Hopp til innhold

Hovdenrennet

Åpningsrennet i kretsen, inngår i kretscupen og samler 300-400 deltakere fra egen krets og nabokretser. Overnatting www.hovden.com NB! Tidtaking med brikker! Ta med personlig brikke! Lånebrikker til de som ikke har egne brikker.

  • Når: 07.12.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Hovden i Setesdal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 07.12.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 07.12.2019 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 07.12.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 07.12.2019 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 07.12.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 07.12.2019 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior sittende - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pettersen, Abraham Klubb Fløy- Ski Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 10 km fri

FH Menn senior stående - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sangesland, Thor Klubb Øvrebø IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Mats Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Aarhus, Tor Olav Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Friestad, Ola Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjuvsland, Gaute Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Heisel, Jakob Undeland Klubb Otra IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Maudal-Sævland, Alexander Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Maudal-Sævland, Jonathan Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Søfting, Jonar Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Trym Vatne Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bersås, Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Egeland, Jonas Trollsås Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engesland, Elias Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hauan, Kjell Klubb Otra IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Sigurd Tho Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugland, Rasmus Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoftun, Magnus Lunde Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Håland, Martin Klubb Kverneland Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Josefsen, Brage Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørgensen, Sondov Vreim Klubb Birkenes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ludviksen, Jakob Vreim Klubb Birkenes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasdal, Eskil Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Remkes, Sander Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sletvold, Oskar Klubb Figgjo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sløgedal, Henrik Klubb Il Vindbjart Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæle, Trym Klubb Uskedalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslaksen, Gabriel Fjone Klubb Imås, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjesteland, Johan Klubb Imås, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Golid, Torjus Tveiten Klubb Seljord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Otra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Magnus Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Idsøe, Vincent Nerona Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krakstad, Jesper Egidius Klubb Imås, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindskog, Petter Klubb Rein, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Mikkel Nordgård Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rekeland, Johannes Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Roland, Simen Klubb Il Vindbjart Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Noah Hovde Klubb Imås, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundvor, Magnus Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendsen, Fredrik Kvien Klubb Imås, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Søfting, Torben Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Åland, Birk Øyre Klubb Vinje IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Olav Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berntzen, Martin Eilefstjønn Klubb Seljord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Håland, Henrik Sleire Klubb Kverneland Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Tobias Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhre, Vemund Klubb Vegårshei IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Birk Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røed, Anders Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røraas, Markus Kåsene Klubb Il Vindbjart Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sletvold, Tobias Klubb Figgjo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Østervold, Marius Klubb Il Vindbjart Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøy, Noah Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Birkeland, Even Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fidjeland, Marius Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Flem, Elias Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjøse, Markus Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hauge, Jonas Klubb Birkenes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugstad, Elias Klubb Kverneland Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm, Teodor Håbesland Klubb Birkenes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Johannes Vreim Klubb Birkenes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Adrian Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Åland, Odin Øyre Klubb Vinje IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjelland, Kevin Brun Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eritsland, Trym Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Frigstad, Jens Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hageland, Hans Gunnar Klubb Øvrebø IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Landås, Torstein Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Tor Klubb Vegårshei IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rekeland, Jakob Brun Klubb Bjerkreim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandstøl, Sverre Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Slettebø, Børge Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tarnyagin, Ivan Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorsen, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ueland, Marius Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ueland, Adrian Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grindheim, Einar Klubb Otra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kittelsen, Markus Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Kverneland Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Midtbø, Olav Haugeberg Klubb Vinje IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tjørhom, Johan Klubb Sirdal Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Magnus Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Andersen, Gabriel Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Aslaksen, Theo Fjone Klubb Imås, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Djupvik, Emil Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eivindson, Torje Eieland Klubb Il Vindbjart Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjuvsland, Jone Klubb Suldal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Handeland, Tarjei Moe Klubb Suldal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Josefsen, Ask Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Steinsland, Nils Klubb Il Vindbjart Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundvor, Karsten Klubb Bjerkreim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørvåg, Matheo Klubb Imås, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tørressen, Kasper Klubb Fløy- Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Lars Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haabesland, Olai Lauvås Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Herikstad, Noa Klubb Bjerkreim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kuhnle, Eivind Irgens Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lindskog, Audun Klubb Rein, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mehus, Aksel Sukka Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ribe-Christensen, Oscar Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørvåg, Leander Klubb Imås, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allen, Olivia Evelyn Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Askeland-Larsen, Mathilde Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Birkeland, Anne Klubb Otra IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dybing, Mille Klubb Sauda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Frigstad, Lydia Klubb Otra IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hetland, Maia Klubb Sandnes IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Agathe Klubb Suldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Refsnes, Jorunn Klubb Otra IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundvor, Solveig Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Ida Dybing Klubb Sauda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eivindson, Sofie Eieland Klubb Il Vindbjart Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Flem, Malin Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gaustad, Oda Klubb Il Vindbjart Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haabesland, Kaja Lauvås Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hetlelid, Johanne Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjølberg, Gabrielle Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mehus, Ingrid