Hopp til innhold

KM fellestart fri - SC6 NØ cup2

  • Når: 08.02.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Tolga
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0
Start 08.02.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0
Start 08.02.2020 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0
Start 08.02.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0
Start 08.02.2020 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0
Start 08.02.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0
Start 08.02.2020 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0
Start 08.02.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0
Start 08.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0
Start 08.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hilmarsen, Martin Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mømb, Eirik Klubb Rendalen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Odden, Ellev Vang Klubb Fåset IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vestgård, Sondre Røberg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jordet, Iver Klubb Tolga IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nygård, Mikkel Klubb Nansen, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønningen, Jørgen Klubb Nansen, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokke, Erlend Mikkelsen Klubb Tynset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tørres, Matheo Rendall Klubb Røros IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Vegard Klubb Bøfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hilmarsen, Ingmar Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lilleeng, Ole Anders Gjermundshaug Klubb Tynset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillestu, Viggo Klubb Rendalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mømb, Magnus Klubb Rendalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nystuen, Mathis Breie Klubb Rendalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olafsson, Solbergur Klubb Rendalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsson, Emil Klubb Tynset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røe, Mathias Klubb Tolga IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Jenssveen, Ivar Klubb Rendalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lilleeng, Kristoffer Gjermundshaug Klubb Tynset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Vang, Embret Klubb Tynset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles

G 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Nybergsund IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Galgum, Bastian Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Haugli, Sverre Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hilmarsen, Henrik Elias Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nystuen, Mikkel Breie Klubb Rendalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Storås, Marius Klubb Tynset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Halteigen, Ole Jørgen Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holien, Peter Mortensen Klubb Rendalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ryen, Kristian Dæhli Klubb Tolga IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ryttervoll, Magnar Klubb Brekken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Røberg, Sigurd Klubb Nybergsund IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sundet, Henning Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Faldmo, Magnus Borg Klubb Nybergsund IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fure, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nysveen, Oliver Fournaros Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nytrøen, Esten Klubb Rendalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sæter, Petter Solhaug Klubb Os IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiskvik, Heliot Eide Klubb Tynset IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gullikstad, Jakob Gløtvold Klubb Røros IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skogstad, Ole Nordvik Klubb Tolga IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgård, Jåvva Mathias Kalstad Klubb Røros IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørnstad-Tuveng, Philip Klubb Tynset IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nyhus, Ole Mathias Klubb Alvdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ramberg, Frikk Audin Randen Klubb Tynset IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tamnes, Ludvik Hovdahl Klubb Røros IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vik, Vebjørn Horten Klubb Tynset IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lillestu, Martine Klubb Rendalen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skogstad, Mathilde Nordvik Klubb Tolga IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vang, Silje Klubb Fåset IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kildahl, Celine Yu Broen Klubb Tolga IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Oldertrøen, Aurora Klubb Tynset IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ryen, Ida Marie Dæhli Klubb Tolga IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Verdenius, Maria Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bolstad, Ingrid Klubb Rendalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ingebrigtsen, Maiken Klubb Rendalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olafsdottir, Agla Osk Klubb Rendalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Oldertrøen, Ida Joanne Klubb Tynset IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Trøen, Kaja Klubb Rendalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wiken, Ella Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enersen, Tina Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Feragen, Eline Rød Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Granås, Gøril Grindflek Klubb Rendalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Gullikstad, Signe Gløtvold Klubb Røros IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ingebrigtsen, Emilie Klubb Rendalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Jørstad, Elise Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Korsmo, Lone Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nygård, Maja Klubb Nansen, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nytrøen, Synne Kvittum Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nytrøen, Mali Klubb Rendalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Verdenius, Lisa Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles

J 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hanna Klubb Bøfjord IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bakosgjelten, Kine Maria Lund-Vang Klubb Os IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fætten, Ane Melien Klubb Haltdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Jensrud, Tuva Othilie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Olsson, Julie Klubb Tynset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stokke, Guro Mikkelsen Klubb Tynset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Opberget Klubb Magnor UL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Storsveen, Mina Ryen Klubb Nybergsund IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vang, Mari Klubb Tynset IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Longva, Live Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Midtsundstad, Johanne Brovold Klubb Vaaler IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Verdenius, Andrea Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad-Tuveng, Arwen Klubb Tynset IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Heksem-Langseth, Anna Klubb Røros IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jordet, Agnes Klubb Tolga IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvlund, Savannah Cecilie Blestad Klubb Engerdal SP.kl. Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nystuen, Inga Oline Breie Klubb Rendalen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønningen, Silje Tobro Klubb Tolga IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tørres, Maria Rendall Klubb Røros IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Feragen, Martine Rød Klubb Tynset IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Odden, Sanne Vang Klubb Fåset IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brevad, Emma Tørhaug Klubb Kvikne IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Svergja, Mari Grøtli Klubb Kvikne IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles

K 18 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Kristina Klubb Nybergsund IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Enersen, Eirin Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hjemli, Gina Lagmandsveen Klubb MjøsSki Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvam, Silje-Johanna Granli Klubb Engerdal SP.kl. Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rønning, Christina Ananda Gunnerud Klubb Lier IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles

K 19/20 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heramb, Liv Tone Klubb Sørskogbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Feragen, Sebastian Rød Klubb Tynset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hauen, Esten Hansen-Møllerud Klubb Alvdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Løvhaug, Elias Klubb Tynset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Narjord, Vetle Meli Klubb Os IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles

M 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høsøien, Jakob Klubb Tynset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Konow, Halvor Klubb Brekken IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nytrøen, Torkild Klubb Rendalen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Skutbergsveen, Bastian Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sundet, Kasper Klubb Engerdal SP.kl. Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Thorshaug, Brynjar Klubb Alvdal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tøraasen, Andreas Øyen Klubb Folldal IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Verdenius, Jacob Klubb Tolga IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles

M 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espeland, Asgeir Klubb Tynset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nytrøen, Gaute Kvittum Klubb Tynset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Vingelen, Amund Grann Klubb Tolga IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

Menn senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad-Tuveng, Tor Halvor Klubb Tynset IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Feragen, Ove Ingebrigtsvoll Klubb Tynset IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Nymoen, Åsmund Klubb Tolga IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Strand, Ulf Erik Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
NIF-EPI01, 01
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix