Hopp til innhold

Lånkerennet 2019

Velkommen til et trivelig førjulsrenn på Selbuskogen skisenter. Lånkerennet har igjen etablert seg som et tradisjonelt førjulsrenn for distriktets skiutøvere og vi håper å se så mange som mulig på teste ut formen på Selbuskogen denne lørdagen før jul. Vi skal legge til rette for at alle skal få en god opplevelse. Velkommen! NBNB: Dobbeltsjekk at det blir riktig årsklasse ved påmelding.

  • Når: 14.12.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Selbuskogen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.12.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.12.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.12.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røstum, Leif Tore Klubb Selbu IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kveen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lund, Thomas Wangberg Klubb Lånke IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Martinsen, Imre Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mossige, Mikkel Klubb IL Varden Meråker Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sivertsen, Even Klubb Frol IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bremseth, Kevin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Estil, Filip Klubb IL Varden Meråker Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Herfindal, Trym August Velle Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvål, Edvard Hagen Klubb Lånke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lillebudal, Petter Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mosleth, Sander Klubb Øverbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordberg, Magnus Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønning, Sander Klubb Lånke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rånes, Erik Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skulbørstad, Petter Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solli, Joakim Berg Klubb Selbu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Standal, Gustav Klubb Lånke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fossen, Iver-Martin Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hammer, Iver Magnus Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lande, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lerfall, Martin Klevberg Klubb Lånke IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Meldal, Oliver Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Osland, Torarin Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slind, Ola Klubb Selbu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stenvik, Dagfinn Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strid, William Klubb IL Varden Meråker Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svane, Gabriel Piotrowski Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sævik, Sigurd Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørnes, Andreas Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lillefjell, Anders Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Estil, Konrad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gudding, Iver Grande Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slind, Martin Klubb Selbu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slørdal, Adrian Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Smistad, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strid, Alexander Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Veske, Ole Andreas Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossan, Brage Henrik Aufles Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Græsli, Magnus Klubb Leinstrand IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hallan, Magnus Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Beitstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Vanem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lillefjell, Marius Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandberg, Kaare Markus Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sivertsen, Fredrik Klubb Leirådal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Moen, Håkon Berg Klubb Lånke IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mosleth, Oliver Klubb Øverbygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossen, Mikal Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gudding, Johannes Klubb Vinne Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hasselvold, Lars Herman Østerås Klubb IL Varden Meråker Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lerfall, Petter Klevberg Klubb Lånke IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordberg, Erlend Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sævik, Einar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gederaas, Selma Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sivertsen, Ingri Klubb Frol IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvamvold, Amalie Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rian, Malin Klubb Lånke IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammer, Ingrid Sofie Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjesbu, Lovise Klubb Lånke IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Frida Wangberg Klubb Lånke IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slind, Hanne Klubb Selbu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Græsli, Elin Klubb Tydal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagvold, Anna Klubb Leirådal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Standal, Emilie Klubb Lånke IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hakonardottir, Alma Eir Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vestheim, Julie Marlén Klubb Frol IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solli, Dina Berg Klubb Selbu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjesbu, Ida Klubb Lånke IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slettom, Ida Waldal Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Veske, Ingrid Klubb Skogn IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gudding, Ingrid Klubb Vinne Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hammer, Karen Amalie Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rånes, Heidi Klubb Vinne Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Johanne Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjugan, Ada Klubb Leksdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brørs, Andrine Klubb Beitstad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fossen, Lotta Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gederaas, Tiril Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gudding, Ingeborg Grande Klubb Vinne Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Herfindal, Kaisa Velle Klubb Hommelvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kveen, Kristine Klubb IL Varden Meråker Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lande, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sivertsen, Frida Klubb Frol IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Johanna Stjern Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dahle, Emilie Lindvall Klubb Sømna IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hegdahl, Nora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holtan, Kaisa Bergin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lambertsen, Sarah Michelle Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Estensen, Julie Folden Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gissinger, Inger Kvåle Klubb Malvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haglund, Sofia Maria Victoria Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Halås, Aud Øyen Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Knutzen, Tonje Klubb Utleira IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Leirvik, Selma Vatne Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandnes, Julie Klubb Heimdal Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrdal, Solveig Klubb Selbu IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Finanger, Daniel Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lillefjell, Haakon Andreas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lillefjelll, Sigur Johan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Merakerås, Tage Kulset Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aksnes, Odin Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Anker-Nilssen, Henrik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fæste, Filip Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gravdal, Ingebrigt Vaagan Klubb Kyrksæterøra IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hjørnerød, Morten Klubb Mosjøen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Malmo, Trym Klubb Grong IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønning, Trym Nergård Klubb Skogn IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stuenes, Kristoffer Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Veske, Aksel Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahle, Hallvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ellingsen, Emil Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fuglem, William Klubb Utleira IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Granli, Hallvard Klubb Grong IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Gravningen, Even Klubb Stokke IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugnes, Oddmund Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Johansen, Jonas Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Karlsen, John Ivar Klubb Melbo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Maldonado, Emilio Sebastian Husum Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Pedersen, Tor Anton Brandvold Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ressem, Marius Klubb Frol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Skadal, Joakim Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Slind, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Solberg, Jørgen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Tegnander, Trygve Johan Kjellemo Klubb Malvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Tranås, Mats Klubb Jøa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Andersson, Axel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bøgeberg, Christian Tobias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Forsmo, Ole Jacob Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvernstad, Brynjar Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lillevoll, Adrian Sandnes Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Melhus, Sigurd Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Melhus, Marius Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Norland, Gaute Klubb Oppdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Persson, Johan Anton Klubb Trillevallen SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Presthus, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Renå, Marius Moe Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI01, 01
Foto: NSF