Hopp til innhold

Gravsetrennet

Tradisjonsrikt distanserenn i klassisk stil.

  • Når: 30.11.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Hemsedal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.11.2019
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 30.11.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 30.11.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 30.11.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 30.11.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 30.11.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 30.11.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 30.11.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 30.11.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 30.11.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 30.11.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 30.11.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 30.11.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 30.11.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Mathias Rygg Klubb Skrautvål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjelmen, Syver Rivedal Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frogner, Simen Klubb Hemsedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lie, Dennis Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn von Tangen, Christopher Thorsnes Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn von Tangen, Jørgen Thorsnes Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Veslestølen, Synne Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagavold, Eirill Ulberg Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF - Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Thea Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østervold, Andrine Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03
NTB Scanpix