Hopp til innhold

Kryllingrennet

Langrennsgruppa i Krødsherad vil blåse liv i Kryllingrennet igjen. Rennet har ligget brakk i ca 10 år. Vi får spørsmål om vi har snø nok til å arrangere renn. Vi har snø, og Kryllingrennet 2020 vil gå som planlagt.

  • Når: 11.01.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Krøderen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.01.2020
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 11.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 11.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 11.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 11.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 11.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 11.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjorli, Håvar Sandqvist Klubb Vikersund IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bolstad, Linus Gregersen Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mjølstad-Skinnes, Johann Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Raaen, Arvid Elias Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rudstaden, Christian Kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stensvik, Viktor Svartås Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strandbråten, Sander Holen Klubb Eggedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Trøseng, Tobias Klubb Eggedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vatningen, Martin Narum Klubb Eggedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akselsen, Sander Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerkerud, Sander Aasen Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Molenaar, Filip Storhaug Klubb Vikersund IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røed, Eirik Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skaaden, Eivind Wichmann Klubb Vikersund IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tronrud, Eirik Marken Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wiger, Jørgen Klubb Vikersund IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Mathias Jokerud Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenna, Sondre Tråer Klubb Gransherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gustad, André Sjo Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjerstadmo, Jørgen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krangnes, Emil Klubb Ådal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lien, Jakob Hjelmaas Klubb Flåværingen, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Christian Langvandsbråten Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sand, Nils Christoffer Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wiger, Hans Kristian Klubb Vikersund IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasand, Lars Kristian Klubb Eggedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnsrud, August Marken Klubb Eggedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund, Georg Knudsen Klubb Vikersund IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nore, Lars Ask Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rudstaden, Mathias Kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røed, Sondre Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stake, Vetle Plassen Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjerstadmo, Jakob Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kolbjørnsrud, Olliver Wærsted Klubb Eggedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røkeberg, Sebastian Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støvern, Sondre Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fragått, Erik Hjelmeset Klubb Øvre Sigdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Casper Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stokka, Lukas Arnesen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brøto, Arne Alu Klubb Bromma IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen, Jan Ole Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lund, Fredrik Langvandsbråten Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nore, Ole Ask Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Omtveit, Birk Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Raaen, Jens Theodor Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Raaen-Karlsson, Snorre Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Raaen-Karlsson, Gaute Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brøto, Harald Alu Klubb Bromma IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haldorsen, Arktander Klubb Flåværingen, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Karlsen, Jonas Klubb Eggedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Andersen, Ingrid Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fragått, Helga Hjelmeset Klubb Øvre Sigdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmes, Jenny Hovdenak Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nybråten, Silje Normann Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Omtveit, Tuva Klubb Krødsherad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strandbråten, Vilde Stegane Klubb Krødsherad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Trontveit, Gjendine Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsrud, Vilde Marken Klubb Eggedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elvekrok, Nora Nathalie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frøvold, Ragnhild Gislerud Klubb Eggedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Karlsen, Tilla Klubb Eggedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolbjørnsrud, Linea Wærsted Klubb Eggedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybakken, Mille Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røkeberg, Martine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røvang, Målfrid Brokhaug Klubb Vikersund IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fragått, Margret Hjelmeset Klubb Øvre Sigdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lien, Ane Solum Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rolfsen, Elina Lie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stensvik, Julie Svartås Klubb Krødsherad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Støvern, Ida Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sønsteby, Emilie Klubb Krødsherad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Frida Bjerke Klubb Ådal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røvang, Åshild Brokhaug Klubb Vikersund IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Råen, Kine Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stranden, Elisabeth Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerald, Mina Orebråten Klubb Haugsbygd IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Midtbø, Anna Kristiansen Klubb Haugsbygd IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ødegård, Ingrid Klubb Eggedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røvang, Øyunn Brokhaug Klubb Vikersund IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamgaard, Marie Løitegård Klubb Rødberg IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvarme, Marie Klubb Idrettslaget Ros Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Madelen Bjerke Klubb Ådal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brenna, Thirill Tråer Klubb Gransherad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fragått, Live Hjelmeset Klubb Øvre Sigdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjerald, Mathie Johansen Klubb Haugsbygd IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Granstad, Emilie Opheim Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Granstad, Ida Opheim Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Homelien, Eira Ingeborg Alva Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mjølstad-Skinnes, Amilie Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mjølstad-Skinnes, Julie Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Molenaar, Sofie Storhaug Klubb Vikersund IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røed, Vilde Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Råen, Linnea Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mathea Jokerud Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christensen, Emilie Frydenhaug Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Elvekrok, Emma Eline Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hamremoen, Sofie Solberg Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sønsteby, Linnea Gaptjern Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vidvei, Thea Klubb Eggedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øen, Hedda Nystrøm Klubb Vikersund IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Sondre Båsen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Johnsen, John Birk Forbord Klubb Alta Alpin & Snowboardklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Kristian Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhrer, Even Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Måbø, Ulrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sand, Hans Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02
Foto: NSF