Hopp til innhold

Uglarennet 2020

Uglarennet 2020 arrangeres for 88. gang. Uglarennet er fra 8 år til og med senior. Stilarten er klassisk. All informasjon om rennet finner du på www.billangrenn.no under fanen "Våre skirenn". Påmeldingsfrist er 10.01.2019. Velg "klubben betaler" ved påmelding. NB! Det vil bli brukt Emit tidtakerbrikker i klasse 13 år og oppover, dvs ikke for klassene 8-12 år.

  • Når: 12.01.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Byåsen (Nilsbyen)
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.01.2020
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune-Nilsskog, Emil Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aursand, Tim Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakkevold, Håkon Trelstad Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Balestrand, Emil Haseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørgum, Iver Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Børstad, Thomas Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Estil, Oliver Sandrød Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjerden, Elias Pettersen Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Edvard Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jakobsen, Jakob Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjellås, Aleksander Klevset Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Martinsen, Imre Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mjøsund, Eilif Klubb Nidelv IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Monseth, Petter Vea Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Morseth, William Kosberg Klubb Singsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mossige, Mikkel Klubb IL Varden Meråker Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rikstad, Leo Berg Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønsberg, Jesper Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Singstad, Vetle Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skogstad, Aksel Gurendal Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stensaas, Jonas Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stjernen, Jonathan Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stranden, Henrik Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svendsen, Eirik Martin Klubb Nidelv IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thorstensen, Sondre Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulstad, Iver Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Viken, Martin Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vinje, Sondre Hoås Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aar, Adrian Kristensen Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aske, Kasper Løberg Klubb Malvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Belsvik, Odin Gustavsen Klubb Rognes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Eliam Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Henrik Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørgen, Tobias Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dørum, Lukas Langen Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eikemo-Nilsen, Jonatan Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elden, Martin Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjørtoft, Heine Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Pelle-Linus Klubb Buvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jønland, Ivar Ingebrigt Midtflå Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krohn-Botten, Johannes Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moxness, Olav Partanen Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Muthanna, Daniel i Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Oksvold, Tristan Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Lucas Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Osland, Einride Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pigott, Elias Saether Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Småøien, Lukas Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Standal, Gustav Klubb Lånke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stenhaug, Milian Vikan Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sverre, Viktor Nyeng Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tokle, Sander Senneset Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tollaksen, Henrik Vik Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vatle, Vegar Johansen Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Waal, Isak Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øwre-Johnsen, Even Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aam, Torstein Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenna, Ola Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gaukerud, Emil Rotefoss Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hepsøe, Adrian Ekle Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holsdal, Kristoffer Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kottum, William Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krogstad, Jørgen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lande, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lerfall, Martin Klevberg Klubb Lånke IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løckra, Kaspar Viset Klubb Malvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mauseth, Mathias Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordbøe, Jonas Leander Høyem Klubb Utleira IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Osland, Torarin Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reitan, Tobias Bergquist Klubb Leinstrand IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sannes, Arnstein Engset Klubb Bøfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stenvik, Dagfinn Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stubsjøen, Kristian Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn van Duinen, Lukas Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vetlesen, Aksel Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakken, Thor Bjerke Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dybwad, Eirik Haugskott Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eide, Paul Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Evensen, Erlend Wirum Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fiske, Magnus Berg Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Giæver-Engesmo, Ludvig Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lohne-Nilsen, Sverre Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mjølhus, Anders Berge Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Oddebug, Haakon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Ole Johan Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skarsbakk, Lars Klubb Malvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skoglund-Larssen, Marius Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stordal, Johannes Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øye, Jonas Hamnes Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Håkon Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frøseth, Simon Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Isaksen, Magnus Stormo Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lein, Erlend Ulriksen Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundberg, Petter Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løvdal, Tobias Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røkke, Tor Håkon Rismark Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slørdal, Adrian Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Snøfugl, Ludvik Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stensø, Alf Håvard Bråten Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stubsjøen, Magnus Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tveit, Filip Fevang Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulven, Jørgen Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ødegaard, Milo Mathias Høve Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aune, Jørgen Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørkøy, Endre Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grendstad, Tobias Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grut, Morten Klubb Nor, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holten, Nikolai Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjønsvik, Daniel Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nielsen, Jeppe Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Næve, Eivind Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stordal, Ådne Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulven, Martin Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sæther Pigott, Lukas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thun, Iver Dalsaune Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balstad, Jesper Markussen Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bratland, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Børsting, Noah Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Emanuelsen, Håkon Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ernestus, Erik Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flostrand, Ailo Westerberg Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fosse, Martin Lillebrygfjeld Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjermundnes, Torstein Melø Klubb Nidelv IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Olav Klubb Malvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hepsøe, Kristian Ekle Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmvik, Nilas Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jaren, Elias Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Osland, Skjalg Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rygg, Elias Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønning, Martin Selbæk Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skogan, Krstian Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stranden, Sverre Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tokle, Hallvar Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Uthus, Erling Ringen Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Woess, Oscar Skonhoft Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Magnus Klubb Trondhjems Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørkmo, Sigurd Andreas Berg Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Rognes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brevik, Ola Strand Klubb Børsa IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flostrand, Emilian Westerberg Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flønes, Marius Klubb Selbu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fossen, Mikal Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fredriksen, Jesper Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hasselvold, Lars Herman Østerås Klubb IL Varden Meråker Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjølstad, Niklas Oksås Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lilledal, Marius Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Malmring, Linus Fossum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mauseth, Martin Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moe, Niklas Hjelmeland Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Momyr, Nicolai Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Muthanna, Lucas