Hopp til innhold

Øyersprinten

Øyersprinten er ett skicross renn som arrangeres i sprintløypa på Mosetertoppen skistadion i Hafjell/Øyer. Rennet inngår i årets GD Cup 2020.

  • Når: 23.02.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Mosetertoppen skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.02.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 23.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 23.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 23.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 23.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dokmo, Olav Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Greni, Sigurd Botness Klubb Nes Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Eirik Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lauglo, Jonas Holth Klubb Skimt - Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Myklebostad, Spencer Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Nybakken, Edvard Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sætrom, August Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ulberg, Petter Lexander Klubb Sør-Fron IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, August Søråsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Engen, Sebastian Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Fougner, Olav Dalsveen Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hov, Isak Göran Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Moen, Iver Klubb Vingrom IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Rudi, Amund Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Sondre Haugen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersstuen, Simen Klubb Tormod Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Dahl, Christian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Doseth, Gaute Hernæs Klubb Harpefoss IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nybakken, Eirik Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Olstad, Jens Klubb Sør-Fron IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Selbæk, August Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Solås, Syver Steig Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Thorstad, Sebastian Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Toft, Filip Simensen Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ulberg, Knut Lexander Klubb Sør-Fron IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Wistad, Sigurd Klubb Tormod Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Holth, Philip Rogdar Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Kristoffer Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsen, Håkon Prøsch Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lunheim, Emil Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Marthinsen, Birk Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nystuen, Iver Odlo Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sletten, Mathias Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sperstad, Ivar Kjesbu Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Engen, Nicolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hov, Erik Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Landén, Sindre Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lunheim, Simen Tangen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Retterås, Mathias Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skattebo, Kristian Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Verhoeve, Kassander Kristiansen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Jeppe Gustav Oklum Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jacobsen, Emma Klem Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jacobsen, Henrik Klem Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenumgård, Edward Myhre Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Storrø, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Trøseid, Markus Stenmyren Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Gudbrand Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Bye, Filip Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kittelsen, Trygve Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Opsann, Sondre Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ourom, Edvard Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Lotte Sofie Oklum Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Møller-Rokstad, Cecilia Andresen Klubb Oppegård IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Opjordsmoen, Guro Berge Klubb Oppegård IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sletten, Anna Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Syversen, Johanna Holtet Klubb Aurskog/Finstadbru SK Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Vollen, Hanna Klubb Heidal IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Andresen, Tuva Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bergum, Laura Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Ida Bergsbakken Klubb Sør-Fron IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Holen, Hanne Sivertsvoll Klubb Gausdal Skilag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Jørgensen, Josefine Mathea Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kittelsen, Signe Elisabet Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Landén, Therese Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Markussen, Julie Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Markussen, Mathilde Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Marthinsen, Lerke Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Moe, Ella Johanne Kester Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nordby, Julie Fiskaa Klubb Fet Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Alma Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Opjordsmoen, Øyvor Berge Klubb Oppegård IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Ella Louise Oklum Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hattestad, Ingrid Maureen Solheim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jørgensen, Lilja Celina Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Retterås, Elise Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rønnestad, Eiril Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Stende, Kaja Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Charlotte Andrea Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lundstuen, Borghild-agnethe Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Mathea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Kittelsen, Mari Kristine Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Mæhlum, Ella Trosvik Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Møller-Rokstad, Julia Andresen Klubb Oppegård IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Nybakken, Astrid Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Selbæk, Karoline Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Sletten, Rønnaug Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Svendsrud, Lykke Sofie Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kittelsen, Mari Kristine Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Moe, Lara Aasa Kester Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Mortensen, Amanda Skog Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Trøseid, Kaja Stenmyren Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI01, 01
Foto: NSF