Hopp til innhold

SAUDASPRINTEN-AVLYST

Me har dessverre sett oss nødt til å utsette Saudasprinten på grunn av usikre værforhold og lite snø. Me har satt 28-29.mars som ny dato for årets utgave av Saudasprinten. Spørsmål om påmelding eller avmelding kan sendes ivar_bakka@hotmail.com

  • Når: 28.3 - 29.03.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Slettedalen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.03.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 28.03.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 29.03.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 28.03.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 29.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 28.03.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 29.03.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 28.03.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 29.03.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 28.03.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 29.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 28.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 29.03.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 100
Start 28.03.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 100
Start 29.03.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 100
Start 28.03.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 100
Start 29.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Mats Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Christiansen, Sander Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ommundsen, Skage Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ørke, Åmund Byggstøyl Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Mats Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christiansen, Sander Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ommundsen, Skage Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ørke, Åmund Byggstøyl Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarhus, Tor Olav Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoftun, Magnus Lunde Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarhus, Tor Olav Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hoftun, Magnus Lunde Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vikeså, Olav Jr Klubb Hylsfjorden IL - Skigr. Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vikeså, Olav Jr Klubb Hylsfjorden IL - Skigr. Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Olav Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Tobias Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Olav Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Tobias Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flem, Elias Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flem, Elias Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ørke, Oliver Byggstøyl Klubb Vindafjord IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ørke, Oliver Byggstøyl Klubb Vindafjord IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Magnus Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Aarekol, Aksel Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Christiansen, Fillip Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Christiansen, Niklas Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Magnus Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aarekol, Aksel Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christiansen, Fillip Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christiansen, Niklas Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Lars Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eikeland, Johannes Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mehus, Aksel Sukka Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Lars Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eikeland, Johannes Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Havrevoll, Amund Hiim Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mehus, Aksel Sukka Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunde, Agathe Klubb Suldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunde, Agathe Klubb Suldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Ida Dybing Klubb Sauda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Egeland, Tuva Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Flem, Malin Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hetlelid, Johanne Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjølberg, Gabrielle Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mehus, Ingrid Sukka Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjøstheim, Vilde Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Ida Dybing Klubb Sauda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flem, Malin Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hetlelid, Johanne Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjølberg, Gabrielle Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mehus, Ingrid Sukka Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjøstheim, Vilde Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikeland, Lina Helen Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krogh, Marte Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ommundsen, Thea Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikeland, Lina Helen Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krogh, Marte Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ommundsen, Thea Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nerheim, Nora Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tjøstheim, Ella Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nerheim, Nora Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tjøstheim, Ella Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tuva Klubb Vindafjord IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hetlelid, Karoline Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tuva Klubb Vindafjord IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hetlelid, Karoline Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjølberg, Regine Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Krogh, Anna Klubb Suldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunde, Maria Klubb Suldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nerheim, Silje Klubb Suldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjølberg, Regine Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krogh, Anna Klubb Suldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lunde, Maria Klubb Suldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nerheim, Silje Klubb Suldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flem, Helene Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Viga, Hedda Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flem, Helene Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Viga, Hedda Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunde, Amalie Klubb Suldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunde, Amalie Klubb Suldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoftun, Hanna Lunde Klubb Suldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoftun, Hanna Lunde Klubb Suldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vik, Sindre Klubb Suldal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vik, Sindre Klubb Suldal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røgenes, Øyvind Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Øie, Lars Ivar Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørheim, Simon Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Røgenes, Øyvind Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øie, Lars Ivar Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04
Foto: NSF