Hopp til innhold

Gransheradsprinten

Været har bydd på sine utfordringer for mange skirenn denne sesongen. Er noe sparsomt med snø her oppe også - men vi skal klare å få til 1 km og 2 km trasè på tross av dette. Løypetrasèene (inkludert start og målområde) vil i år befinne seg på nedsiden av skolen. Anvisning og skilting vil bli satt opp. Parkering oppe ved skolen som tidligere. Rennkontor, kiosk og premieutdeling finnes også på skolen som tidligere.

  • Når: 15.02.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Gransherad
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 15.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 15.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 15.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130
Start 15.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130
Start 15.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mælandsmo, Olea Murtnes Klubb Heddal IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri

Felles 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Emma Oskasin Klubb Gransherad IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Edvardsen, Viljar Klubb Tinn IL Ski Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Eek, Aslak Hovde Klubb Heddal IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Espedalen, Hallvard Georg Klubb Skarphedin, IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Løndal, Eline Hovde Klubb Gransherad IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Mosebø, Gunhild Klubb Sauland IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Ytreland, Iver Klubb Skarphedin, IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kløverød, Simen Anundskås Klubb Gransherad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Leidal, Ivo Løvetann Klubb Tinn IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Løndal, Erlend Hovde Klubb Gransherad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sogn, Kristoffer Lipha Klubb Heddal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Støren, Carl-Wilhelm Busch Klubb Skarphedin, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sindre Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Danielsen, Vetle Bugge Klubb Tinn IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haakenstad, Kristian Broshaug Klubb Skarphedin, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hekkli, Steinar Gunnestad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lilleland, Johans Sauro Klubb Tinn IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pande, Mats Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solli, Sander Surtevju Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tresland, Aksel Sauro Klubb Skarphedin, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Sondre Tråer Klubb Gransherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjone, Alex Klubb Kvelde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Lars Hovland Killi Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hellestad, Ismail Klubb Skarphedin, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hellestad, Yasiin Klubb Skarphedin, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindskog, Petter Klubb Rein, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Obrestad-Kolbu, Ask Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rinde, Tobias Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Schelver, Truls Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Folseraas, Torkil Nyheim Klubb Gransherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lid, Jonas Klubb Heddal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordbø, Thomas Kolnes Klubb Seljord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evju, Emre Sveinsønn Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haug, Andreas Aasen Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Haakon Broch Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rinde, Sondre Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røysland, Tov Klubb Tinn IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skiaker, Oliver Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsen, Mathias Bugge Klubb Tinn IL Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Førde, Andreas Sørensen Klubb Heddal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Philip Holmberg Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, William Cumbes Klubb Gransherad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Siljan, Siver Melbo Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Søby, Sindre Andreas Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ustad, Håkon Milliam Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Walle, Robert Ursin-Holm Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anundskås, Håkon Tho Klubb Heddal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Casper Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lium, Vebjørn Espedalen Klubb Skarphedin, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Pande, Henrik Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Schelver, Viktor Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sogn, Bjørn Helge Lipha Klubb Heddal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lindskog, Audun Klubb Rein, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skårdal, Halvor Bondal Klubb Gransherad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svege, Mats Klubb Jutul IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mælandsmo, Idunn Murtnes Klubb Heddal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjaadal, Stina Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Edvardsen, Elvira Klubb Tinn IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Evju, Tia Tomine Sveinsdatter Klubb Skarphedin, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reinsviki, Kristine Klubb Rein, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svege, Selma Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Edvardsen, Agnes Maria Klubb Tinn IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eintveit, Synne Klubb Tinn IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugo, Marie Klubb Herkules Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Horgen, Ingvild Klubb Skarphedin, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Leidal, Uma Eple Klubb Rjukan IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mustad, Mia Martine Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røysland, Tyra Klubb Tinn IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bolkesjø, Ingrid Grefsrød Klubb Gransherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Håland, Sunniva Wik Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kaasa, Kristine Klubb Gransherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sogn, Cathrine Lipha Klubb Heddal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wærstad, Marie Sigurdsen Klubb Melum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lekman, Mille Tomine Polland Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skårdal, Henriette Bondal Klubb Gransherad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Smedsli, Linnea Kilen Klubb Melum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Folseraas, Vilde Nyheim Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Winberg, Ine Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anundskås, Guro Tho Klubb Heddal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dyrland, Kristine Klubb Seljord IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Thirill Tråer Klubb Gransherad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lilleland, Åse Sauro Klubb Tinn IL Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjaadal, Mari Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svalestuen, Iselin Klubb Gransherad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Harstad, Trude Klubb Skarphedin, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hekkli, Anders Gunnestad Klubb Skarphedin, IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri

Menn senior - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Folseraas, Tor Arne Klubb Gransherad IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Hekkli, Pål Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Rinde, Eivind Frode Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Solli, Ådne André Surtevju Klubb Gransherad IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Støren, Øyvind Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Winberg, Pål Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
NIF-EPI02, 02
Foto: Geir Olsen, NTB scanpix