Hopp til innhold

Ribberennet

TORPO IL ØNSKER VELKOMMEN TIL RIBBERENNET 28.12 Stilart: Fristil Klasser: fra 8 år til senior Sted: Liatoppen Skisenter, Liatoppen 53, 3570 Ål Parkering: 50 kr, kontant eller Vipps til Torpo idrettslag #102379 Rennkontor: Inngang helt til venstre i kafeteriabygget. Løypelengder: J/G 8, 9 og 10 år 1 km J/G 11 og 12 år 2 km J/G 13 og 14 år 3 km J/G 15 og 16 år 5 km Kvinner 17 og 18 år 5 km Kvinner 19/20, menn 17, 18, 19/20 år, 10 km Kvinner senior 10 km Menn senior 15 km Pudding kvinner 5 km Pudding menn 7,5 km Påmelding: Online på https://minidrett.nif.no/Event#330776-011 innen 26.12 Startkontingent: Ihht NSF satser Etteranmelding: Mot dobbelt startkontingent på rennkontoret renndagen. Startnummer: Hentes klubbvis på rennkontor. Brikker blir delt ut før start, husk å oppgi brikkenummer i påmeldingen om du har selv. Premiering: Full premiering for klassene 8

  • Når: 28.12.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Liatoppen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse Pudding kvinner Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse Pudding menn Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Daltveit, Svein Klubb Osterøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Endrestøl, Iver Nordby Klubb Geilo IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Faksvåg, Iver Løvgaard Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Foros, Martin Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvelprud, Torkel Kind Klubb Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathismoen, Ådne Indbjør Klubb Nesbyen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stranden, Kristian Bache Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braadlie, Frithjof Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Sander Møgster Klubb Geilo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerdal, Jonathan Elias Rinde Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holstrøm, Ulrik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollien, Eirik Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lefdahl, Marius Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagberg, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tretterud, Brede Roløkken Klubb Torpo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tronrud, Eirik Marken Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Zwaig, Håkon Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Barth, Georg Greger Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjeglerud, Aleksander Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørge, Balder Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Foros, Henrik Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lien, Jakob Hjelmaas Klubb Flåværingen, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordklev, Elias Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Petter Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Embrik Segelvik Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Olav Klubb Hemsedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Birkeland, Fredrik Knoph Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Guldbrandsen, Tristan Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Moe, Magnus Pettersen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nes, Eskil Klubb Årdalstangen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Opheim, Even Klubb Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skredderberget, Sander Møllerplass Klubb Gol IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Slettemark, Inuk Sander Klubb Geilo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ugelstad, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gundersen, Pål Leo Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Namtvedt, Emil Inge Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Owesen, Oskar Klubb Hemsedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ryen, Ole Håkon Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Størmer-Antonsen, Sigurd Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svennerud, Jesper Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnegard, Torjus Klubb Fjellet IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Barth, Jacob Jæger Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Espeli, Erik Klubb Geilo IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mentzoni-Klausen, Kristian Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjøen, Mats Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skogseth, Olve Nilsen Klubb Svalbard Turn Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Slettemark, Sondre Aputsiaq Rein Klubb Geilo IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Torsteinsrud, Tord Klubb Fjellet IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøsland, Jonas Johansen Klubb Drammen Strong Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhrsveen, Iver Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Strindeberg, Herman Peder Klubb Drammen Strong Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Størmer-Antonsen, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Svennerud, Henrik Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ugelstad, Rudolf Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Veslegard, Narve Kverndal Klubb Fjellet IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vestre, Vegard Benum Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nitteberg, Christian Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rukke, Brage Andreas Klubb Nesbyen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skredderberget, Syver Møllerplass Klubb Gol IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm, Henrik Aas Klubb Voss IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossen, Torbjørn Rukke Klubb Nesbyen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gravelsæter, Even Klubb Torpo IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Knudsen, Sondre Mauroy Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Madsgård, Markus Promjan Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sagberg, Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tretterud, Aksel Roløkken Klubb Torpo IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vestli, Gaute Bergstrøm Klubb Fjellet IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøndal, Oline Klubb Nesbyen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kollerud, Leah Hochnowska Klubb Drammen Strong Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rukke, Sanne Kristine Klubb Nesbyen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ryen, Anne Guro Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rød, Nora Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Simonsen, Oda Øyo Klubb Geilo IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Mari Arnegard Klubb Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahl-myrvik, Sophie Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Maja Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gravelsæter, Oda Klubb Torpo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grimsrud, Majken Matilda Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kahrs, Madicken Amundsen Klubb Gol IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Knudsen, Vilde Mauroy Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Leikanger, Ida Maria Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillemæhlum, Lykke Kvien Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mentzoni-Klausen, Nora Elisabeth Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moe, Martine Pettersen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjong, Pauline Rustberggard Klubb Gol IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Espeli, Guro Klubb Geilo IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hamborg, Wilma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lappegard, Iselin Klubb Fjellet IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokke, Marie Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sønsteby, Emilie Klubb Krødsherad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thoen, Ingunn Klubb Fjellet IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Veslestølen, Synne Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vestli, Jori Bergstrøm Klubb Fjellet IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barth, Caroline Christine Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjønnes, Sofia Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Braadlie, Hannah Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grønnerød, Kristianne Haug Klubb Fjellet IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gundersen, Linea Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Astrid Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jorde, Mia Klubb Ål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lappegard, Angelika Klubb Fjellet IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagberg, Emilie Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Elise Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strindeberg, Guro Elizabeth Klubb Drammen Strong Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Størmer-Antonsen, Selma Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thoen, Elin Klubb Fjellet IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torsteinsrud, Kristin Nicholson Klubb Fjellet IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarseth, Mari Fløtre Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Feten, Guri Klubb Fjellet IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hallingstad, Andrea Hagen Klubb Gol IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holstrøm, Johanna Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Oleivsgard, Gunhild Tørhaug Klubb Fjellet IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Opheim, Olivia Klubb Ål IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjønnes, Kaia Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jorde, Tuva Klubb Geilo IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Meyer-Torsvik, Annike Klubb Viking, TIF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skrindo, Ingeborg Klubb Gol IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Slaatto, Vilde Klubb Geilo IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Julie Arnegard Klubb Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kahrs, Hermine Amundsen Klubb Gol IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvelprud, Margit Kind Klubb Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lillemæhlum, Nicoline Kvien Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Olstad, Nora Klubb Geilo IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rusås, Lia Klubb Geilo IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stokke, Ida Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stranden, Hedda Bache Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Blomma Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eidsgård, Tilda Viko Klubb Gol IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen, Nora Møgster Klubb Geilo IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøndal, Ella Klubb Nesbyen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøthe, Solveig Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Halland, Erle Østenfor Klubb Nesbyen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Knutshaug-Ruud, Madelen Klubb Torpo IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sønsteby, Linnea Gaptjern Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espeli, Anna Klubb Geilo IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mæland-Herheim, Synne Klubb Geilo IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nymoen, Fredrikke Louise Donberg Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Torsteinsrud, Gro Klubb Fjellet IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjønnes, Lisa Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Dybwad, Victoria Klevan Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Grønnerød, Sigrid Haug Klubb Fjellet IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Bromma IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Hedvig Marie Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørbæk, Eva Caroline Klubb Melum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ranvik, Anniken Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Torsteinsrud, Mari Klubb Fjellet IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Veslegard, Vilde Kverndal Klubb Fjellet IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Hønsi, Silja Fjærestad Klubb Vik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Seim, Katrine Klubb Hol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørndalen, Sivert Klubb Simostranda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bøygard, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hagen, Eivind Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hannevold, Håkon Klubb Drammen Strong Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holstrøm, Jonas Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jørgensen, Jesper Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Reigstad, Åsmund Bakke Klubb Viking, TIF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Simonsen, Casper Eistein Dege Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stampe, Magnus Klubb Drammen Strong Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnegard, Gaute Klubb Fjellet IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Birkeland, Hans Knoph Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Borkholm, Knut Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fjell, Sebastian Jonathan Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fraser, Petter Alexander Dehli Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kirkebøen, Tore Herman Finsrud Klubb Tistedalen FL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Slaatto, Tobias Klubb Geilo IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Suhrke, Ole Tafjord Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Teisbekk, Sander Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wahlstrøm, Henrik Klubb Try, Idrettslaget Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas-Jakobsen, Andreas Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Arnesen, Petter Astrup Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bergsland, Andreas Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bucher-Johannessen, Christian Qvist Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Feten, Ole Klubb Fjellet IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossgard, Eirik Høst Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Sander Larsplass Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Eirik Stiklestad Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Refsnes, Torjus Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sagabråten, Sjur Lien Klubb Nesbyen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjøen, Martin Lund Klubb Spydeberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skadal, Joakim Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Filip Fjeld Klubb Geilo IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Andersen, Aleksander Fjeld Klubb Geilo IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Arnesen, Ulrik Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Borge, Herman Dramdal Klubb Svene IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bucher-Johannessen, Fredrik Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bøe, Magnus Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ensrud, Ole Haldor Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fossgard, Lars-Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fossli, Torjus Narvesen Klubb Nissedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grøthe, Asle Klubb Torpo IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haarstad, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Halbjørhus, Trym Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hallberg, Martin Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haugan, Øyvind Rikheim Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kamsvåg, Styrk Hundseid Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kirkeng, Ole Marius Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kirkeng, Andreas Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Krogstad, Rasmus Schie Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Markegård, Øystein Klubb Geilo IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mestvedthagen, Sevat Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mestvedthagen, Jakob Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mikkelsplass, Kristian Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rønning, Sigurd Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stranden, Jon Olav Aashaug Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Velle, Jakob Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri

Pudding kvinner - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Moe, Mette Pettersen Klubb Try, Idrettslaget Klasse Pudding kvinner Øvelse 5 km fri
Navn Svennerud, Siv Tone Stranden Klubb Lommedalens IL Klasse Pudding kvinner Øvelse 5 km fri

Pudding menn - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Tom Christian Klubb Mjøndalen IF Klasse Pudding menn Øvelse 7,5 km fri
Navn Barth, Knut Georg Klubb Try, Idrettslaget Klasse Pudding menn Øvelse 7,5 km fri
Navn Bjerkrheim, Tore Klubb Nesbyen IL Klasse Pudding menn Øvelse 7,5 km fri
Navn Borge, Eirik Dramdal Klubb Svene IL Klasse Pudding menn Øvelse 7,5 km fri
Navn Jørgensen, Arnstein Tofte Klubb Fossum IF Klasse Pudding menn Øvelse 7,5 km fri
Navn Kahrs, Alf Peter Løfsgaard Klubb Gol IL Klasse Pudding menn Øvelse 7,5 km fri
Navn Kollerud, Rune Klubb Drammen Strong Klasse Pudding menn Øvelse 7,5 km fri
Navn Litleré, Lars Klubb Fana IL Klasse Pudding menn Øvelse 7,5 km fri
Navn Martinussen, Frode Klubb Fossum IF Klasse Pudding menn Øvelse 7,5 km fri
Navn Mikkelsen, Erik Klubb Fossum IF Klasse Pudding menn Øvelse 7,5 km fri
Navn Moe, Tor Klubb Try, Idrettslaget Klasse Pudding menn Øvelse 7,5 km fri
Navn Owesen, Petter Klubb Hemsedal IL Klasse Pudding menn Øvelse 7,5 km fri
Navn Skrindo, Håkon Klubb Gol IL Klasse Pudding menn Øvelse 7,5 km fri
Navn Svennerud, Mads Andre Klubb Lommedalens IL Klasse Pudding menn Øvelse 7,5 km fri
Navn Ugelstad, Trygve Klubb Lyn Ski Klasse Pudding menn Øvelse 7,5 km fri
Navn Vestli, Knut Ivar Klubb Fjellet IL Klasse Pudding menn Øvelse 7,5 km fri
nif-epi04, 04
Foto: NSF