Hopp til innhold

SP1-CUP NR3 KM Sprint Klassisk

SP1-cup 3/KM Sprint Klassisk

  • Når: 26.01.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Nordmarka
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Gutter 13 Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Gutter 14 Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Gutter 15 Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Gutter 16 Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Gutter 13 - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse Gutter 13 Øvelse sprint klassisk
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse Gutter 13 Øvelse sprint klassisk
Navn Børset, Sebastian Klubb Rindal IL Klasse Gutter 13 Øvelse sprint klassisk
Navn Evensen, Erlend Wirum Klubb Strindheim IL Klasse Gutter 13 Øvelse sprint klassisk
Navn Fiske, Magnus Berg Klubb Strindheim IL Klasse Gutter 13 Øvelse sprint klassisk
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse Gutter 13 Øvelse sprint klassisk
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Gutter 13 Øvelse sprint klassisk
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse Gutter 13 Øvelse sprint klassisk
Navn Ingstad, Jon Klubb Dalguten IL Klasse Gutter 13 Øvelse sprint klassisk
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse Gutter 13 Øvelse sprint klassisk
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse Gutter 13 Øvelse sprint klassisk
Navn Nordvik, Helge Klubb Surnadal IL Klasse Gutter 13 Øvelse sprint klassisk
Navn Næve, Eivind Klubb Leik, IL Klasse Gutter 13 Øvelse sprint klassisk
Navn Oddebug, Haakon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Gutter 13 Øvelse sprint klassisk
Navn Ranes, Sindre Klubb Surnadal IL Klasse Gutter 13 Øvelse sprint klassisk
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse Gutter 13 Øvelse sprint klassisk
Navn Skarsbakk, Lars Klubb Malvik IL Klasse Gutter 13 Øvelse sprint klassisk
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse Gutter 13 Øvelse sprint klassisk
Navn Snøfugl, Ludvik Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse Gutter 13 Øvelse sprint klassisk
Navn Storli, Vegard Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse Gutter 13 Øvelse sprint klassisk
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse Gutter 13 Øvelse sprint klassisk
Navn Sundet, Ådne Klubb Leik, IL Klasse Gutter 13 Øvelse sprint klassisk
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse Gutter 13 Øvelse sprint klassisk
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse Gutter 13 Øvelse sprint klassisk
Navn Øye, Jonas Hamnes Klubb Surnadal IL Klasse Gutter 13 Øvelse sprint klassisk
Navn Åsvoll, Oliver Jensås Klubb Støren Sportsklubb Klasse Gutter 13 Øvelse sprint klassisk

Gutter 14 - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Remi Korsnes Klubb Klæbu IL Klasse Gutter 14 Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Jonas Bakken Klubb Leik, IL Klasse Gutter 14 Øvelse sprint klassisk
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse Gutter 14 Øvelse sprint klassisk
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse Gutter 14 Øvelse sprint klassisk
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse Gutter 14 Øvelse sprint klassisk
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Gutter 14 Øvelse sprint klassisk
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse Gutter 14 Øvelse sprint klassisk
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse Gutter 14 Øvelse sprint klassisk
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse Gutter 14 Øvelse sprint klassisk
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse Gutter 14 Øvelse sprint klassisk
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse Gutter 14 Øvelse sprint klassisk
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse Gutter 14 Øvelse sprint klassisk
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse Gutter 14 Øvelse sprint klassisk
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse Gutter 14 Øvelse sprint klassisk
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse Gutter 14 Øvelse sprint klassisk
Navn Røkke, Tor Håkon Rismark Klubb Heimdal Ski Klasse Gutter 14 Øvelse sprint klassisk
Navn Sjømo, Erik Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Gutter 14 Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse Gutter 14 Øvelse sprint klassisk
Navn Slørdal, Adrian Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse Gutter 14 Øvelse sprint klassisk
Navn Smistad, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse Gutter 14 Øvelse sprint klassisk
Navn Stensø, Alf Håvard Bråten Klubb Flatås Idrettslag Klasse Gutter 14 Øvelse sprint klassisk
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse Gutter 14 Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse Gutter 14 Øvelse sprint klassisk
Navn Tveit, Filip Fevang Klubb Utleira IL Klasse Gutter 14 Øvelse sprint klassisk
Navn Ulven, Jørgen Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse Gutter 14 Øvelse sprint klassisk
Navn Ødegaard, Milo Mathias Høve Klubb Strindheim IL Klasse Gutter 14 Øvelse sprint klassisk

