Hopp til innhold

FINALE Olympia Sport/Vauhti Pure Cup 2020 - Biborennet og Botnerennet

FRISTIL BEGGE RENN Ordinær påmelding er nå stoppet. Etteranmelding må sendes til langrenn@ivrig.no før 29/2 kl:21:00 Det er brukbare snøforhold og vi vil ha 3 løyper på henholdsvis 0,5km, 1km og 2km - Det er veldig begrenset plass med tak over hodet, ta med lagstelt og godt med klær - Kafeteria og premieutdeling vil foregå utendørs. Hjemmesiden til IL Ivrig blir oppdatert fortløpende - www.ivrig.no

  • Når: 29.2 - 01.03.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Heistadmoen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 01.03.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 01.03.2020 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 01.03.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 01.03.2020 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 01.03.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 01.03.2020 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 01.03.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 01.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 01.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 01.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askim, Iver Mathisen Klubb Botne SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blytt, Jørgen Aksel Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Egelie, Laurits Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eliassen, Eirik Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugberg, Kristian Klubb Andebu IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lie, Isak Langseth Klubb Andebu IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Linnestad, Theodor Eia Klubb Ivrig, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løndal, Erlend Hovde Klubb Gransherad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathisen, Tarjei Hovda Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sommerstad-Eid, Halvard Klubb Andebu IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørensen, Marius Lie Klubb Larvik Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wikström, Hans Jakob Gustav Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wille, Olav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sindre Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Botten-Andersen, Timian Klubb Ørn, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bye, Vetle Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Danielsen, Vetle Bugge Klubb Tinn IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haakenstad, Kristian Broshaug Klubb Skarphedin, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Philip Skaane Klubb Ivrig, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Per August Halle Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heimdal, Noah Broby Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hertel, Brede Bratland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lilleland, Johans Sauro Klubb Tinn IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilssen, Jakob Fibiger Klubb Ørn, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pande, Mats Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Peter Bøhagen Klubb Larvik Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Furland, Sindre Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Garmo, Johannes Lykseth Klubb Siljan IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjølme, Oscar Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Glad, Kristian Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Golid, Torjus Tveiten Klubb Seljord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langslet, Rasmus Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Obrestad-Kolbu, Ask Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rinde, Tobias Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schelver, Truls Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundve, Hans Øyvind Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sveva, Felix Tho Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Askim, Aron Mathisen Klubb Botne SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berntzen, Martin Eilefstjønn Klubb Seljord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Joberg-Horn, Oscar Klubb Ivrig, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Simen Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilssen, Luca Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordbø, Thomas Kolnes Klubb Seljord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rekvik, Eirik Sydtveit Klubb Siljan IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Semb, Emil Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Evju, Emre Sveinsønn Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Førsund-Njøten, Henrik Klubb Botne SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grønn, Vetle Høgseth Klubb Larvik Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hartikkala-Pettersen, Kasper André Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holm, Eldar Ravn Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsen, Haakon Broch Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Knotten, Simen Bror Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rinde, Sondre Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Saga, Kristoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorbjørnsen, Tobias Kalmo Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Markmanrud, Erlend Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stakston, Edvin Iver Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anundskås, Håkon Tho Klubb Heddal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brustad, Syver Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Edvardsen, Ola Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grytnes, Simon Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jacobsen, Christian Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Johan August Aune Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Liverød, Sivert Vataker Klubb Andebu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Casper Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaug, Nicklas Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tjentland, Hallvard Klubb Svarstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vestgarden, Iver Semb Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Sivert Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bredesmo, Aksel Stormo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bye, Sindre Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Edvardsen, Leo Klubb IL Skrim Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fon, Harald Jørgen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hertel, Georg Bratland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Knotten, Hågen Klubb Ivrig, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Konttorp-Berg, Endre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pande, Henrik Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schelver, Viktor Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sommerstad-Eid, Johan Klubb Andebu IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Clasen-Protuder, Christian Frederick Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Idland, Lars Sørsdal Klubb Andebu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Saga, Aleksander Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Slettemeås, Mathias Staver Klubb Skarphedin, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Teal, Trym Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thune, Eskil Eine Klubb Botne SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fon, Maren Marie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Furuseth-Midgaard, Ingrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klavenes, Karen Hasaas Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Konttorp-Berg, Edith Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybråten, Silje Normann Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandaker, Sunniva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stene, Mari