Hopp til innhold

ØTS-rennet (erstatter KK-rennet)

Østre Toten Skilag har overtatt KK-rennet, som har blitt flyttet til Karidalen pga. snøforholdene. Rennet inngår i Mosetertoppen Cup for 15-16 år. Etteranmelding mottas på SMS til 95787007. Se mer informasjon på skikretsens hjemmeside, https://www.skiforbundet.no/oppland/nyhetsarkiv/2020/2/kk-rennet-flyttes-til-karidalen/

  • Når: 16.02.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Karidalen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse FH G13 stående Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 16.02.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 16.02.2020 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 16.02.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 16.02.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 16.02.2020 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 10 km fri Startkontingent 170
Start 16.02.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 170
Start 16.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 16.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 16.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 16.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 16.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 16.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 16.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

FH G13 stående - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Halvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse FH G13 stående Øvelse 2 km fri

FH Kvinner senior stående - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkely, Sigurd Holmlund Klubb Svea Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmsen, Emil Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulsrud, Petter Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Busch-Solberg, Tobias Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Festad, Ole Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjørkenstad, Lars Bjerke Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Filip Aleksander Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løken, Peder Overn Klubb Eina Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringli, Sigurd Jørstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Viken, Petter Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Borgli, Sebastian Klubb Eina Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Busch-Solberg, Christoffer Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Doseth, Gaute Hernæs Klubb Harpefoss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dragerengen, Sivert Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fauchald, John Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Huuse, Marius Snoen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørstad, Haldor Fauske Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rustbakken, Halvor Fladsrud Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flesvig, Peter Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Granvold, Marius Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Magnussen, Odin Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røise, Eirik Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønningen, Sebastian Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønningen, Sander Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørlie-Sannes, Emre Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tømterud, Henrik Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkely, Marcus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dokke, Anders Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fauchald, Eskil Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoel, Bastian Nikolai Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wattum, Mathias Klubb Nordre Land IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berge, Andreas Heggheim Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holt, Syver Viksås Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Philip Holmberg Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Casper Engum Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ramsfjell, William Brekken Klubb Vingrom IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vole, Ola Klubb Lom IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfstadsæther, Jakob Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dyste, Emil Martman Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjeld, Eirik Klubb Lom IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rød, Anders Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stensvold, Teodor Engeli Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tosterud, Håvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundby, Magnus Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nyhus, Severin Vildåsen Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stensvold, Gustav Engeli Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Linus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Mathias Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nereng, Ole Henrik Gjerdbakken Klubb Torpa Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Opsann, Sondre Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Silje Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enstrøm, Anna Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løkkebø, Johanne Tomter Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Østerhus, Rikke Nordahl Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglehaug-Wetting, Katrine Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Furunes, Mari Mørk Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Greftegreff, Solveig Egge Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovde, Sina Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundby, Julie Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Hedda Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordseth, Ingrid Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Schjetne, Vårin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Staven, Selena Marie Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sveum, Ingeborg Skaugerud Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thirud, Margrethe Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfstadsæther, Andrea Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Molstadkroken, Vilde Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strandlie, Karen Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglehaug-Wetting, Henriette Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hval-Thomsen, Maja Klubb Harestua IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tronrud, Sara Agnethe Granvang Klubb Nordre Land IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøe-Velo, Frida Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brorson, Vår Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Garvik, Marte Nilsdotter Klubb Vestre Slidre IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Molstadkroken, Karoline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røise, Nora Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Ada Myhren Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Doseth, Tonje Hernæs Klubb Harpefoss IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hamre, Maria Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jøranli, Lene Klubb Nordre Land IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvernerud, Anine Schrader Klubb Dikemark IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tofte, Andrea Myrhaug Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Busch-solberg, Otilje Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Festad, Liv Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ljåstad, Martine Klubb Hakadal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Løkkebø, Kristine Tomter Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Enstrøm, Ida Elise Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoel, Tilde Olava Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordseth, Rakel Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Staven, Ingrid Emilie Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulsrud, Anna Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02
Foto: NSF