Gutter 15 - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse Gutter 15 Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørkøy, Endre Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Gutter 15 Øvelse sprint klassisk
Navn Bruland, Eirik Ask Klubb Strindheim IL Klasse Gutter 15 Øvelse sprint klassisk
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse Gutter 15 Øvelse sprint klassisk
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse Gutter 15 Øvelse sprint klassisk
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse Gutter 15 Øvelse sprint klassisk
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse Gutter 15 Øvelse sprint klassisk
Navn Grendstad, Tobias Klubb Klæbu IL Klasse Gutter 15 Øvelse sprint klassisk
Navn Grut, Morten Klubb Nor, IL Klasse Gutter 15 Øvelse sprint klassisk
Navn Græsli, Magnus Klubb Leinstrand IL Klasse Gutter 15 Øvelse sprint klassisk
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse Gutter 15 Øvelse sprint klassisk
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse Gutter 15 Øvelse sprint klassisk
Navn Kjønsvik, Daniel Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Gutter 15 Øvelse sprint klassisk
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse Gutter 15 Øvelse sprint klassisk
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse Gutter 15 Øvelse sprint klassisk
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse Gutter 15 Øvelse sprint klassisk
Navn Ulven, Martin Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse Gutter 15 Øvelse sprint klassisk
Navn Vatten, Håvard Klubb Surnadal IL Klasse Gutter 15 Øvelse sprint klassisk

Gutter 16 - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse Gutter 16 Øvelse sprint klassisk
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse Gutter 16 Øvelse sprint klassisk
Navn Fagerholt, Sondre Klubb Orkdal IL Klasse Gutter 16 Øvelse sprint klassisk
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse Gutter 16 Øvelse sprint klassisk
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse Gutter 16 Øvelse sprint klassisk
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse Gutter 16 Øvelse sprint klassisk
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse Gutter 16 Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse Gutter 16 Øvelse sprint klassisk
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse Gutter 16 Øvelse sprint klassisk
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse Gutter 16 Øvelse sprint klassisk
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse Gutter 16 Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsen, Emilie Solheim Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wekre, Asta Klubb Heimdal Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hanna Klubb Bøfjord IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Finbraaten, Malin Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Petersen, Kristin Klubb Heimdal Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rabben, Selma Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skåre, Ella Fjær Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wekre, Hanne Klubb Heimdal Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fagerbæk, Elina Sommervold Klubb Sokna IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gross-Benberg, Helene Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugskott, Sigrid Klubb Buvik IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løseth, Ine Klubb Buvik IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rytter-husby, Helene Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Snøfugl, Lina Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øksnes, Iris Waagan Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Falch, Mari Hasle Klubb Nidelv IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fremo, Ane Klubb Selbu IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holmvassdal, Live Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Slettom, Ida Waldal Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Christensen, Anna Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

K 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adde, Sigrid Klubb Skaun IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halås, Aud Øyen Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Vistdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk

Kvinner senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Fiskvik, Marthe Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nes, Kristine Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Adrian Bakken Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brurok, Sindre Bogen Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Maske, August Staudenmann Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mølnvik, Vemund Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Sindre Rokke Klubb Buvik IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svardal, Niclas Johansen Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aksnes, Odin Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gravdal, Ingebrigt Vaagan Klubb Kyrksæterøra IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mogset, Ole Kristian Klubb Dalguten IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk

M 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellingsen, Emil Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fuglem, William Klubb Utleira IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Maldonado, Emilio Sebastian Husum Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rognes, Bernt Emil Finserås Klubb Utleira IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Slind, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svendgård, Markus Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sæther, Helge Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tharalsen, Erik Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Unsgård, Odin Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Haddon, Peter John Martin Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kvernstad, Brynjar Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI03, 03
Foto: NSF