Hopp til innhold

Faillærennet

  • Når: 08.02.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Straumbygda
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 08.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 08.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 08.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 08.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 08.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 08.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 08.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 08.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Rekruttklasse Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Åpen Klasse K Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Åpen Klasse M Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Kåre Selmer Klubb Utskarpen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Martiniussen, Sindre Sakshaug Klubb Utskarpen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vestvold, Sindre Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fagerli, Julian Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lantz-Juløy, Albert Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Selnes, Elias Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjellstad, Sigurd Finanger Klubb Utskarpen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johansen, Viljar Efraim Klubb Åga IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Svaleng, Vegar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adolfsen, Sander Klubb Utskarpen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Krane, Lars Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brumoen, Bastian Rødfjell Klubb Åga IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Handå, Henrik Klubb Åga IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lantz-Juløy, Johan Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Vetle Johansen Klubb Åga IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fagerli, Viljar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Selnes, Emma Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tetmo, Hedda Othelia Utland Klubb Utskarpen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Ellinor Oliva Klubb Utskarpen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjellstad, Pernille Finanger Klubb Utskarpen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristoffersen, Tilde Karin Klubb Utskarpen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sorsell, Ingrid Lina Solbu Klubb Selfors Ungdomslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Helene Arneberg Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brendberg, Dina Angela Kristianne Klubb Utskarpen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Astrid Klubb Åga IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brendberg, Lea Gabrielle Kristianne Klubb Utskarpen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sjonbotn, Benedikte Kristine Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristoffersen, Otilia Klubb Utskarpen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nystad, Leah Annie Larsen Klubb Utskarpen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vonheim, Lena Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolme, Ingeborg Elvine Pedersen Klubb Utskarpen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Buschmann, Sofie Leone Andersen Klubb Utskarpen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen, Martine Arneberg Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen, Angelica Klubb Utskarpen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mathisen, Astri Lovise Klubb Leirfjord IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sorsell, Elvira Solbu Klubb Selfors Ungdomslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sørslett, Marte Liengen Klubb Ballangen Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Håvard Klubb Åga IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Storvoll, Isak Martinsønn Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Sigurd Klubb Åga IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fjellheim, Egil Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kalås, Trond Kenneth Larsen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk

Rekruttklasse - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Hanna Klubb Utskarpen IL Klasse Rekruttklasse Øvelse 1 km klassisk
Navn Buschmann, Kornelia Anderssen Klubb Utskarpen IL Klasse Rekruttklasse Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen, Niclas Martinssønn Klubb Utskarpen IL Klasse Rekruttklasse Øvelse 1 km klassisk
Navn Rødahl, Iver Stenhaugmo Klubb Utskarpen IL Klasse Rekruttklasse Øvelse 1 km klassisk
Navn Tetmo, Anine Sofie Utland Klubb Utskarpen IL Klasse Rekruttklasse Øvelse 1 km klassisk
Navn Vestvold, Sanne Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Rekruttklasse Øvelse 1 km klassisk
Navn Vonheim, Linnéa Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Rekruttklasse Øvelse 1 km klassisk
Navn Årevik, Ketil Klubb Utskarpen IL Klasse Rekruttklasse Øvelse 1 km klassisk
Navn Åsland, Henry Orten Klubb Utskarpen IL Klasse Rekruttklasse Øvelse 1 km klassisk

Åpen Klasse K - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kaspersen, Doris Stien Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Åpen Klasse K Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Svaleng, Tina Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Åpen Klasse K Øvelse 5 km klassisk felles

Åpen Klasse M - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Søreng, Petter Klubb Oksskolten Idrettslag Klasse Åpen Klasse M Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Utland, Martin Klubb Utskarpen IL Klasse Åpen Klasse M Øvelse 5 km klassisk felles
NIF-EPI02, 02
Foto: NSF