Sukka Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjaaland, Lisa Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reinsviki, Kristine Klubb Rein, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røraas, Mathilde Kåsene Klubb Il Vindbjart Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røraas, Maline Kåsene Klubb Il Vindbjart Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stephansen, Kristina Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæle, Frøy Klubb Uskedalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tarnyagina, Maria Dmitrievna Klubb Imås, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjøstheim, Vilde Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrland, Julianne Klubb Åmotsdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ferning, Ella Sofia Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjøse, Ingrid Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm, Othelie Håbesland Klubb Birkenes IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johanson Hagen, Eirunn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krogh, Marte Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Netland, Filippa Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasdal, Emma Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bersås, Julie Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eritsland, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Friestad, Sigrid Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heia, Nora Fauske Klubb Birkenes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Kverneland Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Midtbø, Anne Haugeberg Klubb Vinje IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nerheim, Nora Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Neset, Frida Marie Klubb Il Vindbjart Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tjøstheim, Ella Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn White, Selma Caroline Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tuva Klubb Vindafjord IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gaustad, Malin Klubb Il Vindbjart Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grindheim, Lina Klubb Otra IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hauan, Astrid Klubb Otra IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hetlelid, Karoline Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nygård, Camilla Klubb Il Vindbjart Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Paulsen, Ina Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrland, Kristine Klubb Seljord IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Heisel, Marthe Undeland Klubb Otra IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjølberg, Regine Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Krogh, Anna Klubb Suldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Levang, Nora Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunde, Maria Klubb Suldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nerheim, Silje Klubb Suldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sløgedal, Helene Klubb Il Vindbjart Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drøpping, Marie Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ertzeid, Oda Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Flem, Helene Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hauan, Anna Klubb Otra IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hørsdal, Marie Hodne Klubb Imås, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nygård, Thea Klubb Il Vindbjart Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Paulsen, Sigrid Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Verpe, Sigrid Marit Jonassen Klubb Vinje IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn White, Astrid Tora Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Erle Vatne Klubb Sauda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjøse, Herborg Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjetilstad, Serina Litlehamar Klubb Suldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunåsmo, Mari Klubb Kverneland Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sirekrok, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ueland, Oda-Kristine Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ferning, Anna Filippa Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Golid, Synne Tveiten Klubb Seljord IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoftun, Hanna Lunde Klubb Suldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Medhus, Fride Hildegard Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Myhre, Anna Regine Klubb Vegårshei IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Frigstad, Amalie Klubb Otra IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Heia, Eline Klubb Birkenes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rekeland, Marie Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Roland, Ida Klubb Il Vindbjart Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagneskar, Ingrid Mathilde Bjørgum Klubb Valle IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjæveland, Karen Klubb Bjerkreim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Il Vindbjart Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Vatland, Tuva Gjerdrum Klubb Sirdal Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hørsdal, Regine Hodne Klubb Imås, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Staavi, Celina Karin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Vestengen, Maria Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleveland, Katinka Dorothea Rayner-Battle Klubb Birkenes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Mannsåker, Live Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Blom, Thomas Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Folgerø, Herman Bakkane Klubb Sauda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hagenes, Per Strand Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kjetså, Morten Klubb Otra IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kleiv, Halvor Klubb Vinje IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lindtner, Arne Gabriel Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mykland, Aadne Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Vebjørn Molvik Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Daniel Andersen Klubb Morgedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sletten, Lasse Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Østervold, Sondre Klubb Il Vindbjart Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Joachim Langtangen Klubb Svarstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Berland, Frode Klubb Sandnes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Morgedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hegre, Mathias Klubb Sirdal Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Ole Gunnar Lund Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jordbru, Lukas Klubb Valnesfjord IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Koppa, Andreas Klubb Tonstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ringhus, Erik Brostigen Klubb Rein, Idrettslaget Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Strand, Vetle Svanes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mikkel Wergeland Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakke, Marius Klubb Søgne Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Cobb, Tim Klubb Tonstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gauslaa, Per Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Grave, Brynjar Heggelund Klubb Seljord IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gulbrandsen, Kasper Dagsland Klubb Skarphedin, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hetland, Daniel Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hoppestad, Lars Erik Gyving Klubb Heddal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lervik, Geir Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mollestad, Martin Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nome, Eirik Klubb Marnardal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordgård, Sondre Klubb Heddal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nygård, Jørgen Klubb Torridal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Svaland, Tor Olav Klubb Birkenes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sælen, Kristoffer Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørkås, Gunnar Klubb Morgedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tverberg, Tobias Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Øvland, Åsbjørn Langeland Klubb Øvrebø IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Bent-Inge Klubb Søgne Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Fredvik, Aleksander Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Grimestad, David Andreas Klubb Il Vindbjart Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hagen, Torstein Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Holbæk, Ole Klubb Il Vindbjart Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Holbæk, Andre Klubb Il Vindbjart Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Isaksen, Arild Klubb Il Vindbjart Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Lie, Dagfinn Breistein Klubb Il Vindbjart Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Pettersen, Kristoffer Klubb Fløy- Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Refsnes, Dag Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Røgenes, Øyvind Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Øvregård, Jan Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02
Foto: NSF