Rød Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Støtvig, Maria Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sveva, Alette Tho Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Syrstad, Marie Watterdal Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjaadal, Stina Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Edvardsen, Elvira Klubb Tinn IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Mathea Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Evju, Tia Tomine Sveinsdatter Klubb Skarphedin, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fladeby, Olea Kristin Løberg Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Følsvik-Lileng, Norga Marie Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Horn, Vilde Joberg Klubb Ivrig, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Idland, Ragnhild Sørsdal Klubb Andebu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråthen, Elise Klubb Herkules Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Edvardsen, Agnes Maria Klubb Tinn IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flaatten, Ine Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugo, Marie Klubb Herkules Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm, Gretha Louise Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Horgen, Ingvild Klubb Skarphedin, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjosavik, Synnøve Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lefsaker, Leah Myhre Klubb Andebu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leidal, Uma Eple Klubb Tinn IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathisen, Silja Hovda Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilssen, Mille Stubberød Klubb Ørn, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stene, Mia Rød Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bolkesjø, Ingrid Grefsrød Klubb Gransherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brathagen, Thelma Klubb Larvik Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugberg, Anne Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Horn, Lovise Klubb Ivrig, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jeppsson, Nora Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvernsmyr, Ingrid Knippen Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Møller-Hansen, Maria Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skarbøvik, Mia Sofie Borchgrevink Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wærstad, Marie Sigurdsen Klubb Melum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Emma Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjosavik, Aasa Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leistad, Vilde Aakre Klubb Gulset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lekman, Mille Tomine Polland Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Smedsli, Linnea Kilen Klubb Melum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solvik, Ingrid Klubb Gulset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svindland, Tuva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brathagen, Agathe Klubb Larvik Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eriksen, Jenny Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gunleiksrud, Ragnhild Xiu Klubb Tinn IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjertaas, Hanna Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Morken, Anna Vetvik Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjøl, Johanna Vedal Klubb Berger Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stubberød, Tuva Klubb Ørn, IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Winberg, Ine Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Mari Kålås Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Anundskås, Guro Tho Klubb Heddal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugan, Helene Hafredal Klubb Gulset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Andebu IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anundsen, Veslemøy Solberg Klubb Siljan IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Blytt, Sigrid Fredrikke Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Furuseth-Midgaard, Ane Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gylseth-Glavin, Silje Marie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Horn, Veronica Klubb Ivrig, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lilleland, Åse Sauro Klubb Tinn IL Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torblå, Anne Klubb Siljan IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjaadal, Mari Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fladeby, Linde Johanne Løberg Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hanshaugen, Olivia Lidén Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holt, Christine Brustad Klubb IL Skrim Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Fie Rolstad Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lefsaker, Mia Myhre Klubb Andebu IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Obrestad-Kolbu, Una Klubb Gulset IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Onsøien, Pia Klubb Gjerpen IF Allianse - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skarbøvik, Lisa Oline Borchgrevink Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundve, Kristiane Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Annika Klubb Andebu IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjerstad, Hedda Madeleine Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solheim, Sandra Klubb Stokke IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fredin, Bethina Staulen Klubb Gulset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Knotten, Tiril Kristine Klubb Ivrig, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Talmo, Katrine Klubb Gulset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Harstad, Trude Klubb Skarphedin, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sebastian Lund Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Borge-Moe, Kristian Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eriksen, Brede Bygjordet Klubb Ørn, IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fremstad, Kristian Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Horgen, Vegard Klubb Skarphedin, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjensrud, Benjamin Aspholt Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Taranger, Jonathan Klubb Ørn, IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalvik, Amund Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aarli, Sondre Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berrefjord, Håkon Omholt Klubb Svarstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grinilia, Åsmund Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gunnerød, Martinius Hage Klubb Ivrig, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Håkonsen, Lars Iversen Klubb Botne SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mæland, Markus Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaug, Jesper Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Trøim, Ole Teodor Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eriksen, Trygve Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hella, Eirik Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mobråthen, Magnus Klubb Botne SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mobråthen, Herman Klubb Botne SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Polland, Martin Drøpping Klubb Bamble IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjøboden, Herman Klubb Hauken, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Støtvig, Markus Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tallakstad, Mats Klubb Svarstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vonstett, Markus Klubb Bamble IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rinde, Eivind Frode Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tallakstad, Henrik Klubb Svarstad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02
Foto: NSF