Hopp til innhold

AVLYST - Malvikrennet 2020

Malvik IL inviterer til et trivelig skirenn for barn fra 6 år og opp til ungdom på 16 år i fristil søndag 15. mars på Jervskogen Skisenter. Full premiering i alle årsklasser samt mange flotte uttrekkspremier.

  • Når: 15.03.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Jervskogen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 15.03.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 15.03.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredriksen, Elise Klubb Byåsen IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Hansen, Emma Bjørvik Klubb Malvik IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Jerpstad, Lykke Halmøy Klubb Malvik IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri felles

Felles 7 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aske, Julie Løberg Klubb Malvik IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Eggen, Johanne Klubb Strindheim IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Elden, Oline Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Holthe, Peter Klubb Malvik IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Jernberg, Peder Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Lyngen, Andrea Brattbakk Klubb Malvik IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Strøm, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Toftaker, Eline Fjærestad Klubb Strindheim IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Verkland, Arthur Husby Klubb Malvik IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Verkland, Mathea Husby Klubb Malvik IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri felles

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aursand, Tim Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakkevold, Håkon Trelstad Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakkevold, Sondre Trelstad Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerden, Elias Pettersen Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Edvard Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hårstad, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen, Elias Skarsaune Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Morgan, Leo Benjamin Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønsberg, Jesper Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjursen, Brage Fuglem Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stensaas, Jonas Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aske, Kasper Løberg Klubb Malvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eggen, Asbjørn Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Elden, Martin Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Adrian Bjørvik Klubb Malvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjøsnes, Ole Ingebrigt Klubb Selbu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Monsrud-Sikorski, Ludwik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Romulslie, Håkon Gyllan Klubb Malvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Småøien, Lukas Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solli, Joakim Berg Klubb Selbu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæterhaug, Iver Andreas Frøseth Klubb Byneset IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæther, Fredrik Eldor Remen Klubb Malvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finanger, Benjamin Klubb Leik, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fosli, Nikolai Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gaukerud, Emil Rotefoss Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønningsæter, Magnus Helland Klubb Sjetne IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Henriksen, Konrad Rottem Klubb Sjetne IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løckra, Kaspar Viset Klubb Malvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svane, Gabriel Piotrowski Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svarva, Adrian Gotvasli Klubb Malvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lohne-Nilsen, Sverre Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skarsbakk, Lars Klubb Malvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ødegaard, Milo Mathias Høve Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Romulslie, Brage Gyllan Klubb Malvik IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Winje, Magnus Raaen Klubb Malvik IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engvik, Leon Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Færø-Finnvik, Sophus Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Olav Klubb Malvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kulset, Jonas Klubb Øverbygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mosleth, Oliver Klubb Øverbygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenseth, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Værnes, Even Lykke Klubb Klæbu IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredriksen, Jesper Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hasselvold, Lars Herman Østerås Klubb IL Varden Meråker Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jerpstad, Lionel Halmøy Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Malmring, Linus Fossum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Petrauskas, Erik Nikolas Klubb Bratsberg IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaukerud, Ida Rotefoss Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haaland, Vilde Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holthe, Martine Klubb Malvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyngen, Mia Brattbakk Klubb Malvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvdal-Bakken, Mia Klubb Malvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nevermo, Maren Birgitte Nordfjæran Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rødfjell, Mali Nordvik Klubb Malvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sand, Victoria Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Seljebø, Tuva Kvam Klubb Malvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Svarva, Eila Gotvasli Klubb Malvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Verkland, Klara Othelie Husby Klubb Malvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Mari Baardsen Klubb Malvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvamvold, Amalie Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Morgan, Lily Alexandra Klubb Malvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringen, Hedda Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røflo, Åshild Rustad Klubb Malvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevold, Hedda Trelstad Klubb Malvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haaland, Guro Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Imsland, Emma Oline Aunan Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skumsvoll, Frida Klubb Malvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hårstad, Margrethe Klubb Selbu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solli, Dina Berg Klubb Selbu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øksnes, Iris Waagan Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sæther, Sigrid Remen Klubb Malvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkli, Tonje Klubb Selbu IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Breivik, Mie Baardsen Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Davidsen, Hedda Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eggen, Trine-Lise Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Elden, Oda Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Engvik, Sofia Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossen, Lotta Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Herfindal, Kaisa Velle Klubb Hommelvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skarsbakk, Signe Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skumsvoll, Kornelia Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Solem, Hilde Alexandra Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Strøm, Andrea Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæther, Alba Viola Sophie Leistad Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Toftaker, Sigrid Fjærestad Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
NIF-EPI03, 03
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix