Hopp til innhold

Rulleskirenn på Hovden

Velkommen til rulleskirenn på Hovden langrennsarena. NB! Klassisk i klassene 2005 og eldre.

  • Når: 12.10.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Hovden i Setesdal
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.10.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.10.2019 Klasse G 10 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.10.2019 Klasse G 11 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.10.2019 Klasse G 12 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.10.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.10.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.10.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.10.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.10.2019 Klasse G 8 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 130
Start 12.10.2019 Klasse G 9 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.10.2019 Klasse J 10 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.10.2019 Klasse J 11 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.10.2019 Klasse J 12 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 130
Start 12.10.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.10.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.10.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.10.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.10.2019 Klasse J 8 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 130
Start 12.10.2019 Klasse J 9 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.10.2019 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.10.2019 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.10.2019 Klasse K 19-20 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.10.2019 Klasse K senior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 170
Start 12.10.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.10.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.10.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.10.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse Distanse, fri
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 10 år Øvelse Distanse, fri
Navn Rysstad, Hauk Klubb Valle IL Klasse G 10 år Øvelse Distanse, fri

G 11 år - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse Distanse, fri
Navn Hoftun, Magnus Lunde Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse Distanse, fri

G 12 år - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslaksen, Gabriel Fjone Klubb Imås, IL Klasse G 12 år Øvelse Distanse, fri
Navn Bastlien, Iver Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse Distanse, fri
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 12 år Øvelse Distanse, fri
Navn Gjesteland, Johan Klubb Imås, IL Klasse G 12 år Øvelse Distanse, fri
Navn Golid, Torjus Tveiten Klubb Seljord IL Klasse G 12 år Øvelse Distanse, fri
Navn Lindskog, Petter Klubb Rein, IL Klasse G 12 år Øvelse Distanse, fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Olav Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Birk Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugstad, Elias Klubb Kverneland Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorsen, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Midtbø, Olav Haugeberg Klubb Vinje IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 9 år - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslaksen, Theo Fjone Klubb Imås, IL Klasse G 9 år Øvelse Distanse, fri
Navn Bakka, Lars Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 9 år Øvelse Distanse, fri
Navn Lindskog, Audun Klubb Rein, IL Klasse G 9 år Øvelse Distanse, fri
Navn Sørvåg, Leander Klubb Imås, IL Klasse G 9 år Øvelse Distanse, fri

J 10 år - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 10 år Øvelse Distanse, fri

J 11 år - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Ida Dybing Klubb Sauda IL Klasse J 11 år Øvelse Distanse, fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ertzeid, Oda Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hørsdal, Marie Hodne Klubb Imås, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Verpe, Sigrid Marit Jonassen Klubb Vinje IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 9 år - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoftun, Hanna Lunde Klubb Suldal IL Klasse J 9 år Øvelse Distanse, fri

K 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri

K 18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drivenes, Andrine Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vestengen, Maria Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri

K 19-20 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse K 19-20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse K 19-20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 19-20 år Øvelse 7,5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Blom, Thomas Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Folgerø, Herman Bakkane Klubb Sauda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kjetså, Morten Klubb Otra IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mykland, Aadne Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Morgedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jordbru, Lukas Klubb Valnesfjord IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ringhus, Erik Brostigen Klubb Rein, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Axelsson, Nils Oskar Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakke, Marius Klubb Søgne Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
NTB Scanpix