sprint - SC4

Gr snøsituasjonen må Kjellmyra dessverre si ifra seg dette arrangementet. Men Vang Skiløperforening tar over og arrangerer KM Sprint på Gåsbu. Dette vil komme som eget renn i terminlista og alle må melde seg på dette rennet, også de som evt alt har meldt seg på rennet på Kjellmyra (påmeldinger herfra flyttes IKKE over)

  • Når: 25.01.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Kjellmyra
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.01.2020

Annen informasjon

  • Adresse: c/o Ola Henning Håkonsen, Nordre Gjesåsveg 64 2280 GJESÅSEN
  • E-post: ola@hasletraktor.no
  • Kontonummer: 19172801830
  • Hjemmeside: http://www.kjellmyra.no
  • Rennleder: Virgil Rundberget
  • TD: Per Anders Holen
  • Ass. TD: Roger Behrns

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150
Start 25.01.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150
Start 25.01.2020 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170
Start 25.01.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170
Start 25.01.2020 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150
Start 25.01.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150
Start 25.01.2020 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170
Start 25.01.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 25.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 25.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 25.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150
Start 25.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150
Start 25.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170
Start 25.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150
Start 25.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150
Start 25.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150
Start 25.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lillestøl, Elling Klubb Åslia Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Elias Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halteigen, Ole Jørgen Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjermedal, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjestvang, Roar Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Søberg-Håkensen, Jonas Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Hannah Skjørberg Klubb Grue IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wiken, Ella Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ingvoldstad, Oline Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvello, Ingunn Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hval, Johanna Klubb Haugsbygd IF Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

J 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelle, Julie Kolloen Klubb Moelven IL Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk

J 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunde, Ingrid Marie Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI01, 01
Foto: NSF