Hopp til innhold

Ringkollrennet - KM klassisk

Innlagt Kretsmesterskap klassisk for Buskerud for klassene 13 år til senior. Samarbeid med Haugsbygd IF Ski på Ringkollen lørdag 7. mars. PS.! Flyttet fra opprinnelig dato 8. mars.

  • Når: 07.03.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Ringkollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjorli, Håvar Sandqvist Klubb Vikersund IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gihle, Elias Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hennum, Ole Kristian Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsrud, Linus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kofoed, Fredrik Kongtorp Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lie-Birkelund, Jacob Martinius Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Madsgård, Markus Promjan Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mjølstad-Skinnes, Johann Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myklebostad, Spencer Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Næss, Emil Nikolai Preus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rudstaden, Christian Kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røsjø, Nordal Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steenstrup, Mathias Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strandbråten, Sander Holen Klubb Eggedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sønsterud, Andreas Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Valhovd, Jakob Laurits Myhrstad Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vatningen, Martin Narum Klubb Eggedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akselsen, Sander Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksrud, Marius Østbye Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerdal, Jonathan Elias Rinde Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Jacob Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Laukli, Petter Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lekve, Jakob Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løitegård, Øystein Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Mikkel Riise Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Simonsen, Marius Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjøvaag, Petter Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spillum, Olai Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henriksen, Håkon Moe Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjerstadmo, Jørgen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lien, Jakob Hjelmaas Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mork, Andreas Bagaasen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønning, Christoffer Vråle Klubb Drammen Strong Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sand, Nils Christoffer Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sparby, Lars Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steenstrup, Johan Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Mathias Løvset Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Støre, Lars Teigland Klubb Jutul IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Syvertsen, Christer Vatsaas Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasand, Lars Kristian Klubb Eggedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnsrud, August Marken Klubb Eggedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hval, Elias Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Laukli, Laurits Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund, Georg Knudsen Klubb Vikersund IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rudstaden, Mathias Kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røed, Sondre Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slåtto, Thomas Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sæternes, Tumi Geirsson Klubb Geilo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjerstadmo, Jakob Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Paasche, Elias Folmo Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støvern, Sondre Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Karlsen, Karl Martin Børseth Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melaaen, Eivind Gustav Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Amundsen, Anders Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørkedal, Daniel Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hval, Mats Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lie, Dennis Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mile, Markus Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stokka, Lukas Arnesen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordeng, Henrik Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Raaen-Karlsson, Snorre Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skinnes, Sebastian Klubb Sturla IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Eirik Ness Klubb Haugsbygd IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fulford, Jacob George Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melbye, Hans Christopher Klubb Tyristubben, IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melbye, Peder Albert Klubb Tyristubben, IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen, William Blach Klubb Haugsbygd IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Håkon Løvset Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svege, Mats Klubb Jutul IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Syvertsen, Marcus Vatsaas Klubb Haugsbygd IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Andersen, Ingrid Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bomann-Larsen, Linnéa Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hollerud, Amalie Løvlid Klubb Eggedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmes, Jenny Hovdenak Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Imsgard, Elisabeth Grane Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kollerud, Leah Hochnowska Klubb Drammen Strong Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybråten, Silje Normann Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nørgaard, Emilie Veden Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Roa, Julie Klubb Soknedalen IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skinnes, Vienna Klubb Sturla IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strandbråten, Vilde Stegane Klubb Krødsherad IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørlien, Filippa Josefine Fjærtoft Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trontveit, Gjendine Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Martine Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjonge, Lise Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørnsrud, Vilde Marken Klubb Eggedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frøhaug, Christina Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frøvold, Ragnhild Gislerud Klubb Eggedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lilledal-Fritzvold, Kaja Marie Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lilleland-Olsen, Nora Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordeng, Guro Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svege, Selma Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæther, Julie Rogstad Klubb Haugsbygd IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torvet, Louise Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Walker, Ella Klaveness Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hamborg, Wilma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsrud, Tilde Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melbye, Anna Birgitte Klubb Tyristubben, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Johanna Grongstad Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Støvern, Ida Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thingelstad, Signe Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Frida Bjerke Klubb Ådal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dæhli, Julie Snekvik Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Imsgard, Karoline Grane Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lekve, Johanna Løvdal Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørgård, Emma Marie Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjerald, Mina Orebråten Klubb Haugsbygd IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hval, Johanna Klubb Haugsbygd IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Midtbø, Anna Kristiansen Klubb Haugsbygd IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Iversen, Tiril Næss Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamgaard, Marie Løitegård Klubb Rødberg IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skrindo, Ingeborg Klubb Gol IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bomann-Larsen, Caroline Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frøvold, Thea Marie Klubb Eggedal IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerald, Mathie Johansen Klubb Haugsbygd IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mjølstad-Skinnes, Amilie Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røed, Vilde Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vik, Mathilde Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Henriette Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holt, Christine Brustad Klubb IL Skrim Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Næss, Julie Preus Klubb Haugsbygd IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sparby, Kaja Klubb Haugsbygd IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vidvei, Thea Klubb Eggedal IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holen, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Villadsen, Helene Skarphol Klubb IL Jardar Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Bromma IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hilsen, Nora Småge Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mork, Marte Bagaasen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steen, Maren Sofie Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Land, Thea Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandøy, Ann Sophie Skaalvik Klubb Bromma IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøygard, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fremstad, Kristian Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hage-Nilsen, Stian Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hovland-Sunde, Alex Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lie-Johansen, William Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørgård, Jørgen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Borkholm, Knut Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engevik, Simen Lilleås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordhagen, Halvor Klubb Bromma IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rustad, Mats Høynes Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Teisbekk, Sander Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiersdalen, Kristian Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hellerud, Tobias Orellana Klubb Hokksund IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Hokksund IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jørstad, Anders Martin Barmsnes Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Laukli, Henrik Marius Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sagabråten, Sjur Lien Klubb Nesbyen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørgård, Jonas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerregaard, Eirik Klubb Krødsherad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Eriksen, Sondre Båsen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøthe, Asle Klubb Torpo IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Langerud, Sivert Bjørnebo Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mortensbakke, Eirik Andreas Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04
Foto: Geir Olsen, NTB scanpix