Hopp til innhold

Buviksprinten

Tomannsstafett for aldersklassene 8-16 år. Fristil. Påmelding i EQ-Timing- IKKE Minidrett!

  • Når: 04.03.2020
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Buvikåsen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.03.2020 Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2020 Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2020 Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2020 Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260
Start 04.03.2020 Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2020 Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2020 Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260
Start 04.03.2020 Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Aksel Martinius Klubb Tiller IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eidem, Eirik Owesen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Horghagen, Iver Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jakobsen, Jakob Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Laugsand, Jonas Opheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lian, William Gråbak Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mathisen, Max Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ovesen, Trym Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sagfjæra, Oliver Langørgen Klubb Tiller IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sjo, Emil Belsaas Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skogstad, Aksel Gurendal Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stubsjøen, Kristian Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri

G 13-14 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Eskil Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bakk, Erik Windseth Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Blekesaune, Martin Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stubsjøen, Magnus Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri

G 15-16 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøseth, Ørjan Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hofstad, Jon Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri

J 11-12 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holmberg, Maiken Skaldehaug Klubb Tiller IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lium, Nora Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nordgård, Silja Andersen Klubb Tiller IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rønning, Jenny Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri

J 13-14 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri

J 8-10 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergrem, Aleksandra Aljukic Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Børgersen, Mathea Stenvold Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jakobsen, Julia Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sjo, Silje Belsaas Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
NIF-EPI02, 02
Foto: Geir Olsen, NTB scanpix