Nachappa Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilsen, Robin Sogn Klubb Bratsberg IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sagen, Lauritz Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sannes, Sindre Engset Klubb Bæverfjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sellgren, Even Berntzen Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Selnes, Kristian Stokke Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Setsaas, Mathias Bjerkestrand Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulgenes, Mio Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vassli, Martin Erlien Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Volden, Thomas Sannes Klubb Krokstadøra IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Sanna Klubb Lundamo IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørnsen, Olea Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brenna, Eir Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brurok, Ida Klubb Utleira IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Børsting, Mille Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Emanuelsen, Elise Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gaukerud, Ida Rotefoss Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gellein, Edel Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjort, Mathea Roen Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holsen, Sigrid Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kottum, Victoria Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde, Ellinor Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løvdal-Bakken, Mia Klubb Malvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Onsøien, Ada Marie Christensen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Prytz, Emilie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Raaen, Ada Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sand, Victoria Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Snilsberg, Gunhild Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Snøfugl, Irene Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand-Hansen, Johanne Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eva Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Askimdal, Julie Renolen Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Asplem, Eira Forsbak Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fosse, Hedda Lillebrygfjeld Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmvik, Silja Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jakobsen, Johanna Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Maiken Fossum Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen, Emma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvalen, Ida Grønvik Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Köhler, Julia Belén Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lerfald, Malin Celine Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lian, Ylva Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lium, Nora Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mohall-Feragen, Ida Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Norheim, Eirill Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringen, Hedda Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønning, Jenny Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønning, Ellinor Selbæk Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sando, Ellinor Haugan Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Selvik, Victoria Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skrødal, Signe Marie Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tokle, Ingrid Alida Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevold, Hedda Trelstad Klubb Malvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finnland, Christine Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gellein, Live Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haram, Hennie Margrete Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hovdal, Helene Klubb Klæbu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjesbu, Lovise Klubb Lånke IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krogh, Selma Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Frida Wangberg Klubb Lånke IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skumsvoll, Frida Klubb Malvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Snilsberg, Malene Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hauge, Vilma Rathe Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sverre, Henriette Nyeng Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Waal, Synne Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wulff, Sofie Tjelle Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øren, Silje Strøm Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Alise Sundby Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Henriette Louise Sunde Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rabben, Selma Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fagerbæk, Elina Sommervold Klubb Sokna IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugskott, Sigrid Klubb Buvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leiren, Malin Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løseth, Ine Klubb Buvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rytter-husby, Helene Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Snøfugl, Lina Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Falch, Mari Hasle Klubb Nidelv IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjesbu, Ida Klubb Lånke IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slettom, Ida Waldal Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øren, Elise Strøm Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsen, Emmy Sofie Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brenne, Jenny Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjesbu, Synnøve Guldbækhei Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lerfald, Ea Elise Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lium, Ane Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opland, Elise Waaktaar Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rytter-Husby, Ulrikke Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Samdal, Ada Marie Berg Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandbakk, Agnete Klubb Bratsberg IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandøy, Sanna Louise Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Selvik, Martine Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svendsen, Freya Mira Klubb Nidelv IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulstad, Eira Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Van Duinen, Andrea Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aam, Synnøve Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørgen, Thea Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørnå, Trine Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dybwad, Ane Haugskott Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Elden, Oda Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Farstad, Tilde Marie Waterloo Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haram, Ellinor Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hildonen, Linnéa Klubb Børsa IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holsdal, Mari Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lande, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Molden, Sara Grande Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moxness, Inga Partanen Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Oddebug, Tuva Klubb Kyrksæterøra IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Maja Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sando, Frida Haugan Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skarsbakk, Signe Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skrødal, Solveig Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skumsvoll, Kornelia Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenhaug, Vilja Vikan Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Johanna Stjern Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strøm, Andrea Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sæther, Alba Viola Sophie Leistad Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øren, Tiril Strøm Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knutzen, Tonje Klubb Utleira IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Renå, Lisa Grøtte Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dyrdal, Solveig Klubb Selbu IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Eide, Ragnhild Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gjelten, Berit Klubb Vestbyen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Lone Klubb Melhus Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lindkvist, Ida Klubb IFK Mora SK / Team NTNU Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Maske, August Staudenmann Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Merakerås, Tage Kulset Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mølnvik, Vemund Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svegård, Jon Marius Klubb Hovin IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Østerås, Sindre Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høgli, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nøst, Henrik Lyngstad Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Svendgård, Markus Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bøgeberg, Christian Tobias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Flatjord, Tormod Garnes Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Grut, Jon Vegard Klubb Nor, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gullhav, Anders Nordby Klubb Vestbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haddon, Peter John Martin Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Halstadtrø, Mads Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hammer, Johan Tøndel Klubb Børsa IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugan, Sander Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugan, Sindre Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Instanes, Daniel May Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Iversen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvernstad, Brynjar Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Landrø, Johan Klubb Vestbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lillevoll, Adrian Sandnes Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Persson, Johan Anton Klubb Trillevallen SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Renå, Marius Moe Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Riseth, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sevang, Nicolay Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skarpeid, Aleksander Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sletten, Henrik Snarvold Klubb Vaaler IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Telebond, Eirik Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Troøyen, Jørn Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tønseth, Didrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vartdal, Ludvig Klubb Emblem IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vigants, Raimo Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI03, 03
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix