Hopp til innhold

Sirdalsstafetten

  • Når: 04.03.2020
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Tjørhom
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.03.2020 Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2020 Klasse Gutter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2020 Klasse Gutter 13 og 14 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2020 Klasse Gutter 15 og 16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2020 Klasse Jenter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2020 Klasse Jenter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2020 Klasse Jenter 13 og 14 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2020 Klasse Jenter 15 og 16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2020 Klasse Junior Menn Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 345
Start 04.03.2020 Klasse Kvinner Junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 345
Start 04.03.2020 Klasse Kvinner Senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390
Start 04.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390

Påmeldte deltagere

Gutter 10 år og yngre - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bru, Sondre Torkelsen Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fahle, Felix Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fosså, Henrik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heegaard, Bror Erling Klubb Gjesdal IL Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hetland, Maia Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høivik, Vegard Dugstad Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høivik, Audun Dugstad Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjørmo, Filip Klubb Tonstad IL Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Maudal-Sævland, Alexander Klubb Gjesdal IL Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Maudal-Sævland, Jonathan Klubb Gjesdal IL Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Netland, Casper Klubb Tonstad IL Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Oftedal, Lars Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pedersen, Eskil Gilje Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ribe, Håvard Oksefjell Klubb Tonstad IL Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skåland, Julian Klubb Tonstad IL Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Såkvitne, Arild Augustin Kjørmo Klubb Tonstad IL Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thygesen, Trym Klubb Tonstad IL Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tjørhom, Sondre Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tjørhom, Eirik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Gutter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper

Gutter 11 og 12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Duncan, Thomas Morten Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Gutter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjerde, Jonatan Sakvan Klubb Tonstad IL Klasse Gutter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haug, Magnus Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hviding, Belix Roaldsøy Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Gutter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Håland, Martin Klubb Gjesdal IL Klasse Gutter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Idsøe, Vincent Nerona Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lindanger, Lotte Andrea Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Gutter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lunde, Mikkel Nordgård Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Oftedal, Vebjørn Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rasdal, Eskil Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse Gutter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ribe, Sigbjørn Oksefjell Klubb Tonstad IL Klasse Gutter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse Gutter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Såkvitne, Johannes August Kjørmo Klubb Tonstad IL Klasse Gutter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper

Gutter 13 og 14 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjelland, Kevin Brun Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 13 og 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 13 og 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 13 og 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pollen, Benjamin Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 13 og 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 13 og 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 13 og 14 år Øvelse Stafett 3 etapper

Gutter 15 og 16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse Gutter 15 og 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 15 og 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandstøl, Sverre Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 15 og 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse Gutter 15 og 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ueland, Marius Klubb Gjesdal IL Klasse Gutter 15 og 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ueland, Adrian Klubb Gjesdal IL Klasse Gutter 15 og 16 år Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter 10 år og yngre - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse Jenter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse Jenter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse Jenter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse Jenter 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter 11 og 12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvheim, Tonje Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Jenter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bru, Sanna Torkelsen Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Jenter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fahle, Livia Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Jenter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Feed, Elise Klubb Tonstad IL Klasse Jenter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjestsen-Hauge, Elvira Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Jenter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haga-Aamlid, Uva Martine Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Jenter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kluge, Signe Storleer Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Jenter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse Jenter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Oftedal, Maren Klubb Gjesdal IL Klasse Jenter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rasdal, Emma Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse Jenter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øksendal, Natasja Klubb Tonstad IL Klasse Jenter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter 13 og 14 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse Jenter 13 og 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse Jenter 13 og 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse Jenter 13 og 14 år Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter 15 og 16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Levang, Nora Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse Jenter 15 og 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nevland, Ane Klubb Gjesdal IL Klasse Jenter 15 og 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Oftedal, Alida Klubb Gjesdal IL Klasse Jenter 15 og 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Såkvitne, Sonja Alfrida Kjørmo Klubb Tonstad IL Klasse Jenter 15 og 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østrem, Lea Camilla Kjørmo Klubb Tonstad IL Klasse Jenter 15 og 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
nif-epi04, 04
Foto: Geir Olsen, NTB scanpix